Перейти до змісту

Трохи моря вам


Гість Хома

Recommended Posts

 

 


У кого є досвід отакого раптового переключення з правостороннього руху на лівосторонній?

В мене досвіду нема, але усі кажуть що якщо не по центру Лондона, то їздити пофігу з яким кермом. 

Link to comment
Share on other sites

Ну мадеру та інші вина ми пити будемо, але ж вечорами... а цілими днями що робити...? Я б хотіла покататись, подивитись там на все... що нема на що і дивитись особливо?

Говорят там красиво. Я там не был, мадеру покупал в магазине - не понравилась. А вот херес в Андалусии очень понравился, особенно сан дэ ман - драйдон.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

У кого є досвід отакого раптового переключення з правостороннього руху на лівосторонній? Бо ми ось прийшли з танцкурсу, де сьогодні вальс "вліво" розучували, то це було щось з чимось, всі постійно збивалися... але це ж просто танець, а тут машина все таки....

Переучиваться надо, говорят. Короче вам не завидую.

Link to comment
Share on other sites

В мене досвіду нема, але усі кажуть що якщо не по центру Лондона, то їздити пофігу з яким кермом.

 

Мені якось розповідали, що саме в Лондоні, коли на світлофорі включається світло, то місцеві намагаються завжди перші секунди затриматися на місці на той випадок, якщо безбашені туристи не в ту сторону вирулять...:-)

Link to comment
Share on other sites

@ценительница алей, ми коли вперше взяли машину  то десь 500 метрів проїхали і врубались в іншу. Але таких ідіотів майже нема .

 

Нє , ну чому, ми можемо також таке повторити запросто, xa-xa... після сьогоднішнього танцкурсу "вальс вліво" ми з чоловіком вже не дуже впевнені в наших здібностях...:-)

Link to comment
Share on other sites

Ну мадеру та інші вина ми пити будемо, але ж вечорами... а цілими днями що робити...? Я б хотіла покататись, подивитись там на все... що нема на що і дивитись особливо?

 

На Ланзаротте можно пособирать оливин, такой полудрагоценный камень, там есть место где его можно найти несмотря на поколения туристов :)

 

Ну и вообще, у меня там был культурный шок: вулканические поля, где сложно пройти сто метров и не переломать ноги, и идеальная дорога между ними. Ну или местные жители, которые наловчились жарить курицу на вулкане.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Переучиваться надо, говорят. Короче вам не завидую.

Запитували місцевих німців, які по роботі там часто бувають, то кажуть, що спочатку брали пару годин водіння автомобіля, а потом все ок, але постійна концентрація має бути... а одна знайома, яка сама родом з Шотландії, але виросла і живе в Німеччині і водить давно машину, каже, що в Шотландії ніколи сама не їзде на машині, її завжди привозять, відвозять друзі чи таксі

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

На Ланзаротте можно пособирать оливин, такой полудрагоценный камень, там есть место где его можно найти несмотря на поколения туристов :)

 

Ну и вообще, у меня там был культурный шок: вулканические поля, где сложно пройти сто метров и не переломать ноги, и идеальная дорога между ними. Ну или местные жители, которые наловчились жарить курицу на вулкане.

Так, там досить цікаво скрізь, кожен острів цікавий по-своєму, скрізь є своя специфіка... на Тенерифі і Гран-Канарії були, а от на інших островах ще ні... але знаю точно, що в середині літа там дуже жарко, до 50'С часто доходить .... це однозначно не час для "культурної" подорожі

Link to comment
Share on other sites

Та ладно, там трафіку нема

Ну ось буквально завтра інша моя знайома, сама летить на тиждень у відпустку в Шотландію, Едінбург та околиці хоче подивитися, і хоче спробувати взяти машину, щоб трохи краєвидами помилуватися.. будемо чекати на звіт від неї, можливо тоді і зорієнтуюємось... якщо ні, то залишається Прибалтика, також прикольно... :-)

Link to comment
Share on other sites

Та ладно, там і +30 нема, це ж Атлантика. Я був на Кабо Верде в серпні, було +27.

У мене другий досвід... ми були якось в середині червня на Тенерифі на пляжному відпочинку, але трохи хотіли і острів дітям показати, то було це досить важко, бо жарко... а ось 25 років тому весільна подорож у нас також була на Тенерифу, але в кінці березня, то це було саме те, що потрібно: об'їздили і обходили ми там майже все тоді... маю такий маленький досвід для порівняння

Link to comment
Share on other sites

також була на Тенерифу, але в кінці березня, то це було саме те, що потрібно: об'їздили і обходили ми там майже все тоді... маю такий маленький досвід для порівняння

Есть что там смотреть?

Link to comment
Share on other sites

Есть что там смотреть?

Один раз цікаво, так... цікава природа, культура, кухня... один раз рекомендую навіть... тільки острів відносно невеликий і якщо брати машину, щоб все об'їздити і подивитись, то досить 2-3 дні на це... ну і решту часу для відпочинку на морі і просто для того, щоб поласувати місцевими смаколиками і насолодитися їх місцевим ритмом і стилем життя... можна машину на прокат і не брати, а просто замовити пару групових екскурсій на автобусі... ну а що стосується самого океану, то тут навіть великої ролі не грає, коли ви там будете, бо в самому океані ви все рівно поплавати не дуже зможете.. океан завжди бурхливий і прохолодний, вітряно там дуже на узбережжі, і ще постійні відливи/приливи... словом ідеальним пляжним відпочинком назвати це важко, особливо для маленьких дітей це не найкращий варіант

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какие например?

там вся прибрежная полоса курорт..места просто красивейшие..

а если что то конечно мадейра(остров)..и конечно же юг португалии регион алгавре город албуфейра 

 

там же фару городок(столица региона кстати)...

 

и вообще в южной португалии полно мест..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Говорят там красиво. Я там не был, мадеру покупал в магазине - не понравилась. А вот херес в Андалусии очень понравился, особенно сан дэ ман - драйдон.

Там все сильно дорого .)))

Link to comment
Share on other sites

Я тролю. З України туристи прилетіли ізі джетом через німців . 

бля..ты заипал...

я уже начал жинку тормошить...шоб узнала шо и как туда летает..

та говорит..шо ничего не литает вроде..

грю..смотри внимательно.. :D

:D

Link to comment
Share on other sites

@Аквариус, мудаки вирішили зробити капітальний ремонт біля басейнів, зняти пів метра бетону, залити заново,покласти плитку. Це все при наповненісті 90%+ у високий сезон.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...