Перейти до змісту

Зміна у складі модераторів


Гість Хома

Recommended Posts

Ну тоді запатентуйте методики проведення корпоративних тренінгів "усохшими хуями".

На пару з автором цієї на ваш погляд напрочуд дотепної фрази, яка вас так розвеселила.

 

* Др. Фройд дійсно крутиться в труні. Що на ваш рахунок що на вашого партнера по рівню

дотепності.

 

Уже. Тільки там не сухі пеніси, а мідні тестикули :gigi::

 

https://www.youtube.com/watch?v=mVM1V1ntFks

 

 

Що цікаво, люди не розуміють, про що мова. Адже автор цього смішного вислову сказав те, що я, і що кажете Ви, Людас :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 528
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


заявит, что мы развели здесь срач

 

А хіба Ви не задля срачу сюди ходите? :consul: :consul: :consul:

Я не памятаю, щоб Ви до мене звертались без намагання посратись. Такого просто не було.

 

Та і у інших теж.  Бо починається, як у деяких - на початку сторінки - поливання брудом, посередині вже зойкі "как так можно, міня то за что???"

Таке враження, що зібрались діслексики.

Ви взагалі перечитуєте свої дописи? Бо враження, що Ви їх в непритомному стані хаотично барабаните і нездатні перечитати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аднака моралистов  развелось...   Бльооооо  (с)   :)

 

Та боже збав.

16 сторінок ні про що.

 

Краще б ту енергію хоча б на копняки кацапам використали, це вже точно хай прибіжуть може то єдиний шанс припинити дурні розборки між своїми

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А хіба Ви не задля срачу сюди ходите? :consul: :consul: :consul:

Я не памятаю, щоб Ви до мене звертались без намагання посратись. Такого просто не було.

 

Та і у інших теж.  Бо починається, як у деяких - на початку сторінки - поливання брудом, посередині вже зойкі "как так можно, міня то за что???"

Таке враження, що зібрались діслексики.

Ви взагалі перечитуєте свої дописи? Бо враження, що Ви їх в непритомному стані хаотично барабаните і нездатні перечитати.

 

Та які зойки шановна? Ваша ж руда подруженція банила на мене вже на злеті. От тільки но я зберуся зойкнути, а тут хуяк, і вже у банному листі.  :D Ну, а те, що ви називаєте "посратись", максимум тягне на товстий тролінг, у відповідь на ту беззмістовну маячню і блазнювання, що ви тут, зазвичай, нам усім демонструєте. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

О, до речі, у мене після Вашого допису з'явилася ідея...потрібно цю гілку і залишити для того, щоб кожен міг прийти і вилити тут перед людьми свою душу,ну якщо вже наболіло десь дуже... а от і інших гілках потрібно буде поводити себе чемно і стримано... :-)

Потрібно ж дати людям можливість десь висловитися, бо як бачу "це не закінчиться ніколи..." :-)

Нещодавно під час рєзвлєнія групи зачистки форума від юзерів я просив вказати місце, де можна хоча б погавкати на модерський треш без негайного бану на десятки діб. Дотепні опоненти запропонували гілку в адмінфорумі, де НЕ МОЖУТЬ писати зареєстровані юзери. Це на повному серйозі. А сердобольна Леса якось на початку плану фіналізації форуму пропонувала скаржитися в гілці своїх фанів "Леса".

Пропозицію про створення гілки скарг і з'ясування позицій підтримую. Тільки не варто її розташовувати на головній, достатньо адмінфоруму.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

десь і тій галузі, шось таке мабуть:

Предикція психопатологічного синдромоутворення, клініки та перебігу психічних захворювань на прикладі маленького українського форуму...

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вираз про засушені окремі частини тіла здався мені дотепним. Ключове слово "засушений", хе-хе. Як кажуть, у декого впало листя, і схоже, не тільки нижче пояса.

 

Эх и опять возвращаемся к старине Фройду, что то такое он наверняка знал...


 

 


Та боже збав. 16 сторінок ні про що.

 

А пагаварить?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Досить непоганий форум, але!Є два персонажі,що завонюють тут все. 15 сторінка тому підтвердження. Абориген і Акваріус. Відраза. Просто відраза. Якось та Лєса не дуже й помітна була. Головне зло форуму ці два неадеквати.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так лесиця ще модер чи вже можна мені тут висловлювати свої думки?

П.С. Євро, дякую за  об"єктивність! :drinks:

От саме такого модератора потребують всі форуми інету.

Змінено користувачем Кадра
Link to comment
Share on other sites

Ні, вже не модер, Фома забрав у неї повноваження. Але дописувати вона може тут, якщо захоче, звичайно,як і всі інші. Тут нікого на банять зараз.
Link to comment
Share on other sites

Ні, вже не модер, Фома забрав у неї повноваження. Але дописувати вона може тут, якщо захоче, звичайно,як і всі інші. Тут нікого на банять зараз.

Ну банити звичайно потрібно, але робити це справедливо і розумно,

тоді форум буде процвітати а не гинути чи тонути у бруді.

Откуда? Все мы грешны...

да, но не все одинаково :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Огогов... Слышно взрывы орудий-пердакофф, из центра индийскава океана. Скачет по волнам, центр мировой аналитиге и бабахает! Ставит плюсики на форуме советнег Респуплиганской партеи и обладатель оекянской яхты!!! :weep: :weep: :weep:

это полный залп крейсера Авроры товарище!!! :fp1::gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не судите и не судимы будете. Какой мерой меряете, такой и вам отмерят. И туева хуча оттенков серого. Не? Кто-нибудь весь в белом есть? :shuffle:

 

повно!

я б сказав навіть всі...

Link to comment
Share on other sites

Таде у мну что-то с глазьями. Нимбов я тоже не рассмотрел? :consul::shuffle:

 

коли стане темно

стань перед дзеркалом

постав свічки обабіч 

запали

глянь 

отам один точно буде 

 

якщо нє боіссі, канєшно

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...