Перейти до змісту

Юля - гандонша


Recommended Posts

Телебачення знаете кому принадлежит? Я вам отвечу - пеце или рыгам или кацапам.

 

от ви юлькі брехуни, як завжди... Вана бігає с каналу на канал рамка звучати пра зу.. зубажиння і злочинну владу. Чи не соромно вам весь час брехати ?
Link to comment
Share on other sites

[quote name="Patriot"

honey flower, вам как женщине не стыдно вообще читать и писать в такой крайне нецензурной теме? Это я о вашем культурном уровне так сказать.

 

як би ви знали, як мені не хочеться вас розчаровувати... Але мушу:-)...

Назва гілки повністю відповідає цілі і способу життя вани... Звичайно бридко і противні, що така людина, як вана має мету свого життя все руйнувати і віддати незалежну Україну під ноги х"йла...

От в народі її так і називають... Що поробиш... Слово не з приємних, а відкоментити так хочеться.

 

А ще , щоб два рази не вставать... То розчарую вас ще раз.... Підтримувати таку людину, таку прох"йловну вважається ще гіршим, ніж назва цієі гілки.

Отакот ;-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А ще , щоб два рази не вставать... То розчарую вас ще раз.... Підтримувати таку людину, таку прох"йловну вважається ще гіршим, ніж назва цієі гілки.

Отакот ;-)

К счастью такие как вы в меньшинстве. 

Link to comment
Share on other sites

 

POSTED BY: УКРОП.ORG 25.06.2018

 

Совершенно не зря политтехнологи отмечают, что важные детали и факты скрываются в мелочах. Все уже оценили с каким размахом и пиаром прошло выдвижение Юлии Тимошенко в президенты. Все было тщательно замаскировано для того, чтобы нигде не найти связь с пророссийскими политиками в Украине, в частности с Виктором Медведчуком, и политтехнологам Тимошенко это удалось, передает УКРОП со ссылкой на Replyua.net.

 

Тимошенко маститый политик и заработала авторитет за все годы независимости Украины собственноручно, но вот впервой тезисы, которые она использует являются копией тезисов Виктора Медведчука, только немного в другой интерпретации. Все хорошо помнят биг-борды, ситилайты «Украинского выбора», возглавляемого Медведчуком. Так вот главный слоган Медведчука: «Референдум – власть народа». Это уже потом он начал за всем этим продвигать идею – вынести на всеукраинский референдум вопрос федерализации Украины.

 

Юлия Тимошенко также предлагала уже неоднократно провести всеукраинский референдум за то, чтобы сменить форму правления в Украине. Юлия Владимировна прекрасно понимает, что заявить открыто о федерализации очень опасно, не все в Украине после Майдана и ассоциативной связи с Медведчуком готовы к этому, но крючок заброшен и главная идея озвучена. Если выборы пройдут, как надо, то вопрос федерализации станет сугубо делом техники.

Link to comment
Share on other sites

 

Украина до сих пор страдает из-за финансовой политики премьера Тимошенко, - Пинзеник
 
im578x383-Pynzenyk_W_Dosje_1.png

 

В 2009 году, с учетом приближения президентских выборов, тогдашний премьер-министр Юлия Тимошенко загнала Украину в долговую яму, из которой мы до сих пор не можем выбраться

Об этом рассказал дважды министр финансов, основатель и первый председатель партии ПРП Виктор Пинзеник в эфире программы "Досье" с Сергеем Руденко на телеканале Эспрессо.TV.

По его словам, именно это решение Тимошенко и стало причиной его решения не подписывать государственный бюджет 2009 года и подать в отставку с поста главы Минфина.

"Если эксперты внимательно посмотрят развитие ситуации за последние 10 лет, то влезания в серьезные (финансовые - ред.) проблемы началось в 2009 году. Дефицит бюджета и прирост долга был крупнейшим - не в абсолютном размере, а в относительном значении. И это был единый бюджет, на котором нет подписи министра финансов. Потому что я отказался подписывать этот документ", - заявил Пинзеник.

По его словам, после принятия бюджета-2009 он попытался убедить правительство "переделать бюджет, принять новый".

"И Минфин даже подготовил целый ряд решений, в которых нуждалась страна. Не простых решений, потому что страна находилась в состоянии кризиса. Главная философия этих решений была в том, чтобы не позволить втянуть страну в долги. Напомню, что на тот момент долг Украины был меньше, чем 100 млрд грн против нынешних более 2 трлн грн. И страна была бы в совсем другой ситуации, если бы она придерживалась совсем другой бюджетной и макроэкономической культуры, которая к тому времени уже каким-то образом была сформирована. К сожалению, найти поддержку и понимание в правительстве не получилось. Я остался один. И мне пришлось принимать решение - решение для меня очевидное", - рассказал Пинзеник.

При этом после своей отставки он встретил Тимошенко только "через несколько лет": "В зале парламента".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Почему это? При путлеровской шлюхе ВВП было 913 млрд. Сегодня уже за 3000 млрд. т.е. вырос в три раза во время войны.

Не в 3, а в 2 раза, см. таблицу. Также вырос курс в 3 раза и инфляция тоже в 3 раза. Итого этот ВВП просто дутый, а с учетом того, что вырос гос. долг капитально, грош цена этому сегодняшнему ВВП. 

Также пизденик пизд.т непонятно что, речь какого то психа, обвиняет Юлю во всех своих неудачах. Идиот? Идиот :).

Короче пеця агент кремля.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Просто тим, хто агітує за Петра проти Йулі, слід знайти те у йулі, в чому не можна звинуватити петра. А то виходить так. Свекор у йулі - голова райвиконкому, а у петі тесть - взагалі замміністра в совєцькі часи. Хтось там в київському відділенні йулькиної партії раніше був при мудачуку, а петя взагалі сам разом з мудачуком був у керівництві однієї партії - сдпуо. У йулі в партії немало ригів, а петя сам риг, не кажучи вже про те, що в його блоці ригів ще більше. Йуля хіхікала з хуйлом, а петя в той час вів бізнес в хуйлостані аж гай гудів і не припиняв це робити навіть під час АТО (хуйло у 2016 навіть назвало петю іноземним бізнесменом, інвестуючим в економіку хуйлостана). Так ви швидше шкодите петі та допомагаєте йулі.

Змінено користувачем Solowhoff
Link to comment
Share on other sites

Просто тим, хто агітує за Петра проти Йулі, слід знайти те у йулі, в чому не можна звинуватити петра. А то виходить так. Свекор у йулі - голова райвиконкому, а у петі тесть - взагалі замміністра в совєцькі часи. Хтось там в київському відділенні йулькиної партії раніше був при мудачуку, а петя взагалі сам разом з мудачуком був у керівництві однієї партії - сдпуо. У йулі в партії немало ригів, а петя сам риг, не кажучи вже про те, що в його блоці ригів ще більше. Йуля хіхікала з хуйлом, а петя в той час вів бізнес в хуйлостані аж гай гудів і не припиняв це робити навіть під час АТО (хуйло у 2016 навіть назвало петю іноземним бізнесменом, інвестуючим в економіку хуйлостана). Так ви швидше шкодите петі та допомагаєте йулі.

Я  хоч  не  адепт  Порошенка,  але  Ви  наводите  невдалі  порівняння.

1.Що  таке  замміністра  в  радянські  часи?  А  нічого  особливого.  Людина  професійна,  котра  тягнула  роботу.  Мій  родич  був  замміністра,  причому  з  західняків.

Інша  справа  партайгеноссе,  навіть  якщо  на  рівні  райкому.  Це  зовсім  інша  пара  кальош.

Але  не  справа  в  свекрі,  а  в  Юлі.  Газом  крім  "своїх"  ніхто  не  займався.  А  вона  ще  й  почесний  член  фсб-шної академії.  Тут  справа  очевидна.

2. Не  хтось  там  з  Юліної  команди  під  Медведчуком,  а  сама  Юля  ваша  Володимирівна.

3.  Ніхто  не  стверджує,  що  Порошенко  святий  та  гожий.  Йшов  до  мети,  збагачувався,  наводив  контакти  зі  всіма,  хто  мав  вплив  і  гроші.

Але  він  щось  створив,  причому  потрібне людям.  Тисячі  робочих  місць,  люди  задоволені.  Усе це  люди  знали,  коли  за  нього  голосували.  А  що  створила  Вана  для  людей?  Нічого. Для  себе  створила,  ясна  річ.  Але  то  все  були  нечисті оборудки:  купи-продай,  намахай,  переспи,  пошантажуй,

4. Юлька соромила   країну,  хіхікаючи  з  Пуйлом,  а  Петро  розвивав  бізнес,  то  що  в  тому  поганого?  Війни  з Рашкою  тоді  ще  не  було!  Що  було  з  тим  бізнесом  пізніше:  заморожування  активів  чи  продовження  бізнесу,  достовірно  не  знаєте  ні  Ви,  ні  я.  Була  різна  інформація.

До  речі,  інвестуючи  в  економіку  інших  країн,  отримуєш  валюту  назад,  а  це  для  економіки  зовсім  непогано.

 

Але  що  найголовніше.  Петро  такий  як  є.  Він  себе  не  прикрашає.  До нього  і  претензій  нема. 

Тамта  ж  тільки  те  і  робить,  що  дурить  людей.  Фальшива  і  цинічна.  Робить  з  себе  святу,  а  місце  в  пеклі  вже  давно  готове.  За  постійну  брехню.

Порошенко  і  Тимошенко - це  дві  різні  вагові  категорії.  Їй  далеко  до  нього,  як  би  там  не  було.  Порошенко  може  піти  лише  тоді,  коли  появиться  достойний  конкурент  з  українців.  Не  раніше.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Почему это? При путлеровской шлюхе ВВП было 913 млрд. Сегодня уже за 3000 млрд. т.е. вырос в три раза во время войны.

Скоротився майже вдвічі - з 180 до 90 з копійками млрд. баксів.

Южаніне, а ти в школу ходив, чи одразу з ясел у мінбздеці?

Link to comment
Share on other sites

 

 


1.Що  таке  замміністра  в  радянські  часи?  А  нічого  особливого.  Людина  професійна,  котра  тягнула  роботу.  Мій  родич  був  замміністра,  причому  з  західняків. Інша  справа  партайгеноссе,  навіть  якщо  на  рівні  райкому.  Це  зовсім  інша  пара  кальош.

Професійні люди, що тягнуть свою роботу, зазвичай очолюють лікарні. А високі посади в міністерствах люди не з номенклатури не посідають. Міністри (той же Романенко) часто бувають членами ЦК КПУ.

Ну і райвиконком Рад та райком партії - це все ж різні структури.

Link to comment
Share on other sites

 

 


2. Не  хтось  там  з  Юліної  команди  під  Медведчуком,  а  сама  Юля  ваша  Володимирівна.

А це вже цікаво. Наведіть факти їхнього співробітництва, якщо  Вам такі відомі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Але  він  щось  створив,  причому  потрібне людям.  Тисячі  робочих  місць,  люди  задоволені

Наскільки мені відомо, по закону про нардепів депутатам заборонена підприємницька діяльність. Петро, будучи нардепом нічого здавати у сліпий траст навіть не думав.

Link to comment
Share on other sites

Украина до сих пор страдает из-за финансовой политики премьера Тимошенко, - Пинзеник

 
im578x383-Pynzenyk_W_Dosje_1.png

 

В 2009 году, с учетом приближения президентских выборов, тогдашний премьер-министр Юлия Тимошенко загнала Украину в долговую яму, из которой мы до сих пор не можем выбраться

Об этом рассказал дважды министр финансов, основатель и первый председатель партии ПРП Виктор Пинзеник в эфире программы "Досье" с Сергеем Руденко на телеканале Эспрессо.TV.

По его словам, именно это решение Тимошенко и стало причиной его решения не подписывать государственный бюджет 2009 года и подать в отставку с поста главы Минфина.

"Если эксперты внимательно посмотрят развитие ситуации за последние 10 лет, то влезания в серьезные (финансовые - ред.) проблемы началось в 2009 году. Дефицит бюджета и прирост долга был крупнейшим - не в абсолютном размере, а в относительном значении. И это был единый бюджет, на котором нет подписи министра финансов. Потому что я отказался подписывать этот документ", - заявил Пинзеник.

По его словам, после принятия бюджета-2009 он попытался убедить правительство "переделать бюджет, принять новый".

"И Минфин даже подготовил целый ряд решений, в которых нуждалась страна. Не простых решений, потому что страна находилась в состоянии кризиса. Главная философия этих решений была в том, чтобы не позволить втянуть страну в долги. Напомню, что на тот момент долг Украины был меньше, чем 100 млрд грн против нынешних более 2 трлн грн. И страна была бы в совсем другой ситуации, если бы она придерживалась совсем другой бюджетной и макроэкономической культуры, которая к тому времени уже каким-то образом была сформирована. К сожалению, найти поддержку и понимание в правительстве не получилось. Я остался один. И мне пришлось принимать решение - решение для меня очевидное", - рассказал Пинзеник.

При этом после своей отставки он встретил Тимошенко только "через несколько лет": "В зале парламента".

 

 

 

 

Пінзеник кажете ? А давайте нагадаємо йому 2007 рік...

 

ПЕРВАЯ ДЕСЯТКА. В первую десятку, которую утвердили на съезде блока, входят Юлия Тимошенко, Александр Турчинов, Николай Томенко, Иосиф Винский, Андрей Шевченко, Виктор Пинзеник, Виталий Курило, Григорий Омельченко, Николай Петрук и Евгений Корнийчук. Кроме того, в список вошли Андрей Шкиль, Анатолий Семинога, Сергей Сас, Виктор Таран, Валентин Зубов, Владимир Яворивский, Богдан Губский, Сергей Терехин, Тариел Васадзе, Александр Фельдман, Константин Жеваго, Михаил Поживанов, братья Буряки, Александр Абдулин. Читайте детальнее

 

https://www.segodnya.ua/ukraine/bjut-nazval-cvoj-cpicok-timoshenko-narjadila-delehatov-cvoeho-cezda-v-shapki-c-nadpicju-koca-vnutri.html

Link to comment
Share on other sites

 

 


а  Петро  розвивав  бізнес,  то  що  в  тому  поганого?  Війни  з Рашкою  тоді  ще  не  було!

Про бізнесову діяльніст нардепа я написав вище. А от що тоді війни не було. Ну так Петро не закрив фабрику навіть під час бойових дій на Донбасі. Закрилася фабрика лише 2017, та й то кацапи самі закрили, а не Петро. А ще 2016 хуйло називало петю "іноземним бізнесменом, що інвестує в економіку ерефії"

Link to comment
Share on other sites

 

 


А це вже цікаво. Наведіть факти їхнього співробітництва, якщо  Вам такі відомі.

 

 

КРИЗА ДОВІРИ
20.02.2018

 

http://chas.cv.ua/uploads/posts/2018-02/1519114986_images-1.jpg


Я не мав наміру відправляти у відставку Тимошенко. Напередодні — ввечері 7 вересня 2005 року — мені видавалося, що ми прийшли до певного порозуміння: були узгоджені усі спільні ходи щодо подолання кризи, яка вибухнула всередині помаранчевої команди. Ми узгодили кадрові рішення і навіть формулу спільної участі у парламентських виборах 2006 року, в рамках коаліції «Сила народу».

Ми про все домовилися. Пізно увечері, десь по десятій я поїхав додому.
Відразу опівночі мені зателефонували: у прем\’єр-міністра на дачі збираються гості. Гості були не зовсім ординарні: із силовиків не було тільки міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Мені доповіли, що до прем\’єра прибув Генеральний Прокурор Святослав Піскун, міністр оборони Анатолій Гриценко та голова Служби безпеки Олександр Турчинов. Розумію, що це трохи дивно звучить, але СБУ того вечора «настучало» на свого шефа: вочевидь, така самодіяльність підлеглих Турчинова була результатом суперечок всередині спецслужб. Турчинова там за свого не прийняли, шукали можливостей позбутися і, по суті, вели подвійну гру. Я попросив тримати мене в курсі, якщо буде відбуватися щось важливе.
Коли вранці я прокинувся, новини уже чекали. І це був той випадок, коли складно підібрати слова для визначень: зрада, заколот, спроба перевороту, міні-ГКЧП — це занадто сильно чи занадто слабко для тієї ситуації? З самого початку 2005 року всередині помаранчевої команди поступово накопичувалися протиріччя. Перші розчарування трапилися вже зовсім скоро після призначення Юлії Тимошенко головою Кабінету Міністрів України. Але ця історія, хоча й ілюструє, у якому керунку рухалася ситуація у помаранчевій команді, належить до значно пізніших подій 2007 року.
Можливо, минув лише тиждень після того, як Верховна Рада мінімально можливою кількістю голосів удруге проголосувала за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем\’єр-міністра, коли вона прийшла до мене:
— Вікторе Андрійовичу, у мене є до вас прохання. Було б дуже добре, якби ви поставили Віктора Володимировича Медведчука першим віце-прем\’єром!
Мене ці слова шокували. Преса таврувала колишнього голову Адміністрації Президента Кучми як одного з організаторів фальсифікацій президентських виборів, Інтернет-сайти були переповнені аудіозаписами його розмов з організаторами маніпуляцій підрахунком голосів. Тільки лінивий не писав тоді, що до Медведчука тягнулися ниточки, за які Адміністрація Президента смикала українські телеканали, газети та радіо, за допомогою «темників» створювала той простір несвободи, проти якого повстала Україна. І через кілька років люди добре пам\’ятали всі ці факти, а тут такі кадрові пропозиції! Вона бачить мою реакцію, каже:
— Вікторе Андрійовичу, якщо це неможливо, тоді поставте його Надзвичайним і Повноважним Послом у Москві!
— Юлю, що ти кажеш?! Ти думаєш, що ти зараз кажеш? Це була одна з тих ситуацій, коли від емоцій переходиш на «ти». А вона витягає кілька фотографій і розкладає переді мною. На фото — Медведчук—Путін—Медведев, Медведчук—Путін, Медведчук— Медведев, Путін і Оксана, телезірка наша, дружина Медведчука, — в усіх можливих комбінаціях і ситуаціях: хрестини, сватання, ювілеї, облизини і Бог знає ще які родинні урочистості! Вона це розкладає, розкладає, розкладає — цілий сімейний альбом переді мною вже лежить, і я чую нові й нові аргументи, що це дуже потрібні люди.
— Вікторе Андрійовичу, ці люди нам ларчики по всій Москві повідкривають!
— Юлю, що ти мені знову кажеш?!
Для мене це було абсолютно неетично: я навіть не хочу говорити про тонкощі конфлікту національних інтересів. Мені було огидно і боляче дивитися на це все! Мій прем\’єр-міністр пропонує призначити в Уряд України людину, яка є уособленням усього антиукраїнського! З кожним подібним випадком — а їх було багато — до наших стосунків із Тимошенко вплутувалися нові й нові обставини, які не могли не ускладнювати механізмів державної роботи. Моя довіра до неї розтанула, як рафінад у теплій воді.

Віктор Ющенко, президент України

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

КРИЗА ДОВІРИ

20.02.2018

 

И именно поэтому он сдал власть даже не мудачуку, а сразу зэку, который работал на фсб еще с савецких времен. Эту гниль, иуду, надо на детекторе лжи проверить, а потом на зону отправить. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

 

 


Професійні люди, що тягнуть свою роботу, зазвичай очолюють лікарні.

 

Никогда главврач не бывает лучшим специалистом.  

Зачем натягивать сову на глобус?   B-)

 

Министр, замминистра - это профессионалы, хуже-лучше,  это второй вопрос. А партийная номенклатура, функционеры, освобожденные парторги, освобожденные комсорги - всегда паразиты на организме. Точка.

 

 

ЗЫ. Я ж тебе раз уже сказал - здесь не сравнительный анализ деятельности Хульки и Педры.  А ты все время как двоечник -  МарьВанна, а Сидоренко тоже стих не выучил!...

 

Примитив.

Link to comment
Share on other sites

И именно поэтому он сдал власть даже не мудачуку, а сразу зэку, который работал на фсб еще с савецких времен. Эту гниль, иуду, надо на детекторе лжи проверить, а потом на зону отправить. 

 

Я с балаболами-генераторами белого шума не общаюсь.  Свободен.

Link to comment
Share on other sites

И именно поэтому он сдал власть даже не мудачуку, а сразу зэку, который работал на фсб еще с савецких времен. Эту гниль, иуду, надо на детекторе лжи проверить, а потом на зону отправить. 

І тим не менше Ющенко був кращим за усіх інших презиків - кравчука, чучму, овоча, педру

Link to comment
Share on other sites

Ну і райвиконком Рад та райком партії - це все ж різні структури.

Вибачайте,  не дочитала.  Але  якщо  вже  на  те  пішло, то  в  совку  аж  так  дуже  великої  різниці  між  призначенцями  тими  і  тими  не  було.  Райвиконком  просто  виконував.

Щодо  замів  в  міністерствах,  то  я  вже  писала,  що  брали  навіть  західняків.

 

 

А це вже цікаво. Наведіть факти їхнього співробітництва, якщо Вам такі відомі.

Ви  ще  попросіть, щоб  я  Вам  стенограму  Пуйла  і  Медведчука  запостила.  Ну,  про  що  мова?

 

 

Наскільки мені відомо, по закону про нардепів депутатам заборонена підприємницька діяльність. Петро, будучи нардепом нічого здавати у сліпий траст навіть не думав.

А  це  до  чого?  Коли  він  створював  той  Рошен  навіть  не  важно.  Головне,  що  створив.  Людина  вміє  щось  створити,  а  не  як  Тимошенко -тільки  нафарцувати.

 

 

Ну так Петро не закрив фабрику навіть під час бойових дій на Донбасі. Закрилася фабрика лише 2017, та й то кацапи самі закрили, а не Петро.

Ви  щось  знаєте  про  той  процес?  Коли - небудь  закривали  велике  підприємство?  Знаєте,  скільки  триває  закриття  фабрики  у  нас?  Бо  я  знаю  "нє  понаслишкє".

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

КРИЗА ДОВІРИ

20.02.2018

 

http://chas.cv.ua/uploads/posts/2018-02/1519114986_images-1.jpg

 

Я не мав наміру відправляти у відставку Тимошенко. Напередодні — ввечері 7 вересня 2005 року — мені видавалося, що ми прийшли до певного порозуміння: були узгоджені усі спільні ходи щодо подолання кризи, яка вибухнула всередині помаранчевої команди. Ми узгодили кадрові рішення і навіть формулу спільної участі у парламентських виборах 2006 року, в рамках коаліції «Сила народу».

 

Ми про все домовилися. Пізно увечері, десь по десятій я поїхав додому.

Відразу опівночі мені зателефонували: у прем\’єр-міністра на дачі збираються гості. Гості були не зовсім ординарні: із силовиків не було тільки міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Мені доповіли, що до прем\’єра прибув Генеральний Прокурор Святослав Піскун, міністр оборони Анатолій Гриценко та голова Служби безпеки Олександр Турчинов. Розумію, що це трохи дивно звучить, але СБУ того вечора «настучало» на свого шефа: вочевидь, така самодіяльність підлеглих Турчинова була результатом суперечок всередині спецслужб. Турчинова там за свого не прийняли, шукали можливостей позбутися і, по суті, вели подвійну гру. Я попросив тримати мене в курсі, якщо буде відбуватися щось важливе.

Коли вранці я прокинувся, новини уже чекали. І це був той випадок, коли складно підібрати слова для визначень: зрада, заколот, спроба перевороту, міні-ГКЧП — це занадто сильно чи занадто слабко для тієї ситуації? З самого початку 2005 року всередині помаранчевої команди поступово накопичувалися протиріччя. Перші розчарування трапилися вже зовсім скоро після призначення Юлії Тимошенко головою Кабінету Міністрів України. Але ця історія, хоча й ілюструє, у якому керунку рухалася ситуація у помаранчевій команді, належить до значно пізніших подій 2007 року.

Можливо, минув лише тиждень після того, як Верховна Рада мінімально можливою кількістю голосів удруге проголосувала за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем\’єр-міністра, коли вона прийшла до мене:

— Вікторе Андрійовичу, у мене є до вас прохання. Було б дуже добре, якби ви поставили Віктора Володимировича Медведчука першим віце-прем\’єром!

Мене ці слова шокували. Преса таврувала колишнього голову Адміністрації Президента Кучми як одного з організаторів фальсифікацій президентських виборів, Інтернет-сайти були переповнені аудіозаписами його розмов з організаторами маніпуляцій підрахунком голосів. Тільки лінивий не писав тоді, що до Медведчука тягнулися ниточки, за які Адміністрація Президента смикала українські телеканали, газети та радіо, за допомогою «темників» створювала той простір несвободи, проти якого повстала Україна. І через кілька років люди добре пам\’ятали всі ці факти, а тут такі кадрові пропозиції! Вона бачить мою реакцію, каже:

— Вікторе Андрійовичу, якщо це неможливо, тоді поставте його Надзвичайним і Повноважним Послом у Москві!

— Юлю, що ти кажеш?! Ти думаєш, що ти зараз кажеш? Це була одна з тих ситуацій, коли від емоцій переходиш на «ти». А вона витягає кілька фотографій і розкладає переді мною. На фото — Медведчук—Путін—Медведев, Медведчук—Путін, Медведчук— Медведев, Путін і Оксана, телезірка наша, дружина Медведчука, — в усіх можливих комбінаціях і ситуаціях: хрестини, сватання, ювілеї, облизини і Бог знає ще які родинні урочистості! Вона це розкладає, розкладає, розкладає — цілий сімейний альбом переді мною вже лежить, і я чую нові й нові аргументи, що це дуже потрібні люди.

— Вікторе Андрійовичу, ці люди нам ларчики по всій Москві повідкривають!

— Юлю, що ти мені знову кажеш?!

Для мене це було абсолютно неетично: я навіть не хочу говорити про тонкощі конфлікту національних інтересів. Мені було огидно і боляче дивитися на це все! Мій прем\’єр-міністр пропонує призначити в Уряд України людину, яка є уособленням усього антиукраїнського! З кожним подібним випадком — а їх було багато — до наших стосунків із Тимошенко вплутувалися нові й нові обставини, які не могли не ускладнювати механізмів державної роботи. Моя довіра до неї розтанула, як рафінад у теплій воді.

 

Віктор Ющенко, президент України

Красивый текст, но есть одно но. Андреевич так распереживался за фальсификаторов выборов Медведчука, что наградил за фальсификации Кивалова. Балаболка в общем Андреевич и веры ему нет.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Андреевич так распереживался

Це  всього - навсього  підтвердження  стосунків Юльки і  Медведчука.  На  Ківалова не  треба  переводити  стрілки. 


 

 


Но даже Янык так народ не ограбил как Ющ.

Оце  прихильник  Януковича!  Зрештою,  не дивно. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...