Перейти до змісту

Мав гріх - сходив на ФУП.


Людас

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Остання відповідь

Странно ,я все время считал что фуп это чисто порохоботский сайт, на котором всех кто не за Петю банят.

 

Зараз там ситуація змінилась кардинально. Це такий філіал цугундера тепер.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Разные суки .бл.воры это тоже часть народа.Предложите их расстрелять.А по поводу порохоботов это отряд соучастников кровавых ворв на которых вина не меньле чем на сепарах.Те пытаются защищать тех кто мародерит и разворовал страну не меньше чем Янукович.

 

Розстріляти де? на форумі? в Україні поки що є закони. Напевно, тому і не пересадили і не перестріляли. Якщо хочуть перестріляти, то в Україні є певні професіонали із відповідними навичками, але чомусь ні одного одіозного ще не пристукнули.

 

А на форумі йде пропаганда. Як я уже обговорювала з деякими людьми, мені особисто фізично боляче читати, що Україна недодержава чи що повна тотальна зрада. Тому що за цю державу вже віддано тисячі життів. І коли я таке читаю, то таке враження, що ці жертви даремно :X :X :X.

Link to comment
Share on other sites

Насправді кількість антиукраїнською пропаганди вже дорівнюється кількості пропаганди проти євреїв перед початком голокосту. 

Фуповський @уй працює виключно за кремлівською методичкою де все українське дорівнює фашистське, українська армія карателі а волонтери і громадяни це їх посіпаки.

 

Доречі це вже було там деякий час, поки всю вату не по банили.

 

Погоджуюсь. З такими антидержавними висловлюваннями деяких треба писати не Притулі, а просто в СБУ :X.

Link to comment
Share on other sites

А Ви насправдi така тупа i в реалi, чи це на форумi такий собi "касплей"?

фух, всьо...знайшла...

мені дитина каже ..."мамо, ваший мОні зсередини оббрьоханий... "

а я ..." нічого дивного, серце моє, то мені хтось комент залишив, не турбуйся..."

 

 

:lol2:

оце бомбануло у тебе  ЗРАНКУ і в СУБОТУ.... :tu: 

 

взагалі то суботній ранок самий чудовий у тижні...в людей є час і натхнення... подружжя обдаровують ранішнім коханням.... і у вас такий диссонанс :fp1: , шо трохи й смішно...

шо сі стало?

навіть дятько сіті. який завжди такий напружений і не завжди чемний. знайшов баланс між емоціями і інтелектом :tu:

 а ви? таки шось стало... чи може НІ?

...хай щастить...

Link to comment
Share on other sites

А що можна сказати, мабуть я мiзантроп.

Я ж не з цiл'ю образити сказав.

Ну жiнка, але ж це не значить, що треба мiзки взагалi вимкнути.

Я й чоловiкам кажу, коли вони якiсь дивнi пости строчать.

Хоча деяким мажестям з акварiусами кажи- не кажи... Горохом об стiнку.

:fp1: ааааааааааааа

ви тут наставник всіх повчати...

а ми такі неслухняні... бо коли бачиш, що наставник поступається молодим учням за рівнем інтелекту і культури, та щей в усьому присутній песимізм, то навчання не вдається...

;)

Link to comment
Share on other sites

:fp1: ааааааааааааа

ви тут наставник всіх повчати...

а ми такі неслухняні... бо коли бачиш, що наставник поступається молодим учням за рівнем інтелекту і культури, та щей в усьому присутній песимізм, то навчання не вдається...

;)

А що? Усiм можна. Я тоже трошки понаставникую. Вам тiльки на користь! ;)
Link to comment
Share on other sites

Що за гендерна дискримiнацiя навiть при простому спiлкуваннi на форумi?

Я запитав Хонилауе. Захоче вiдповiсть, не захоче - не вiдповiсть. Не така вона беззахистна, щоб Ви кидались у захист замiсть ХониФлауе.

... :D

таки щось заділо вас за жінок...

 

та ви не тримайте в собі ...всі обіди на жінок вислухаєм, мож шось порадим...

зразу скажу... я не за фемінізм... :shuffle:

:nose3:

А що? Усiм можна. Я тоже трошки понаставникую. Вам тiльки на користь! ;)

не зможете...

:shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Цей чернiвчанин там вже бiльше 10 рокiв.

 

Вибачаюсь мав на увазі не Авіатора, там якись Anator. Теж дотримується кремлєтемників один в один як і @уй.

 

Там їх зараз десяток тих ватних клоунів )

Змінено користувачем Kolisian
Link to comment
Share on other sites

А що? Усiм можна. Я тоже трошки понаставникую. Вам тiльки на користь! ;)

а пані шпильці окремо ДЯКУЮ! :) і  :tu: 

на жаль не можу лайкати...то працює, то ні моя лайкалка...

Link to comment
Share on other sites

Вибачаюсь мав на увазі не Авіатора, там якись Anator. Теж дотримується кремлєтемників один в один як і @уй.

 

Там їх зараз десяток тих ватних клоунів )

Це якись новий нiк. Такиого не пам'ятаю ФУПiвця. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

а пані шпильці окремо ДЯКУЮ! :) і :tu:

на жаль не можу лайкати...то працює, то ні моя лайкалка...

От вже теж менi банда пуцвiрок. :D Прямо заповчав. Не так вже багато пишу на форумi, щоб звинуватити мене - всiх повчаю.

Так, нових там зараз багато.. з цуга набігло ))

Набирають генераторiв контенту... Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От вже теж менi банда пуцвiрок. :D

:lol2:  :lol2:  :lol2:

ой, дятько, ви мене насмішили...

ну, вже бачу у вас настрій покращився...ГУТ :tu: 

 

...признаюсь...  :shuffle: дізналась нове слово ... пуцвірка... це по польтавськи ...

дятько, а ви мо з Пирьотину чи з Польтави, чи з Лубнів?

 

а я й насправді маленька женщинка... :shuffle: 

Link to comment
Share on other sites

:lol2::lol2::lol2:

ой, дятько, ви мене насмішили...

ну, вже бачу у вас настрій покращився...ГУТ :tu:

 

...признаюсь... :shuffle: дізналась нове слово ... пуцвірка... це по польтавськи ...

дятько, а ви мо з Пирьотину чи з Польтави, чи з Лубнів?

 

а я й насправді маленька женщинка... :shuffle:

Вiнничанин я, але трохи можу iмiтувати захiдян, або полтавчан. Та я взагалi то по доброму. Я ж зразу сказав, що ви з Шпилькою так сприйняли? Чоловiки так кажуть по строгому з самими найкращими намiрами, то ви жiнки усякi сюсi-пусi любите розводити.Або навiть сюсi-пусi, сюсi-пусi i ядовитим зубом тихенько чарап-чарап. I все... Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

1.Вiнничанин я, але трохи можу iмiтувати захiдян, або полтавчан.

2.Та я взагалi то по доброму. Я ж зразу сказав, що ви з Шпилькою так сприйняли?

3.Чоловiки так кажуть по строгому з самими найкращими намiрами,

4.то ви жiнки усякi сюсi-пусi любите розводити.

5.Або навiть сюсi-пусi, сюсi-пусi i ядовитим зубом тихенько чарап-чарап. I все...

1.ой, дятьку... то ви ще не знаєте кого я можу імітувати  :shuffle: ...ііноземними мовами, і мокшанською теж... :shuffle: 

2....брехун і адманщіг, думаєте викрутились? ні... :D а як ми сприйняли?...нормально, так як написано...ашо? :nose3:

3...ага.... це шоб здаватись розумними, чишо? ;)

4.Да, ми такі.., ми це любемо... :shuffle:

5.я? нікада!!!! я не така... :shuffle:  і не вмію цап-царап. бо ядовитих зубоу немає...

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

1.ой, дятьку... то ви ще не знаєте кого я можу імітувати  :shuffle: ...ііноземними мовами, і мокшанською теж... :shuffle: 

2....брехун і адманщіг, думаєте викрутились? ні... :D а як ми сприйняли?...нормально, так як написано...ашо? :nose3:

3...ага.... це шоб здаватись розумними, чишо? ;)

4.Да, ми такі.., ми це любемо... :shuffle:

5.я? нікада!!!! я не така... :shuffle:  і не вмію цап-царап. бо ядовитих зубоу немає...

:nose3:

1. Це добре.

2.Нi.

3.Щоб не тратит час.

4.Знаю.

5.Всi жiнки так кажуть. :D

Link to comment
Share on other sites

хехе

 

тут я бачу порохнявими густо насрато))) 

 

то може перестануть нить що населення обговорює як петька обсирається і його діамантова банда не дотримується конституції , пидрогенерали - сепаратисти регіонала фанати хуйла назаркіни філатови- петька поміг хуйлу щебньом імельнітом двигунами росвертолу етс 

 

порохняві))) давайте про пидримоги. рішучі)))

 

харе нить

Link to comment
Share on other sites

хехе

 

тут я бачу порохнявими густо насрато))) 

 

то може перестануть нить що населення обговорює як петька обсирається і його діамантова банда не дотримується конституції , пидрогенерали - сепаратисти регіонала фанати хуйла назаркіни філатови- петька поміг хуйлу щебньом імельнітом двигунами росвертолу етс 

 

порохняві))) давайте про пидримоги. рішучі)))

 

харе нить

ооооо, тільки  :pleasant: в двері і зразу про на*рати, обси*аться...

ну, ладно...

ви, дятьку не соромтеся, не тримайте в собі нічого,випорожняйтеся...

ми сидимо вже в захисних окулярах, масках і костюмах...готові до вашого :pleasant: потоку ...

вентилятор включать чи не треба? B-)

 

ну, давай...

Link to comment
Share on other sites

що давай. 

 

давай бухті про рішучі пиримоги. наприклад - про кримського сепаратиста фаната хуйла коруупціонера регіонала віталія малікова - якого пидро призначив першим замом васі грицака і старшим по антитерор центру)) чи про його папередніка в курівництві ато , теж регіонала корупціонера фаната кацапстану родича куратора кацапотерористів в лугандоні теж пидрогенерала назаркіна

 

ізвідки у пидри така любов до фанатів хуйла і чому він тільки таких призначав у керівництво ато, і чи немає тут звязку з такою кадровою політикою і провалом ато. яке закінчилось..... перейменуванням в оос.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

що давай. 

 

давай бухті про рішучі пиримоги. наприклад - про кримського сепаратиста фаната хуйла коруупціонера регіонала віталія малікова - якого пидро призначив першим замом васі грицака і старшим по антитерор центру)) чи про його папередніка в курівництві ато , теж регіонала корупціонера фаната кацапстану родича куратора кацапотерористів в лугандоні теж пидрогенерала назаркіна

 

ізвідки у пидри така любов до фанатів хуйла і чому він тільки таких призначав у керівництво ато, і чи немає тут звязку з такою кадровою політикою і провалом ато. яке закінчилось..... перейменуванням в оос.

навіть легко можна здогадатись з скількох літер складається ім"я альтернативної людини... B-)

і я спробую відгадати... :shuffle:

..з трьох... ;)  

чинетак?

:nose3:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...