Перейти до змісту

Художнік Таня


SvitLana

Recommended Posts

У дорого и светлого человечка Тетяна Чорновол сегодня др. 
Радостный и тёплый вечер, который прошёл в очень необычном формате - скромной презентации Таниных полотен за последние два с лишним года. Она начала писать уже после гибели Коли. 
И, знаете, на этих картинах очень много света. Добра. И любви. 
Многая лета тебе, дружочек! Тебе и твоей семье! Люблю

 

 

216Юрій Луценко, Arsen Avakov та 214 інших осіб

 

Коля

 

підписала Кошкіна , і вже тремтить сльоза

 

34276553_2027069160648908_69788319462604

 

а це хто ?

і полетіли душі цинічних бандер по кабінетах 

дитину шкода ..

 

34411618_2077159599209319_27210559918471

 

 

:bluet: 

 

Link to comment
Share on other sites

Да. Вторая картина называется "пашинский и турчинов в аду".

 

 

таня просто шикарна

я думаю вторую уже купили за хорошие деньги

странно что юлькам не нравится

это же соратиники тимошенки 

Link to comment
Share on other sites

 Из серии что вижу о том пою... Не хватает Гврилюк  с голым задом  благодаря которому тот стал нардепом. А по сути  ... продажная которая просрала  и продала майдан Хочется  верить что больше эту лживую   тварь  не увидим  в  ВР. .

Змінено користувачем Юрий с ФУП
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я коли бачу Пашинського, то розумію, що теорія Дарвіна то суцільна туфта, бо насправді працює негативний відбір. Якщо в одній людині сконцентрувати чмошність з усього району, то вийде Пашинський бля.

Link to comment
Share on other sites

до речі, нормально. Це я кажу як людина, в кого дід був художником але на кому природа у цьому плані не те що відпочила, а взагалі у довготривалий запой пішла.

 

Вона не безталанна. А плечі Пашинського... ну "она художнік она так відіт". Добре хоча б на місці їх намалювала а не як у тому анекдоті  "клієнтка кольором очей недадоволена, хотів переробити але не пам'ятаю де їх намалював і тепер не можу знайти"

Link to comment
Share on other sites

до речі, нормально. Це я кажу як людина, в кого дід був художником але на кому природа у цьому плані не те що відпочила, а взагалі у довготривалий запой пішла.

 

Вона не безталанна. А плечі Пашинського... ну "она художнік она так відіт". Добре хоча б на місці їх намалювала а не як у тому анекдоті  "клієнтка кольором очей недадоволена, хотів переробити але не пам'ятаю де їх намалював і тепер не можу знайти"

Вона так відіт, бо вона з ним тягається, от і все. Саме тому мене вибісило що Кошкіна впихнула ще й чоловіка, типу пожалійте бідосю, курви дві 

 

А Коля такий як в реалі, досить високий був

 

321768_900.jpg

 

http://politinfo.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/CuZQHdSWIAA0j4g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Чоловік Тетяни Чорновол був поранений під час спроби врятувати від куль пораненого товариша. Поки прибула медична допомога, він помер від великої крововтрати. Але цієї смерті можна було б уникнути, якби штабні генерали уважніше розробляли військові операції. Про це повідомляє громадський активіст Микола Ляхович, який служив разом з Миколою Березовим, новину передає Преса України.

"Тільки що, при спробі звільнення Іловайска загинув Микола Березовий, це чоловік Тетяни Чорновол. Він був чотовим, наш чот йшов за БМП і потрапив під снайперський обстріл з обох сторін. Працювали російські найманці-специ 132 калібром.

Спочатку був поранений гранатометник Андрій Дрьомін з Тернополя - позивний "світлячок". Микола Березовий кинувся на допомогу "світлячку" і теж отримав кулю в ногу. Поки ми прикривали їх, "Сокіл" спробував допомогти Миколі і теж отримав кулю в живіт.

На жаль, ми супроводжували БМП, яке постійно глохло і не мало запасу боєкомплекту для відстрілу. Довелося вантажити поранених під шальним вогнем снайперів і лише дивом вдалося уникнути інших жертв. При цьому, снайпер ще раз підстрелив "світлячка", чим добив його, він отримав п'ять куль, дві з них витримав шолом.

Поки ми вийшли з-під обстрілу з пораненими, і поки приїхала медична допомога - Микола Березовий помер. Великим калібром йому розірвало артерію на нозі в районі паху і навіть жгут не зміг зупинити кров.

Найбільшою несподіванкою виявилося те, що в кілометрі стояли танки, які могли ту засідку зрівняти з землею без втрат. Це ще один доказ того, як військові генерали планують операції і кидають в м'ясорубку добровольців.

В операції беруть участь кілька добровольчих батальйонів фактично на громадянській трохи броньованій техніці, тому станом на зараз є чотири "300" і "200"", - повідомляє подробиці трагічної події Микола Ляхович.

 

321998_900.jpg

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Все це вже було, повторюється як фарс.

_6.jpg

http://topwar.ru/uploads/posts/2013-02/1360989765_M.V._Tukachevcky.jpg

http://www.chronoton.ru/sites/default/files/img/stat/2016/02/12/we.jpg

1453561795.jpg

trockij2_default_d_850.jpg

http://deduhova.ru/statesman/wp-content/uploads/2017/06/chekistyxtrbcns_default_d_850.jpg

 

І пики схожі.... чомусь.

Link to comment
Share on other sites

Чоловік Тетяни Чорновол

Навіщо Ви тулите в тему згадку про порядну людину, що до того ж загинула, якщо тема про мазню іншої людини, яка, фактично, зрадила першу, і живе в своє задоволення, зраджуючи інших, в тому числі побратимів загиблого?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...