Перейти до змісту

Відкрили прямий рейс з України в Канаду - Київ-Торонто


Spencer H.

Recommended Posts

АЕРОПОРТ ТОРОНТО ПІРСОН ВІТАЄ МІЖНАРОДНІ АВІАЛІНІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні, 6 червня 2018, в канадському аеропорту Toronto Pearson International Airport приземлився перший літак Міжнародних авіаліній України (МАУ) Ukrainian International Airlines прямого сполучення Київ-Торонто-Київ.
На честь інавгураційного рейсу в Пірсоні відбулась урочиста церемонія, яку відвідали почесні гості, представники української спільноти та пасажири, які щойно прибули з Київа першим рейсом МАУ. На урочистостях були присутні президент МАУ Юрій Мірошников, Посол Канади в Україні Роман Ващук, Посол України в Канаді Андрій Шевченко, які виступили з короткими промовами. Пан Ващук, привітавши присутніх з початком прямого сполучення між Україною та Канадою і відзначивши його важливість і перспективи, сказав, що вже сьогодні відправляється зворотнім рейсом МАУ на місце своєї дипломатичної праці у Київ.
Відтепер, завдяки МАУ, відкриються нові можливості для торгівельного, туристичного, культурного зближення двох країн. Україна буде ближче до українців Канади!
Бажаємо Міжнародним авіалініям України хороших пасажирів, легких злетів і м’яких посадок!
Поспілкуватись з представниками МАУ можна буде під час громадської зустрічі, яка відбудеться 8 червня у Торонто. Деталі тут:
http://razom.media/…/08-06-2018-uia-kyiv-toronto-inaugural…/

 

34791557_1772095332836997_16238415488042

 

34700787_1772095669503630_84414791805577

 

 

34506071_1772095029503694_50291997334369

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Остання відповідь

Я думала, 7-8 годин, бо з Франкфурта до Калгарі летіти 9 годин (а між Торонто і Калгарі 4 години льоту). Але Миклован має рацію - переліт триває 10 годин і 15 хвилин. Літають тричі на тиждень.

 

МАУ відкриває прямі рейси з Києва у Торонто!

Авіакомпанія МАУ в період літньої навігації 2018 року відкриє нове пряме сполучення з Канадою: Київ – Торонто. Початок польотів запланований на 6 червня 2018 року, – повідомляє Lowcostavia.com.ua з посиланням на оновлений розклад авіакомпанії.

Рейси в Торонто будуть виконувати три рази на тиждень – щопонеділка, щосереди та щосуботи. Рейси виконуватимуться на літаках Boeing 767-300 з трьома класами обслуговування – бізнес, преміум економ та економічним.

Вильоти з Києва заплановані о 11:10, прибуття в Торонто о 14:35. Зворотній рейс буде відправлятися о 23:15, прибуття до Києва о 16:05 наступного дня, тривалість польоту 10 годин.

Детальний розклад рейсів Київ – Торонто:

Маршрут Дні польотів Час вильоту Час прильоту Початок перельотів Київ – Торонто понеділок, середа, субота 11:10 14:35 6 червня 2018 року Торонто – Київ понеділок, середа, субота 23:15 16:05 6 червня 2018 року

Авіаквитки вже в продажу на tickets.lowcostavia.com.ua та на сайті flyuia.com.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Без визы не пустят, а это только в Киеве дают, да и то вроде слышал не очень просто ее получить + краткосрочная. А вот США выдают нам визу на 10 лет! Поэтому даже не знаю, будет ли данное направление сильно пользоваться спросом.

Link to comment
Share on other sites

Это супер, что появилась альтернатива ЛОТу.  Хотя сейчас с Львовским экспресс поездом дорога на Черновцы все равно комфортнее через Торонто-Варшава - Львов - Черновцы. 

Рейс будет популярным. Киев опять станет Хабом для Индии, Китая, ну и все кто валит в Бердичев и Менджебеш теперь будут прямо летать.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а шо раньше в канаду небыло прямого рейса??

 

хотя шо я говорю...

если в португалию..мау перестало летать...

 

хотя там только в лисабоне  больше 100 тысяч украинцев живёт..

 

пока мау будет писю посасывать..

 

визейер он уже с весны прямые рейсы запустил с жулян на лисабон.

Link to comment
Share on other sites

а шо раньше в канаду небыло прямого рейса??

 

хотя шо я говорю...

если в португалию..мау перестало летать...

 

хотя там только в лисабоне  больше 100 тысяч украинцев живёт..

 

пока мау будет писю посасывать..

 

визейер он уже с весны прямые рейсы запустил с жулян на лисабон.

 

Колись нібито в кінці 90-х і на початку 00х нібито був, але я ніколи ним не літала.

Link to comment
Share on other sites

Это супер, что появилась альтернатива ЛОТу.  Хотя сейчас с Львовским экспресс поездом дорога на Черновцы все равно комфортнее через Торонто-Варшава - Львов - Черновцы. 

Рейс будет популярным. Киев опять станет Хабом для Индии, Китая, ну и все кто валит в Бердичев и Менджебеш теперь будут прямо летать.

 

Для нас на Україну найкращим варіантом є КЛМ - з Калгарі до Амстера і там на Київ, мінімальний час очікування між рейсами. Обслуговування супер.

 

Ми літали минулого року Калгарі-Торонто-Мюнхен-Львів. Все ок, але в манюсінькому літачку Люфтанза Сіті Лайн (до речі, канадський Бомбардьєр, про що нас проінформували пілоти, побачивши, що ми з Канади) я спалила купу нервових клітин, коли ми йшли через хмари. Ну його нафік! Я і так боюсь літати, а це було ніби поїздка на американських гірках. Навіть моя мала мене заспокоювала ;o.

 

А назад Київ-Франкфурт-Калгарі. Переліт з Києва до Франкфурта був набагато комфортнішим, бо кращий і більший літак.

Link to comment
Share on other sites

посмотрел цены на июнь 34 штуки..

на вересень 24 штуки..

 

на одного взрослого.

 

Забыл добавить это туда и обратно :D 

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Україна є дуже невигідним і неперспективним напрямком

 

І тим не менше три рейси Київ-Торонто про щось говорять ... якби не було вигідно, то ніхто б  не запускав.

Link to comment
Share on other sites

та да...

столько людей украинской национальности...слетать на прямую на историческую родину..

попыт будет имхую.

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це не Український напрямок, а північноамериканський  ;)

 

Ну і назад вони теж літають,  нє? та багато народу літає з Канади в Україну. З мюнхенського літака добряча купа людей пересіла на львівський. Одна дама-канадка везла свою маму на історичну батьківщину. Їй на вигляд років 70, а вже мамі - поняття  не маю. Ще ціла купа їхала на весілля і т.п

 

Ще є чартерні рейси з Франфурта, наприклад, Кондором (філія Люфтганзи). Вони в основному весною-літом літають. Трохи дешевше. Родичі літали і були задоволені.

Link to comment
Share on other sites

Україна є дуже невигідним і неперспективним напрямком

Та ладно, там рейс самі українці заповнять.

Це скільки в доларах?

В канадських чи американських? З таксом чи без!

Link to comment
Share on other sites

ну сейчас в обменниках 25.9 -26-0 за бакс покупка...

продажа приблизительно 26.15- 26.20...

 

Це виходить 1300 американських ... багато.

 

Купила білет туди і назад для родички за 1500 КАД (все включене з податком) ... то це з Калгарі до Львова і назад через Київ і Франфурт. Відліт весною, повернення осінню. Літом, звичайно ж, білети дорожчі.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Ну і назад вони теж літають,  нє? та багато народу літає з Канади в Україну. З мюнхенського літака добряча купа людей пересіла на львівський. Одна дама-канадка везла свою маму на історичну батьківщину. Їй на вигляд років 70, а вже мамі - поняття  не маю. Ще ціла купа їхала на весілля і т.п

 

УАІ отримують нові 777 та ставлять їх на освоєння північноамериканського ринку. 

Link to comment
Share on other sites

Купила білет туди і назад для родички за 1500 КАД (все включене з податком) ... то це з Калгарі до Львова і назад через Київ і Франфурт. Відліт весною, повернення осінню. Літом, звичайно ж, білети дорожчі.

Ціни на квитки в Канаду / Штати - просто захмарні. Пан Вуйко розказав скільки коштує злітати влітку, так добре що я випив пінту, так би не заснув.

 

В Європі, слава Емірейтс, є дешеві і якісні рейси скрізь, крім Заходу.

Link to comment
Share on other sites

кстати я был поражён сколько раньше с лисабона летело с украинцами -бразильцев..

четверть самолёта летело на борисполь...бразильцев ,а от туда через час или два вылитали дальше на бразилию..

Link to comment
Share on other sites

Ціни на квитки в Канаду / Штати - просто захмарні. Пан Вуйко розказав скільки коштує злітати влітку, так добре що я випив пінту, так би не заснув.

 

В Європі, слава Емірейтс, є дешеві і якісні рейси скрізь, крім Заходу.

 

Минулого року політ по тому ж маршруту обійшовся нам 1700х3 ... кінець липня-початок серпня. Якби вилітали в серпні, уже би був 1800 на носа ...

Link to comment
Share on other sites

Для нас на Україну

С 1991 года принято писать в Украину, если вы конечно считаете Украину государством. На, сейчас пишут только кацапы и ватники. 

Мда-с. Хоча у мене є купа знайомих, які якимись чудесними способами літають до Лондона за 150 доларів ... але це треба мати час та натхнення.

За год просто покупаются билеты. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Мда-с. Хоча у мене є купа знайомих, які якимись чудесними способами літають до Лондона за 150 доларів ... але це треба мати час та натхнення.

150 трохи замало, є дешевший варіант через Рейк'явік, але це реально витрачається зайва доба. Якщо пенсіонер - можна летіти.

Link to comment
Share on other sites

С 1991 года принято писать в Украину, если вы конечно считаете Украину государством. На, сейчас пишут только кацапы и ватники. 

За год просто покупаются билеты. 

 

В офіційному вжитку потрібно казати лише в Україні. Але форму на Україні, зафіксовану в фольклорних та класичних творах, не варто виправляти. Я у даному випадку мала на увазі Україну як батьківщину ("на батьківщину", а не "в батьківщину"), так само, і як Тарас Шевченко у славнозвісному Заповіті:

 

Як умру, то поховайте

Мене на могилі

Серед степу широкого

На Вкраїні милій.

 

Що цікаво, Ви такий патріот і знаєте, як правильно писати, то чому  не спілкуєтесь українською?

 

Якраз такі дешеві квитки не замовляються за рік наперед, а їх час від часу викидають на різних акціях з обмеженими умовами (наприклад, певна дата).  Тому і написала, що треба мати час та натхнення, щоб відслідковувати.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...