Перейти до змісту

Президент Хорватії - типова ТП


Гість Хома

Recommended Posts

А что вы ожидали, мастер Фома? Чтобы она "Слава Украине" кричала? НА кону кубок Чемпионов, и предупреждение от Путина: кто мне испортит праздник, тому жопа. Учитывая новейшую историю, маленьким странам обижать Путина не рекомендуется. В случае чего никто не защитит и не поможет.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Это сегодня тоже засчитывается за обиду. Путин стареет. Альцгеймер с паранойей надвигаются. Ну его нах с таким ссориться. Я эту женщину понимаю. НА системном уровне она все делает правильно. При этом я  вполне допускаю, что в душЕ у нее звучит песня про Путин-Хуйло.

Link to comment
Share on other sites

Мир нынче такой паскудный.. даже Гиганты стараются Путина не злить по пустякам. ЧТо уж про карликов с четырех миллионным населением говорить. 

Link to comment
Share on other sites

Мир нынче такой паскудный.. даже Гиганты стараются Путина не злить по пустякам. ЧТо уж про карликов с четырех миллионным населением говорить. 

 

Конечно её можно понять, у нее своя страна, никто "Слава, Украине!" не ждал, но можно было сказать "спасибо" и с менее счастливым выражением лица.

Link to comment
Share on other sites

 

 

можно было сказать "спасибо" и с менее счастливым выражением лица
Там є підстави для щастя. Перший раз у фіналі, ще й хуйлят з ЧС вишибли.

Подивимось на гру і після гри сьогодні.

Link to comment
Share on other sites

А  Ви  сьогодні  фінал  ні-ні? :shuffle:

Ніхто?

Я полюбляю футбол, але принципово не дивився жодного матчу цього кривавого ЧС. І фінал не буду дивитись. Невелика це "жертва" задля спокою власного сумління.

А отаким "розсудливим" західним державним мудрагелям, як оця усміхнена пані, треба нагадати, що навіть Олімпіада-36 була проведена в Німеччині в той час, коли Гітлер ще не заляпався у крові з ніг до голови. Тож формально все було "пристойно". А у Путлєра на руках кров десятків тисяч невинних жертв Чечні, Грузії, Молдови, України, Сирії, і ще багатьох країн, кров дітей і жінок. І вбивства продовжуються прямо зараз!  Тому така поведінка ФІФА та "мудрагелів" є звичайним скоцтвом, і не має виправдання.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я  переважно  завжди  дивилася  останні  матчі  чемпіонатів, а цього  разу  навіть  в  голові  не  було - ігнор, так  ігнор.

Але  сьогодні  раптом  побачила  в  програмі,  що  фінал,  а  потім  закліпала  очами,  що  Франція  з  Хорватією  і  мене  так  підмиває  глянути  і  кулаки  все-таки  за  хорватів  потримати.  Брати  ж  по  крові, як  не  як.  У  нас  тут  в  Галичині  колись  Велика  Хорватія  була.

А  президент  їхній ... теж  хоче  жити,  бо ..як  там  ті  трутки  називаються?,  забула.

Link to comment
Share on other sites

Я  переважно  завжди  дивилася  останні  матчі  чемпіонатів, а цього  разу  навіть  в  голові  не  було - ігнор, так  ігнор.

Але  сьогодні  раптом  побачила  в  програмі,  що  фінал,  а  потім  закліпала  очами,  що  Франція  з  Хорватією  і  мене  так  підмиває  глянути  і  кулаки  все-таки  за  хорватів  потримати.  Брати  ж  по  крові, як  не  як.  У  нас  тут  в  Галичині  колись  Велика  Хорватія  була.

А  президент  їхній ... теж  хоче  жити,  бо ..як  там  ті  трутки  називаються?,  забула.

 

Нашо так знущатись над собою. Це ж не кацапи. 

Link to comment
Share on other sites

Конечно её можно понять, у нее своя страна, никто "Слава, Украине!" не ждал, но можно было сказать "спасибо" и с менее счастливым выражением лица.

Можна було б взагалі нічого не казати, просто тримати мордуліццА і все, а вона зробила лись лись

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Просто б не поїхала на чемпіонат. НЕ думаю, що та тітонька така фанатка футболу.

Я  не  заглядала  у  посилання (у мене  і так  комп  ледве  дише),  то  вона  поперлася  до  Рашки?  О,  без  цього  можна  було обійтися.  Хоча,  коли  твої  хлопці  у  фіналі,  то..

Link to comment
Share on other sites

Француз нырнул прямо под штрафной. Явно. Рефери отказался на повтор смотреть. В результате фри Кик и автонол манджукича. Но тут таке ы этом сезоне если кто первый хорватам забивал, тот всегда проигрывал. Уже 1-1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...