Перейти до змісту

Ха..ха ФУП буде видалено через: 0 днів 1 годин 58 хвилин


кноп

Recommended Posts

Тим бiльше айпi зараз далеко не пiдпис. Лише коли з дому будеш постити. А як в суспiльного транспорту з вайфайем, або з мобiльного телефону? В одного дописувача буде купа тих адрес.
Link to comment
Share on other sites

Я не модератор. Не можу. Та й Турч запросто може якийс другий айпi використати. Для нього то не проблема. Для модератора треба мати тодi для порiвняння iстинний айпi Сергiя. А якщо Турч встиг ранiше, то як модератору було визначити?

 

Та просто проаналізувати патерни використаних айпі у турча, у св, та зрівняти з тим патерном який був у того ніку шо під питанням

Link to comment
Share on other sites

Та просто проаналізувати патерни використаних айпі у турча, у св, та зрівняти з тим патерном який був у того ніку шо під питанням

Та його спочатку сприйняли як Сергiя (хто ж мiг подумати), потом щось запiдозрили (бо "почерк" дописiв не той), потiм хтось певне Сергiю сказав що тут бенефiс вiд його iменi вiдбувався. Вже забув я той срач. Треба гiлку пошукати.

 

Ось ця гiлка. Кому цiкаво.

http://uapolitics.com/topic/16641-gde-ia-teper-zhivu-komu-interesno/page-6

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Та просто проаналізувати патерни використаних айпі у турча, у св, та зрівняти з тим патерном який був у того ніку шо під питанням

 

Кому там аналізувати - тупорилому Славу?? він сказав, що я, аутсайдер і Ольга Тейлор - одна пропагандистська команда :) а коли його у чаті спитали, на основі чого такі заяви, він відморозився. Ще б пак - адже я завжди дописувала з одного і того ж комп"ютера під одним і тим же ай-пі :fp1:.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Цiкаво наскiльки по рiзному зрозумили й сприйняли/запам'ятали люди написане на форумi двома юзерами. Хтось побитого Спорцменом столичного Атаса взагалi сплутав з бувшим мiнтярою, харкiвським муднем Пiвасом.

 

Так это ж полное совпадение с нашим путанником  :)

Link to comment
Share on other sites

Главный итог бан двух    порохоботов душителей свободы    Славика и Светы Б. Эта семейная   парочка гамнюков   многим попортила нервы так что пусть сидят  .

Link to comment
Share on other sites

Главный итог бан двух    порохоботов душителей свободы    Славика и Светы Б. Эта семейная   парочка гамнюков   многим попортила нервы так что пусть сидят  .

Ось тепер контенту якiсного на ФУПi буде море без цих сатрапiв.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...