Перейти до змісту

Ющенко про "політичну вдову" Макаку


g_smit

Recommended Posts

ющенко иуда, который слил всю власть зэку и кремлю, именно из-за него в Украине и война и оккупация. И Юля тут совершенно не при чем. Иуду на нары! За зраду украинского народа.

Link to comment
Share on other sites

...Иуду на нары! За зраду украинского народа.

Нiчого йому не зроблять. Якщо в 2014 не посадили, то буде собi далi поплямкувати/попукувати за державний кошт непогано поживати.

Link to comment
Share on other sites

Нiчого йому не зроблять. Якщо в 2014 не посадили, то буде собi далi поплямкувати/попукувати за державний кошт непогано поживати.

Не факт, если Юля придет к власти, может и слить на него инфу и под арест взять, я бы на ее месте так и сделал. Еще этого "судью" киреева туда же, где он кстати околачивается сейчас.

Link to comment
Share on other sites

Не факт, если Юля придет к власти, может и слить на него инфу и под арест взять, я бы на ее месте так и сделал. Еще этого "судью" киреева туда же, где он кстати околачивается сейчас.

Петро Юлю не допустить любими методами. Вiн на вiдмiну вiд Ющенка набагато сильнiше Юлю терпiти не може.

Link to comment
Share on other sites

Петро Юлю не допустить любими методами. Вiн на вiдмiну вiд Ющенка набагато сильнiше Юлю терпiти не може.

Рейтинги посмотрите, также Коломойский за Юлю, я думаю у Юли защитники будут. Если будут честные выборы, Юля кума иуды обойдет.

Link to comment
Share on other sites

Рейтинги посмотрите, также Коломойский за Юлю, я думаю у Юли защитники будут. Если будут честные выборы, Юля кума иуды обойдет.

Рейтинг бачу.

Просто таке вiдчуття, що в Юлi був шанс пiсля Ющенка, а зараз все так шкереберть пiшло.

Link to comment
Share on other sites

 

 


гарному танцюристу нічого не заважає репетуйте на здоров"я

Та репетують якраз штабс-порохоботи на кшталт маджесті.

А у мене симпатиків в нашій політиці нема.

Вчергове буду голосувати не ЗА того, хто подобається, а хто викликає найменшу відразу.

Link to comment
Share on other sites

Рейтинг бачу.

Просто таке вiдчуття, що в Юлi був шанс пiсля Ющенка, а зараз все так шкереберть пiшло.

Так она и выиграла тогда выборы, но иуда помог зэку их сфальсифицировать, а также Юле был дан отказ по пересчету голосов в ряде районов. Неужели вы действительно думаете, что украинский народ скорее проголосует за уголовное быдло, чем за Юлю? Другой вопрос почему общество акциями протеста ее не поддержало, а ведь я еще тогда всем писал, что если пустим зэка то закончится все большой кровью, и я получается был прав на все 100, к сожалению.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Так она и выиграла тогда выборы, но иуда помог зэку их сфальсифицировать, а также Юле был дан отказ по пересчету голосов в ряде районов. Неужели вы действительно думаете, что украинский народ скорее проголосует за уголовное быдло, чем за Юлю? Другой вопрос почему общество акциями протеста ее не поддержало, а ведь я еще тогда всем писал, что если пустим зэка то закончится все большой кровью, и я получается был прав на все 100, к сожалению.

Ось для того й педроботи зараз так стараються, щоб не було протестiв, якщо процесс "пiдрахуй" запустять.

А я дивуюсь - чого такий гвалт проти Юлi.

Здавалося б - гiрше нiж овоч накерував (а йому Ющенко владу передав) - не може бути. I все одно краще Бойка чи Гриценко посадят на трон, анiж Юлю.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Та репетують якраз штабс-порохоботи на кшталт маджесті.

А у мене симпатиків в нашій політиці нема.

Вчергове буду голосувати не ЗА того, хто подобається, а хто викликає найменшу відразу.

як на мене, то всі так голосують

такі у нас кандидати. Ще жодного разу не довелось відчути муки вибору.

Link to comment
Share on other sites

Яка  "партія"  у  нас  так  фінансується,  як  Мамківщина?  Хоч  трохи  поприкиньте,  скільки  коштують  лише  штаби:  у  кожному  місті,  містечку  і  навіть  в  селі.  Всюди  позалазили  як  таракани.  А  підкупи,  лобіювання,  різіні  "прориви"  тощо  тощо.

В нашому "областному центрі" "штаб" складається з 1-2 людей без офісу, партєйні обов'язки виконують практично на суспільних засадах. Шалені витрати! :nose3: 

Зрозуміло, що в інших місцях по-різному, але ефективність рейтинг/витрати в Батьківщини одна з найкращих.

Причому, вона демонструє ще одну принципово для нас нову якість - близький до рівномірного рейтинг в усіх регіонах України.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


усi вже забули як

Та  от  не  знаю,  чи  забули,  чи  не  хочете  визнати,  що  при  Ющенку  держава  Україна  розвивалася.  Ще  б  5  років  і були  б  значно  дальше,  ніж  ми  є  зараз.  В  кожному  разі,  війни  б  не  було.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та от не знаю, чи забули, чи не хочете визнати, що при Ющенку держава Україна розвивалася.

Кожен той розвиток бачить з власної дзвінниці.

Ви бачите зростання економіки, а я бачу кількість заветованих законів та кількість меморандумів.

Ви бачите українізацію, а я бачу росукренергівських шахраїв на нафтогазовому ринку.

Ви бачите патріота, а я бачу просравшого свій рейтинг нікчему, який пішов на угоду зі своїми політичними опонентами та холуями Кремля.

Link to comment
Share on other sites

Та  от  не  знаю,  чи  забули,  чи  не  хочете  визнати,  що  при  Ющенку  держава  Україна  розвивалася.  Ще  б  5  років  і були  б  значно  дальше,  ніж  ми  є  зараз.  В  кожному  разі,  війни  б  не  було.

То не Ющенка заслуга була, з 2002-2003 економiка перла в усiх. Бульбашки понадували банки аж до свiтової кризи догралися (2009, 2010 рокiв).

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

ющенко иуда, который слил всю власть зэку и кремлю, именно из-за него в Украине и война и оккупация. И Юля тут совершенно не при чем. Иуду на нары! За зраду украинского народа.

Просю пардону, мне таки кажецца шо вы предлагаете бандитам-тюрьмы. Или я таки апшибаюся? Каким судом судите... Похоже что энтим честным некрадучим рукам ничё не будет...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просю пардону, мне таки кажецца шо вы предлагаете бандитам-тюрьмы. Или я таки апшибаюся? Каким судом судите... Похоже что энтим честным некрадучим рукам ничё не будет...

 

Бандитам тюрьмы само собой. Но хуже чем предатель и зрада быть не может ничего. Поэтому первого судить предлагаю иуду, по полной, с лишением всех званий, наград, и т.д. А суды в Украине смотрят на власть в первую очередь, людей понять можно. Но продвижки благодаря западу и только западу сейчас есть, все таки реформа судебной системы уже началась. Я думаю, что если иуду арестуют и предъявят обвинения, суд будет вынужден судить по закону. Там если что и кучма с литвиным тоже будут, если по хорошему.

Link to comment
Share on other sites

Неужели вы действительно думаете, что украинский народ скорее проголосует за уголовное быдло, чем за Юлю? Другой вопрос почему общество акциями протеста ее не поддержало

 

Тому що український город не бачив різниці між яником і вана і люди просто не йшли на вибори, або голосували проти обох, але якщо і голосували за вана,то це було скоріш проти яника.... Бо таки різниці між ними немає

Link to comment
Share on other sites

Тому що український город не бачив різниці між яником і вана і люди просто не йшли на вибори, або голосували проти обох, але якщо і голосували за вана,то це було скоріш проти яника.... Бо таки різниці між ними немає

Ок, называется доголосовались, если кто еще так и не понял.... Собственно весь мир удивляется, как можно было выбрать зэка после оранжевой революции. Если разницы между зэком и Юлей не видите, дело дрянь.

Link to comment
Share on other sites

Рейтинг бачу.

Просто таке вiдчуття, що в Юлi був шанс пiсля Ющенка, а зараз все так шкереберть пiшло.

Придивіться до цифірєй по регіонах. Нічого не впадає в очі, чого раніше в нас не було?

 

548x435.jpg

Link to comment
Share on other sites

Придивіться до цифірєй по регіонах. Нічого не впадає в очі, чого раніше в нас не було?

 

548x435.jpg

Так. У Юлi та "Важко вiдповiсти" самий рiвномiрний рейтинг.

Таки кандидат вiд усiх регiонiв з'явився.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Не уверен что прогноз правильный, но большая часть населения донбасса ведь в оккупации и голосовать не будет. Те что голосуют помнят как Юля шахтерам помогла значит. Хотя конечно удивительно, что в 2014 году у Юли был хуже рейтинг. Вопрос, можно ли доверять вообще данному опросу и кем он проведен.

Link to comment
Share on other sites

Не уверен что прогноз правильный, но большая часть населения донбасса ведь в оккупации и голосовать не будет. Те что голосуют помнят как Юля шахтерам помогла значит. Хотя конечно удивительно, что в 2014 году у Юли был хуже рейтинг. Вопрос, можно ли доверять вообще данному опросу и кем он проведен.

Двома ж, наче, провідними центрами. Звісно, опитували людей лише на контрольованій частині Донбасу.

 

Украинские избиратели готовы провести в парламент 8 политических сил, среди них в лидеры выбивается партия Юлии Тимошенко ВО "Батькивщина".

Об этом свидетельствуют данные опроса Фонда "Демократические инициативы" имени Илька Кучерива совместно с социологической службой Центра Разумкова.

В опросе говорится, что среди политических партий больше всего голосов тех, кто пойдет на выборы, получили бы партия "Батькивщина" (12,6%) и партия "Гражданская позиция" (10,7%).

Далее следуют - партия "Оппозиционный блок" (8,5%), политическая партия "За Жизнь" (8,1%), Радикальная Партия Олега Ляшко (7,9%), Блок Петра Порошенко "Солидарность" (7,8% ).

Вероятно, могут, преодолеть избирательный барьер также Объединение "Самопомощь" (5,1%) и недавно зарегистрированная партия "Слуга народа" (5,0%).

 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Вона не видереться. Вона не розумiє, але її час минув.

Так. У Юлi та "Важко вiдповiсти" самий рiвномiрний рейтинг.

Якщо б вона дерлася, або її пропихали провідні ЗМІ, чи влада, чи ще хтось, окрім "маджесті"! Але зараз вже просто тупо спрацьовує той здоровий глузд рештків нації, який так довго шукали всілякі екперти. Якщо вас довго найобують, і у наслідку життя ваше стає зовсім швах, природньою реакцією має бути нарешті зробити щось проти волі хронічно володарюючих напьорсточніков.

І це відбувається скрізь, як ми бачимо.

 

Хоча мафія навряд так просто капітулює.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...