Перейти до змісту

вбито оксану шачко в парижі


Vera

Recommended Posts

дияволу служила. до нього й пішла...

 

цей персонаж теж придумали люди для протиставлення "доброго богу" "злому дияволу". хрестом, як релігійним символом, користуються і хуйлостанці в тому числі.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Але як же ж лівачки тактично пробують перевести розмову з неприємних тем...

Спроба провести знак рівності між християнством і кацапським гімном...

Спроба замовчати осквернення пам'яті мільйонів знищених українців..

Карошая работа таваіщі, дєдушка лєнін вамі ґардіцца.

Тьху, гидота.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

цей персонаж теж придумали люди для протиставлення "доброго богу" "злому дияволу". хрестом, як релігійним символом, користуються і хуйлостанці в тому числі.

можна говорити все що завгодно, але Господь від того не перестає існувати.

Link to comment
Share on other sites

Дияволу служити ви тут, коли помої зливаєте на Юлю та агітуєте за Пєцю.

 

Ніякі ваші ПОМОІ я не зливаю :-)

 

Ви ніяк не можете зрозуміти що існують інші погляди на вашу Юлію ...

Вана завішала всю країну її бігмордами, кругом сунеться і вискакує її реклама, от я і ділюсь цією рекламою тут. Що тут такого?

 

За Петю я не агітую, а шукаю йому альтернативу і всіх питаю про цю альтернативу, і ніхто мені так і не зміг представити щось краще. Ви так досі це і не зрозуміли.

 

Зізі... Автору гілки невеличке sorry за відступ від дискусії. Так буде якось посилання чи як?

Link to comment
Share on other sites

Это та мадам на которой трусы не держались в любом публичном месте?

Вона ж не винувата була, що на розмір  її гузна  трусєля не випусклись. Геть всі  були завеликі. Тільки чхне, і вже злетіли долу.

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Она сделала свой выбор когда бежала под предлогом репрессий и когда три раза лезла петлю.Своей смертью она показала что феменизм это чуждое явление для общества не имеющее поддержки разве что у истеричек .фрегидных и у тех о кого размер не вписывается в обще принятые стандарты.
Link to comment
Share on other sites

Она сделала свой выбор когда бежала под предлогом репрессий и когда три раза лезла петлю.Своей смертью она показала что феменизм это чуждое явление для общества не имеющее поддержки разве что у истеричек .фрегидных и у тех о кого размер не вписывается в обще принятые стандарты.

 

Нє может бить!

Тут гаварят ана била щаслівая.

Link to comment
Share on other sites

Нє может бить!

Тут гаварят ана била щаслівая.

Мне кажется у многих девочек из фемен большие психические проблемы.вторая там Шевчеко с первым размером за нее  переживая немного.

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется у многих девочек из фемен большие психические проблемы.вторая там Шевчеко с первым размером за нее  переживая немного.

Глупий дівах просто використали. Вони своїми так званими " акціями" , нікому не потрібними, ганьбили Україну. Зі справжнім рухом " фемен" це не мало нічого спільного.

У 60 роки жінки боролись зовсім за інші цінності, ніж зараз, спотворили саму ціль цього руху.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ніякі ваші ПОМОІ я не зливаю :-)

 

Ви ніяк не можете зрозуміти що існують інші погляди на вашу Юлію ...

Вана завішала всю країну її бігмордами, кругом сунеться і вискакує її реклама, от я і ділюсь цією рекламою тут. Що тут такого?

 

За Петю я не агітую, а шукаю йому альтернативу і всіх питаю про цю альтернативу, і ніхто мені так і не зміг представити щось краще. Ви так досі це і не зрозуміли.

 

Зізі... Автору гілки невеличке sorry за відступ від дискусії. Так буде якось посилання чи як?

 

навіщо тобі посилання? посилайся на свою віру, шо жінку забрав диявол.

Link to comment
Share on other sites

навіщо тобі посилання? посилайся на свою віру, шо жінку забрав диявол.

Я зовсім не так казала...вам це не зрозуміти

як НОРМАЛЬНО, то коли заводять гілку, то надають якусь інфо, щоб можна було обговорити...

:nose3:

 

так то якщо НОРМАЛЬНО...

а так...вважається просто viser...недолугість якась...

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

цей персонаж теж придумали люди для протиставлення "доброго богу" "злому дияволу". хрестом, як релігійним символом, користуються і хуйлостанці в тому числі.

Цей ПЕРЛ треба в меморізм !!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 


У 60 роки жінки боролись зовсім за інші цінності, ніж зараз, спотворили саму ціль цього руху.

Фемін-ізм з`явився ще на пів століття раніше. Мета тоді була ще більш іншою. 

В останні десятиліття головною метою стало витіснення чоловіків із всих сфер життя, на узбіччя. Та зайняти їх місце. 

Багато чого феміністкам вдалось досягти. Та до повної перемоги ще далеко. 

Радикально її можна було б вирішити масовим клонуванням людей та це ще тільки в майбутньому. 

Link to comment
Share on other sites

Глупий дівах просто використали. Вони своїми так званими " акціями" , нікому не потрібними, ганьбили Україну. Зі справжнім рухом " фемен" це не мало нічого спільного.

У 60 роки жінки боролись зовсім за інші цінності, ніж зараз, спотворили саму ціль цього руху.

Теж так вважаю.

 

Vera виправте будь ласка заголовок. Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чим Ви можете пiдтвердити, що то вбивство, а не самогубство? Якщо це лише ваша думка, тому що Вам так хочеться - заголовок - брехня.

 

з чого б це? я впевнена, шо її було вбито з помсти і з ціллю залякати "фемен" і всіх, хто їх пітримує.

Link to comment
Share on other sites

з чого б це? я впевнена, шо її було вбито з помсти і з ціллю залякати "фемен" і всіх, хто їх пітримує.

А для чого їх лякати? В кого є такі цілі? І кому потрібні ці безтрусі феменши? Хіба вони зробили щось протизаконне?

Протестують, ну й протестують...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...