Перейти до змісту

Ваша кандидатура на Гетьмана?


mekong

Recommended Posts

Нам, жителям Киева (провинции России по версии галичан) таки видней, что в Киеве происходит. А о жизни мы узнаем не из художественной литературы. А сию падлюку я знавал еще до банка Украина, через общих знакомых, который он разграбил, а не из телевизора. Так вот авторитетно заявляю - падлюка он ещё та. Хотя каюсь, рука в четвертом дрогнула и я за него проголосовал. Не ожидал, что он ещё большая падлюка, чем я думал. Может потому мненя пламенные речи кума и не зацепили, т.к. уже один раз обжёгся. Молится на ющару может только законченный сектант, которого наколотые апельсины ещё не отпустили. Ведь у него кроме любви к меду и вышиванку, нет абсолютно ни одного достоинства. Это видимо потому-что кто-то не наблюдает регулярно грустное зрелище - развалины больницы будущего. Как напоминание о крахе стремительной карьеры бесславного ублюдка.

Судячи  з  цієї  фрази:  кто-то не наблюдает регулярно грустное зрелище - развалины больницы будущего,

то  зрозуміло  і  правдивість  вище  написаного.

Про ту  лікарню  вже  писано-пережовано.  Кому  потрібна  об єктивність,  той  вже  давно  ознайомився  з  чіткими  роз ясненнями,  хто  не  тільки  вставив  палки  в  колеса  тій  будові,  а  просто  завалив  справу. 

Надія  ще  теплиться,  бо  якщо  прем єром  стане  хтось  на  зразок  Єханурова,  то  лікарню  завершить.

Якщо  ви  були  відсутні  весь  той  час  в  Україні  і  не  мали  змоги  раніше  про  це  дізнатися  зі  слів  Ющенка,  а  не  зі  слів  знайомих,  то  можу  вам  порадити  останнє  інтерв ю  з  Ющем  на  112  каналі ( десь  тижнів  2  назад). 

Але  ж  не  будете  шукати,  правда,  бо  не  треба.

Вчора  передавали  репортаж з  Латвії.  Запитали  одну  жінку,  чому  вона  голосувала  за  Гармонію.  Відповідь  була  абсолютно  зрозуміла: "Патамушта  я  русская".

 

А  я  українка,  патаму  і  хочу  преза - українця.  Я  з  тієї  секти,  що  називається  "українцІ,  які  хочуть  українського  розвитку  держави".  Тому  з  різними  наклепами - інсинуаціями  розбираюся  особисто  без  знайомих.  Зз ясовую  для  себе  усі  за  і  проти  дуже  конкретно.

 

Не  за  кожного  українця  проголосую,  але  чітко  стверджую,  що  за  період  2004-2018  я  не  бачила  кращої  кандидатури  за  Ющенка.  З явиться  хтось  кращий,  то  я  це  визнаю.

 

 До речі,  про  знайомих.  У  мене,  як  з ясувалося,  теж  є  знайомі,  які  ще  років  3  назад  мені  стверджували,  що  Чорновола  відправили  в  табори  за  насильство  над  жінкою. 

Вони  російськомовні,  які  крутяться  у  відповідному  оточенні.  Добре,  що  була  присутня  єврейська  сім я,  яка  їм  пояснила,  звідки  ноги  ростуть.  Мені  б  вони  напевно  не  повірили.

Link to comment
Share on other sites

Під  ригів  не  лягав,  лише  ліпив країну  докупи.  При  ньому  війна  на  сході  не  почалася.

Як він відреагував на фальсифікації 2004? Чому його партія влізла у коаліцію з ригами?

Link to comment
Share on other sites

Обратил внимание на то, что Олег Ляшко молчит о своих президентских амбициях. Очевидно, сам он выдвигаться не станет, а уступит эту почетную миссию своему более опытному соратнику - Виктору Андреевичу Ющенко.

А уже Виктор Андреевич на посту президента подсобит любимому ученику и близкому другу с премьерством. Все знают, что Украина становится аграрной сверхдержавой, - и тут Олегу Валеричу, популярному у крупных и мелких рогатых скотов, все карты в руки.

Идеальный вариант.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як він відреагував на фальсифікації 2004? Чому його партія влізла у коаліцію з ригами?

Не  знаю,  про  які  фальсифікації  мова, але  і  для  мене,   і  для  Ющенка  існує  одне - власна  держава.  Заради  неї ... :shuffle:

Як  на  мене,  то  Ющ  занадто  великий  демократ,  бо  цією  демократією  може  легко  маніпулювати  будь-яка  вражина.

Він  мав  шлях  задавити  регіони (  пам ятаємо,  як  після  Помаранчевої  революції  усі  притихли  і  навіть  позникали  з  країни),  але  обрав  інший -  простягнути  руку.  Про  бісер  і  свиней  ще  багато  поколінь  будуть  пересвідчуватися.

Link to comment
Share on other sites

Судячи з цієї фрази: кто-то не наблюдает регулярно грустное зрелище - развалины больницы будущего,

то зрозуміло і правдивість вище написаного.

Про ту лікарню вже писано-пережовано. Кому потрібна об єктивність, той вже давно ознайомився з чіткими роз ясненнями, хто не тільки вставив палки в колеса тій будові, а просто завалив справу.

Надія ще теплиться, бо якщо прем єром стане хтось на зразок Єханурова, то лікарню завершить.

Якщо ви були відсутні весь той час в Україні і не мали змоги раніше про це дізнатися зі слів Ющенка, а не зі слів знайомих, то можу вам порадити останнє інтерв ю з Ющем на 112 каналі ( десь тижнів 2 назад).

Але ж не будете шукати, правда, бо не треба.

Вчора передавали репортаж з Латвії. Запитали одну жінку, чому вона голосувала за Гармонію. Відповідь була абсолютно зрозуміла: "Патамушта я русская".

 

А я українка, патаму і хочу преза - українця. Я з тієї секти, що називається "українцІ, які хочуть українського розвитку держави". Тому з різними наклепами - інсинуаціями розбираюся особисто без знайомих. Зз ясовую для себе усі за і проти дуже конкретно.

 

Не за кожного українця проголосую, але чітко стверджую, що за період 2004-2018 я не бачила кращої кандидатури за Ющенка. З явиться хтось кращий, то я це визнаю.

 

До речі, про знайомих. У мене, як з ясувалося, теж є знайомі, які ще років 3 назад мені стверджували, що Чорновола відправили в табори за насильство над жінкою.

Вони російськомовні, які крутяться у відповідному оточенні. Добре, що була присутня єврейська сім я, яка їм пояснила, звідки ноги ростуть. Мені б вони напевно не повірили.

Вот жеж жертва промывания мозгов.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ющ міг його добити, але сам витягнув овоча з грязюки, обмив. та посадив в крісло президента. 

Потім власноруч злив свою партію і всіх прихильників в унітаз, брутально закривши свій "проект". 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вот жеж жертва промывания мозгов.

Еге ж. Мама  з  татом  промивали  від  народження.  І  зовсім  не  так,  як  би  то  хотілося  кацапні.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

В 2005 РФ однозначно бы не решилась на вторжения и аннексии

Ющенко  трохи  більше  знав  за  нас  з  Вами.

 

Для  решти  ще  раз  повторю:  якби  його  вибрали  на  другий  термін,  то  не  було  б  ні  Януковича  на  табуретці,  ні  війни,  ні  отаких  глупих  тверджень,  що  Ющ  посадив  Овоча.  Посадили  ви,  бо  не  проголосували  як  треба.

Повірили  Юльці?  Вірте  далі.

 

Нє,  я  просто  не  збагну  такої  логіки.  Самі  ви  не  проголосували  за  нього,  (ще  й  скажіть,  що  вам  було  при  ньому  погано)  і  потім  стверджуєте,  що  саме  через  Юща  вибрали  Януковича.

Люди,  у  вас  вища  освіта?

 

Нехай  вам  була  огидна  його  персона,  припустимо.  То  кого  "мав   привести",  Юльку?

 

Святослав,  Фома,  дайте  відповідь.  Юльку  мав  посадити  на  табуретку?  Так?  Щоб  Україна  щезла  з  карти?

Link to comment
Share on other sites

Ющенко трохи більше знав за нас з Вами.

 

Для решти ще раз повторю: якби його вибрали на другий термін, то не було б ні Януковича на табуретці, ні війни, ні отаких глупих тверджень, що Ющ посадив Овоча. Посадили ви, бо не проголосували як треба.

Повірили Юльці? Вірте далі.

 

Нє, я просто не збагну такої логіки. Самі ви не проголосували за нього, (ще й скажіть, що вам було при ньому погано) і потім стверджуєте, що саме через Юща вибрали Януковича.

Люди, у вас вища освіта?

 

Нехай вам була огидна його персона, припустимо. То кого "мав привести", Юльку?

 

Святослав, Фома, дайте відповідь. Юльку мав посадити на табуретку? Так? Щоб Україна щезла з карти?

Должен был он одно - выполнять предвыборные обещания. А он на них забил, потому и не видать ему второго срока без всяких юлек. Народ оценил назначение Яныка премьером, награду Кивалову и банковскую аферу. Собственно он продал Украину Яныку и Путину, что-бы его не заселили за махинации по самые помидоры. Патриот хренов.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Жесть, я вперше згоден з @Юрий с ФУП!

 А я не за красных и не за белых поэтому мне просто  делать оценку событий так что  запоминай что  пишу  .    У меня почти пять лет назад  была тема на фупе "Петя и Сеня  проводите реформы потом будет поздно ", редкий случай когда  тему полностью удалили  ,  а   меня забанили  "за зраду ".  В этой теме я высказал предположение   что торговля должностями по  партийной квоте , коррупция и отсутствие реформ    погубит и эту  власть.    Писал что  Янукович удержится у власти  от 1- 3 лет  его погубит беспредельное его окружение ,   а кое то получит  свою "пятерку " ошибся на пол года ))))   

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Я встречался с Дрыщом  жал ему руку и желал победы на выборах.   Не  мог предположить что Фантомас  меня  так жестоко  обманет .. Позже был на встрече когда товарищ из штаба  напился  в ожидании и кричал Дрыщу ганьба  а мне пришлось его прятать ))))  

Link to comment
Share on other sites

Ющенко  трохи  більше  знав  за  нас  з  Вами.

 

Для  решти  ще  раз  повторю:  якби  його  вибрали  на  другий  термін,  то  не  було  б  ні  Януковича  на  табуретці,  ні  війни,  ні  отаких  глупих  тверджень,  що  Ющ  посадив  Овоча.  Посадили  ви,  бо  не  проголосували  як  треба.

Повірили  Юльці?  Вірте  далі.

 

Нє,  я  просто  не  збагну  такої  логіки.  Самі  ви  не  проголосували  за  нього,  (ще  й  скажіть,  що  вам  було  при  ньому  погано)  і  потім  стверджуєте,  що  саме  через  Юща  вибрали  Януковича.

Люди,  у  вас  вища  освіта?

 

Нехай  вам  була  огидна  його  персона,  припустимо.  То  кого  "мав   привести",  Юльку?

 

Святослав,  Фома,  дайте  відповідь.  Юльку  мав  посадити  на  табуретку?  Так?  Щоб  Україна  щезла  з  карти?

:tu:

 

треба було голосувати мудро, а всі слухали вана

у ваной було стільки повноважень. що вона робила ВСЕ що хотіла і знищувала армію разом з грицацуєвим як могла

між нею і яником не було різниці

за неї на парламентських голосували за гроші і гречку і вана мала у вр більшість

і робила що хотіла

 

ви просто совки

і звикли к твьордой рукє, тому і був вибір між твьордой юліной рукой і яника твьордой рукой

до демократії ви не доросли, хоча і живете у "калбасних" країнах 

 

таких в Україні. як ви, ще ойойой

це страшенний тягар для Неньки ця совковість головного мозку

 

чому при опитуваннях самими найкращими роками люди називають роки правління Ющенко-Єхануров?

Link to comment
Share on other sites

Я встречался с Дрыщом  жал ему руку и желал победы на выборах.   Не  мог предположить что Фантомас  меня  так жестоко  обманет .. Позже был на встрече когда товарищ из штаба  напился  в ожидании и кричал Дрыщу ганьба  а мне пришлось его прятать ))))  

:fp1:

які гриби ти куриш?

 

викинь цю гадость 

Link to comment
Share on other sites

Про таких, як Ющ кажуть: "Нацарював три гроші, і втік". Його чорти у пеклі будуть в дупу жарити розпеченими кочергами нарівні з ригошоблою. Хоча, нмд, Ющ набагато гірший за них. Бо риги хоч не рядилися у тогу патріотів і безсребреників, як оте падло дрищаве. 

Link to comment
Share on other sites

Про таких, як Ющ кажуть: "Нацарював три гроші, і втік". Його чорти у пеклі будуть в дупу жарити розпеченими кочергами нарівні з ригошоблою. Хоча, нмд, Ющ набагато гірший за них. Бо риги хоч не рядилися у тогу патріотів і безсребреників, як оте падло дрищаве. 

так ти не тільки юльок прихований, а щей ригоаналів захищаєш

Link to comment
Share on other sites

якби  його  вибрали  на  другий  термін,

 

А як можна обрати на другий термін політика з ретингом у 2%?

Його чорти у пеклі будуть в дупу жарити розпеченими кочергами нарівні з ригошоблою

Покажуть йому шпілі!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...