Перейти до змісту

Они все умрут. Они все умрут без вариантов....


хозяин

Recommended Posts

Таки да одно дело когда есть 100 тыс уе на лечение другое когда квартиру продал и семья на улице осталась

Вот потому и надо говорить людям правду, чтобы не делали дурных поступков. Кстати онкология это мега бизнес в мире, если кто не в курсе, на много больше чем наркота, оружие и проституция вместе взятые. Онкологи не понятно за что гребут кучу бабла без гарантий, в Украине в т.ч., "лекарства" стоят вообще безумные деньги, а при нынешнем курсе вообще жуть. 

Link to comment
Share on other sites

Линчевский сейчас помогает принимать мега позитивные законы по реформированию медицины.это факт. Остальное эмоции.. разрешение на размещение рентгена в жил домах как во всем мире только при нем приняли

 

 

А де це рентген розміщують в житлових будинках ? Посилання маєте ? Вдячний авансом.

 

А такж якщо можна список отих мєгапозітівних законів.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Короче, на месте человечества, я бы этим профанам вообще не платил ничего, а "лекарства" пусть финансируют богачи у которых почти все деньги планеты в кармане, и все это до тех пор, пока медицина реально не начнет лечить рак. И сдается мне, что средство будет найдено очень быстро тогда и за очень не большие денежки :).

Link to comment
Share on other sites

А де це рентген розміщують в житлових будинках ? Посилання маєте ? Вдячний авансом.

 

А такж якщо можна список отих мєгапозітівних законів.

Та це просто брехня. Розміщувати рентген-прилади у житлових приміщеннях заборонено і зараз. Ніде такого немає, я це просто гарантую.

Link to comment
Share on other sites

Чим раніше виявлять підозру на онко - тим більше шансів прожити довше. На стадіях 3 або 4 шансів практично нема.

Ну  і як вчили мене, повнісю виліковуються від онко 20-30% хворих, але то ті відсотки на які помилилась чи перестрахувалась лабораторія, і яки мали здоров'я пройти курс лікування.

Сподіваюсь зараз щось змінилось

Link to comment
Share on other sites

Та це просто брехня. Розміщувати рентген-прилади у житлових приміщеннях заборонено і зараз. Ніде такого немає, я це просто гарантую.

Дозволено розміщення тільки дентальних апаратів, і то не всіх виробників

Link to comment
Share on other sites

Мне как стоматологу остальные до фени. А это была конкретная проблема

 

Я так розумію це ваша особиста думка про рентгени в жилових будинках. ОК.

 

А що там зі списком мєгапозітівних законов ? Ну хоча б парочку дайте. Дякую авансом.

Link to comment
Share on other sites

Треба, але ми завжди боремось з наслідками, а не з причинами. Причина ж - корупція.

 

Ясно, тепер я зрозуміла, про що Ви.

 

Дивіться, в Україні зараз багато крутих технологій лікування різних хвороб, і можна успішно зробити операцію на серці, на очах, та де завгодно. Якось же нема з цим корупції? госпіталі закуповують обладнання, готують хірургів і тп. В мене недавно прооперували одного родича - операція на простаті, технологія та ж, що і в Канаді. Ще одна родичка малому зробила на очах - дитина позбулася окулярів. Те ж саме - світовий рівень.

 

Наскільки я зрозуміла, в Україні є центри, де здійснюють пересадку кісткового мозку від родичів. А тут йшлося про імплементацію пересадок від чужих людей. Якщо такі центри будуть в Україні, це дозволить пролікувати більше людей і швидше, ніж якби ці гроші пішли на оплату лікування за кордоном.

 

Це типовий бізнес-кейс. Куди ви вкладете гроші - в сценарій 1 чи 2? які за і проти у кожному сценарії, які ризики, які очікувані результати? на основі такого аналізу і робиться рішення. Для мене рішення очевидне - стратегічне.

Link to comment
Share on other sites

Вот потому и надо говорить людям правду, чтобы не делали дурных поступков. Кстати онкология это мега бизнес в мире, если кто не в курсе, на много больше чем наркота, оружие и проституция вместе взятые. Онкологи не понятно за что гребут кучу бабла без гарантий, в Украине в т.ч., "лекарства" стоят вообще безумные деньги, а при нынешнем курсе вообще жуть. 

 

 

Сучасна наука лікує певні види раку з довготривалою ремісією (що наближається до статусу "вилікуваний"). Деякі види раку крові препарат глівек лікує дуже добре. Деякі види раку крові у дітей мають високий рівень "виліковуваності". Певні види раку грудей ефективно лікуються (маю таких родичів, що вже живуть 18 років після діагнозу, операції та лікування), ще одна родичка живе вже 8 років після діагнозу рак кишковода (хоча мала метастази у печінці, які були успішно проліковані). Ці родичі і в Україні, і в Канаді.Ну і купа інших прикладів. Он Кайлі Міноуг 50 років недавно відсвяткувала :).

 

Інші види раку, на жаль, поки що  не лікуються ефективно (наприклад, рак підшлункової залози (за деякими винятками), рак легень та гліобластома (пухлина мозку)).

Link to comment
Share on other sites

Еще раз как минимум это лично мне кучу денег сохранило.. так как сан па порт надо каждые 3 года делать

 

Що саме зберегло ваші гроші ?

 

Я так розумію незалежної інфи про рентген в будинках західних обивателів та про мєгапозитвні реформи від вас не почуємо ? 

Дуже жаль. Так хотілося мєгапозитиву.

Link to comment
Share on other sites

Кому то нужна надежда, а кому то нужна правда и правильное распоряжение своими последними днями. За надеждой ходят в церковь, а не на форум к примеру.

 

і багато хто сюди "за надєждой" прийшов ?

 

У лікуванні раку медицина зараз дуже просунулася. Так, його купа різновидів. Але ье, що раніше було вироком, зараз вже все частіше діагноз.

 

Серед тих, хто вилікувався, до речі, 1 з найяксравіших прикладів то Хосе Каррерас

Link to comment
Share on other sites

і багато хто сюди "за надєждой" прийшов ?

 

У лікуванні раку медицина зараз дуже просунулася. Так, його купа різновидів. Але ье, що раніше було вироком, зараз вже все частіше діагноз.

 

Серед тих, хто вилікувався, до речі, 1 з найяксравіших прикладів то Хосе Каррерас

Не нужно делать выводы по единичным случаям, случаи разные бывают. Сколько месяцев ремиссия у Хосе? Как я понимаю 1-2 года максимум, это не срок. Выводы надо делать по отчетам онко-центров, так вот смертность там зашкаливает. Вы верите в химия-терапию? Я в нее не верю, страдания и мучения, вот и вся жизнь. Кто-то писал, каждый вправе сам выбрать, или 2 года умирать смотря на потолок больничной палаты, или 2 месяца бухать и не платить деньги этим профанам в онко-центрах. Я их на дух не выношу!

Link to comment
Share on other sites

Видя онколога у меня только одно желание прибить его, т.к. эта сволота тянет из тебя деньги при этом отлично знает что не вылечит, а если и случается длительная ремиссия то это скорее исключение, чем правило. Другие врачи хоть отрабатывают свои деньги, пользу приносят, а эти гады только нал гребут и гребут и чем больше больных тем они богаче. 

Link to comment
Share on other sites

Ясно, тепер я зрозуміла, про що Ви.

 

Дивіться, в Україні зараз багато крутих технологій лікування різних хвороб, і можна успішно зробити операцію на серці, на очах, та де завгодно. Якось же нема з цим корупції? госпіталі закуповують обладнання, готують хірургів і тп. В мене недавно прооперували одного родича - операція на простаті, технологія та ж, що і в Канаді. Ще одна родичка малому зробила на очах - дитина позбулася окулярів. Те ж саме - світовий рівень.

 

Наскільки я зрозуміла, в Україні є центри, де здійснюють пересадку кісткового мозку від родичів. А тут йшлося про імплементацію пересадок від чужих людей. Якщо такі центри будуть в Україні, це дозволить пролікувати більше людей і швидше, ніж якби ці гроші пішли на оплату лікування за кордоном.

 

Це типовий бізнес-кейс. Куди ви вкладете гроші - в сценарій 1 чи 2? які за і проти у кожному сценарії, які ризики, які очікувані результати? на основі такого аналізу і робиться рішення. Для мене рішення очевидне - стратегічне.

Це виключення ніж правило. Я впевнений що тільки через жорстку, а можливо і через жорстоку боротьбу з корупцією є шлях у майбутнє для України. Бо це гроші яких не вистачає ні на обладнання ні на лікарів ні на лікування.

Link to comment
Share on other sites

Не нужно делать выводы по единичным случаям, случаи разные бывают. Сколько месяцев ремиссия у Хосе? Как я понимаю 1-2 года максимум, это не срок. Выводы надо делать по отчетам онко-центров, так вот смертность там зашкаливает. Вы верите в химия-терапию? Я в нее не верю, страдания и мучения, вот и вся жизнь. Кто-то писал, каждый вправе сам выбрать, или 2 года умирать смотря на потолок больничной палаты, или 2 месяца бухать и не платить деньги этим профанам в онко-центрах. Я их на дух не выношу!

 

Ну скільки в нього була ремісія я гадки не маю, він же *адцать* років тому вилікувався, щоправда це йому коштувало футбольної кар'єри. Свого часу подавав надії та грав, але та хвороба все перекреслила. Хоча у співах став гіпер-успішним.

Я не можу вірити чи не вірити у хіміотерапію. + онко взагалі штука дуже індивідуальна. Трансплантація може комусь допомогти а когось прискореним маршрутом відправить до праотців. Це (а не СНІД) справжня чума століття але над нею працюють. Я просто вірю, що рано чи пізно переможуть остаточно. Хотілося б якнайскоріше звісно

Link to comment
Share on other sites

Видя онколога у меня только одно желание прибить его, т.к. эта сволота тянет из тебя деньги при этом отлично знает что не вылечит, а если и случается длительная ремиссия то это скорее исключение, чем правило. Другие врачи хоть отрабатывают свои деньги, пользу приносят, а эти гады только нал гребут и гребут и чем больше больных тем они богаче. 

Кожен майбутній лікар тренується на живій людині..

Те що вказано вище то не лікар, ремісник, заробляє ..

Link to comment
Share on other sites

Spencer H., я не знаю лично таких примеров о которых вы говорите. Бывает людям просто не правильно ставят диагноз. 

 

Діагноз раку підтверджується біопсією і результатами всяких досліджень (МРТ, СТ-сканів і т.п.). Звичайно, є помилки з діагнозом, але рідко.

 

Даю статистику по Канаді як ілюстрацію:

 

Based on 2006–2008 estimates, over 60% of Canadians diagnosed with cancer are expected to survive for 5 years or more after a cancer diagnosis. Більше 60 відсотків проживуть 5 років і більше після того, як був поставлений діагноз.

Survival rates vary from low to high depending on the type of cancer. For example, based on 2006–2008 estimates:

  • The 5-year net survival rate for lung cancer is low (17%). - для раку легень після 5 років після діагнозу житимуть 17 відсотків
  • The 5-year net survival rate for colorectal cancer is about average (64%). - 64 відсотки для раку кишківника
  • The 5-year net survival rate is high for prostate cancer (95%) and breast cancer (87%). - 95 відсотків для раку простати і 87 відсотків для раку грудей.

Between 1992–1994 and 2006–2008, survival rates increased from 53% to 60% for all cancers combined. Між цими датами виживання зросло від 53 відсотків до 60 відсотків для всіх видів раку разом.

 

At the beginning of 2009, there were about 810,000 Canadians living with a cancer that had been diagnosed in the previous 10 years. На початку 2009 року було 810 тисяч канадців, що живуть з раком, який був діагностований у попередні 10 років

 

  • About 1 in 2 Canadians will develop cancer in their lifetimes and 1 in 4 will die of the disease. - Кожен другий канадець матиме рак у своєму житті і кожен 4 помре від нього.
  • 60% of Canadians diagnosed with cancer will survive at least 5 years after their diagnosis. 60 відсотків канадців з діагнозом рак проживуть принаймі 5 років після діагнозу.
 
Наука постійно йде вперед. Якщо вирішити проблему з метастазами (які порушують функціонування органів, що призводить до смерті), то рак перетворюється просто у хронічну хворобу і з ним можна жити роками. Деякі види раку прогресують дуже повільно і тому їх навіть не лікують (наприклад, певні види раку простати).
Link to comment
Share on other sites

Тому що ми спільнота. Яка створила державу. Тому і треба оплачувати трохи життя кожному українцю, тому і держава повинна про нас дбати, бо саме для цього створена нами. Бо держава - це витвір нашого розуму і волі.

Витвір нашого розуму і волі повинен про нас дбати :fp1:

 

 

Ну по цій логіці і твоє окреме життя немає економічного сенсу захищати, якщо потрапиш в якусь критичну ситуацію.

Це питання доцільбності і хто її визначає, досі не вирішене та навряд чи взагалі буде вирішене.

 

 

 

Розумієш держава і є спільнота окремих громадян, яка існує на базі соціального договору і не тільки між собою , а і з владою теж. І якщо він порушуєтся , то держава перестає існувати.. Бо окремі один від одного громадяни то не держава... Розбіглися та і хєр з нею з тією державою. Що зараз , власне , і відбувається. І в першу чергу завдяки цілеспрямованим діям цієї влади.

Держава це егрегор, а фізика на другому місці.

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

"Звичайно, є помилки з діагнозом, але рідко."

Вот потом на них и строятся слухи и оды "врачам". Или некоторым специально ставят не правильный диагноз, чтобы потом было чем рекламировать себя, взятки, коррупция, ложь это все одно и тоже.

 

" Більше 60 відсотків проживуть 5 років і більше після того, як був поставлений діагноз."

Проживут или прожили? Вы прогнозы публикуете? Пусть 6 лет, заболел в 30, умер в 36, что-то меняет? 

 

"для раку легень після 5 років після діагнозу житимуть 17 відсотків"

Какой большой % выживаемости, я вам расскажу что это значит, это значит что 6 лет проживут 17%. 

 

"64 відсотки для раку кишківника"

тоже что и по легким.

 

"95 відсотків для раку простати і 87 відсотків для раку грудей."

Опять же, речь о 5 годах, а что будет на 6-м, 7-м они даже и не пишут. Не говоря уже о том, что от химио терапии народ умирает за 3 недели, и довольно много, сердце не выдерживает. Лучше бы и не химичились.

 

"Між цими датами виживання зросло від 53 відсотків до 60 відсотків для всіх видів раку разом."

Только лишь на 5 летний период. Нечему радоваться.

 

"На початку 2009 року було 810 тисяч канадців, що живуть з раком, який був діагностований у попередні 10 років"

Ух ты, а раньше наверное только на последней стадии что-ли диагностировали. Я так скажу, что 1-я стадия, что 4-я, а рак есть рак, просто сроки разные, и что лечись, что не лечись. Зато чем раньше узнаешь, тем меньше проживешь в прямом смысле слова, это не жизнь когда ты все время думаешь о том, что тебе п...ц. Это ходячий труп называется. Поэтому если не могут лечить, ту пусть и не диагностируют ради профилактики, одним этим человека убить можно. Кстати Евстегнеев умер от серд. приступа когда ему сказали какая у него стадия и сколько он проживет.

 

"Кожен другий канадець матиме рак у своєму житті і кожен 4 помре від нього."

Отлично, просто отлично, предлагаю уволить всех этих "онко-врачей", они вообще ни за что получают з/п.

 

"60 відсотків канадців з діагнозом рак проживуть принаймі 5 років після діагнозу."

Да, отличная рулетка, русцкая рулетка, я думаю всем так хочется поиграть в эту рулетку, при этом ты точно знаешь, что последний патрон все равно твой и ты его все равно выстрелишь себе в голову (это я о 6 или 7 годе).

 

"Кожен майбутній лікар тренується на живій людині.."

Они не тренируются, они просто тупо химичат то, что не работает. Эта терапия не убивает все онкоклетки, а только 70%, остальные мутируют и вообще потом не берутся никакой химией. Знакомый, прошел курс, через месяц от сердечного приступа закопали. А если бы не химичился, полгода а то и больше точно бы протянул.

 

"Ну скільки в нього була ремісія я гадки не маю"\

В новостях я прочел что он только 3 года назад отправился воевать с раком.

 

"Це (а не СНІД) справжня чума століття але над нею працюють. Я просто вірю, що рано чи пізно переможуть остаточно. Хотілося б якнайскоріше звісно"

Не думаю, уже давно типа "борятся", но в итоге из этого сделан колоссальный мега бизнес. Я уверен что те кто правят миром знают как лечиться, только все это держится в тайне, а с манюпаса тупо качают бабло и регулируют тем самым население планеты. Миру не выгодно вообще лечить рак, тогда будет перенаселение.

На счет операций при раке, идет поступление кислорода в клетки и клетки онко еще больше размножаются.

 

Короче вокруг всемирный заговор против человечества! 

Link to comment
Share on other sites

Да сколько той жизни? 70? 80 лет? Пристрелить в детстве - что там те 5 70 лет в сравнении с мировой историей?

Так вот я и говорю, что чем мучаться от химии лучше вообще к онкологам не ходить, сколько положено, столько положено, ни больше, ни меньше. Ну если прямо уже операция показана, и без нее меньше проживешь, ну может еще можно согласиться, а химия то такое, нужно четкое понимание сколько месяцев ты выиграешь, какие риски будут во время химии и как себя еще будешь чувствовать когда всю оставшуюся жизнь будешь сидеть на химии. Не забываем об облысении 100%, я думаю далеко не всем такое понравится, а ходить в парике то такое.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Патріот, я навіть не відповідаю на Ваші пости - нема сенсу :fp1:

 

Якщо хто-небудь коли-небудь отримає невтішний діагноз - обов"язково лікуйтеся всіма доступними методами сучасної медицини. Не будьте як Стів Джобс (який би був до цього часу живий, якби послухав лікарів та вчасно зробив операцію).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...