Перейти до змісту

АП, пришла на ФУП, будет учить уму разуму паству...


хозяин

Recommended Posts

Чому ж почали ? ) Тю ) Банили й раніше за образи братушек, правда під іншим приводом, як і зараз, начебто за перекручування ім'я

Я взагалі вважаю що люди з ніками як то украінєц, кієвлянін , Леся украінка, україночка, патріот , і т.д. в 90 випадках зі 100 троляки і махрова вата, яка начебто глаголєт від імені народу чи регіону. І 10 лишаю на упоротих але патріотично налаштованих громадян, 8 з яких будуть мати місце постійного проживання за кордоном )) не претендую на істину, це моя статистика по фб

На да помню  за Рыльника или Парторга мореходки не мало пострадало народа. :D

Link to comment
Share on other sites

Почитал только одну страницу одна собралась гамасятина .которую Спортсмен тролит.

В результаті він там теж псіханув ) гроші зафотав )) якийсь дурко почав розказувати що бахатиє люді ніносят кеш с різінкамі ))))))))) ото вже де я насміялась ) що він знає про людей і гроші під рєзінкамі )). За останній думаю місяць дві гілки в які не пошкодувала що зайшла )

Ця, і Вєніка, він хотів випєндріцца, а в результаті обтікали усією командою ))))))))))) то не гілка, ізбієніє младєнцев )))) і до кнопки не дотягнешся )) руки закороткі )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І Тімі, чи Вєня, хто ти там в реалі ) Вчися, дописувач легко, дотепно, всю вашу шоблу на лопатки поклав )) ключове - легко, і весело) рівень *тутсмайлпалецьдогори*

а ти ж як почнеш нудіти, ригать колотить вже на другому реченні, як на серпантині вранці, після гарного вечора )

Я тому й не хожу в гілки де ти є, і цю оминала, а дарма )

Не знаю як правильно читається нік, я скріном ) повторюю, вам всім разом, з греками, камаріками,лисогорцями, до нього як до неба раком . Не впізнала в гримі, але плюсую його нєістава ))

post-6869-0-81294500-1527511215_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

І Тімі, чи Вєня, хто ти там в реалі ) Вчися, дописувач легко, дотепно, всю вашу шоблу на лопатки поклав )) ключове - легко, і весело) рівень *тутсмайлпалецьдогори*

а ти ж як почнеш нудіти, ригать колотить вже на другому реченні, як на серпантині вранці, після гарного вечора )

Я тому й не хожу в гілки де ти є, і цю оминала, а дарма )

Не знаю як правильно читається нік, я скріном ) повторюю, вам всім разом, з греками, камаріками,лисогорцями, до нього як до неба раком . Не впізнала в гримі, але плюсую його нєістава ))

Веня хоче сказати що ФУП за всього за недiльку-другу на гамно зiйшов? Та вiн вже давно.... Гм...
Link to comment
Share on other sites

 

 


Веня хоче сказати що ФУП за всього за недiльку-другу на гамно зiйшов? Та вiн вже давно.... Гм...

 

Да???? А всего пару недель назад он нас звал всех туда вернуться? Как то странно вышло.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мне понравилось, как слау резко стал старшим членом супа с двумя сотнями постов. я уже не говорю про глобал модера. не иначе бобла чупсу отслюнявил.

 

Интересно, Гео при этом нормально себя чухает?

Link to comment
Share on other sites

Веня хоче сказати що ФУП за всього за недiльку-другу на гамно зiйшов? Та вiн вже давно.... Гм...

Та то він натякає що без Славіка і 20відсоткової валантьорши форум вадінмамєнт загнувся )))))) вєня такий вєня ) лабає там один за двох, а ліцо скушноє- скушноє ))

Link to comment
Share on other sites

Та то він натякає що без Славіка і 20відсоткової валантьорши форум вадінмамєнт загнувся )))))) вєня такий вєня ) лабає там один за двох, а ліцо скушноє- скушноє ))

Бiда-бiдося...
Link to comment
Share on other sites

Бiда-бiдося...

Ага, на саму Притулу замахнувся, люди кажуть вона тепер час від часу модерує )))

Смішно чути як Славко вату ганяв ) це як ? Брав бегера і Йожиха по офісу навколо стола ? )))))))))) Чи під носом не видко ? )

Link to comment
Share on other sites

Ага, на саму Притулу замахнувся, люди кажуть вона тепер час від часу модерує )))

Смішно чути як Славко вату ганяв ) це як ? Брав бегера і Йожиха по офісу навколо стола ? )))))))))) Чи під носом не видко ? )

Вата там це усi хто не згоден з усяким дописувачем. :D

Ось Юкi запереживав навiть.)))

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005480.0

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Знаєте, тут хтось стібався з гілки, називав її фупостраданія, але це ж нормально. Цей форум в свій час мав стати хвупом, плоть від плоті так би мовити. Я наприклад, так , проходила повз, трохи зачепилась ) тепер спостерігаю іноді, Дом - х )) не все, срачі і адмінку ) Кого, за що, на скільки, а є ж люди в яких як домівку відібрали, звісно вони приділяють увагу подіям там.

От коли "патріотично налаштований модер" Слав, регулярно рекламує Цуг, і вся биківська шобла починає ранок з новин там, а потім тягне на хвуп, це виглядає трошки дивно, так ) виникає підозра

, що вата зовсім не ті на кого кивають ))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кацапи не є ображеними, а навпаки, вони ображають всих.... Тому їхні пред'яви можна і треба ігнорувати поки вони самі не навчаться поводити себе чемно з іншими..... 

 

Якась у вас толерастія однобока. 

Link to comment
Share on other sites

В результаті він там теж псіханув ) гроші зафотав )) якийсь дурко почав розказувати що бахатиє люді ніносят кеш с різінкамі ))))))))) ото вже де я насміялась ) що він знає про людей і гроші під рєзінкамі )). За останній думаю місяць дві гілки в які не пошкодувала що зайшла )

Ця, і Вєніка, він хотів випєндріцца, а в результаті обтікали усією командою ))))))))))) то не гілка, ізбієніє младєнцев )))) і до кнопки не дотягнешся )) руки закороткі )

Прикалываются с  Чебурека . Интересно  его работники ватной фабрики  читают форум  )))

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Та прямо. Там вже юзвери (генератори контенту) самi впораються.

 

Це так. Але під чюткім керівництвом справи пішли б швидше.

Хоча за відьмами вони дійсно і самі гарно ганяються..

 

 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005505.0

 

* А ЮАР був раніше зваженою людиною..Не встиг залишити болото ось і надихався отруйних випарів.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...