Перейти до змісту

#Прикрути


Гість СіЛ

  

32 користувач проголосував

  1. 1. а ви прикрутили?

    • прикрутив
    • прикрутив подумки (живу не в Україні)
    • не прикрутив, бо не можу
    • не прикрутив, бо не хочу
    • не прикручу, бо змерзну на охналь


Recommended Posts

У  мене  цілу  зиму  в  півсили. 

Але  мене  здивував  Львів,  що  відмовився припинити  навчання  у  школах.  Якось  то  не  по-державницьки,  хоч  до  Коболєва  ставлюсь  негативно.  Не  впевнена, що  він  добрий  фахівець.

Link to comment
Share on other sites

Вставив нові вікна, утеплив стіни і ледь маю 20о. В менш хазяйновитих сусідів 16-17. По місту знаю і 14 є і менше. А платіжки за невеличкі квартири понад 2000 навіть за цієї псевдозими. Ну І?! Хто кому заборгував?

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мала з ангіною, а на дворі -24 вночі було, так що я додав, а не прикрутив.

Бажаю їй швидкого одужання. 

Вчорашня ніч була і в мене чи не найхолоднішою за цей опалювальний період (хотів написати зиму).

 

Редагував: холодно було надворі, не в хаті.

Змінено користувачем СіЛ
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Забув додати - передайте Порошенку з Гройсманом, що в усіх будинках з загальнобудинковими лічильниками, засувки весь час встановлюються самими мешканцями на мінімум можливого заради економії. Пропонують перекрити їх зовсім?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

безотносительно к ситуации, ангину можно лечить холодом. Не спец, личный семейный опыт

Плюсую. Советское заблуждение - лечить температуру теплом. В штатах ангины - любимое заболевание детей, потому что по местным традициям это дело лечат мороженым и холодной колой.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Забув додати - передайте Порошенку з Гройсманом, що в усіх будинках з загальнобудинковими лічильниками, засувки весь час встановлюються самими мешканцями на мінімум можливого заради економії. Пропонують перекрити їх зовсім?

 

Не мешканцями, а правлінням :)

 

Це різні речі. Щоб у мого прісєдатєля було +20, в мене повинно бути +24, бо від мене до нього носій йде декілька поверхів і стояків... Але то вже інша тема.

Link to comment
Share on other sites

Плюсую. Советское заблуждение - лечить температуру теплом. В штатах ангины - любимое заболевание детей, потому что по местным традициям это дело лечат мороженым и холодной колой.

Плюсую много раз.

Больное горло - полощу ледяной водой. Если температура - холодный душ и потом резко под одеяло, ощущения непередаваемые.

 

Могу дать линки времен совка на эту тему, но практика показывает, что бесполезно :) Тот, кто боится холода, того побеждает страх, а не холод.

Link to comment
Share on other sites

Не мешканцями, а правлінням :)

 

Це різні речі. Щоб у мого прісєдатєля було +20, в мене повинно бути +24, бо від мене до нього носій йде декілька поверхів і стояків... Але то вже інша тема.

Нема в 90% будинків (в нашому місті) з лічильниками ніякого правління. Вирішує група самоуповноважених активістів.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

В батьків в хаті +24 прикрутити нема як, ппц

В крайньому випадку - ковдри на радіатори і регулярно провітрювати.

 

Але навіть в старих проектах є можливість замінити вентилі і запустити потік через байпасну трубу. Дешево, надійно.

 

Оце мене врятувало, аби і самому не засмажитись і щоб сусідам не перекрити потік :) Зазначу, що така система в совкових домах існує давно, але зазвичай нормально не працює.

 

http://dovidkam.com/wp-content/uploads/2016/08/3b8e3279df63e367babc51c4a5332681.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нема в 90% будинків (в нашому місті) з лічильниками ніякого правління. Вирішує група самоуповноважених активістів.

Як там що, але хто має доступ, той робить собі комфортну температуру :)

 

І якщо клуша з ключами від подвалу живе в останньому під'їзді на першому поверсі, то щоб вона ходила по квартирі в трусєлях, треба аби родина на останньому поверсі в першому під'їзді зварилася :)

 

От в нас приблизно так...

Link to comment
Share on other sites

В крайньому випадку - ковдри на радіатори і регулярно провітрювати.

Там все ок зроблено, батарея відключена повністю. Проблема в тому, що їм така температура і близько не потрібна, субсидії нема, а рахунок - жесть

Link to comment
Share on other sites

Як там що, але хто має доступ, той робить собі комфортну температуру :)

 

І якщо клуша з ключами від подвалу живе в останньому під'їзді на першому поверсі, то щоб вона ходила по квартирі в трусєлях, треба аби родина на останньому поверсі в першому під'їзді зварилася :)

 

От в нас приблизно так...

 

Поки Віктор Андрійович не ліквідував газ папіісят, ми тут зимували з відкритими вікнами, в квартирах було 27-30. А після усіх реформувань, які, нажаль, не торкнулися місцевих котельних і теплотрас, тепер в наших будинках без лічильників в квартирах з новими вікнами і герметизованими дверями максимум 20-22. Тобто, фірташгаз сам за нас усе відрегулював. Так шо в труселях щастить в нас бігати лише мешканцям квартир з якісним зовнішнім утепленням. Таких відсотків 5.

Знаю, що в киян без лічильників топлять майже як в нас колись. От і нехай там прикручують, хоч від спеки трохи відпочинуть.  :)

А взагалі, курви вони тупоголові! Волали про 600-700-800 переможних днів без коцапського газу і не очікували на хуйляцьку подляну у відповідь?! Просто підставилися, припинивши заздалегідь брати газ з заходу, маючи колосальні вільні об'єми в ПСГ. Схоже, навіть анексії з окупаціями нічому не навчили, а скоріше навпаки відбили останні мізки.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Завтра (чи точніше - вже сьогодні, але вранці) зможу позвонити до знайомого, він працює на магістральних системах, на нерядовій посаді і попрошу детальніше розповісти про ситуацію. Як щось дізнаюсь - розповім вам.

Link to comment
Share on other sites

Просто підставилися, припинивши заздалегідь брати газ з заходу, маючи колосальні вільні об'єми в ПСГ.

Зимой газ в Европе дороже. Поэтому в хранилище закачивают летом. 

Думаю просто не ожидали, что москали откажутся выполнять решение суда о обязательной покупке Украиной 5 мрд.

Тем более за 15 минут до срока. ГТС это не велосипед.

Змінено користувачем kr1810bm86
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

даже если я совсем выключу отопление  все равно количество гигогалорий на дом разделят на жильцов пропорционально. так что прикрутить может только жек. у нас теплый дом. батареи почти на нуле. в итоге места общего пользования в три раза дороже чем в прошлом году.  хотя там батареи выключены вообще. просто математика

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

сишитє...

кацапи прикрутили краник європейцям, не забезпечують необхідний тиск для перекачки

чому страждаємо ми, а не вони?

а я скажу чому

бо кацапів ми сцимось, у заходу клянчимо гроші

влада ні хєра не робить, щоб позбавитись залежності і зі сходу, і з заходу

народу більше стисли хват за горлянку

але народ бєзмолствуєт, тільки з'ясовує, хто на скільки висунув голу сраку у хвіртку

ну країна дебілів

мама, нє там ти мєня роділа, ..бись воно коньом

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Такая же петрушка, только с ремаркой: из 126 квартир 50 не сдают показания и гудокэнерго не парится, а раскидывает все на МЗК. У меня в платежке отношение моего тепла к МЗК 3:2  :fp1:

 

даже если я совсем выключу отопление  все равно количество гигогалорий на дом разделят на жильцов пропорционально. так что прикрутить может только жек. у нас теплый дом. батареи почти на нуле. в итоге места общего пользования в три раза дороже чем в прошлом году.  хотя там батареи выключены вообще. просто математика

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...