Перейти до змісту

А встречал ли кто петрушек в реале?


хозяин

Recommended Posts

В последнее время, ну вот так, что бы совсем живых? Я перебрал всех своих знакомых ну вот честно ни одного человека не знаю, кто бы за него снова голосовать пошел, может это просто со мной что то не так? Вот я и решил спросить у вас други, как с этим дело обстоит? Есть ли ещё петрушки в реале?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В реалі їх ніколи і не було, тих "пертушок", хіба що у фантазіях, та методичках кремлеботів.

 Окрім, можливо, зовсім нечисленних працівників його штабів. І то не всих штабників.  

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 

 


В реалі їх ніколи і не було, тих "пертушок", хіба що у фантазії,

 

Ну петрушки не петрушки, а люди, которые за него голосовали таки были и было их не мало, я и сам за него голосовал..

Link to comment
Share on other sites

Не плутайте "петрушок" і тих, хто за нього проголосував. 

Зрештою, ви самі це підтвердили. )))

 

Голосував за Яроша.

Зрозуміло чому -  мешкаю на прифронтовому півдні. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Встречал не много .Не мало ценителей встречал среди эмигрантов которые живут в вертуале судят о том что просходит в Украине из сообщений штабных порохоботов.

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не плутайте "петрушок" і тих, хто за нього проголосував. 

 

Так сейчас я и таких не знаю. Я конечно понимаю, что чиновники у которых есть тёплые табуретки это могут сделать, ещё какая то шушера, которая сейчас стрижет бабло с гегемона но сколько их таких? А кто ещё за него проголосует?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А кто ещё за него проголосует?

Томос може голосів підкинути, якщо той томос не буде чисто декларативною побрякушкою, а буде використаний як зброя для ліквідації УПЦ МП.

Link to comment
Share on other sites

Не буду казати свій прогноз, а от подивитесь, скільки за нього проголосує на цей раз. 

 

Томос не може бути декоративною побрякушкою. Бо він або є, або його немає.

 

 

Не здивований, що промоскальські  боти надають майбутнім виборам такого непомірно важливого значення.

Дивує те, що присутні, начебто патріоти,  начебто українці  по вінця  заражені тією ж самою азійською ментальністю. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 

 


Томос може голосів підкинути,

 

Да вряд ли на самом деле. Томос очень большое дело для Украины, но вряд ли он сможет перевесить весь тот негатив который ассоциируется с петрушкой, слишком много обмана и цинизма...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не плутайте несумісні речі, томос і джавеліни.

Якраз навпаки - цілком сумісні і яскраво демонструють політичні реалії.

Україна має зброю, але не використовує її для боротьби з кацапами.

Військова то зброя чи релігійна - не принципово.

 

Джавеліни дали і заборонили використовувати.

З Томосом може бути те саме - дадуть, але виганяти ФСБшних попів заборонять.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ніхто не буде їх нікуди виганяти. Самі почнуть наввипередки перефарбовуватись, щоб не втратити цей прибутковий бізнес.

 

При нормальном развитии событий ( а я всё же в это верю) они просто станут не нужны и они сами это отлично понимают. Да и работать за одну зарплату они не привыкли, там другие приоритеты.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ніхто не буде їх нікуди виганяти. Самі почнуть наввипередки перефарбовуватись, щоб не втратити цей прибутковий бізнес.

"Перестроить можно рожу,

Ну а душу - никогда!"

(С)

 

Ну й нафіга нам таке щастя?

Link to comment
Share on other sites

Ющенка в свій час кляли менше, це можу сказати точно.

Життя  така  штука...  колись  завешується.  І  він,  і  вона  за  трішки  вилітають  з  орбіти.  Тому  поспіх,  напористість,  вал грошей.  Та  й  сприятливіший  грунт.

Link to comment
Share on other sites

Не попадались и очень давно. Реальные петрушки при кормушке и пересекаются с ними те кто к этой кормушке приближен.

Ющенка в свій час кляли менше, це можу сказати точно.

Подозреваю и Яныка тоже.
Link to comment
Share on other sites

Томос може голосів підкинути, якщо той томос не буде чисто декларативною побрякушкою, а буде використаний як зброя для ліквідації УПЦ МП.

Это дело не быстрое. И оно может с одной стороны добавить, с другой отнять и ещё неизвестно какая часть будет больше. Религия дело тонкое.
Link to comment
Share on other sites

Я  не  знаю.  що  мається  на  увазі  під  "петрушками".  Якщо  тих,  хто  за  Порошенка  і  далі,  то  я  знаю  таких  багато.  Не  те,  щоб  якась  любов,  то  чистий розрахунок.  На  кону  Україна  і  найперше,  що  бояться -  то  її  втратити.  Тому  є  оправдання  для  всіх  чИнів.

Це  львівська  інтелігенція,  розумна.  ерудована,  для  котрих  Україна - не  порожній звук.  Це  люди  зі  всіх  регіонів,  навіть  з  Криму.  Я  спілкуюся  з  такми  часто  і  хоч  в  мене  в  роботі  табу  на  політику  і  релігію,  все  одно  десь  проскакує.

Ось  так.

Link to comment
Share on other sites

В реалі їх ніколи і не було, тих "пертушок", хіба що у фантазіях, та методичках кремлеботів.

 Окрім, можливо, зовсім нечисленних працівників його штабів. І то не всих штабників.  

+==================================================================+

А хто ж тоді на форумах гавкає що альтернативи потроху нема?

Link to comment
Share on other sites

Возможно гавкают из Ольгино и из Банковой (штаб). В эру искусственного интеллекта не проблема создать ботов, которые не много поддерживают разговор но при этом топят за Пецю. Также могут делать это и реальные украинцы, которым засрашка денех платит за посты. Но в реале они не высвечивают, т.к. боятся что люди им морду набьют. Я вот много раз предлагал порохоботам состыковаться, познакомиться :), но всегда с их стороны был только слив. 

Link to comment
Share on other sites

и не мог встречать.

Ибо этих мифических "петрушек", 

вы сами себе придумали.

Химеры рожденные сном 

вашего разума тасать.

Ну и или подсунул вам 

кто-нить ловко

пользуясь слабостью

моска вашего.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...