Перейти до змісту

Луценко показав як живе середній клас в Україні


Гість Хома

Recommended Posts

https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes/29007773.html

 

 

Родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з виглядом на океан комплексу Four Seasons Resort, одного з найдорожчих готелів Сейшелів (пляж Бе-Лазар Має). Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся орієнтовно у щонайменше 52 тисячі євро, повідомляють журналісти програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший»). Сам Луценко в коментарі Радіо Свобода в Брюсселі назвав відпочинок «не надмірним» і таким, «що собі дозволяє середній клас».

За інформацією журналістів, родина Юрія Луценка (сам генпрокурор, його дружина – народний депутат Ірина, син Віталій і син Олександр із дружиною) орендувала на вісім ночей дві вілли готельного комплексу Four Seasons Resort на острові Має (Сейшели) з 3 січня по 11 січня 2018 року.

Журналісти повідомляють, що Луценки орендували дві вілли категорії «на пагорбі з виглядом на океан».

11345C0B-80E9-4C7F-AF72-03B8BE84EAF6_w65
Курорт Four Seasons Resort, Сейшели

 

На офіційному сайті Four Seasons йдеться про те, що вілли такої категорії мають площу 186 квадратних метрів, з басейнами, «незабутнім панорамним виглядом на бірюзові й блакитні води затоки і навколишні гори».

На офіційному сайті готелю вказано, що наразі середня вартість добової оренди однієї такої вілли – 2648 євро.

9E829FC5-B00F-4284-BEF9-BE61460CEE7D_w65
Курорт Four Seasons Resort, Сейшели (фото з сайту booking.com)

 

 

F0287669-7DD7-4259-BBEB-8C3FAF8BCB5C_w65
Курорт Four Seasons Resort, Сейшели (фото з сайту booking.com)

 

Таким чином, восьмиденна оренда однієї вілли складає 21184 євро, двох – 42368 євро.

Крім цього, журналісти повідомляють, що родина сплатила готівкою 10 473 євро за додаткові послуги. Найвитратніші серед них – оренда гелікоптера (1 440 євро), витрати в магазині сувенірів (1 265 євро).

Таким чином, сукупно витрати на відпочинок усієї родини чиновника орієнтовно склали більше ніж 52 тисяч євро.

В інтерв’ю газеті «Сегодня» Юрій Луценко розповів, що негрошові подарунки від сина Олександра, які задекларував генпрокурор і його дружина, народний депутат Ірина Луценко (по 170 000 гривень, або 10 тисяч євро) були поїздкою на відпочинок.

Однак подарованих Ірині та Юрію Луценкам 10 тисяч євро не вистачило б на оренду вілли (21184 євро).

Таку невідповідність вартості подарунку і витрат на оренду Юрій Луценко у коментарі журналістам Радіо Свобода пояснив так: «Усі кошти, які ми заплатили, будуть вказані в наступній декларації. Я вказав у декларації подарунок сина, який займається бізнесом, який надав нам кошти для оплати відпочинку. Решта коштів, які ми витратили там на інші потреби, також будуть вказані в нашій декларації у березні-квітні».

Генеральний прокурор також зазначив, що наявні у його родини кошти «дозволяють такі речі», а сам відпочинок «не мав жодної надмірності, він вкладається в те, що собі дозволяє середній клас».

 

Link to comment
Share on other sites

Тю, он на Сейшелах почти каждый год отдыхает с женой.

Я, наприклад, теж можу раз на рік на сейшели, як не український середній класс, але бюджет буде разів у 10 менше.  Питання не де, питання - як і нафіга?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Буду краток. Вони охуїли від безкарності . Але я їх розумію.  Чому ні якщо народу похуй.

+============================================================+

А ти, особисто, готовий таких відстрілювати?

Link to comment
Share on other sites

+============================================================+

А ти, особисто, готовий таких відстрілювати?

Дивне питання від людини , яка перепиздячила вже пів Києва.

Якщо судити по творчості в неті.

 

Тобі потрібна допомога ? Такому термінатору ?

На хуя ?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

такий відпочинок і середній американський клас собі не дозволяє, бо впахує а не пиздить як луценко і його шмара

Теж не думаю, що відвалити за тиждень пляжа пару-трійку непоганих автомобільчиків є прийнятним для звичайного середнього класу.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Дивне питання від людини , яка перепиздячила вже пів Києва.

Якщо судити по творчості в неті.

 

Тобі потрібна допомога ? Такому термінатору ?

На хуя ?

+=====================================================================+

Відповідь ясна - нічого, окрім триндьожу. Бо де я писав, що " перепиздячив вже пів Києва."?

Link to comment
Share on other sites

Теж не думаю, що відвалити за тиждень пляжа пару-трійку непоганих автомобільчиків є прийнятним для звичайного середнього класу.

Такое за свои не покупают. ПОдобные поездки -  это взятки с тех, с кого по разным причинам нельзя брать деньгами. Из этой же породы, дорогие рестораны,  перелеты частными самолетами, майбахи в аренду за доллар в день, золотые батоны, монеты, коллекции дорогих часов. Ну и поездки, оплаченые третьими лицами.

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

+=====================================================================+

Відповідь ясна - нічого, окрім триндьожу. Бо де я писав, що " перепиздячив вже пів Києва."?

 

Де ? Та ти своїм калашом махаєш роками на форумах. Вже запарив .

А тут на тобі " а ти особисто готовий  ? ".

 

Я нічим тут не вимахую. Ні калашом ні чим іншим.

 

Але є вірна прикмета. Собака яка гавкає  - не кусає. 

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 





Тут кажуть, сьогодні вранці наш ГенплокуЛОЛ завітав до Брюсселю розповісти євродепутатам і єврокомісарам про особливості і труднощі у боротьбі з корупцією в Україні.


Як на мене, однією з особливостей цієї боротьби є нещодавний новорічний відпочинок Юрія Віталійовича разом зі своєю половиною третього тисячоліття на Сейшелах вартістю не менше 50 тисяч євро.


Не менш цікавими особливостями боротьби з корупцією, за яку Луценко вирішив розповісти європейцям, є придбання все тією ж, відомою на все третє тисячоліття, Іриною Луценко нового (при наявності старого) мегакоштовного джипа Mercedes Benz GLS 350 у травні того року, якраз через тиждень після "успішної" спецконфіскації мільярдів банди Януковича.



Також, яскравою рисою боротьби з корупцією по-українськи, є весілля сина ГенплокуЛОЛа України - Олександра, яке сімейство Луценків відіграло у елітному заміському заклалді QUEEN COUNTRY CLUB поблизу Києва, який належить російському мільйонеру Олександру Орлову і тільки аренда якого обійшлася Луценкам у 600 000 гривень. Скоріш за все, столи на цьому скромному заході теж не макаронами з самогонкою накривали.


Ну, такі дріб'язкові деталі, як сумочка за 80 000 гр. і туфлі за 20 000 гривень у дружини головного пропагандиста української боротьби з корупцією в Європі, в принципі, можна не згадувати.


Це, звісно, лише особливості. А труднощі у боротьбі з корупцією, як ми давно знаємо від Юрія Віталійовича, це НАБУ і усілякі антикорупціонери, які заважають ГПУ і навіть самому Петру Олексійовичу, досягнути рішучої і остаточної перемоги над корупційним свавіллям в Україні.





  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

 

P.S. Ще один невеличкий штрих до цього візиту. Кажуть, що у поїздці до Брюсселя Юрія Віталієвича супроводжує його дружина, жінка ІІІ тисячоліття, Ірина Луценко. Тим часом, як Юрій Луценко поневіряється по євроустановах, роповідаючи політикам і чиновникам різні байки, пані Луценко знайомиться з новими колекціями брюссельських бутиків та ювелірних крамниць.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

починаючи від цього року, керівництво ГПУ та НАБУ проводитимуть зустрічі на регулярній основі задля підвищення рівня співпраці між відомствами
Зіллються в пошуках риби. Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Хіба в нього дружина не мільйонерша?

Просто якщо так - то в чому тоді сенсація. Як на мільйонера то дійсно не дуже дорогий відпочинок, й на мою думку вони не користувалися там нічим таким, чим би не міг за наявністю бажання скористуватися наприклад MG42 як представник середнього класу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


за наявністю бажання

 

За такої умови і будь-який пролетарій може "захотіти" продати свою хрущовку і гайнути на умовні Мальдіви.

Тільки от навряд чи це зробить його середнім класом...

Link to comment
Share on other sites

Де ? Та ти своїм калашом махаєш роками на форумах. Вже запарив .

А тут на тобі " а ти особисто готовий  ? ".

 

Я нічим тут не вимахую. Ні калашом ні чим іншим.

 

Але є вірна прикмета. Собака яка гавкає  - не кусає. 

+=====================================================+

Ти бачив щоб я махав? Я, наприклад, не бачив. А так, потихеньку, 

з"ясовую хто готовий на рішучі дії. Бачу, що таких поки що малувато. 

Чекають на месійку, що прийде і все за них зробить.

 

 

Спартанские цари разумно считали, что свободный человек

в любой момент должен был готов сражаться с оружием в

руках за эту самую свободу.

Link to comment
Share on other sites

Такое за свои не покупают. ПОдобные поездки -  это взятки с тех, с кого по разным причинам нельзя брать деньгами. Из этой же породы, дорогие рестораны,  перелеты частными самолетами, майбахи в аренду за доллар в день, золотые батоны, монеты, коллекции дорогих часов. Ну и поездки, оплаченые третьими лицами.

 

Ні фіга не корупція.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=====================================================+

Ти бачив щоб я махав? Я, наприклад, не бачив. А так, потихеньку, 

з"ясовую хто готовий на рішучі дії. Бачу, що таких поки що малувато. 

Чекають на месійку, що прийде і все за них зробить.

 

 

Спартанские цари разумно считали, что свободный человек

в любой момент должен был готов сражаться с оружием в

руках за эту самую свободу.

 

А ще кажуть що спартанські царі були суцільні підараси.  :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


такий відпочинок і середній американський клас собі не дозволяє, бо впахує а не пиздить як луценко і його шмара

Та ладно, на тиждень на Сейшели можуть собі дозволити, без проблем. Але не ща 50к а за 10.

Link to comment
Share on other sites

А ще кажуть що спартанські царі були суцільні підараси.  :shuffle:

+==============================================================+

Саме підораси таке і кажуть. Бо 900 років не було кращих бійців ніж спартанці. 

Саме вони є прикладом як виховувати тіло.

Link to comment
Share on other sites

+==============================================================+

Саме підораси таке і кажуть. Бо 900 років не було кращих бійців ніж спартанці. 

Саме вони є прикладом як виховувати тіло.

 

Хто ? Підараси ?   ;o

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+==============================================================+

Саме підораси таке і кажуть. Бо 900 років не було кращих бійців ніж спартанці. 

Саме вони є прикладом як виховувати тіло.

 

Одне іншому не заважає :gigi: Можна бути відважним бійцем і бути геєм. Наскільки я пам"ятаю, гейство у старі часи мотивувало краще битися за своїх побратимів.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...