Перейти до змісту

Ваша кандидатура на Гетьмана?


mekong

Recommended Posts

 Вы все агенты Москвы такое  скоро   поступит заявление от  порохоботов   ,   сейчас  методичку найдут и спишут от туда  цитату  !  :D   

Порохоботы это тайные фаны януковича просто стараются    шифроваться .    .

Link to comment
Share on other sites

Я не уявляю як змiна президента може щось змiнити. Треба зносити усю систему з фiзичним знищенням казнокрадiв з усею обслугою, а це геноцид (по кiлькостi). Та й то не дасть гарантiю, а лише шанс на змiни.

Хай вже краще Педрота досидить ще й другий срок. 

Link to comment
Share on other sites

Якщо Педро досидить, артскладів не залишиться.

Я тодi навiть уявити не можу, що можна вдiяти. Якi люстрацiї, та як можна провести, та де люстраторiв набрати не пов'язаних баблом з педрошоблою.

Link to comment
Share on other sites

Пропоную Юлю утримувати на складі боєприпасів. Точно не підірвуть!

Одна Юля на всi склади? А чому Юлю не підірвуть? Тi хто розiкрав кого хочеш пiдiрвуть. а по роззвiздяйству, то взагалi...

Link to comment
Share on other sites

Ющ міг його добити, але сам витягнув овоча з грязюки, обмив. та посадив в крісло президента. 

Потім власноруч злив свою партію і всіх прихильників в унітаз, брутально закривши свій "проект". 

А  розтлумачте,  що  означає  у  Вашому  розумінні - "ДОБИВ".  Посадив,  відібрав  паспорт,  вигнав  з  країни?  Як  Ви  собі  то  уявляєте  в  конкретних  діях?

Link to comment
Share on other sites

Як він відреагував на фальсифікації 2004? Чому його партія влізла у коаліцію з ригами?

Ви  пишете  про  фальсифікації,  що  вони  були  і  я  маю  з  Ваших  слів  повірити,  що  вони  дійсно  були,  ще  й  масштабні,  що  могли  вплинути  на  результат  виборів?  Ви  дійсно  вважаєте,  що  у  третьому  турі  переміг  Янукович  і  Майдан  зібрався  намарно?

Про  коаліцію  з  ригами - це  Ви  про Універсал?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Та хоч на один!

:shuffle:

Юля вже зiнфльований полiтичний матерiал. На жаль час Юлiн минув рокiв з десять назад. Зараз вона присутнiстю на складi нiкого не зупинить (причому тiльки у третинi випадкiв якщо припустити, що то було союзне Юлi ДРГ, а друга третина - якщо склад розкрадено, третя третина - якщо звичайне невiгластво чи рукожопство).

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Це  про  що,  про  прем єрство?

Це про все. Про унiверсали та нелюстрацiю ригiв у 2005-ому, та про злягання в прем'єрствi також (але то вже наслiдок).

Як вони не могли злигатися та злягтися коли педрошобла з ригами близнюки браття, а Порох один з засновникiв риг?

2005 Коротка перемога мiльйонерiв над мiльярдерами.

Потiм мiльйонери за декiлька рокiв стають мiльярдерами.

Потiм злигалися та зляглися близнюки браття.

Link to comment
Share on other sites

Юля краще ніж Яник. Хіба ні?

Мені  то  дивно  читати  від  Вас.

Ворог,  який  підступає  відкрито  зі  зброєю  в  руках  не  такий  небезпечний,  ніж  отруйна  змія  за  пазухою.  У  ворога  можна  виграти,  є  шанс.

Ющенку  треба  було  виграти  час,  виграти  у  Януковича (читай  Путіна),  тобто  врятувати  від  них  країну,  зберегти  при  тому  імідж  демократа,  щоб  залучити  максимальну  кількість  інвестицій  і  встигнути  виховати  нове  підростаюче  покоління  в  українському  дусі.

Оце  було  найважливішим  його  завданням.

Link to comment
Share on other sites

Ющенку  треба  було  виграти  час

І що він зробив у виграний час? Озброїв армію? Заборонив комуняк? Розвалив ригів?

 

Я в курсі що він трохи поповнив колекцію глечиків і вишиванок, але цього - мало.

Link to comment
Share on other sites

Должен был он одно - выполнять предвыборные обещания. А он на них забил, потому и не видать ему второго срока без всяких юлек. Народ оценил назначение Яныка премьером, награду Кивалову и банковскую аферу. Собственно он продал Украину Яныку и Путину, что-бы его не заселили за махинации по самые помидоры. Патриот хренов.

Ви  юльок  і  чекати  об єктивності  від  вас  нема  чого.  Ми  з  вами  не  одного  поля  ягоди.  У  вас  своє  поле,  у  мене  своє.  Навіть  якби  Ющенко  був  ідеальним  з  вашої  точки  зору,  як  през,  але  залишався  проукраїнським  презом,  то  все  одно  був  би  вам  поперек  горла.  Тут  нема  що  обговорювати.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А як можна обрати на другий термін політика з ретингом у 2%?

EURO  Вам  добре  відповів.  Про  той  рейтинг  подбала  Юльку  і  зграя  юльків.  З  першого  дня  почала  боротьбу  з  Ющем,  хоч  він  її  зробив  прем єром.

Якби  в  нашому  житті  не  була  тієї  падлюки,  ми  спокійно  жили  у  своїй  державі,  Ющенко  б  вирулив  щодо  сходу  і  Рашки,  присипляючи  їх,  ми  б  нарощували  ВВП,  йшли  б  інвестиції,  народ  жив  би  все  заможніше.

Діти  б  виховувалися  в  українському  дусі  і  найголовніше -  не  було  б  війни  і  понад  10000  жертв.

На  місце  Юща  прийшов  би  інший  український  президент...

Якби  не  виросла  в  Україні  та  зараза.

Link to comment
Share on other sites

Пропоную Юлю утримувати на складі боєприпасів. Точно не підірвуть!

Та  Рашка  вже  Мураєва  готує,  Юлькою  вже  може  пожертвувати.  Он  у  нас  навколо  Львова  вже  повно  білбордів:  "Потрібні  НАШІ  люди.  Євгеній  Мураєв".  :fp1: І  це  в  Галичині!!!

Link to comment
Share on other sites

Про  той  рейтинг  подбала  Юльку  і  зграя  юльків.

 

Скажімо так, то не Юля його відібрала, а він сам його просрав. Бо не може президент сидіти і чекати підтримки пересічного, не роблячи нічого. Юля просто вкрала електорат.
Link to comment
Share on other sites

Та  Рашка  вже  Мураєва  готує,  Юлькою  вже  може  пожертвувати.  Он  у  нас  навколо  Львова  вже  повно  білбордів:  "Потрібні  НАШІ  люди.  Євгеній  Мураєв".  :fp1: І  це  в  Галичині!!!

Юлька - протухла.

Євген - не матиме команди. В систему не впишеться, а якщо впишеться - система зжере його як Юща.

Link to comment
Share on other sites

Це про все. Про унiверсали та нелюстрацiю ригiв у 2005-ому, та про злягання в прем'єрствi

Закону  про  якусь  люстрацію  тоді  не було.  Його  мала  б  прийняти  ВР,  яка  б  ніколи  це  не  зробила.  Як  міг  Ющ  когось  люструвати?  Ніяк.

Протягував  поступово  українські  кадри.  Так.  Їх  треба  було  шукати,  перевіряти  і  пропихати.  Багато  не  встиг.

Мені  вже  не  хочеться  ще  раз  нагадувати,  що  протягом  перших двох  років  президенства  Ющенко  переніс  26  операцій.  Усе  що  міг  робити -  робив. Задурював  Схід  універсалами,  боронив  країну  від  громадянської  війни.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А потім у президентське

Та  у  президенське -  то  Ви  його  посадили  у  тому  числі.  Я  ні -  я  за  Яника  не  голосувала  і  за  Юльку  теж.  Голосувати чи  неголосувати -  це  просто.  Противсіх  і  все.

А  от  на  посаді  преза  противсіхом  не  станеш. 

Link to comment
Share on other sites

Закону  про  якусь  люстрацію  тоді  не було.  Його  мала  б  прийняти  ВР,  яка  б  ніколи  це  не  зробила.  Як  міг  Ющ  когось  люструвати?  Ніяк.

Протягував  поступово  українські  кадри.  Так.  Їх  треба  було  шукати,  перевіряти  і  пропихати.  Багато  не  встиг.

Мені  вже  не  хочеться  ще  раз  нагадувати,  що  протягом  перших двох  років  президенства  Ющенко  переніс  26  операцій.  Усе  що  міг  робити -  робив. Задурював  Схід  універсалами,  боронив  країну  від  громадянської  війни.

Зате статки щорiчно подвоювати олiгархи з помаранчевого сектору змогли. ЗдобулИ!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Інвестиції - це байки.

Інвестиції  і  підростаюче  покоління  -  дві  найголовніші  задачі. 

Усі  промисловість  за  Кучми  опинилася  в  руках  у  кацапів.  Рятувати  ситуацію  треба  було  нагально -  залучати  інший  капітал.

Link to comment
Share on other sites

Інвестиції  і  підростаюче  покоління  -  дві  найголовніші  задачі. 

Усі  промисловість  за  Кучми  опинилася  в  руках  у  кацапів.  Рятувати  ситуацію  треба  було  нагально -  залучати  інший  капітал.

Інвестиції будуть якщо будуть гарантувати, що буде з них дохiд, а не рейдерство та розкрадання вкладеного.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...