Перейти до змісту

Ха..ха ФУП буде видалено через: 0 днів 1 годин 58 хвилин


кноп

Recommended Posts

 

 


А Сергiй тюхтiй.

 

Я точно не сторонник Серёги, но помню случай когда Пивас его доставал и он предложил тому стрелу вроде, очень настойчиво кстати предлагал, Пивас от такой смелости офигел и стрелка не состоялась.

Может я что то путаю, но вроде было так.

Link to comment
Share on other sites

Я точно не сторонник Серёги, но помню случай когда Пивас его доставал и он предложил тому стрелу вроде, очень настойчиво кстати предлагал, Пивас от такой смелости офигел и стрелка не состоялась.

Может я что то путаю, но вроде было так.

Пивас звичайно ще той мудак.

Але Турча я не можу зрозумiти.

Сергiй явно в депресняку, нафiга його кочегарити.

Дойшло до того що Сергiй хоче стрiлятись з Турчом на автоматах...

Link to comment
Share on other sites

А Поцмен піде? Вспомни Атаса. 

Раньше не понимал Спортсмена за поломанную ногу Пивасу ,   а сейчас понимаю что там большинство таких которые просят люлей  хоть Джеки Чана на ФУП  зови   забивать стрелки ))

Link to comment
Share on other sites

Це не той Сергій СВ

А чому ж йому Турч те саме лице фотомонтажить? Та й по дописам один одного - персонажi тi ж самi.

Та той самий Сергій SV, та й срач мiж ними той самий - давнiй. Шевченко з Безбородовим...

https://rastych.com/index.php?action=profile;area=showposts;u=6485

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

А чому ж йому Турч те саме лице фотомонтажить? Та й по дописам один одного - персонажi тi ж самi.

Ні. Справжній Сергій СВ не пише на ФУПі з того часу як виїхав до Австралії зразу після Майдану.

Link to comment
Share on other sites

Ні. Справжній Сергій СВ не пише на ФУПі з того часу як виїхав до Австралії зразу після Майдану.

Ви хочете сказати, що то Турч сам з собою боротьбою нанайських хлопчикiв займався весь той час на ФУП, та й тут на форумi? То взагалi незрозкмiло. Та й часу воно мабуть займати повинно. 75 тисяч повiдомлень Сергій SVSergiy Shevchenko - тисяча повiдомлень. Це при тому що у Турчинофф майже 67 тисяч повiдомленнь тiльки на ФУП.

Ось ця гiлка з дуелянтами - це що вистава одного артиста? Тодi не тiльки я попався, там багато фупчикiв мирять "дуелянтiв".

https://rastych.com/index.php?topic=1000965.msg21095591#msg21095591

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ні. Справжній Сергій СВ не пише на ФУПі з того часу як виїхав до Австралії зразу після Майдану.

 

Хіба він не вернувся? Ще й хвалився, що квартиру в Києві купив.

Link to comment
Share on other sites

Ні. Справжній Сергій СВ не пише на ФУПі з того часу як виїхав до Австралії зразу після Майдану.

Я не так зрозумiв тодi з його дописiв та фоток виходило що Сергiй по якiйсь викладацькiй програмi туди на деякий час працювати вiдправлявся. А емiгрувати лише хотiв, а фейкову емiграцiю йому яказ Турч "органiзував" тут на форумi також була гiлка де Турч постив вiд його iменi.
Link to comment
Share on other sites

Водка за гривну есть водка за гривну.  Верен себе   :)

Ты что  форумный  дурочек и тут скачешь за мной  продолжаешь    гадить в темах  ?  Этот ник был протестом против беспредела  кучмисткого режима   когда  наезжали на весь бизнес , если ты еще не в курсе  картонная дурилка.  . 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Неправда.

Гарантія. Він тут був дуркував на форумі, що вже в Австралії. Я кажу - нема питань, давай фотку з газетою за сьогодні. Він чомусь відмовився.

 

Насправді в Австралії старі і хворі нікому не потрібні, там молодим пролізти важко. Я вже не кажу, що злітати туди коштує кілобакс. 

Link to comment
Share on other sites

Пам'ятаю, була від Сергія інфа, що він десь техніком працював на військовому аеродромі після початку війни у 2014му

В Миргороді, дійсно там був. Але ніяк не у Австралії. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ты что форумный дурочек и тут скачешь за мной продолжаешь гадить в темах ? Этот ник был протестом против беспредела кучмисткого режима когда наезжали на весь бизнес , если ты еще не в курсе картонная дурилка. .

Ето очень мягкое определение для форумной шавки.
Link to comment
Share on other sites

Цiкаво наскiльки по рiзному зрозумили й сприйняли/запам'ятали люди написане на форумi двома юзерами. Хтось побитого Спорцменом столичного Атаса взагалi сплутав з бувшим мiнтярою, харкiвським муднем Пiвасом. А гiлка ж була бiльше 200 сторiнок. Да, скороминуча форумна слава, яку так бажав Слав. :D

Часу наче небагато минуло. А майже кожен свою версiю написав. Так i порозумiтись на форумi напевно даремна трата часу. Або писати треба вмiти на рiвнi доброго письменника, щоб тебе зрозумiли саме так як ти хотiв. Да...

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Гарантія. Він тут був дуркував на форумі, що вже в Австралії. Я кажу - нема питань, давай фотку з газетою за сьогодні. Він чомусь відмовився.

 

Насправді в Австралії старі і хворі нікому не потрібні, там молодим пролізти важко. Я вже не кажу, що злітати туди коштує кілобакс. 

 

Якщо він відмовився шось доводити, то це не означає що його там не було. Він постив фотки з австралії. Можливо він був там до того, в принципі значення не має особливого.

Link to comment
Share on other sites

Якщо він відмовився шось доводити, то це не означає що його там не було. Він постив фотки з австралії. Можливо він був там до того, в принципі значення не має особливого.

 

Наскільки я пам'ятаю, то фотки були з якогось наукового симпозіуму, чи семінару, куди він їздив на запрошення тієї сторни. За свої бабки у нього коштів туди не було.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наскільки я пам'ятаю, то фотки були з якогось наукового симпозіуму, чи семінару, куди він їздив на запрошення тієї сторни. За свої бабки у нього коштів туди не було.

 

Та пох якось. Пам'ятаю тоді у нього різко риторика помінялась, так вона може міняться лише коли емігруєш.

Link to comment
Share on other sites

Та пох якось. Пам'ятаю тоді у нього різко риторика помінялась, так вона може міняться лише коли емігруєш.

Та тут на форумi напевно Турч зарегився пiд нiком Сергiй SV й постив якiсь фейки (Турч ще той фотожопщик) навперемiшку з фотками Сергiя з минулого семiнару/симпозiуму чи що то було. Я так зрозумiв оту змiну риторики. То просто був не Сергiй. Турч з Славом розважаються на форумах алiгархе. Кожен в мiру розпущеностi. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Та тут на форумi напевно Турч зарегився пiд нiком Сергiй SV й постив якiсь фейки (Турч ще той фотожопщик) навперемiшку з фотками Сергiя з минулого семiнару/симпозiуму чи що то було. Я так зрозумiв оту змiну риторики. То просто був не Сергiй. Турч з Славом розважаються на форумах алiгархе. Кожен в мiру розпущеностi.

 

А чо по айпі не перевірили?

Link to comment
Share on other sites

А чо по айпі не перевірили?

Я не модератор. Не можу. Та й Турч запросто може якийс другий айпi використати. Для нього то не проблема. Для модератора треба мати тодi для порiвняння iстинний айпi Сергiя. А якщо Турч встиг ранiше, то як модератору було визначити?
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...