Перейти до змісту

и эти люди...Трамп и разведка


Recommended Posts

 

 

о ще одна консерва  відкрилась

пазл склався

 

комфортна мімішка + герой трамп (збочинець гвалтівник, який відмазався від В"єтнаму через шипи на п"яті)

 

маккейн, герой війни у В"єтнамі, інвалід - поганий

 

чим далі в ліс тим товще партизани

 

Ділберт, я маю консервативні погляди і ніколи цього не приховувала. А що, на цьому форумі, так само як на форумі Української правди, можна бути тільки лібералодемократом?

 

Не знаю, скільки Вам років, але розважені люди розуміють, що одна і та ж людина має спектр думок і позицій. Те, що Маккейн герой війни у В"єтнамі, не означає, що він не може помилятися. На мою думку.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ну так герой війни помиляється, а трамп - не помиляється

 

ок, хай так, у вас свої раціональні доводи щодо політики трампа

 

що тоді казати про цінності і принципи? values 

для вас вони пустий звук?

 

the podcast for Feb. 1 on Mueller. The idea of that windbag, draft-dodging “president” challenging this giant with a history going back to a purple heart in Vietnam, who has dedicated his life to defending the constitution is bizarre indeed!

https://www.npr.org/programs/fresh-air/2018/02/01/582402962/fresh-air-for-feb-1-2018-robert-muellers-stunningly-bipartisan-reputation-in-was?showDate=2018-02-01

Link to comment
Share on other sites

Все політика.Обама і деми обсирали Маккейна під час президентських виборів 2008 а зараз його люблять бо це добре для послаблення Трампа. Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Все політика.Обама і деми обсирали Маккейна під час президентських виборів 2008 а зараз його люблять бо це добре для послаблення Трампа.

 

Маккейна обсирала и в 2008 м и все последующее время вся верхушка его собственной партии! Прежде всего бушевский клан и эстеблишмент...А все потому, что он находил в себе мужество поднимать голос против, когда они несли и творили хуйню, как и в случае с выбором Трампа кандидатом в презы (абы пролезть в БД любой ценой), хоть чего до сих пор отмыться не могут...

 

Так шо обсеры абамбиков наравне с обсерами с бушевского ранчо и прибиуской гнили... Собаки лают, а караван идет... Маккейна будут вспоминать и через 100 лет, с кто вспомнит эту мелкую партийную шелупонь...и их рыжего клоуна... Ртазве что в карикатурах...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Просто ті самі демоліваки які срали на Маккейна зараз різко його полюбили.Політика.Відбувається поляризація і центристи яких деякі респи називають RINO все більше стають чужими в обох партіях.Потреба третьої партії росте з кожним днем
Link to comment
Share on other sites

Просто ті самі демоліваки які срали на Маккейна зараз різко його полюбили.Політика.Відбувається поляризація і центристи яких деякі респи називають RINO все більше стають чужими в обох партіях.Потреба третьої партії росте з кожним днем

 

Ну так понятное дело...Политика... сам же написал. Однако от этого ценность позиции Маккейна, который СПОСОБЕН встать выше партийных дрязг, а говрить то. что нужно стране, не становится меньше.

 

Может потребность 3 й силы и растет, но глядя на закостенелость вашингтонского болота, я в нее не верю. По крайней мере в ближайшие 5 лет. Рази што после Трампа кто-то типа Сандерса придет :weep: От тогда может быть братья Кохи и иже с ними почухаются трошки. Да й то... скорее новый Элм Стритт ему устроят, чем на третью партию бабло отвалят. А за свое шо-то  мало желающих бросить вызов находится... Иначе независимый кандидат уже давно бы выиграл президентските выборы...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

хоть бы он продержался еще подольше, Маккейн.

 

Он держится! Вопреки всему, в том числе прогнозам лучшей в мире американской медцины... Я б так не смог с таким диагнозом...Скорее б все бросил и уплыл от всего в моря....

Link to comment
Share on other sites

ну так герой війни помиляється, а трамп - не помиляється

 

ок, хай так, у вас свої раціональні доводи щодо політики трампа

 

що тоді казати про цінності і принципи? values 

для вас вони пустий звук?

 

the podcast for Feb. 1 on Mueller. The idea of that windbag, draft-dodging “president” challenging this giant with a history going back to a purple heart in Vietnam, who has dedicated his life to defending the constitution is bizarre indeed!

https://www.npr.org/programs/fresh-air/2018/02/01/582402962/fresh-air-for-feb-1-2018-robert-muellers-stunningly-bipartisan-reputation-in-was?showDate=2018-02-01

 

Мій "вибір" у лапках (тому що я не маю можливості брати участь у виборах президента США) у тандемі Обама-Маккейн був, звичайно ж, за Маккейном. Але те, що він був героєм, не завадило йому зробити ряд стратегічних помилок і програти абсолютно нульовому Обамі.

 

Якщо порівнювати Маккейна та Трампа (фанаткою якого я, до речі, зовсім не є і так само фігію від деяких нюансів, як і більшість жителів земної кулі), то Маккейн є абсолютно кращим у моральному плані і більш достойний поста президента.

 

Тим не менше, Трамп переміг на виборах, а Маккейн - ні. Тобто, Trump delivered. А два набагато кращі кандидати перед ним не змогли принести перемогу Республіканській партії. А я поважаю волю американського електорату. А якщо враховувати все, що відбулося під час президентської кампанії, всі ці ріки компромату, пуссі-хапання (я думала, тоді Трампу точно кінець) і фактично відсутню інституційну підтримку (на відміну від масивної машини, що підтримувала Хіларі на усіх рівнях - від Демократичної партії з її махінаціями проти Сандерса, з божевіллям медіа, коли навіть питання на дебатах Хіларі давали наперед, і підтримки уряду Обами, Генерального Прокурора (з її милою бесідою з Клінтоном на тармаку) та ФБР - як ми тепер знаємо з мемо та інших джерел)), то Трамп, який зміг перемогти в таких умовах і власними, можна сказати, силами та з унікальною риторикою, просто геній :gigi: .

 

На відміну від Вас, я не створюю собі ідолів і не молюся на них. Тому що здатна самостійно аналізувати доступну інформацію і тому що не маю і не бажаю совково-імперського поклоніння перед authority :gigi: .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Трамп, який зміг перемогти в таких умовах і власними, можна сказати, силами
Трамп виграв виключно завдяки вкиданню в останній момент компрометуючих меседжів проти Хіларі.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Трамп виграв виключно завдяки вкиданню в останній момент компрометуючих меседжів проти Хіларі.

 

Невже? знову Комі винен? :) Я б сказала, що на Трампа було у рази більше компромату і тим не менше він виграв.

 

Демократична партія, Сорос і брейнвошнута частина американського суспільства і зараз намагаються накидати лайнеця, але за рік, що Трамп при владі, так нічого і не накопали.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Просто із життя. Я полюбляла читати журнал Vanity Fair. У них завжди були цікаві журналісти, якісні матеріали, високий рівень того, що називається journalistic integrity.

 

Недавно накачала собі цих журналів з інету, проглянула за минулий і цей рік - це якийсь повний треш і угар. Так, це був журнал з демократичним відтінком, вони завжди критикували Буша. Але як вони пишуть про Трампа - це просто шок. І реально просто тупо обзивають його, його родину, жінку. Інформації і компромату у фактологічному розумінні у них нема - і тому все зводиться до припущень, навішувань ярликів і т.п. Не дивно, що за останні місяці журнал дуже потоншав - видно, проблеми із самоокупністю і рекламодавців мало. Мало і хороших статей. А editorials, де ВСЕ про Трампа, без сліз читати неможливо :weep:.

 

Зате їх улюбленець Обама, який по коліно у крові тисяч сірійців та українців, у них - цяця та моральний лідер. :bluet:

Link to comment
Share on other sites

Неправильная постановка вопроса. Правильно спрашивать - выиграп бы Додик без помощи Кремля. :D

Вот как раз выяснением  этого и занимается спецпрокурор Мюллер. B-)

 

Но даже если выяснится, что выиграл с помощью Кремля - импичмент имхо ему не грозит... Бо в этом не заинтересованы ни респы, ни демы, ни, естественно, Кремль, который совсем не собирается сливать компру на одного из своих самых удачных агентов дабы посеять хаос в американском политическом эстеблишменте (как некоторые обещали). Скомпроментированный агент на посту президента США гораздо выгоднее скомпроментированного агента на помойке...И агент там не один...

Так что идет скучная тактическая борьба, не приносящая особых дивидендов никому. Все стороны просто ждут, чтобы скоррее прошел его срок и готовят настоящую драку за следующие четрые года в БД. Я молю Бога, чтобы победителем стал Мэттис. Все остальное в администрации -  просто шваль...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Неправильная постановка вопроса. Правильно спрашивать - выиграп бы Додик без помощи Кремля. :D

Вот как раз выяснением  этого и занимается спецпрокурор Мюллер. B-)

 

Но даже если выяснится, что выиграл с помощью Кремля - импичмент имхо ему не грозит... Бо в этом не заинтересованы ни респы, ни демы, ни, естественно, Кремль, который совсем не собирается сливать компру на одного из своих самых удачных агентов дабы посеять хаос в американском политическом эстеблишменте (как некоторые обещали). Скомпроментированный агент на посту президента США гораздо выгоднее скомпроментированного агента на помойке...И агент там не один...

Так что идет скучная тактическая борьба, не приносящая особых дивидендов никому. Все стороны просто ждут, чтобы скоррее прошел его срок и готовят настоящую драку за следующие четрые года в БД. Я молю Бога, чтобы победителем стал Мэттис. Все остальное в администрации -  просто шваль...

 

 

Я вважаю, що Трамп виграв без допомоги Кремля. Тому що Америка хотіла змін. Це як кинути напівгнилу картоплину на добре унавожену землю - вона все одно прекрасно проросте :).  Хіларі не могла нічого нового запропонувати, це було б продовження статусу кво - ослаблення Штатів і посилення їх ворогів, яким так успішно зайнявся Обамба, втілюючи у життя антиколоніальний план свого лузера-папаші. За Трампа проголосували не тільки реднеки, але і купа освічених людей, купа тих же жінок, які "мали б" голосувати за Хіларі. Під час виборчої кампанії Трамп реально збирав стадіони і був і продовжує бути реально популярним. Я б сказала, що велика частина канадського електорату із задоволенням би обміняла нашого Трудо на Трампа :D.

 

Як Ви сказали вище, час все розставить на свої місця. Я особисто довіряю справам, а не словам. Триндіти вміють всі, а get it done і deliver - не кожен.  А Метіс мені теж подобається :super:  . Той факт, що Трамп запросив його у свою адміністрацію, плюс Трампу у карму :).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Обама так різко повернув Америку вліво що просто необхідна була корекція сильно вправо.Якщо економіка не впаде різко то Трамп буде 2 терміни.Але поперло вверх зашвидко а в економіці корекції приходять на пікові тому подивимось.При сучасних тенденціях наступним кандидатом демів буде кінчений лівак що сттворить ще більший поділ суспільства
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

При сучасних тенденціях наступним кандидатом демів буде кінчений лівак що сттворить ще більший поділ суспільства

 

Оце мене найбільше і лякає не тільки в США, а і тут, в Канаді. Оці зомбовані жіночки в пуссі-шапках, фак-ю сто раз протестуючі, молоді бандити в одинаковому спорядженні, що творили безлад дуже чіткими проштудійованими методами. Безмежна політична політкоректність, де будь-яку фразу можна повернути у будь-яку сторону і все, кінець кар"єрі. І найголовніше - всі ці люди просто не здатні самостійно мислити і осягнути, що їх просто використовують. І що для них особисто ніколи нічого не поміняється.

 

Це як життя у Радянському Союзі, тільки у 21 столітті :gigi:. Тут так само треба фільтрувати і відділяти зерна, так би мовити ... Дякувати Богу, є інтернет і хоч якийсь дискурс, а не просто газета "Правда"  :gigi: .

 

Взагалі масштаб соціалістично-комуністичного світогляду в США та Канаді вражає ;o. Звичайно, добре бути соціалістом, коли тобі з народження все доступне на блюдці з голубим обідким  і ти не спробував на власній шкірі ні голоду, ні холоду, ні репресій, ні війни і всього того, що пройшли мільйони у тоталітарних суспільствах.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Обама так різко повернув Америку вліво що просто необхідна була корекція сильно вправо.Якщо економіка не впаде різко то Трамп буде 2 терміни.Але поперло вверх зашвидко а в економіці корекції приходять на пікові тому подивимось.При сучасних тенденціях наступним кандидатом демів буде кінчений лівак що сттворить ще більший поділ суспільства

 

 

Поперло реально быстро, но резкого спада имхо не будет. Впереди большие военные программы, а возможно и кампании... Так что... 

Второго срока у Додика не будет точно. Могу даже на любую сумму забить!

Сейчас в администрации три так называемых центра силы - Додик и его близкий круг, смотрящие от истеблишмента (группа Пэнса) и силовики возглавляемые Мэттисом. В условиях военной угрозы, международных конфронтаций усиление силового блока - неизбежно. Уже сейчас ВПК пыль сдувает с Мэттиса, так что надеюсь у него все шансы на 20 й год.

 

До сих пор не могу забыть его назначение.  Во время предвыборной кампании Додик орал, шта Америка слитком много тратит на армию, а та неизвестно еще готова ее защитить или нет, а потом к нему пришли ходоки от силовиков и и о чем-то рассказали - и тут же министром обороны стал наиболее ​"ястребимый" ястерб, о котором можно было только мечать. И сразу новые программы модернизации обычных и ядерных бомб, разработка новых баллистических ракет вместо минитмэнов, закрытые внезапно рты по поводу дороговизны F 35 и прочее прочее проччее. В общем Додик с тех пор плохого слова в строну военных не говорил... Это ему не Коми  B-)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

До сих пор не могу забыть его назначение.  Во время предвыборной кампании Додик орал, шта Америка слитком много тратит на армию, а та неизвестно еще готова ее защитить или нет, а потом к нему пришли ходоки от силовиков и и о чем-то рассказали - и тут же министром обороны стал наиболее ​"ястребимый" ястерб, о котором можно было только мечать. И сразу новые программы модернизации обычных и ядерных бомб, разработка новых баллистических ракет вместо минитмэнов, закрытые внезапно рты по поводу дороговизны F 35 и прочее прочее проччее. В общем Додик с тех пор плохого слова в строну военных не говорил... Это ему не Коми  B-)

 

Ну то це якраз нормально характеризує Трампа. Він послухав розумних людей, проаналізував подану інформацію, зробив висновок, що раніше був неправий, and did the right thing :). Не те, як Обамбо тупо гнув свою лінію, коли генерали казали не виводити війська з Іраку чи почати бомбити у Сирії.

 

У будь-якого президента головне - команда. Якщо Трамп здатний консолідувати навколо себе професіоналів і покращити статус кво, то що з нього хотіти?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну то це якраз нормально характеризує Трампа. Він послухав розумних людей, проаналізував подану інформацію, зробив висновок, що раніше був неправий, and did the right thing :). Не те, як Обамбо тупо гнув свою лінію, коли генерали казали не виводити війська з Іраку чи почати бомбити у Сирії.

 

У будь-якого президента головне - команда. Якщо Трамп здатний консолідувати навколо себе професіоналів і покращити статус кво, то що з нього хотіти?

 

Я називаю це простіше - обісрався :D  Представил себе как к этому плохишу-белобилетнику зашел боевой четырехзвездный генерал и оно чуть под стол не упало от нахлынувших эмоций :weep:

 

Как Трамп "может" консолидировать команду полгода писала вся американская пресса, живоописуя управленческий хаос в Белом Доме :fp1:Сейчас виидимо уже привыкли да и половину таких вкусных дружбанов уволить пришлось, чтобы самому там задержаться B-)

 

В общем пока, видимо, достигнут консенсус - ты можешь нести все, что хочешь, но не лезешь туда, где ты полный ноль, а мы будем делать вид, что команда сплочена и работает. Да, а вот твиттер, жаль, не отобрали, Госдеп недовлен - задолбался кажный день пояснюваты шо ж на самом деле президент имел в виду и урегулировать международные скандалы после бесед преза с лидерами других стран :D

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Трамп виграв тому що озвучив те що політкоректні респи не мали бажання говорити-глобалізація зло

 

Почему это обязательно политкорректные...Есть такие , что думают совсем по-другому. Глобализация это не добро или зло, это - тренд, спирит оф тайм, уклоняться от которого бессмысленно... Что не значит, конечно, что это идеальный тренд. Надо просто научиться жить в новых условиях...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мій "вибір" у лапках (тому що я не маю можливості брати участь у виборах президента США) у тандемі Обама-Маккейн був, звичайно ж, за Маккейном. Але те, що він був героєм, не завадило йому зробити ряд стратегічних помилок і програти абсолютно нульовому Обамі.

 

Якщо порівнювати Маккейна та Трампа (фанаткою якого я, до речі, зовсім не є і так само фігію від деяких нюансів, як і більшість жителів земної кулі), то Маккейн є абсолютно кращим у моральному плані і більш достойний поста президента.

 

Тим не менше, Трамп переміг на виборах, а Маккейн - ні. Тобто, Trump delivered. А два набагато кращі кандидати перед ним не змогли принести перемогу Республіканській партії. А я поважаю волю американського електорату. А якщо враховувати все, що відбулося під час президентської кампанії, всі ці ріки компромату, пуссі-хапання (я думала, тоді Трампу точно кінець) і фактично відсутню інституційну підтримку (на відміну від масивної машини, що підтримувала Хіларі на усіх рівнях - від Демократичної партії з її махінаціями проти Сандерса, з божевіллям медіа, коли навіть питання на дебатах Хіларі давали наперед, і підтримки уряду Обами, Генерального Прокурора (з її милою бесідою з Клінтоном на тармаку) та ФБР - як ми тепер знаємо з мемо та інших джерел)), то Трамп, який зміг перемогти в таких умовах і власними, можна сказати, силами та з унікальною риторикою, просто геній :gigi: .

 

На відміну від Вас, я не створюю собі ідолів і не молюся на них. Тому що здатна самостійно аналізувати доступну інформацію і тому що не маю і не бажаю совково-імперського поклоніння перед authority :gigi: .

як раз судячи з ваших дописів ви не здатні критично мислити, ваші консервативні погляди не дають вам побачити, хто Трамп є насправді, як би вам Сілентіо не пояснював

 

ще раз запощу вам фотку, хоч мс5 на мене доповідь за неї натиснув

 

40025047531_9d2e5ce618_c.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Почему это обязательно политкорректные...Есть такие , что думают совсем по-другому. Глобализация это не добро или зло, это - тренд, спирит оф тайм, уклоняться от которого бессмысленно... Что не значит, конечно, что это идеальный тренд. Надо просто научиться жить в новых условиях...

В тому варіанті як це пропихають зараз це зло.Вільна необмежена торгівля і конкуренція можлива лише між країнами з однаковими більш менш податками,екологічними нормами,рівнем зарплат

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ще раз запощу вам фотку, хоч мс5 на мене доповідь за неї натиснув

 

:fp1:

шановна, ти щось плутаєшь.

На цьому форумі я жодного(!), повторюю жодного(!), разу "доповідь" не тиснув.

Я видав тобі попередження, але трохі за інші речі

:zrada:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

МС5,в звертанні на ти я бачу неприхований сексизм,мачизм і токсичну маскулинність.І взагалі весь пост є яскравим прикладом консервативного патріархізму і бажання домінувати над протилежною статтю
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

МС5,в звертанні на ти я бачу неприхований сексизм,мачизм і токсичну маскулинність.І взагалі весь пост є яскравим прикладом консервативного патріархізму і бажання домінувати над протилежною статтю

 

модер - опресор! :td:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а ось стаття про відео зі щуром в душі (і не щур, і не весело, бо тварина відчуває біль) тут у гілці політанекдотів

і пояснення, чому трамп виграв на прикладі поширеного відео

https://www.theguardian.com/commentisfree/2018/feb/03/showering-rat-video-trump-outrage-skincare-olive-garden

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...