Перейти до змісту

Юля - гандонша


Recommended Posts

А  від  юльків  можна  чекати  чемності,  мудрості,  вирозумілості?  На  те  вони  і  юльки,  щоб  дивувати  нормальних адекватних  людей.

Їм  виховання  дозволяє  сказати  опоненту : "ви брешете!",  хоч  в  українців  (навіть  не  з  салонів)  не  прийнято  так говорити  до  співрозмовника,

Вони  смішні  у  своїх  аргументах.  Мене,  галичанку,  приписати  до  ригів!.  :lol2: Та я ж не Юлька  без  кола,  без  двора.

Ні  до  комуністів,  ні  до  кучмівців  теж  не  належала  і  не  симпатизувала.

У  такому  звинувачувати   опонента  можна  лише  від  безсилля,  а  юльки  по  життю  безсилі.  Тому  їм  не  дивуєшся,  але  мусиш  час  тратити  на  недолуге  сперечання,  щоб  дійсно  пришелепкувате  не  дорвалося  до  влади.

Та хоч тричі "галичанка" - а ригиня як є

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

А взагалі гидко спілкуватись з людьми, які постійно брешуть. Як от шпилька, акваріус, мажесті. Невже не зрозуміло, що очевидна брехня нічого не додасть тим, хто вам платить, чи за кого ви насправді вболіваєте - ригам чи кацапам? Відверта брехня викликає лише неприязнь у кожної людини, яку ви намагаєтесь обдурити.

Link to comment
Share on other sites

Знову ж таки, йулькин свекор - голова Кіровського райвиконкому Дніпра, а петін тесть - заступник міністра охорони здоровя УРСР. Хто вище в совєцькій номенклатурі?

Link to comment
Share on other sites

А взагалі гидко спілкуватись з людьми, які постійно брешуть. Як от шпилька, акваріус, мажесті. Невже не зрозуміло, що очевидна брехня нічого не додасть тим, хто вам платить, чи за кого ви насправді вболіваєте - ригам чи кацапам? Відверта брехня викликає лише неприязнь у кожної людини, яку ви намагаєтесь обдурити.

 

 

А без слюны на мониторе можно?  Не сотвори себе кумира, не будешь лишен иллюзий.

Link to comment
Share on other sites

Та  хіба  лише  це?  Та  вона  почесний  член  КГБ,  якщо  не  дійсний.  На  газі  простачки  не  сиділи.  Це  вам  кожен  кгбіст  скаже.

Йулька почала газом займатися вже після розпаду СРСР. Тобто Ви визнаєте, що нинішнє СБУ - це був і є філіал московського КГБ-ФСБ?   

Link to comment
Share on other sites

А без слюны на мониторе можно?  Не сотвори себе кумира, не будешь лишен иллюзий.

До чого тут слина, монітор та ілюзії? Ви брешете постійно, і в дрібницях, і в досить серьйозних речах, що межує з антиукраїнським пропагандонством. Ось у чому річ.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви брешете постійно, і в дрібницях, і в досить серьйозних речах, що межує з антиукраїнським пропагандонством. Ось у чому річ.

 

Тойсть, по твоему ядолжен верить, что 60 тушек в Раду макака завела по ошибке и доверчивости.  А если я не верю в это также слепо, как ты, я брехло и антиукраинский пропагандон.  Ясно.

 

Успехов тебе в ношении розовых окуляров.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Или, по твоей первой мессаге в теме.  Я должен поверить тебе, что 15 человек, которые прописаны и живут в твоем доме не имеют к тебе никакого отношения?  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

А  ще  ми  всі  були  жовтенятами.  :shuffle:

Так Петро був далеко не "жовтеням", не рядовим членом. Зовсім молодий Петро без жодного політичного досвіду був відразу включений до Політбюро СДПУо та став нардепом, членом фракції. Це при тому, що в ту партію ввходили такі як екс-президент Кравчук, екс-премєр Марчук, ряд екс-міністрів та інших високопосадовців. Сам мудачук на той час вже теж займав не останнє місце в українській політиці. І от ці політичні монстри зненацька беруть до свого вузького кола недосвідченого Петра.. Дивно, чи не так?

Але згадаємо, що Петро зміг ще до перебудови вступити на факультет міжнародних відносин. Хтось повірить, що там можна було навчатися без контролю кдб? Марчук - офіцер кдб, мудачук теж співробітник кдб. Може, Петро знайомий з ними ще зі студентських років?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так Петро

 

На правах ТС напомню название темы - Юля-гандонша.

 

Я понимаю глубину переполняющих тебя чувств, поэтому подскажу - есть ветка Петя-гандон, если и она тебя не устраивает, открой новую, хоть 10, и выплесни там все свои претензии.   B-)

Link to comment
Share on other sites

На правах ТС напомню название темы - Юля-гандонша.

 

Я понимаю глубину переполняющих тебя чувств, поэтому подскажу - есть ветка Петя-гандон, если и она тебя не устраивает, открой новую, хоть 10, и выплесни там все свои претензии.   B-)

А Ви дійсно вірите в протистояння йулі та петі? Чи не на прохання петі йуля ті її мамківщина у свій час допомогла стати петіному синочкові стати депутатом ВІнницької облради. Як кажуть кацапи "мілиє бранятся только тєшатся"

Link to comment
Share on other sites

А Ви дійсно вірите в протистояння йулі та петі? Чи не на прохання петі йуля ті її мамківщина у свій час допомогла стати петіному синочкові стати депутатом ВІнницької облради. Як кажуть кацапи "мілиє бранятся только тєшатся"

 

Не согласен. Я не верю во "всі вони однакові".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какое это имеет отношение к обсуждаемой теме?  Зарание благодарен  за объяснение

 Solowhoff : Сьогодні, 10:08

Знову ж таки, йулькин свекор - голова Кіровського райвиконкому Дніпра, а петін тесть - заступник міністра охорони здоровя УРСР. Хто вище в совєцькій номенклатурі?

 

Вуйко_З_Онтарио : Сьогодні, 10:11

Петин был круче

Link to comment
Share on other sites

Дав маху овоч свого часу, нікчем пшонок з мурками на косату натравив, а треба було Садового.


 

До чого тут слина, монітор та ілюзії? Ви брешете постійно, і в дрібницях, і в досить серьйозних речах, що межує з антиукраїнським пропагандонством. Ось у чому річ.

Якщо в телеканалу 24 вочевидь профінансована позиція, то місцеві блаженні нон-стоп дрочать нахаляву. То нехай в своїх картинках САМОвтопляться!

Самопомочі, до речі, таке пропагандонство електорально сто відсотків в мінус відригнеться.

Link to comment
Share on other sites

Не согласен. Я не верю во "всі вони однакові".

А я і не стверджував, що всі однакові. А от йуля і петя - дуже схожі. Навіть така обставина, що лише вони двоє додумалися до такої абсурдної ідеї, як назвати свої політсили блоками імені себе коханих ( це ж треба мати такий градус гіпетрофованої самозакоханості).

ПиСи. Останнім часом ляшко почав потрохи їх плагіатити, називаючи свою партію не просто радикальна партія, а радикальна партія ляшка. Але поки що це не стало офіційною назвою парламентської фракції. 

Link to comment
Share on other sites

Йулька почала газом займатися вже після розпаду СРСР. Тобто Ви визнаєте, що нинішнє СБУ - це був і є філіал московського КГБ-ФСБ?   

На  городі  бузина,  а  в  Києві  дядько.  Я  вам  про  Юльку  торочу  і  її  звязки  з  КГБ  і  ФСБ.

Link to comment
Share on other sites

за кого ви насправді вболіваєте - ригам чи кацапам

То ви  юльки  ще  маєте  нахабність  комусь  ярлики  шити,  вигадувати  дурню  про  зв язки  з  ригами,  Кучмою  тощо,  коли  самі  є  найбільшим  соромом  країни  нашої.  Що  може  бути  огидніше,  ніж  юльок  запроданець,  який  хоче  злити  країну  Кацапстану?  Чи  по  дурі,  чи  по  заданію,  не  важно.

Та  можна  того  кацапа  зрозуміти,  що топить  за  регіоналів,  бо  то  його  рідне,  та  можна  різну  жеброту  виправдати,  якій  милі  були  комуняки.  Але  не  можна  знайти  ніяких  пояснень,  щоб  в  незалежній  але  кров ю  вибореній  державі  українці  на  собі  сорочку  дерли  за  вражину - неукраїнку,  злодійку,  брехуху,  агента  ворожої  держави. 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

На  городі  бузина,  а  в  Києві  дядько.  Я  вам  про  Юльку  торочу  і  її  звязки  з  КГБ  і  ФСБ.

За її звязки не знаю. А от те, що нинішній голова СБУ Грицак вступив у 1990 на службу до КГБ, навіть сам Грицак цей факт зі своєї біографії не заперечує.

Link to comment
Share on other sites

honey flower, ваши видосы ни о чем, это чернуха которую снимают порохоботы. В 2009 вообще были последствия от мирового фин. кризиса, если вы не в курсе.

ви як завжди перекручуєте... це не мої відоси, це українське телебачення доносить правду. отивсьо :nose3:

Link to comment
Share on other sites

ви як завжди перекручуєте... це не мої відоси, це українське телебачення доносить правду. отивсьо :nose3:

Телебачення знаете кому принадлежит? Я вам отвечу - пеце или рыгам или кацапам. 

Link to comment
Share on other sites

То ви  юльки  ще  маєте  нахабність  комусь  ярлики  шити,  вигадувати  дурню  про  зв язки  з  ригами,  Кучмою  тощо,  коли  самі  є  найбільшим  соромом  країни  нашої.  Що  може  бути  огидніше,  ніж  юльок  запроданець,  який  хоче  злити  країну  Кацапстану?  Чи  по  дурі,  чи  по  заданію,  не  важно.

Та  можна  того  кацапа  зрозуміти,  що топить  за  регіоналів,  бо  то  його  рідне,  та  можна  різну  жеброту  виправдати,  якій  милі  були  комуняки.  Але  не  можна  знайти  ніяких  пояснень,  щоб  в  незалежній  але  кров ю  вибореній  державі  українці  на  собі  сорочку  дерли  за  вражину - неукраїнку,  злодійку,  брехуху,  агента  ворожої  держави. 

Пеця как раз и сливает Украину кацапам, медленно но планомерно. ахметка богатеет, слил донбасс, теперь другими областями занят. Воры и бандиты в тюрьмах не сидят, все сепары на местах остались. Вы очки то розовые снимите. При этом Юля ничего сделать еще не успела, но вы и такие как вы педроботы ее уже обвинили по статьям за которые расстреливать надо, и вы бы наверное уже и расстреляли. Так чем вы лучше кровавой гэбни?

У вас в паспорте вашем написано кто вы лично по национальности? Если не написано, я вас буду звать жидом или кацапом. т.к. гражданином вы быть не хотите все равно. 

Здесь биография Юли

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%AE%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0

honey flower, вам как женщине не стыдно вообще читать и писать в такой крайне нецензурной теме? Это я о вашем культурном уровне так сказать.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...