Перейти до змісту

Альтернативы Порошенко таки нет


mekong

Recommended Posts

Я  маю  з  будь-якого  приводу  свою  власну  думку.  На  мене  розмаїті  іміджмейкери  не  впливають.  З  аналітикою  все  гаразд.  Так  що  про  Ющенка  у  мене  склалася  думка  власна.  Та  й  кацапи  її  підтверджують,  називаючи  його  на  кожному  кроці  чи  треба  чи  не треба  іудою.

"Хорошие сапоги, надо брать!", а чи нема небезпеки докеруватися "до ручки" користуючись таким правилом?

Link to comment
Share on other sites

В усіх з аналітикою все гаразд, життя налагоджується. Тобто, усе росте і залишається трохи щось підправити. А прокоментувати наше падіння у середньому на 1% ВВП на душу протягом останніх 29 років ніхто не наважується  https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:POL&ifdim=region&hl=uk&dl=uk&ind=false&xMax=170.22441400000002&xMin=-107.50996099999998&yMax=6.835124945812921&yMin=79.23642425073687&mapType=t&icfg&iconSize=0.5#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_kd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:LVA:LTU:EST:RUS&ifdim=region&tstart=587937600000&tend=1503090000000&hl=uk&dl=uk&ind=false

Link to comment
Share on other sites

Много смиялса и портил карму зрадодрочерам.   :topaz:

 

Вениамин,  не трать, куме, сили   :pardon:

здрав будь, Аквариус)

Рад, что доставил позитивных моментов.

Я и не стараюсь переубедить никого из присутствующих ретроградов.

Застыли они ибо в своей косности и твердолобости.

Не признают никогда неправоту свою.

Глупы и, как все глупцы, заносчивы и упрямы.

Это не считая агентов вражеского влияния,

которым чем у нас хуже тем больше им няшек в кассе.

Впрочем с агентами может я и загнул,

нерентабельно здесь агентуру держать, наверное.

Полезные идиоты рулят исключительно.

А я на чемоданах сижу, да.

Сегодня бан на ФУПи заканчивается)

Link to comment
Share on other sites

Заждались тебя там уже, наверняка. Соскучились за свежей онолитегой... :weep

ты чего ехидствуешь?

Тебе что не пофиг заждались или не заждались?

Это я заждался.

Там и умные люди встречаются,

соскучился.

Можно и просто почитать, конечно,

но это не  тот коленкор.

Приходится среди вас дураков

сеять разумное доброе вечное.

Хоть надежда на всходы и минимальна

Змінено користувачем Veni-vidi
Link to comment
Share on other sites

а Хома все ж ЧЕЛОВЕЧИЩЕ!

Дал мне возможность пописдоболить туточки.

Не забанил. Не ожидал чесгаваря.

Ну а я ему контенту нагенерил в благодарность.

Тагшо в расчоте.

Link to comment
Share on other sites

а Хома все ж ЧЕЛОВЕЧИЩЕ!

Дал мне возможность пописдоболить туточки.

Не забанил. Не ожидал чесгаваря.

Ну а я ему контенту нагенерил в благодарность.

Тагшо в расчоте.

Так в нас шаблони ширше. тому ви не очiкували, звикли мiряти усiх по собi, недоумки.

Link to comment
Share on other sites

В усіх з аналітикою все гаразд, життя налагоджується. Тобто, усе росте і залишається трохи щось підправити. А прокоментувати наше падіння у середньому на 1% ВВП на душу протягом останніх 29 років ніхто не наважується  https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:POL&ifdim=region&hl=uk&dl=uk&ind=false&xMax=170.22441400000002&xMin=-107.50996099999998&yMax=6.835124945812921&yMin=79.23642425073687&mapType=t&icfg&iconSize=0.5#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_kd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:LVA:LTU:EST:RUS&ifdim=region&tstart=587937600000&tend=1503090000000&hl=uk&dl=uk&ind=false

В офшоры многое выводится, потому такие низкие показатели у нас. Петя там тоже в офшорном скандале по ходу, руку - руку моет.

Link to comment
Share on other sites

shpylka : 25 Серп 2018 - 20:37snapback.png

Я  маю  з  будь-якого  приводу  свою  власну  думку.  На  мене  розмаїті  іміджмейкери  не  впливають.  З  аналітикою  все  гаразд.  Так  що  про  Ющенка  у  мене  склалася  думка  власна.  Та  й  кацапи  її  підтверджують,  називаючи  його  на  кожному  кроці  чи  треба  чи  не треба  іудою.

"Хорошие сапоги, надо брать!", а чи нема небезпеки докеруватися "до ручки" користуючись таким правилом?

Кацапы юща иудой не называют и никогда не называли, так его называют только патриоты Украины. Для кацапов он никто и звать его никак, его вообще в кацапии даже не вспоминают, как минимум потому что он уже давно политический труп. 

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Кацапы юща иудой не называют и никогда не называли, так его называют только патриоты Украины. Для кацапов он никто и звать его никак, его вообще в кацапии даже не вспоминают, как минимум потому что он уже давно политический труп. 

На  злодію  шапка  горить.

Українці  ніколи собі  такого  ніка  не  візьмуть,  аватарки  такої  з  фанами  не  прикріплять - це  було  перше,  на  чому  ви  прокололися,  а  далі - то  вже  як  по  маслу - одне  за  другим. 

То  як,  Надька  і  Ганька  то  одна  особа  далі,  чи  вже  нє? Патріот  ви  наш  некацапський.

:lol2:

Ви  їдьте,  їдьте  до  Львова  на  ПМЖ.  Там  тільки  як  відкриєте  рот  вас  відразу  розпізнають.

А  гілляк  у  Львові  багато...

 

А  між іншим,  українці  іудою  називають  Пуйла,  якщо  на  те  пішло.  І  то  не  кожен  день  по  3  рази.

Українці  пам ятають,  що  Ющенко  демократизував  і  українізував  країну.  А  кацапи  це  називають  режимом. О!

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

На  злодію  шапка  горить.

Українці  ніколи собі  такого  ніка  не  візьмуть,  аватарки  такої  з  фанами  не  прикріплять - це  було  перше,  на  чому  ви  прокололися,  а  далі - то  вже  як  по  маслу - одне  за  другим. 

То  як,  Надька  і  Ганька  то  одна  особа  далі,  чи  вже  нє? Патріот  ви  наш  некацапський.

:lol2:

Ви  їдьте,  їдьте  до  Львова  на  ПМЖ.  Там  тільки  як  відкриєте  рот  вас  відразу  розпізнають.

А  гілляк  у  Львові  багато...

отож. А цим дурноверхим,

аби петрушку лаяв.

Пофіг, що кацобот.

Отак і задумаєшся

про спільність інтересів.

Коли зовнішні вороги

і внутрішні буцімпатріоти

співають в унісон.

Link to comment
Share on other sites

На злодію шапка горить.

Українці ніколи собі такого ніка не візьмуть, аватарки такої з фанами не прикріплять - це було перше, на чому ви прокололися, а далі - то вже як по маслу - одне за другим.

То як, Надька і Ганька то одна особа далі, чи вже нє? Патріот ви наш некацапський.

:lol2:

Ви їдьте, їдьте до Львова на ПМЖ. Там тільки як відкриєте рот вас відразу розпізнають.

А гілляк у Львові багато...

 

А між іншим, українці іудою називають Пуйла, якщо на те пішло. І то не кожен день по 3 рази.

Українці пам ятають, що Ющенко демократизував і українізував країну. А кацапи це називають режимом. О!

Не надо сказки рассказывать. Во Львове русскоязычного населения вагон и маленькая тележка.
Link to comment
Share on other sites

отож. А цим дурноверхим,

аби петрушку лаяв.

Пофіг, що кацобот.

Отак і задумаєшся

про спільність інтересів.

Коли зовнішні вороги

і внутрішні буцімпатріоти

співають в унісон.

Какой дикий суржик. Прошивку в ольгино писали?
Link to comment
Share on other sites

Огромный шаг для страны где половина верхушки работает на  Кремль.

 

какжи  так ,  пєтруша  іх  всєх  люстріравал  ,  і  спєціально  з  кумом  хуйла  бізнес  устроіл  патхіраму  ...

работают  у  вєрхушкі і  на  крємль ,  ето прі  рошенє  то ? Пісєцкакойто

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

Не надо сказки рассказывать. Во Львове русскоязычного населения вагон и маленькая тележка.

Я даже больше скажу, в основном львовянам плевать на политику вообще, они проводят время за чашкой кофе и очень не любят полит. новости и проблемы. У меня там живут одни ватные знакомые (не друзья), говорят только на русцком, к местным относятся скажем так не очень хорошо, еще не повесили их. Может быть потому что леса вырублены уже  :nose3:

Я же говорил, что эта дама нацистка, и как всегда я прав. Вешать украинцев, только за то, что они говорят на русцком, ну это финиш конечно. Банить таких надо на форумах, имхо.

Много народу из расии прет отдыхать в Карпаты, и масцквы, так вот их и там бандеровцы почему то не трогают, я сам даже удивился.

Как-то в горах зашел я к гуцулам пьяным в хижину, и на русцком языке начала с ними говорить, у меня спросили откуда я, я ответил, на что мне ответили "Брешешь! кацап ти", но ничего, бить и вешать не стали. Даже сыром угостили. Собсно даже при большом желании, говорить на украинском так как говорят во Львове или в Карпатах не реально, у них свой акцент, польский что-ли. В центральной и восточной Украине люди не говорят с таким акцентом, да и сразу за Збручом тоже не говорят.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Не надо сказки рассказывать. Во Львове русскоязычного населения вагон и маленькая тележка.

А  ніхто  про  русскоязычное  население  не  говорить.  Мова  про  засланного  казачка  Патріота.

Link to comment
Share on other sites

В офшоры многое выводится, потому такие низкие показатели у нас. Петя там тоже в офшорном скандале по ходу, руку - руку моет.

А інтелектуали лише картинки постять. Стосовно ж перебування однієї єдиної в Європі країни - України у стані перманентного падіння вже майже 3 десятиліття поспіль - ані слова не вичавиш. Не спрацьовують їх мізки ні на що, окрім "контенту".

 

https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:POL&ifdim=region&hl=uk&dl=uk&ind=false&xMax=170.22441400000002&xMin=-107.50996099999998&yMax=6.835124945812921&yMin=79.23642425073687&mapType=t&icfg&iconSize=0.5#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_kd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:LVA:LTU:EST:RUS&ifdim=region&tstart=587937600000&tend=1503090000000&hl=uk&dl=uk&ind=false

 

66a75097c2811392861b66ebb9f97816.gif

Link to comment
Share on other sites

здрав будь, Аквариус)

Рад, что доставил позитивных моментов.

Я и не стараюсь переубедить никого из присутствующих ретроградов.

Застыли они ибо в своей косности и твердолобости.

Не признают никогда неправоту свою.

Глупы и, как все глупцы, заносчивы и упрямы.

Это не считая агентов вражеского влияния,

которым чем у нас хуже тем больше им няшек в кассе.

Впрочем с агентами может я и загнул,

нерентабельно здесь агентуру держать, наверное.

Полезные идиоты рулят исключительно.

А я на чемоданах сижу, да.

Сегодня бан на ФУПи заканчивается)

Вєня, лузери вони, шо тут сказать...

А  ніхто  про  русскоязычное  население  не  говорить.  Мова  про  засланного  казачка  Патріота.

:tu:

кремлін він, той патріот

Link to comment
Share on other sites

На  злодію  шапка  горить.

Українці  ніколи собі  такого  ніка  не  візьмуть,  аватарки  такої  з  фанами  не  прикріплять - це  було  перше,  на  чому  ви  прокололися,  а  далі - то  вже  як  по  маслу - одне  за  другим. 

То  як,  Надька  і  Ганька  то  одна  особа  далі,  чи  вже  нє? Патріот  ви  наш  некацапський.

:lol2:

Ви  їдьте,  їдьте  до  Львова  на  ПМЖ.  Там  тільки  як  відкриєте  рот  вас  відразу  розпізнають.

А  гілляк  у  Львові  багато...

 

А  між іншим,  українці  іудою  називають  Пуйла,  якщо  на  те  пішло.  І  то  не  кожен  день  по  3  рази.

Українці  пам ятають,  що  Ющенко  демократизував  і  українізував  країну.  А  кацапи  це  називають  режимом. О!

:tu:

Link to comment
Share on other sites

Вєня, лузери вони, шо тут сказать...

 

Хоня за Вєнєй буде сумувати... Не сумй, Хоня, з наближенням виборів і у нас отого гів.. (закреслено) фупівських онолітегів теж буде в достатку  :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Шкода Хоні, підвів її Вєня, не впорався цуко з поставленим завданням.

 

Вєня, тут оце чмо, потім патріот і юрій , кадра, євро, забанений і ще... такі ПРОПА-

 

ГАНДОНИ,

 

шо тобі сказать

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...