Перейти до змісту

Таки,клоун идет в президенты!


кноп

Recommended Posts

Розслідування Схем про бізнес "Слуги народу" у рашці. Походу, ще один клієнт "сліпого трасту" намалювався. Цікаве чтиво тут

https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29715747.html

 

Отже, Володимир Зеленський каже, що категорично і принципово відмовився від концертів у Москві, а останній його фільм у Росії вийшов у 2014 році, після чого він нібито закрив свій російський бізнес.

 

Але насправді компанія «Грин Филмс», яка через кіпрську фірму належить йому, його бізнес-партнерам та соратнику Коломойського, не лише плідно працює в Москві і досі продюсує фільми. Вона ще й бореться на конкурсі за бюджетні російські кошти для своїх кінострічок. І перемагає.

посмотрел уже видосик в нете...

 

пиздец...

 

зеленский можно сказать уже сбитый лётчик :D

 

 

кстати понравилось  в нете один комент..типа:

 

это была самая быстрая компания кандидата в президенты :)  :weep:  :tu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Рано ты клоуна списал. Он скоро появится в эфире со слрвами, что его неправильно поняли. На видосе но предлагал же записаться к нему на интервью, как остальные? Вот! Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Рано ты клоуна списал. Он скоро появится в эфире со слрвами, что его неправильно поняли. На видосе но предлагал же записаться к нему на интервью, как остальные? Вот!

а потом его секретарша,что сказала? :D

та не ...

я уже считаю его сбитым летчиком..

думаю скоро пойдут всякие тв шоу-его там политики украинские в доль и поперек выебут...как ту праститутку.которая готова принимать ..

он же долбил сам петю липецкой фабрикой...вот ответочка и прилитела...

а ведь его петушок предупреждал-не лезь в политику.

самое прикольное впереди..им еще и НАБУ НАЗЕКА и САПОМ займется -вот тогда мы и про анисимитизм услышим в Украине  :weep:

Link to comment
Share on other sites

олешко подключился  :D  :tu:

в нього дуже цікаві відео

він і його тім шукають докази

і все це висвічують

він умнічка

 

є деякі речі з якими я не погоджуюсь

але то таке

ми всі є різні

і це чудово :tu:

Link to comment
Share on other sites

Євреї у владі це зло, бо жоден з них не може встояти проти грошей. Різниці між Порошенком і Зеленським у цьому відношенні не бачу. Національна риса, яка виявляється будь де, навіть у власній країні, Ізраїлі. Там теж міністри крадуть, як і у нас....

Link to comment
Share on other sites

Пішло гівно по трубах 

 

 

 відео з розслідування програми “СХЕМИ” “Зелена родина ру” про бізнес Зеленського у Росії після спілкування з журналістами шоумен сідає у власний RANGE ROVER, за яким вирушає автівка супроводу – мікроавтобус VOLKSWAGEN MULTIVAN з одеськими номерами. Ці номери зареєстровані на ПАТ «Синтез Ойл».

 

 

Компанія з перевалки і транспортування нафти - “Синтез Ойл” - записана на чотири кіпрські фірми і входить до складу одеського перевалочного комплексу, що контролюється умовною групою «Приват» Ігоря Коломойського.

 

Нагадаємо, у 2016 р. в офісі «Синтез Ойл» прокуратура спільно з СБУ проводили обшуки в рамках розслідування справи щодо розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах посадовими особами ПАТ "Укртранснафта", яке належить “Нафтогазу”.

 

Тоді  "Нафтогаз" просив прокуратуру вивчити договір компаній "Укртранснафта" і "Синтез Ойл" щодо можливого умисного нанесення збитків колишнім керівництвом держкомпанії. Ревізійна комісія стверджувала, що через невигідні контракти "Укртранснафти" з "Синтез Ойл" (транспортування сировини на завод за заниженими тарифами), держкомпанія у 2013-2014 рокахотримала 550 млн грн збитків.

 

Згодом кримінальне провадженнязакрили, повідомивши про відсутність в діянні складу кримінального правопорушення.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кстати да, должен ездить на велике. Как говориться, назвался груздем... садись на велик.

Кстати да, должен ездить на велике. Как говориться, назвался груздем... садись на велик.

Link to comment
Share on other sites

Кандидат, в програмі якого один пункт - "бабло понад усе"


"...Согласно собранной документации, Зеленский и несколько его партнёров владеют кипрской компанией "Green Family", при посредничестве которой были созданы три российских киностудии: "Вайсберг Пикчерс", "Платинумфильм" и "Грин Филмс".


Первые две компании не приносят значительной прибыли владельцам, говорится в расследовании. Но выручка компании "Грин Филмс" с начала 2014 года составила более 850 миллионов рублей. Большинство этих средств артисты якобы заработали на продаже авторских прав и аренде помещений на территории России.


Кроме этого, по данным реестра прокатных удостоверений российского Минкульта, соответствующие разрешения в 2015 голду получили три картины, созданные при помощи студии "Грин Филмс". Владимир Зеленский ранее заявлял, что после 2014 года он не занимался выпуском фильмов в России..."


https://charter97.org/ru/news/2019/1/19/320478/

Link to comment
Share on other sites

О як взялися за Вову! Хоча приписувати йому проросійськість або кримінал у бізнесі є повною дурнею. Він скоріше є взірцем чистоти у нашій клоаці.

Link to comment
Share on other sites

О як взялися за Вову! Хоча приписувати йому проросійськість або кримінал у бізнесі є повною дурнею. Він скоріше є взірцем чистоти у нашій клоаці.

Тем не менее он о-очень далек от киношного слуги народа.
Link to comment
Share on other sites

Шоумен Володимир Зеленський, який заявив про намір балотуватися в президенти, запевняє, що найближчим часом вийде з кіпрської компанії, що володіє компанією, яка знімає фільми на території РФ.

 

«Про це він заявив в інтерв'ю «Українській правді»

Рішення у мене наступне, дуже просте і яке все знімає. Я зрозумів, що я можу вийти не з цієї компанії, яка там (в РФ - ред.), а з кіпрської компанії, яка є власником тих компаній. І все. Ось ми сьогодні знайшли це рішення і найближчим часом я вийду», - сказав шоумен.

 

Зеленський визнав, що в Росії продовжує працювати компанія «Green films», що належить кіпрській компанії «Green Family LTD», в якій він є співвласником.

За його словами, дві інших належних їй компанії закрито, а ця «ще не закрита».

 

На репліку журналіста, що «Green films» знімає фільм «Вниз» і навіть подавала заявку на державне фінансування фільму в Росії, Зеленський відповів, що заявку подавали «ті, хто займається цією компанією» в РФ, тому що вони передали компанію в управління.

Він пояснив, що «Квартал 95» отримує роялті від усього товару, який вироблявся до 2014 року.

 

Зеленський навів у приклад проект «Свати», контракт за яким був укладений до війни з Росією

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 

Визнав.

Зеленський підтвердив дані нашого розслідування - що він не закрив свій бізнес в РФ у 2014, як заявив в інтерв’ю Гордону. Зрештою визнав, що він там працює і досі. 

Він також підтвердив і те, що його кінокомпанія подавалась на конкурс російського Мінкульту на фінансування своєї кінострічки з бюджету РФ. Це було у 2017 році. Чим сам спростував тезу про те, що його продакшн там фільмів більше не знімає, а тільки збирає роялті за попередні роки. 

Про що вся ця історія?

Зеленський захотів заробити бали, здобути симпатію українців напередодні виборів президента - вводячи їх в оману. В даному разі - про нібито повний вихід свого бізнесу з російського ринку з початком військової агресії РФ проти України.

Журналістське розслідування «Схем» встановило, що це не так. 

Чи я задоволена? Дуже. 

Як і кожного разу, коли ми ловимо політика на брехні - і громадяни дізнаються правду.

Link to comment
Share on other sites

 

Natalie Sedletska is with Maksym Savchuk.

 

Визнав.

Зеленський підтвердив дані нашого розслідування - що він не закрив свій бізнес в РФ у 2014, як заявив в інтерв’ю Гордону. Зрештою визнав, що він там працює і досі.

Він також підтвердив і те, що його кінокомпанія подавалась на конкурс російського Мінкульту на фінансування своєї кінострічки з бюджету РФ. Це було у 2017 році. Чим сам спростував тезу про те, що його продакшн там фільмів більше не знімає, а тільки збирає роялті за попередні роки.

Про що вся ця історія?

Зеленський захотів заробити бали, здобути симпатію українців напередодні виборів президента - вводячи їх в оману. В даному разі - про нібито повний вихід свого бізнесу з російського ринку з початком військової агресії РФ проти України.

Журналістське розслідування «Схем» встановило, що це не так.

Чи я задоволена? Дуже.

Як і кожного разу, коли ми ловимо політика на брехні - і громадяни дізнаються правду.

Передергивание. Он сказал "я не знаю в процессе они или снимают или будут снимать". Он не подтверждал, если я повторю информацию из этого расследования это не значит что я подтвердил. Кроме того лично у меня остались некоторые формальные интересы (по документам) в Донецке, но это не значит что я в курсе что там происходит сейчас - это их бизнес и их ответственность.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чи я задоволена? Дуже.  Як і кожного разу, коли ми ловимо політика на брехні - і громадяни дізнаються правду.

Він навіть ще не встиг трансформуватись із клоуна в  політика - а вже спійманий на гарячому.

Нах такого кандитата, най дибає на облізлих курячих ніжках на смітник істррії. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Він навіть ще не встиг трансформуватись із клоуна в  політика - а вже спійманий на гарячому.

Нах такого кандитата, най дибає на облізлих курячих ніжках на смітник істррії.

 

То чому ти тоді за Петрушку топиш? Більшого пиздуна ще пошукати

Link to comment
Share on other sites

Більшого пиздуна ще пошукати

За мат дорога в бан. А для кацапури це норма. Ані матом разгаварівают. )))

 

Чому тут досі терплять  підмоскальського кривроротого троля, для мене загадка. 

Щоби дивитись, як у них періодично вибухають пукани? Хіба що. ))))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

За мат дорога в бан. А для кацапури це норма. Ані матом разгаварівают. )))

 

Чому тут досі терплять  підмоскальського кривроротого троля, для мене загадка. 

 

Цьому форуму треба навпаки заохочувати мати..... Така нудьга шо п-ць

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...