Перейти до змісту

Таки,клоун идет в президенты!


кноп

Recommended Posts

Така нудьга шо п-ць

То абстиненція після всякої-різної  психотропної гидоти, і від повної нікомунепотрібності. 

Типові симптоми насєлєнія ліберастичних систем Заходу

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

То абстиненція після всякої-різної  психотропної гидоти, і від повної нікомунепотрібності. 

Типові симптоми насєлєнія ліберастичних систем Заходу

 

Я про цей форум. З власною абстиненцією я розберусь сам

Link to comment
Share on other sites

За мат дорога в бан. А для кацапури це норма. Ані матом разгаварівают. )))

 

Чому тут досі терплять  підмоскальського кривроротого троля, для мене загадка. 

Щоби дивитись, як у них періодично вибухають пукани? Хіба що. ))))

На питання відповідь дай, а не засирай топік своїм безглуздим флудом

Link to comment
Share on other sites

То чому ти тоді за Петрушку топиш? Більшого пиздуна ще пошукати

Бо  вміє  щось  зробити.  Спокон  віків  є  таке  правило,  що  кращий  той  начальник,  що  і  про  себе  подбає  і  людям  дасть заробити.  А  не  той,  що ні  собі,  ні  людям  і  люди  біля нього  скніють.  На  жаль,  але  це  саме  такий  випадок.

Я  не  знаю,  чи  Порошенко  "краде" чи  не  краде,  бо  сама  циферки-папери  перевірити  не  можу,  а  усіляким  умовним  юлькам-провокаторам - віри  не  йму.  Те,  що  у  нього  процвітає  бізнес  і  прибутки  ростут  в  рази,  то  теж  про  нього  зле не  говорить. 

Але  те,  що  робиться,  та  трохи  видно,  якщо  хочеш  побачити.  Навіть  якщо  Порошенко  до  того  причетний  лише  боком  і  то....

Тому  заяви  з  вуст  наприклад  бувших  синяків  у  телєвізорі:  "ничего  не  делается" -  просто  смішні.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бо  вміє  щось  зробити.  Спокон  віків  є  таке  правило,  що  кращий  той  начальник,  що  і  про  себе  подбає  і  людям  дасть заробити.  А  не  той,  що ні  собі,  ні  людям  і  люди  біля нього  скніють.  На  жаль,  але  це  саме  такий  випадок.

Я  не  знаю,  чи  Порошенко  "краде" чи  не  краде,  бо  сама  циферки-папери  перевірити  не  можу,  а  усіляким  умовним  юлькам-провокаторам - віри  не  йму.  Те,  що  у  нього  процвітає  бізнес  і  прибутки  ростут  в  рази,  то  теж  про  нього  зле не  говорить. 

Але  те,  що  робиться,  та  трохи  видно,  якщо  хочеш  побачити.  Навіть  якщо  Порошенко  до  того  причетний  лише  боком  і  то....

Тому  заяви  з  вуст  наприклад  бувших  синяків  у  телєвізорі:  "ничего  не  делается" -  просто  смішні.

Бізнес процвітає. та прибутки ростуть в нього та в Ахметки, а простий люд від того росту по закордонах вже тікає  :X  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бізнес процвітає. та прибутки ростуть в нього та в Ахметки, а простий люд від того росту по закордонах вже тікає  :X  

Та  давайте  візьмемо  той  же  Рошен.  Якби  нарід  не  купував  цукерки,  то  і  б  збанкрутував  певно.  Нє.  Але  ж  купують,  хоч  і  зубожілі.

До  речі,  ніхто  не  забороняє  самому  продуктувати  цукерки  напродаж.  От  як  хтось  спробує,  а  його  Порошенко  розорить  як  конкурента,  то  тоді  було  б  за  що  Порошенка  бештати.  А  дорікати  процвітанню  бізнеса - дуже  примітивно.

Он  було,  Shurken  писав.

На  питання,  що  у  вас  Порошенко  забрав?

У  них  був  магазин  продуктовий  і  раптом  його  закрили  і  відкрили  Рошен. 

Руками  розводиш.  То  Порошенко  довів  до  такого? 

У  нас  теж  закрився  магазин  дуже  зручний  для  мене.  Просто  оренду,  встановлену  міською  владою,  не  потягнули.  Вже  рік  минув  і  магазин  закритий.  Рошен  його  не  зайняв,  бо  вліво  і  вправо  піти  на  300  м  і  свої  є.

Ну,  не  треба  інших  за  ідіотів  мати,  пишучи  такий  примітив.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бо  вміє  щось  зробити.  Спокон  віків  є  таке  правило,  що  кращий  той  начальник,  що  і  про  себе  подбає  і  людям  дасть заробити.  А  не  той,  що ні  собі,  ні  людям  і  люди  біля нього  скніють.  На  жаль,  але  це  саме  такий  випадок.

Я  не  знаю,  чи  Порошенко  "краде" чи  не  краде,  бо  сама  циферки-папери  перевірити  не  можу,  а  усіляким  умовним  юлькам-провокаторам - віри  не  йму.  Те,  що  у  нього  процвітає  бізнес  і  прибутки  ростут  в  рази,  то  теж  про  нього  зле не  говорить. 

Але  те,  що  робиться,  та  трохи  видно,  якщо  хочеш  побачити.  Навіть  якщо  Порошенко  до  того  причетний  лише  боком  і  то....

Тому  заяви  з  вуст  наприклад  бувших  синяків  у  телєвізорі:  "ничего  не  делается" -  просто  смішні.

 

Ага, копійочка до копійочки. Добрий господар! І то пише людина, якак роками сидить на політфорумах. Пані Шпілька, яка мета Вашого перебування тут?  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Та давайте візьмемо той же Рошен. Якби нарід не купував цукерки, то і б збанкрутував певно. Нє. Але ж купують, хоч і зубожілі.

До речі, ніхто не забороняє самому продуктувати цукерки напродаж. От як хтось спробує, а його Порошенко розорить як конкурента, то тоді було б за що Порошенка бештати. А дорікати процвітанню бізнеса - дуже примітивно.

Он було, Shurken писав.

На питання, що у вас Порошенко забрав?

У них був магазин продуктовий і раптом його закрили і відкрили Рошен.

Руками розводиш. То Порошенко довів до такого?

У нас теж закрився магазин дуже зручний для мене. Просто оренду, встановлену міською владою, не потягнули. Вже рік минув і магазин закритий. Рошен його не зайняв, бо вліво і вправо піти на 300 м і свої є.

Ну, не треба інших за ідіотів мати, пишучи такий примітив.

Ну куда уж нам до пупа земли.
Link to comment
Share on other sites

Пані Шпілька, яка мета Вашого перебування тут?

От   не  виношу  в  людях  двох  речей:  підлості  і  глупоти.  Хочу,  щоб  наділені  цими  якостями  не  брали  верх,  принаймні  у  моїй  країні,  яку  хочу  мати  незалежною.

Оце  і  все.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От не виношу в людях двох речей: підлості і глупоти. Хочу, щоб наділені цими якостями не брали верх, принаймні у моїй країні, яку хочу мати незалежною.

Оце і все.

Кто-то постит столько глупостей, что должен себя возненавидеть :)
Link to comment
Share on other sites

Рекордсменами звинувачень в підкоцапськості патріотів вільної європейської України є промудачуківські дрищі. Я б за це банив.

5_POLITYKA_2_64.png

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

, не дочекаються. Скоріше зуби скришать від скрипіння злобою. 

:tu:

Який  термін  на  Турівській  придумали:  промудачуківські дрищі.  :gigi:

Супер. 

Може  то  особистий  перл  від  EURO? 

Це  все  одно,  що  сказати,  що  Бандера  працював  на  Польщу. 

Але  юльки  таке  вміють:  перевернути  від  себе  на  тих,  хто  з  ними  воює. 

Сказати  на  біле - чорне,  а  на чорне-чорнезне,  що  воно  біле  та  пухнасте.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дрищам та педротикам вішатися!

 

https://24tv.ua/partiya_sluga_narodu_visunula_volodimira_zelenskogo_kandidatom_u_prezidenti_n1099725

 

Партія "Слуга народу" висунула Володимира Зеленського кандидатом у президенти

Політична партія "Слуга народу" висунула шоумена Володимира Зеленського кандидатом у президенти України.

Про це повідомляє прес-служба партії на Facebook-сторінці.

Відомо, що рішення про кандидатуру Зеленського ухвалили одностайно під час з’їзду, який відбувався у неформальній обстановці.

Крім того, в рамках з’їзду, відбулося привітання кількох іменинників серед присутніх делегатів. Всіх делегатів та гостей з’їзду частували піцею, соком та бургерами,
– додали у прес-службі політика і шоумена.

Керівника партії Івана Баканова уповноважили підписати рішення про висунення кандидата та подачі документів до Центральної виборчої комісії.

Нагадаємо, за кілька хвилин до Нового року на телеканалі "1+1" замість виступу Президента України Петра Порошенка зі святковими вітаннями виступив лідер "Кварталу 95" Володимир Зеленський. Він, зокрема, заявив, що офіційно йде у Президенти України, а наступного дня вже розпочав відкриту президентську кампанію.

До слова,
 президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року. Станом на сьогодні 12 осіб подали документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатами у президенти України. Десятьох із них ЦВК зареєструвала.

Link to comment
Share on other sites

І тому для вас краще, щоб України взагалі не було.

Это для вас "краще". Вы старательно зачищаете или приветствует зачистку Украины от украинцев. Для вас украинцы только купка галичан под Львовом и ещё небольшая в диаспоре. Забавно, что во власти вы поддерживаете совсем других "украинцев".
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Стандартний москальський штамп, про купку бендерівців, від яких страждає багатостраждальний братній до кацапів український народ.

От треба тільки  скинути  жидо-бендеро-фашиків, що дорвалися до влади,і знову дружба-жвачка-рок-н-рол навіки.  :)

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та  давайте  візьмемо  той  же  Рошен.  Якби  нарід  не  купував  цукерки,  то  і  б  збанкрутував  певно.  Нє.  Але  ж  купують,  хоч  і  зубожілі.

До  речі,  ніхто  не  забороняє  самому  продуктувати  цукерки  напродаж.  От  як  хтось  спробує,  а  його  Порошенко  розорить  як  конкурента,  то  тоді  було  б  за  що  Порошенка  бештати.  А  дорікати  процвітанню  бізнеса - дуже  примітивно.

Он  було,  Shurken  писав.

На  питання,  що  у  вас  Порошенко  забрав?

У  них  був  магазин  продуктовий  і  раптом  його  закрили  і  відкрили  Рошен. 

Руками  розводиш.  То  Порошенко  довів  до  такого? 

У  нас  теж  закрився  магазин  дуже  зручний  для  мене.  Просто  оренду,  встановлену  міською  владою,  не  потягнули.  Вже  рік  минув  і  магазин  закритий.  Рошен  його  не  зайняв,  бо  вліво  і  вправо  піти  на  300  м  і  свої  є.

Ну,  не  треба  інших  за  ідіотів  мати,  пишучи  такий  примітив.

Для шуркена найкраще, щоб закрили фабрику (він сам про це писав)

така сама риторика і в рф

 

підгорає і палає :D від успішнрго бізнесу

а що, було б краще. коли б цю фабрику у 90-і не купив і відродив

а купив і порізав на металобрухт?

 

за останні два роки, чи мож трохи більше,за прибуток  гетьман побудував ПВО біля Києва.

тому що не було пвоборони коли почалась війна

а столиця відносно недалеко від кордону.

 

так шо кіянчєгі, ви захищені :)

і обганяючи вас, скажу, що захищені всі нардепи з хатинками-квартирками

і ВР де сидять нардепчики, бо гетьман їх теж захистив :nose3:

Link to comment
Share on other sites

:tu:

Який  термін  на  Турівській  придумали:  промудачуківські дрищі.  :gigi:

Супер. 

Може  то  особистий  перл  від  EURO? 

Це  все  одно,  що  сказати,  що  Бандера  працював  на  Польщу. 

Але  юльки  таке  вміють:  перевернути  від  себе  на  тих,  хто  з  ними  воює. 

Сказати  на  біле - чорне,  а  на чорне-чорнезне,  що  воно  біле  та  пухнасте.

ой, все таки скажу

:D  :lol2:  :D

ви згадали одного дописувача

він так терпеливо і чемно роз"яснює людям про 

:pleasant: навий курс

:lol2:  :D

і не знає, що його тролять :lol2:

от які вони глупі ці спадвіжники  :pleasant: навого курсу

:lol2:

Link to comment
Share on other sites

Для шуркена найкраще, щоб закрили фабрику (він сам про це писав)

така сама риторика і в рф

 

підгорає і палає :D від успішнрго бізнесу

а що, було б краще. коли б цю фабрику у 90-і не купив і відродив

а купив і порізав на металобрухт?

 

за останні два роки, чи мож трохи більше,за прибуток гетьман побудував ПВО біля Києва.

тому що не було пвоборони коли почалась війна

а столиця відносно недалеко від кордону.

 

так шо кіянчєгі, ви захищені :)

і обганяючи вас, скажу, що захищені всі нардепи з хатинками-квартирками

і ВР де сидять нардепчики, бо гетьман їх теж захистив :nose3:

Хани, завязывай врать. Причем так палевно. Я говорил о ликвидации Рошена и ничего про фабрику. Если имеется ввиду киевская фабрика. К работе липецкой фабрики были претензии в свое время, правда были претензии больше к обещанию продать, чем к закрыть.
Link to comment
Share on other sites

:tu:

Який  термін  на  Турівській  придумали:  промудачуківські дрищі.  :gigi:

Супер. 

Може  то  особистий  перл  від  EURO? 

Тремти, Шпилько! Турівська тепер всюди!  :)

Це не термін, а констатація факту. Кум хуйла мудачук має тотальне сприяння кума дрища - Порошенка. Отримав в безоплатне користування розкручені телеканали (репресовані, ага :K ), на яких тепер здійснюється пряма відверто ворожа до України пропаганда. Про його щотижневі чартери до москви теж мусиш пам'ятати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Про його щотижневі чартери до москви теж мусиш пам'ятати.

А  я  чомусь  пам ятаю,  про  щотижневі  вояжі  Юлькіного  зятя  до  Москви.

 

 

 


Тремти, Шпилько! Турівська тепер всюди!

Ой,  як  я  трепечу  від  страху!  Те,  що  5-та  колона  у  кожній  країні  повсюди,  то  відомо  усім.

Цікаво,  чи  термін 5-та  колона  застосовується  стосовно  якоїсь  іншої  країни  крім  Рашки  і  колись Радянського  Союзу? 

І  ще -  я  вам юлькам  так  вірю,  так  вірю.  :lol2:

 

Але  гілка  про  Зеленського.

Link to comment
Share on other sites

Зять летал в Москву и что? Делал что-то противозаконное? Ты своим детям попробуй что-то запретить, фик они тебя послушают. А тут зять. Вот мне теща точно не указ.

 

А вот Порошенко с Путиным, лично соседи по даче. В одном лесочке прогуливаются и о чем там болтают, кто его знает.

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

 

 


Зять летал в Москву и что?

"Не летал",  а  процес  постійний.  Щотижня.  Має  там  важливі  справи  мабуть,  а  може  не  він  ті  справи  має? :shuffle:

А  ви  такого  не  чули?  Ні-ні?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...