Перейти до змісту

Відкрили прямий рейс з України в Канаду - Київ-Торонто


Spencer H.

Recommended Posts

Ціни на квитки в Канаду / Штати - просто захмарні. Пан Вуйко розказав скільки коштує злітати влітку, так добре що я випив пінту, так би не заснув.

 

В Європі, слава Емірейтс, є дешеві і якісні рейси скрізь, крім Заходу.

 

500 євро за дорослого в кінці літа. В Україну може трохи дешевше.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Остання відповідь

А вот Киев-Нью Йорк я видел дешевые предложения у МАУ весной, примерно 500 баксов в оба конца, т.е. 250 в одну сторону, считаю это нормальной ценой для трансатлантического перелета. И кстати самолет летит скорее всего через северный полюс, т.е. пролетает над Канадой потом, можно с парашютом :).

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

А вот Киев-Нью Йорк я видел дешевые предложения у МАУ весной, примерно 500 баксов в оба конца, т.е. 250 в одну сторону, считаю это нормальной ценой для трансатлантического перелета. И кстати самолет летит скорее всего через северный полюс, т.е. пролетает над Канадой потом, можно с парашютом :).

 

Не летить він через північний полюс

 

map-109.png

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

В офіційному вжитку потрібно казати лише в Україні. Але форму на Україні, зафіксовану в фольклорних та класичних творах, не варто виправляти. Я у даному випадку мала на увазі Україну як батьківщину ("на батьківщину", а не "в батьківщину"), так само, і як Тарас Шевченко у славнозвісному Заповіті:

 

Як умру, то поховайте

Мене на могилі

Серед степу широкого

На Вкраїні милій.

 

 

Так и пишите тогда на Батьківщину, если так думали, потому как я не знаю что вы думаете. А если пишите слово Украина, тот тут только одна форма - в Украину. Я просто допускаю, что в Канаде люди далеко находятся от Украины, поэтому не следят за изменениями правил, собственно только лишь поправил вас, не более того.

Тот стих сейчас кацапы на всех форумах предъявляют, я читал что поэт имел в виду вообще не Украину, не страну, а просто край, регион. В словаре нет такого даже слова. Ну и то, что было написано поэтами до 1991 года понять можно, но мы живем же сейчас после 1991 года, поэтому только В.

 

"Що цікаво, Ви такий патріот і знаєте, як правильно писати, то чому  не спілкуєтесь українською?"

Последствия кацапской оккупации моего города и массовой русификации, для меня это огромная психологическая проблема, т.к. я чувствую себя собакой, которая понимает, но сказать нормально и правильно не может.

 

"

Якраз такі дешеві квитки не замовляються за рік наперед, а їх час від часу викидають на різних акціях з обмеженими умовами (наприклад, певна дата).  Тому і написала, що треба мати час та натхнення, щоб відслідковувати."

Возможно, но за год + несколько месяцев тоже самые низкие лоукост тарифы есть, правда как за такое время что-то спланировать не понятно. Да и потом каждый месяц рейсы отменяют, надо менять билеты, короче даты переносятся. Между Украиной и Канадой должен быть безвизовый режим и дешевые перелеты, пробейте там это дело. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Так и пишите тогда на Батьківщину, если так думали, потому как я не знаю что вы думаете. А если пишите слово Украина, тот тут только одна форма - в Украину. Я просто допускаю, что в Канаде люди далеко находятся от Украины, поэтому не следят за изменениями правил, собственно только лишь поправил вас, не более того.

Тот стих сейчас кацапы на всех форумах предъявляют, я читал что поэт имел в виду вообще не Украину, не страну, а просто край, регион. В словаре нет такого даже слова. Ну и то, что было написано поэтами до 1991 года понять можно, но мы живем же сейчас после 1991 года, поэтому только В.

 

"Що цікаво, Ви такий патріот і знаєте, як правильно писати, то чому  не спілкуєтесь українською?"

Последствия кацапской оккупации моего города и массовой русификации, для меня это огромная психологическая проблема, т.к. я чувствую себя собакой, которая понимает, но сказать нормально и правильно не может.

 

"

Якраз такі дешеві квитки не замовляються за рік наперед, а їх час від часу викидають на різних акціях з обмеженими умовами (наприклад, певна дата).  Тому і написала, що треба мати час та натхнення, щоб відслідковувати."

Возможно, но за год + несколько месяцев тоже самые низкие лоукост тарифы есть, правда как за такое время что-то спланировать не понятно. Да и потом каждый месяц рейсы отменяют, надо менять билеты, короче даты переносятся. Между Украиной и Канадой должен быть безвизовый режим и дешевые перелеты, пробейте там это дело. 

 

OK, no hard feelings :).

Link to comment
Share on other sites

Возможно, но над Канадой все равно пролетает :).

 

Мені завжди психологічно легше, коли літак летить над сушею, навіть якщо це Гренландія якась :).  А вже як починає летіти над материком (чи в Європі, чи в Канаді), то взагалі рослабон.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Между Украиной и Канадой должен быть безвизовый режим и дешевые перелеты, пробейте там это дело. 

Ага, і зразу в Канаду чухнуть пару десятків тисяч нелегалів

Link to comment
Share on other sites

Ага, і зразу в Канаду чухнуть пару десятків тисяч нелегалів

Перед распадом Союза был рейс Москва-Куба с посадкой в Гандер (Канада).

Так пару самолетов в полном составе вышли и попросили полит убежище. Включая членов экипажа :)

 

В середине 90-х был чартер Торонто-Киев, организовали украинские канадцы, рентовали украинский литачок.

Но потом их выперли нах... деньги не поделили

Link to comment
Share on other sites

Ціни на квитки в Канаду / Штати - просто захмарні. Пан Вуйко розказав скільки коштує злітати влітку, так добре що я випив пінту, так би не заснув.

 

В Європі, слава Емірейтс, є дешеві і якісні рейси скрізь, крім Заходу.

Я до НЙ за 500 раунд літала щоправда у жовтні та впіймала акцію

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

Так и пишите тогда на Батьківщину, если так думали, потому как я не знаю что вы думаете. А если пишите слово Украина, тот тут только одна форма - в Украину. Я просто допускаю, что в Канаде люди далеко находятся от Украины, поэтому не следят за изменениями правил, собственно только лишь поправил вас, не более того.

Тот стих сейчас кацапы на всех форумах предъявляют, я читал что поэт имел в виду вообще не Украину, не страну, а просто край, регион. В словаре нет такого даже слова. Ну и то, что было написано поэтами до 1991 года понять можно, но мы живем же сейчас после 1991 года, поэтому только В.

 

"Що цікаво, Ви такий патріот і знаєте, як правильно писати, то чому  не спілкуєтесь українською?"

Последствия кацапской оккупации моего города и массовой русификации, для меня это огромная психологическая проблема, т.к. я чувствую себя собакой, которая понимает, но сказать нормально и правильно не может.

 

"

Якраз такі дешеві квитки не замовляються за рік наперед, а їх час від часу викидають на різних акціях з обмеженими умовами (наприклад, певна дата).  Тому і написала, що треба мати час та натхнення, щоб відслідковувати."

Возможно, но за год + несколько месяцев тоже самые низкие лоукост тарифы есть, правда как за такое время что-то спланировать не понятно. Да и потом каждый месяц рейсы отменяют, надо менять билеты, короче даты переносятся. Между Украиной и Канадой должен быть безвизовый режим и дешевые перелеты, пробейте там это дело. 

На то вони й кацапи щоб не розуміти )  :russian:

Дійсно, на Вкраїні, це коли в контексті краю, на Вінничині, на Полтавщині і т.д. 

 

1300 це забагато ІМХО

та й взагалі, якщо вибір стоїть  з пересадкою ( годинку погуляти )  і прямим, я вибираю годину походити, розм*ятись, мені так легше, аби тільки багаж не витягували 

Link to comment
Share on other sites

На то вони й кацапи щоб не розуміти )  :russian:

Дійсно, на Вкраїні, це коли в контексті краю, на Вінничині, на Полтавщині і т.д.

 

Ну я в якому контексті вжила цю фразу? Я ж не мала на увазі - "лечу в державу Україна".

 

До речі, місцеві "урождені" канадці використовують слово "край". Все питають - "ну що там в краї?".

Link to comment
Share on other sites

А вот Киев-Нью Йорк я видел дешевые предложения у МАУ весной, примерно 500 баксов в оба конца, т.е. 250 в одну сторону, считаю это нормальной ценой для трансатлантического перелета. И кстати самолет летит

скорее всего через северный полюс

_____________________________ 

да он всігда так лєтіт...

Link to comment
Share on other sites

Жена заплатила 6 штук за три раунда из Торонто до Львова на начало августа. Это были самые дешевые. Купила за три месяца до полета. 

Така ось херня люби диты:(

Link to comment
Share on other sites

да он всігда так лєтіт...

Так наверное дешевле, не надо платить ЕС за пролет над территорией. аэрофлот я помню летит вообще над Гренландией.

Ага, і зразу в Канаду чухнуть пару десятків тисяч нелегалів

В Польшу люди просто на заработки поехали, но чтобы прям нелегалы, проблем у Польши вроде нет. Наоборот говорят что работников им мало, едьте еще.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Жена заплатила 6 штук за три раунда из Торонто до Львова на начало августа. Это были самые дешевые. Купила за три месяца до полета. 

Така ось херня люби диты :(

Для канадцев я думаю это не большие деньги, все таки в Канаде з/п по приличней чем в Украине. Но у нас разные цели, вы стремитесь на Родину, а я рассматриваю Канаду всего лишь как страну для туризма, и еще выбираю между США. Разный подход короче. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Ну я в якому контексті вжила цю фразу? Я ж не мала на увазі - "лечу в державу Україна".

 

До речі, місцеві "урождені" канадці використовують слово "край". Все питають - "ну що там в краї?".

Я не маю до вас ніяких претензій ) я про кацапів писала ))))

Link to comment
Share on other sites

А вот Киев-Нью Йорк я видел дешевые предложения у МАУ весной, примерно 500 баксов в оба конца, т.е. 250 в одну сторону, считаю это нормальной ценой для трансатлантического перелета. И кстати самолет летит скорее всего через северный полюс, т.е. пролетает над Канадой потом, можно с парашютом :).

 

Хороші ціни на переліт із Австрії в Сполучені Штати Америки від нідерландської авіакомпанії KLM! Так, авіаквитки Відень – Нью-Йорк – Відень можна придбати за 259€.

Перельоти виконуються з пересадкою в Амстердамі та у рідких випадках в Детройті. У вартість квитків входить можливість провозу багажу, ручної поклажі а також бортове харчування. Авіаквитки зі схожими тарифами можна знайти на різні дати з жовтня цього по квітень наступного року.

Якщо брати до уваги дешеві авіаквитки із Києва у Відень від авіакомпанії МАУ, то подорож із України в США обійдеться вам у 321€. Також нагадаємо, що нещодавно угорський лоукостер Wizz Air анонсував відкриття нового напрямку у Відень із Києва з 28 жовтня та із Харкова з 25 листопада!

Link to comment
Share on other sites

Просто в нас тут Бермудський трикутник, я вчора квитки шукала, матюкалась як кацапка, все є, звідки хоч, але якщо виліт не з України  :(

Плюнула, взяла чартер 

 

апд. в нас звісно теж є, але ціни дурні зовсім 

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

ще Norwegian має досить дешеві пропозиції на трансатлантику, фактично єдині із європейських бюджетників хто літає за океан

 

Я оце ним летів нещодавно, £580 з двох в один бік.
Link to comment
Share on other sites

Я оце ним летів нещодавно, £580 з двох в один бік.

 

дрімлайнером? в них на дальні власне дрімлайнери літають, я раз таким летів з стокгольму до гатвіка, мабуть на юк базу переганяли...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...