Перейти до змісту

У Лолки вчора конфуз приключився


Citizen UA

Recommended Posts

Хотіло, падло, пропіаритись на героях, вчергове, а вийшло навпаки. Респект герою-переможцю за громадянський вчинок

 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Педре о своей жопе впору обеспокоится и не барзеть против "западных партнеров", исполнять, что говоря. Тогда, возможно, его не порвут, как тузик грелку. А хромую утку будут пинать все, кому не лень.
Link to comment
Share on other sites

Педре о своей жопе впору обеспокоится и не барзеть против "западных партнеров", исполнять, что говоря. Тогда, возможно, его не порвут, как тузик грелку. А хромую утку будут пинать все, кому не лень.

 

ЫЫЫЫ...

 

 

"На второй срок иду - и точка!" сказал он проклаятому Госдеппу!

Link to comment
Share on other sites

Ну, попутного ветра, как грится :)

 

Та да. Токо ж и альтернанив у Госдепа не сильно... Придецца Улю "полюбить" года на 2-3 , а там глядишь и нови молоди облыччя заматереют :fp1:

 

И всьо повторицца сначала :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Та да. Токо ж и альтернанив у Госдепа не сильно... Придецца Улю "полюбить" года на 2-3 , а там глядишь и нови молоди облыччя заматереют :fp1:

 

И всьо повторицца сначала :weep:

 

Госдеп поставит на Тимошенко?

Link to comment
Share on other sites

Госдеп поставит на Тимошенко?

 

А шо есть другой выбор? Розмаиття украинского политичного жыття так и прэ :fp1:

Олигархический консенсус по тьотке имхо к осени будет достигнут. Конечьна...будут и недовольные, но

Госдеп так давно уже всьо задрало, шта недовольным, думаю, просто, закроют рот, тем более шта некоторых давно ждут в прокуратуре Чикаго... Одно радует - предстоящие минуты падения Педрильи будут такими сладостными для его недоброжелателей, что безнадега от украинской ближайшей перспективы не сразу заноет во очередной раз больным зубом.

 

Хоть что-то...гы...

Link to comment
Share on other sites

А шо есть другой выбор? Розмаиття украинского политичного жыття так и прэ :fp1:

Олигархический консенсус по тьотке имхо к осени будет достигнут. Конечьна...будут и недовольные, но

Госдеп так давно уже всьо задрало, шта недовольным, думаю, просто, закроют рот, тем более шта некоторых давно ждут в прокуратуре Чикаго... Одно радует - предстоящие минуты падения Педрильи будут такими сладостными для его недоброжелателей, что безнадега от украинской ближайшей перспективы не сразу заноет во очередной раз больным зубом.

 

Хоть что-то...гы...

Я, можно сказать недоброжелатель. Но мне не нужно его падение. А вот лет десять с конфискацией, было-бы вполне заслуженно.
Link to comment
Share on other sites

Найцікавіше питання, як порошенко взагалі прийшов до влади, я маю на увазі оті вибори. Досвід підказує мені, що з ними далеко не все чисто, бо демократичними і прозорими, попри тільки що завершений Майдан, назвати їх може хіба що повний кретин...

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Найцікавіше питання, як порошенко взагалі прийшов до влади, я маю на увазі оті вибори. Досвід підказує мені, що з ними далеко не все чисто, бо демократичними і прозорими, попри тільки що завершений Майдан, назвати їх може хіба що повний кретин...

Ходят слухи что это была комбинация фирташа  приход его и кличко во власть

Link to comment
Share on other sites

А шо есть другой выбор? Розмаиття украинского политичного жыття так и прэ :fp1:

Олигархический консенсус по тьотке имхо к осени будет достигнут. Конечьна...будут и недовольные, но

Госдеп так давно уже всьо задрало, шта недовольным, думаю, просто, закроют рот, тем более шта некоторых давно ждут в прокуратуре Чикаго... Одно радует - предстоящие минуты падения Педрильи будут такими сладостными для его недоброжелателей, что безнадега от украинской ближайшей перспективы не сразу заноет во очередной раз больным зубом.

 

Хоть что-то...гы...

Ну, такого олігархічного консенсусу в нас практично ще не було, щоб його госдеп організовував. Хіба що Юльці затикали рота в 2010. Але ж потім витягали з кічі, відчуваючи якусь відповідальність.

 

Найцікавіше питання, як порошенко взагалі прийшов до влади, я маю на увазі оті вибори. Досвід підказує мені, що з ними далеко не все чисто, бо демократичними і прозорими, попри тільки що завершений Майдан, назвати їх може хіба що повний кретин...

У 14-му усе було олігархічно чисто - спрацював консенсус і медійний ресурс мафії. Плюс безпосередньо чималі гроші хуйла, що витягло Фірташа з Віденської КПЗ напередодні історичної зустрічі з Порошенком. А от у 2010 році, кажуть, Тимошенко, не зважаючи на усе це, в реалі перемогла. Але мафіозно-адміністративним ресурсом табуретки була брутально позбавлена з наступною відсидкою.

Link to comment
Share on other sites

Ну, такого олігархічного консенсусу в нас практично ще не було, щоб його госдеп організовував. Хіба що Юльці затикали рота в 2010. Але ж потім витягали з кічі, відчуваючи якусь відповідальність.

 

У 14-му усе було олігархічно чисто - спрацював консенсус і медійний ресурс мафії. Плюс безпосередньо чималі гроші хуйла, що витягло Фірташа з Віденської КПЗ напередодні історичної зустрічі з Порошенком. А от у 2010 році, кажуть, Тимошенко, не зважаючи на усе це, в реалі перемогла. Але мафіозно-адміністративним ресурсом табуретки була брутально позбавлена з наступною відсидкою.

Ну це "секрет Полішинеля" з того часу, як в офісах ПР почали знаходити подвійні комплекти "мокрих" печаток усіх ДВК....

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Ахаха! А я десь рік тому писав отчЯліватєлям, що скоро Лолка буде на нужниках стрічки перерізати. Вже недовго

 

зи 

каменти там ржачні  :D

 

Rob Maison У Ані Лорак з'явився конкурент

 

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

даремно Хуйло сподівався захопити медійний простір відкриттям керченського моста

Лєксєіч із своїм ФАПом буквально видрав його як кота

 

З каментів  :lol2:

 

19430028_2057461354536025_88236187046836
Andrey Shimanovsky Я вже двері в хату боюсь відкривати. А раптом там Порошенко?
Link to comment
Share on other sites

Ну, такого олігархічного консенсусу в нас практично ще не було, щоб його госдеп організовував. Хіба що Юльці затикали рота в 2010. Але ж потім витягали з кічі, відчуваючи якусь відповідальність.

 

 

А шо делать? Надо ж кем-то общаться пока народ безмолствует....

Так шо можешь, друже Евро, поздравлять Цьоцю! :D

Ну и многтерпеливый украинский нарид... Даждался таки! :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Ну и по теме... На четвертый год беспроветного измывательства над людьми и страной всего лишь кто-то публично не подал руки Мрази... Ну чо... На безрыбье как гворится и рак рыба...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...