Перейти до змісту

Сьогодні пострілом в спину убили АТОшника, добровольця батальйону «Донбас» Віталія Олешко (Сармата)


Citizen UA

Recommended Posts

У Facebook генерального прокурора України сьогодні з’явивсятакий коментар, якій Юрій Луценко додав до свого посту от 3 серпня:


 


http://obkom.net.ua/media/media_1533759835.jpg


 


«За фактом організації закінченого замаху на умисно вбивство з особливою жорстокістю Гандзюк К.В., що вчинено на замовлення працівників правоохоронних і державних органів, за сприяння сепаратистських на території півдня України, з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки у південному регіоні держави».


Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 215
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Напад на Гандзюк: Новікова відпустили. Справу проти нього закрито

Середа, 22 серпня 2018, 12:00
 

Підозрюваного в справі нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти.

Про це кореспонденту "Української правди" повідомила сестра Новікова Ірина Кадукова.

За її словами Новікова звільнили з під варти навіть до розгляду апеляції.

"Я прийшла сьогодні в суд, де мали розглядати апеляція і мав бути відео-зв'язок з свідками зі Львова щодо його алібі. Поки чекала в суді, прийшов прокурор і сказав, щоб я їхала забирати брата, він не винен", - сказала Кадукова.

Як пояснив "Українській правді" адвокат Новікова Камілжан Шадманов, апеляція була відкликана.

"Я відкликав свою апеляцію. За 15 хвилин до початку засідання прокурор показав постанову про закриття кримінального провадження по відношенню до мого підзахисного", - сказав він.

Сестра Новікова також заявила, що буде добиватися справедливості далі: "Ми будемо далі боротися, ми хочемо вибачень".

 

P.S. Подивимось, як відпустять АТОвців у цій "шитій білими нитками" справі, бо досвід підказує, що якраз вони були справжньою ціллю прокурні і ментовні.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Новікова змусили дати нові покази!?
(вирізано матюки цензурою) Кіно триває, страшне кіно, в якому ми живемо. Прокуратура розганяє повідомлення, що Новіков змінив покази і тому його відпустили. Що він зізнався , що дійсно був у день нападу на не на морі, а “проходив повз”. Тобто що алібі, яке слідчі не перевірили, - фігня, бо він дійсно був, тобто що слідчі були праві! Тобт таким чином зняти з поліції обвинувачення про незаконне затримання.

Я подзвонила на пряму Новікову. Банально діставши його телефон з ухвали суду. Я спецом не дзвонила сестрі, щоб був ефект несподіванки. Новіков розгубившись, розповів, що йому слідчі сказали, що проти тебе відкриті зараз справи (хуліганка і носіння травмату без дозволу, там довга історія, я її не розписувала). Сказали, що йому світить від 3 до 7 років. А можна просто підписати “бумажку” про те, що 31-го липня вранці ти проходив повз місця злочину. Тому, мовляв, слідство тебе й затримало, бо мало всі підстави, бо ти був поруч.

“Мені довелося це зробити (підписати нові покази), бо я хвилювався за своїх рідних. Але насправді мене там (в Херсоні) не було”, - сказав Новіков. Коли я намагалася в нього уточнити, на якій вулиці він нібито був, що саме було написано в цьому так званому зізнанні, він не міг відповісти, скзав “просто шо проходив мимо”. Як я зрозуміла, він толком і не читав, що підписував.

Каже, що цю “бумажку” сам не писав, йому дали вже готовий текст на підпис.
Я уточнила "Це був ультиматум?" - він сказав "Ультиматум, да"

Коли ми спілкувалися телефоном, трубку взяв інший чоловік, предтавився депутатом Ігорем (прізвище я не розчула) і сказав, що Новікову і його рідним Нацполіція заборонила спілкуватися з журналістами. Потім зв"язок розірвався.

Але Новіков ще встиг перед тим дати відео-інтерв"ю для Ivan Antypenko. де розповів те саме!
Ще у відео переказав пояснення слідчих, чому саме його взяли. Бо 23-го липня (за 8 днів до нападу) він (очевидно його телефон), засвітився одночасно на ринку з нинішніми підозрюваними. Новіков каже, що дійсно був тоді на ринку, бо їздив з рідними закуплятися продуктами перед відпочивнокм на морі. підписати на себе
ВІДЕО:
https://www.facebook.com/ivan.antypenko/videos/2060149857351451/

П.С. я не розумію, навіщо це робити? Якщо навіть Антон Геращенко спромігся вибачитися за помилку поції. Боятися так виплатити Новікову компенсацію за незаконне затримання? Та він з радості і не факт, щоб просив ту компенсацію. Боялися, що доведеться виписувати догану кільком слідчим? Невже догана - це набагато гірше, ніж шантажувати невинну у злочині людину?

 

P.S.  Отаке, ...блять, плокулоло-мєнтівське "розслідування". Не вірте НІЧОМУ, що каже, тобто перманентно БРЕШЕ, ця влада, як не вірили владі Овоча, бо це те ж саме лайно.

 

 

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...