Перейти до змісту

Таки,клоун идет в президенты!


кноп

Recommended Posts

Не  виключено,  що  ті  130  тис.  такі  самі  як  у  мамки  на  Ютюбі,  Технології - вони  такі  технології...

От тільки не педрошоблі казати про політтехнології.... :weep:   Майдан - это технология и я знаю, как с нею бороться (с) Порошенко - Гринів, Мєдвєдєв і Уколов підтвердять. :gigi: а Шувалов завізує  :tu: 

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

В "амбарній книзі" прізвища окремих людей, а не партії, і якщо Ви цього не розрізняєте, то це прикро.  До того ж, у Мостового є свій Крєдісов - і тут вже на партію не звернеш, це зашквар особистий.

Ну от чим Кошулинський не вгодив? Відомих зашкварів немає, а про той політичний, що є, пишу лише я, і то зрідка, бо давно минуло. Та навіть він не доводить, що Кошулинський сволота, а, скоріше, що недалека несамостійна людина, і от тут різниці з Мостовим немає.

 

Ахаха! І він ще себе називає онолітєгом. Таки, правовірний юльок - це діагноз

 

 

І ось в бухгалтерії, яка описує ці десять років співпраці, знайшовся один цікавий епізод. Він стосується партії, яка позиціонувала себе опонентами влади Януковича, а саме ВО «Свобода».

У чорній бухгалтерії регіоналів є платіж в розмірі 200 тисяч доларів від 4 листопада 2010 за підписом регіонала Віталія Калюжного. Платіж супроводжується таким описом «ВО «Свобода» (комісії)».

https://politeka.net/ua/news/politics/749297-delo-manaforta-polittehnolog-razoblachil-tajnuju-svjaz-partii-regionov-i-svobody/

 

 

А Кредісов був одразу звільнений з МО після зашквару, хуй зна коли. Він не має і не мав ніякого стосунку до Грица і його партії, ні тоді, ні зараз.

Link to comment
Share on other sites

 

Ви так і не в змозі аналізувати написане. Ну давайте вже, назвіть конкретні особи, що отримали гроші від ПР - бо це ж були конкретні особи, чи не так? І може виявиться, що їх у партії "Свобода" вже давно немає. Ну проявіть свої талант аналітика і викривальника, дуже прошу.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Трохи тре освіжити пам'ять деяким дописувачам.

 

 

07.04.06 09:15  За что уволили замминистра обороны? Правительство Украины уволило Вячеслава Кредисова с должности заместителя министра обороны.

 

Представитель пресс-службы Минобороны сообщил о том, что постановление об увольнении Кредисова Кабмин принял на заседании в среду, 5 апреля. Кредисов подал заявление об отставке по собственному желанию....

...Кредисов напомнил, что пришел работать в министерство в команде Гриценко и дал понять, что именно Гриценко предложил ему подать в отставку (ага, после полугода скандалов - мое). По его словам, министр, который формировал команду, имеет право на то, чтобы предложить кому-то из членов команды уйти с должности.

 
29 ноября 2012, четверг, 12:59 1242
Бывший соратник Гриценко утверждает, что давал ему 25 тысяч долларов ежемесячно
По словам Кредисова, он попал в немилость к своему бывшему шефу, когда отказался продолжать финансирование.

Бывший заместитель министра обороны по экономическим вопросам (в 2005-2006 годах) и бывший кандидат в депутаты Вячеслав Кредисов утверждает, что ранее финансировал политическую деятельность партии экс-министра обороны Анатолия Гриценко "Гражданская позиция" в сумме 25 тысяч долларов в месяц.

Об этом он заявил в интервью газете "Украина молодая ".

"Я достаточно долго финансировал личные потребности гражданина по имени Анатолий Степанович Гриценко, ежемесячно выплачивая ему около 25 тысяч долларов. Часть этих денег шла на развитие партии "Гражданская позиция". Однажды он мне сказал: я не могу зарабатывать деньги, но как политик должен ездить на хороших машинах, иметь уборщиц, охранников. Как правило, такие функции у "белых и пушистых" на публике политиков выполняют люди с экономическими функциями. Их выполнял я: давал пакеты, не спрашивая, на что они идут", – заявил он.

По словам Кредисова, он попал в немилость к своему бывшему шефу, когда отказался продолжать финансирование.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Ви так і не в змозі аналізувати написане. Ну давайте вже, назвіть конкретні особи, що отримали гроші від ПР - бо це ж були конкретні особи, чи не так? І може виявисться, що їх у партії "Свобода" вже давно немає. Ну проявіть свої талант аналітика і викривальника, дуже прошу.

 

Там чорним по білому написано  «ВО «Свобода» (комісії)» за підписом регіонала Віталія Калюжного. За Вашим прикладом виділю для доступності.

А тепер, проявляю талант онолітега за вашим зразком: Гроші отримали  інопланетяни, які прилетіли з Альфа Центаври, і під виглядом партійців Свободи прийшли до Калюжного, щоб зкомпроментувати "націоналіста" Тагнисрака со товаріщі:D 

Link to comment
Share on other sites

 

Конкретні прізвища давай, все інше безпредметне базікання. Хто конкретно отримував гроші - просте ж питання? І воно відповість на все - якщо ця людина чи люди ще в "Свободі", то партія лайно, якщо вже не в "Свободі", то партія цяця.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Не  виключено,  що  ті  130  тис.  такі  самі  як  у  мамки  на  Ютюбі,  Технології - вони  такі  технології...

Ну, у шоколадного є купа штатних довбодятлів, які утримуються народними податками. 

А шоколадні свині та їх посіпаки через три місяці матимут нагоду перевірити на власній 

шкурі що таке втрата найвищого даху та закінчення фінансування. То хай дрищі та 

потрошки вішаються!

Link to comment
Share on other sites

29 ноября 2012, четверг, 12:59 1242

Бывший соратник Гриценко утверждает, что давал ему 25 тысяч долларов ежемесячно
 

 

Кредісов може пиздіти що завгодно. Він був звільнений одразу - це факт. А його пиздьож - це тільки пиздьож ворюги і корупціонера, якого підсрачником викинули з МО.  Що ж він 6 років мовчав, бідося? І тільки напередодні виборів у нього голос прорізався  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Конкретні прізвища давай, все інше безпредметне базікання. Хто конкретно отримував гроші - просте ж питання? І воно відповість на все - якщо ця людина чи люди ще в "Свободі", то партія лайно, якщо вже не в "Свободі", то партія цяця.

 

Тільки після того, як ти відео запостиш, або фото, передачі Кредісовим Грицу 25тис баксів. Не клей з себе дурня, не сміши народ

Link to comment
Share on other sites

Кредісов може пиздіти що завгодно. Він був звільнений одразу - це факт. А його пиздьож - це тільки пиздьож ворюги і корупціонера, якого підсраником викинули з МО.  Що ж він 6 років мочав, бідося? І тільки приригах напередодні виборів у нього голос прорізався  :gigi:

:weep:  не хочу навіть сперечатись про очевидне (і далеко не єдине) неподобсто Мостового  з іраціонально мислячою людиною - це безперспективно. Це як на перегонах кінь з шорами, здатен бігти лише по прямій чи за вказівкою вузди.

Link to comment
Share on other sites

Тільки після того, як ти відео запостиш, або фото, передачі Кредісовим Грицу 25тис баксів. Не клей з себе дурня, не сміши народ

Ну який був сенс Крєдісову брехати в 2012 році, коли Мостовий не займав жодної посади, але був у лавах формально опозиційної "Батьківщини", куди його протягнув Яценюк, коли Тимошенко сиділа? Навпаки, на догоду ригам мало сенс казати правду, рятуючи заодно і себе від можливого кримінального переслідування. Це ж найпростіша логіка :)  але шори на очах, вони недарма. А от те, що риги, попри відвертість Крєдісова, і пальцем не торкнулись "опозиціонера"  Мостового, це дуже красномовно.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Ну який був сенс Крєдісову брехати в 2012 році, коли Мостовий не займав жодної посади, але був у лавах формально опозиційної "Батьківщини", куди його протягнув Яценюк, коли Тимошенко сиділа? Навпаки, на догоду ригам мало сенс казати правду, рятуючи заодно і себе від можливого кримінального переслідування. Це ж найпростіша логіка :)  але шори на очах, вони недарма. А от те, що риги, попри відвертість Крєдісова, і пальцем не торкнулись "опозиціонера"  Мостового, це дуже красномовно.

 

Мені набридло вже коментувати твої висмоктані з пальця домисли і припущення, на яких ти будуєш нові домисли, і робиш із тої маячні висновки. на кшталт, "Єслі дєвочка п'йот піво, то значіт она пісаєт. А єсли она писаєт, то у нєйо єсть піпка. А єсли єсть піпка, то значіт она трахаєтся". І у той же час відкидаєш доконаний факт зашквару тягнисраківців із "чорною бухгалтерією" ригів

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Мені набридло вже коментувати твої висмоктані з пальця домисли і припущення, на яких ти будуєш нові домисли, і робиш із тої маячні висновки. на кшталт, "Єслі дєвочка п'йот піво, то значіт она пісаєт. А єсли она писаєт, то у нєйо єсть піпка. А єсли єсть піпка, то значіт она трахаєтся". І у той же час відкидаєш доконаний факт зашквару тягнисраківців із "чорною бухгалтерією" ригів

Бачиш, як важко опонувати.... ні, не мені, а фактам, настільки важко, що доводиться викладене опонентом відкидати апріорі, навіть не намагаючись щось виправдати і довести. А факти - вони, як відомо, вперта річ.  І Крєдісов, виявляється, не якийсь "лівий" чувак, а людина з команди Гриценка, і вигнав його не Гриценко, а "сам пішов" постановою Кабміна, і бабло Грицю тягав у клюві, і Гриць, "принципова" паскуда, відсидівся "від гріха подалі" в "Батьківщині", і риги чомусь пальцем не торкнулись "опозиціонера", а могли ж легко, і було за що, як і у випадку з алкашем нинішним блазнем-генплокулолом.  То я тебе розумію, ти б виправдав Гриця, легко, от якби схотів, але "зєлєн віноград"  :gigi:  І прізвища продажніх свободівців назвав би без проблєм, це ж "усім відомо", але виноград же ще зеленкуватий, ну що тут поробиш :weep:

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

:gigi:Бачиш, як важко опонувати.... ні, не мені, а фактам, настільки важко, що доводиться викладене опонентом відкидати апріорі, навіть не намагаючись щось виправдати і довести. А факти - вони, як відомо, вперта річ.  І Крєдісов, виявляється, не якийсь "лівий" чувак, а людина з команди Гриценка, і вигнав його не Гриценко, а "сам пішов" постановою Кабміна, і бабло Грицю тягав у клюві, і Гриць, "принципова" паскуда, відсидівся "від гріха подалі" в "Батьківщині", і риги чомусь пальцем не торкнулись "опозиціонера", а могли ж легко, і було за що, як і у випадку з алкашем нинішним блазнем-генплокулолом.  То я тебе розумію, ти б виправдав Гриця, легко, от якби схотів, але "зєлєн віноград"  :gigi:  І прізвища продажніх свободівців назвав би без проблєм, це ж "усім відомо", але виноград же ще зеленкуватий, ну що тут поробиш weep%20(1).gif

Фактів у тебе нуль. Висосана з пальця хуйня, я веже говорив. А тобі не спадало на думку, що на Гриця справу не завели ні риги, ні рошен, бо не було за що. Натомість, ти вибудував піраміду із лайна і палок, і назвав оте "фактами". Про лезо Оккама не чув, мабуть, оналітег  :gigi:

 

 

І прізвища продажніх свободівців назвав би без проблєм, це ж "усім відомо", але виноград же ще зеленкуватий, ну що тут поробиш weep%20(1).gif

Будь-якій притомній людині достатньо запису у "чорній бухгатерії" "Свободі за комісії". А тобі прізвища подавай. Я їм там свічку не держав, хто ті бабки Тягнисраку носив  :gigi: 

 

зі

щодо Кредісова Гриц озвучував неоноразово, як той "сам пішов"

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Фактів у тебе нуль. Висосана з пальця хуйня, я веже говорив. А тобі не спадало на думку, що на гриця справу не завели ні риги, ні рошен бо не було за що. Натомість, ти вибудував піраміду із лайна і палок, і назвав оте "фактами". Про лезо Оккама не чув, мабуть, оналітег  :gigi:

О, так риги та рошени порядні люди, виявляється, а не бєспрєдєльщікі, якими я їх завжди вважав, і на невинних справи не заводили :consul::fp1:о, бля, може вони і вибори не фальшували, і конституцію не гвалтували...?! Оце я попався, на святих людей "висосану з пальця хуйню" (цитата) наговорюю  :weep: як там Ваше особисте дно, вже намацується, чи далі будете копати? бугага  B-)

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

О, так риги та рошени порядні люди, виявляється, а не бєспрєдєльщікі, якими я їх завжди вважав, і на невинних справи не заводили :consul::fp1:о, бля, може вони і вибори не фальшували, і конституцію не гвалтували...?! Оце я попався, на святих людей "висосану з пальця хуйню" (цитата) наговорюю  :weep: як там Ваше особисте дно, вже намацується, чи далі будете копати? бугага  B-)

 

Так і на Тимошку рошени не завели, "хоча було за що". Свята людина, мабуть!  :pleasant:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Так і на Тимошку рошени не завели, "хоча було за що". Свята людина, мабуть!  :pleasant:

О, так пан вважає рошенів порядними людьми :) це справжня новина :tu:  Але чому ж пан не далі як годину тому розпинався про "погану владу"? Може пану вже час визначитись, хто кому єврей, а також відповісти в першу чергу самому собі, кого він таки хоче бачити пріпіздєнтом - Мостового чи всеж іншу, не забруднену людину?

Link to comment
Share on other sites

О, так пан вважає рошенів порядними людьми :) це справжня новина :tu:  Але чому ж пан не далі як годину тому розпинався про "погану владу"? Може пану вже час визначитись, хто кому єврей, а також відповісти в першу чергу самому собі, кого він таки хоче бачити пріпіздєнтом - Мостового чи всеж іншу, не забруднену людину?

 

Де я так вважаю? Може це ти так вважаєш?  :gigi:

 

О, так риги та рошени порядні люди, виявляється, а не бєспрєдєльщікі, якими я їх завжди вважав, і на невинних справи не заводили

Link to comment
Share on other sites

прав таки айдер муждабаев говоря,что все кандидаты должны пройти  тест на лояльность к войне ,к путину,к нашим погибшим героям. они должны лично произвести фразу: путин  для меня личный враг! не россия не народ,а конкректно хуйло. кто этого не сделает тот и для Украины ничего не сделает.

Link to comment
Share on other sites

Лично я давно уже не верю в черную бухгалтерию Януковича. Янык на самом деле не на столько тупой, что-бы бухгалтериями расбрасываться, да и времени у него на уничтожение было вагон и маленькач тележка. Это все липа втюханная народу, что-бы прижать к ногтю тех кто не согласен с генеральной линией партии. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Лично я давно уже не верю в черную бухгалтерию Януковича. Янык на самом деле не на столько тупой, что-бы бухгалтериями расбрасываться, да и времени у него на уничтожение было вагон и маленькач тележка. Это все липа втюханная народу, что-бы прижать к ногтю тех кто не согласен с генеральной линией партии.

 

Что ж он с Хонки все не  вывез и не уничтожил?

Link to comment
Share on other sites

"Я достаточно долго финансировал личные потребности гражданина по имени Анатолий Степанович Гриценко, ежемесячно выплачивая ему около 25 тысяч долларов. Часть этих денег шла на развитие партии "Гражданская позиция". Однажды он мне сказал: я не могу зарабатывать деньги, но как политик должен ездить на хороших машинах, иметь уборщиц, охранников.

 

 

ґон ґоністий.

 

Спостеріґав Ґриця за деякий час до йоґо відставки з МО. Катався він сам на своій старій Ниві (може там канєшно двиґло з платини з Сваровскі, але навряд) без охорони. Мостова тоді іздила на чомусь більш пафосному, але не на мерсі зі стразєками.

Змінено користувачем uzzer
Link to comment
Share on other sites

А кто тебе сказал, что не вывез и не уничтожил? Кто сказал, что там вообще была какая-то бухгалтерия?

 

А тебе кто сказал, что её там не было? "Янукович не такой дурак"© - ахах! Не был бы дураком, то не пришлось бы ночью по-бырику в кацапстан съябывать

Link to comment
Share on other sites

А кто тебе сказал, что не вывез и не уничтожил? Кто сказал, что там вообще была какая-то бухгалтерия?

Бо кілька тон цієї бухгалтерії виловили з Київського моря, висушили та опрацювали. Фактів - достатньо, нема політичної волі брати шоколадній владі себе за дупу!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А тебе кто сказал, что её там не было? "Янукович не такой дурак"© - ахах! Не был бы дураком, то не пришлось бы ночью по-бырику в кацапстан съябывать

Он целую неделю собирал пожитки. Это показывали по ящику вместе с бухгалтерией. За неделю не мог спалить ее в камине?
Link to comment
Share on other sites

Бо кілька тон цієї бухгалтерії виловили з Київського моря, висушили та опрацювали. Фактів - достатньо, нема політичної волі брати шоколадній владі себе за дупу!

Показывали совсем не тонны, максимум килограммы. Глядя на то как оно расследуется, эту "бухгалтерию" вполне могли подбросить.
Link to comment
Share on other sites

Показывали совсем не тонны, максимум килограммы. Глядя на то как оно расследуется, эту "бухгалтерию" вполне могли подбросить.

Одна справа - що показували. А зовсім інша справа - що виловили, висушили та внесли до протоколу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...