Перейти до змісту

Таки,клоун идет в президенты!


кноп

Recommended Posts

Этот клоун настолько часто оскорблял Украину.. он не то что президентом не имеет права стать.. ему вообще нужно запретить жить в Украине.

Теперь он хочет, как актриса немецких фильмов, принимать бабло с разных сторон.

Link to comment
Share on other sites

Про що ми балакаємо? Я про гречку.

І де я написала, що небудь про свій IQ, а тим більше, що я ним хизуюся. Бо саме це ви мені закидаєте.

Так, щоб зрозуміліше.

Щоб країна прогресувала, треба щоб люди без інтелекту (котрих легко купити за гречку чи ще якісь обіцянки) мали якомога менше впливу на розвиток країни ( і на стратегію, і на тактику)

Бо не здатні збагнути, що для них є добре, а що погано.

Але їхні права повинні бути закріплені, очевидно.

Я о том, что любые попытки деления народа на достойных, недостойных и не очень, довольно плохо заканчиваются. А те кто пытается это делать, не выносит никаких уроков из истории. Потому собственно это и вызывает сомнения в интеллектуальных способностях.
Link to comment
Share on other sites

Я о том, что любые попытки деления народа на достойных, недостойных и не очень, довольно плохо заканчиваются. А те кто пытается это делать, не выносит никаких уроков из истории. Потому собственно это и вызывает сомнения в интеллектуальных способностях.

 

Охлократия -тоже не выход. 

Link to comment
Share on other sites

Охлократия -тоже не выход.

Я продвигал такие идеи? Хотя учитывая в каком мы положении находимся, в качестве переходного этапа на пути к демократии, вполне имеет право на жизнь.
Link to comment
Share on other sites

Я продвигал такие идеи? Хотя учитывая в каком мы положении находимся, в качестве переходного этапа на пути к демократии, вполне имеет право на жизнь.

 

Танунах. Мы в этом качестве находимся уже давно, все 27 лет независимости. Лично меня, этот вариант не устраивает абсолютно

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Танунах. Мы в этом качестве находимся уже давно, все 27 лет независимости. Лично меня, этот вариант не устраивает абсолютно

Мы ещё непонятно где находимся. В условиях тотального беззакония, суд толпы для оценки топчиновников, вполне имеет право на жизнь.
Link to comment
Share on other sites

:girl_sigh:

Не хочу тут топити за Петра, тому що не певен, що це матиме наслідки. Легко порівняю Петра з Кошулинським. Порох, на відміну від всіх, без винятку, політиків першого ешелону за всю історію новітньої України є системною людиною і він ніколи не вирішує складних проблем простими рішеннями. Взагалі дуже мало є людей з системними підходами. Порох далеко не єдиний і, скоріше за все, не найкращий з системних людей, але мова про присутніть у верхніх ешелонах політиків.  
Порох добився безвізу. Там було 20 з чимось пунктів і він системно один за одним виконав. Для Томосу треба було півсотні пунктів і він їх виконав. Для реформи армії треба було сотню пунктів і він їх виконує.
Кошулинський не є поганий, але коли його спитали  про армію, то він відповів дуже примітивно, що от ми дамо гроші і все буде. За Ющенка в армії онучі замінили на шкарпетки і про це багато писали, дискутували, критикували та підтримували... Заміна онучів на шкарпетки це добре, але це не той маштаб, що потрібен для армії. Кошулинський це рівень переходу з онучів ан шкарпетки - добре, але космічно далеко від потреб.(с) :big_boss: 

Link to comment
Share on other sites

:girl_sigh:

Не хочу тут топити за Петра, тому що не певен, що це матиме наслідки. Легко порівняю Петра з Кошулинським. Порох, на відміну від всіх, без винятку, політиків першого ешелону за всю історію новітньої України є системною людиною і він ніколи не вирішує складних проблем простими рішеннями. Взагалі дуже мало є людей з системними підходами. Порох далеко не єдиний і, скоріше за все, не найкращий з системних людей, але мова про присутніть у верхніх ешелонах політиків.

Порох добився безвізу. Там було 20 з чимось пунктів і він системно один за одним виконав. Для Томосу треба було півсотні пунктів і він їх виконав. Для реформи армії треба було сотню пунктів і він їх виконує.

Кошулинський не є поганий, але коли його спитали про армію, то він відповів дуже примітивно, що от ми дамо гроші і все буде. За Ющенка в армії онучі замінили на шкарпетки і про це багато писали, дискутували, критикували та підтримували... Заміна онучів на шкарпетки це добре, але це не той маштаб, що потрібен для армії. Кошулинський це рівень переходу з онучів ан шкарпетки - добре, але космічно далеко від потреб.(с) :big_boss:

Если бы он системно избавился от бизнеса, системно избавился от своего регионального окружения и системно попросил Мишу провести реформы, был бы у него второй срок и вошёл бы в историю. А так, гандон он системный. Змінено користувачем shurken
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

И?

+=================================================================+

Тобто, працювати доктором природничих наук нездатен, а ось 3.14здіти що вони

переписують старе, хисту вистачає? Зразу видно що ніколи не мав справу з

природничими науками, де таке неможливе. Бо публікації перевіряються на наявність

плагіату, а без публікацій не втриматися на посаді.

Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Тобто, працювати доктором природничих наук нездатен, а ось 3.14здіти що вони

переписують старе, хисту вистачає? Зразу видно що ніколи не мав справу з

природничими науками, де таке неможливе. Бо публікації перевіряються на наявність

плагіату, а без публікацій не втриматися на посаді.

Я как-бы по всем наукам свечку не держал. По некоторым технически, именно так как озвучил, ну и плюс эксплуатация негров. Бывают конечно редкие исключения, но они только подтверждают правило - в Украине науки нет, по крайней мере под крышей Нан. Совковая система не способствует науке.
Link to comment
Share on other sites

:girl_sigh:

Не хочу тут топити за Петра, тому що не певен, що це матиме наслідки. Легко порівняю Петра з Кошулинським. Порох, на відміну від всіх, без винятку, політиків першого ешелону за всю історію новітньої України є системною людиною і він ніколи не вирішує складних проблем простими рішеннями. Взагалі дуже мало є людей з системними підходами. Порох далеко не єдиний і, скоріше за все, не найкращий з системних людей, але мова про присутніть у верхніх ешелонах політиків.  

Порох добився безвізу. Там було 20 з чимось пунктів і він системно один за одним виконав. Для Томосу треба було півсотні пунктів і він їх виконав. Для реформи армії треба було сотню пунктів і він їх виконує.

Кошулинський не є поганий, але коли його спитали  про армію, то він відповів дуже примітивно, що от ми дамо гроші і все буде. За Ющенка в армії онучі замінили на шкарпетки і про це багато писали, дискутували, критикували та підтримували... Заміна онучів на шкарпетки це добре, але це не той маштаб, що потрібен для армії. Кошулинський це рівень переходу з онучів ан шкарпетки - добре, але космічно далеко від потреб.(с) :big_boss: 

 

Нахуй обох. Блазні з Свободи начим не кращі за блазнів Ляшка

 

http://www.unn.com.ua/uploads/assets/images/lawko.jpg

Link to comment
Share on other sites

Я как-бы по всем наукам свечку не держал. По некоторым технически, именно так как озвучил, ну и плюс эксплуатация негров. Бывают конечно редкие исключения, но они только подтверждают правило - в Украине науки нет, по крайней мере под крышей Нан. Совковая система не способствует науке.

Пропрацювавши 55 років в науці, з них - 35 в НАНУ, маю право стверджувати що у природничих науках такого нема. Бо треба обов"язково публіковатися за кордоном, а там рецензію не купити, а халтура не проходить. А без публікацій стають звичайними чиновниками. Бо людина, яка не працює активно в науці, дуже швидко втрачає рівень.

Link to comment
Share on other sites

Вова, я бачу, тут всіх здивує.

Вангую вихід в другий тур, або підійде дуже близенько.

Дурнів у нас багато.

А там побачимо

Так, його завдання за очевидним задумом Бєні  перехопити усі протестні настрої, що, умовно кажучи, "не за Юлю" (але сама бабця тут не суб'єкт, а об'єкт дії, тобто допомога їй це лише побічний ефект), попри відверто провладні проекти по "розмиванню" протестного електорату Ляшка, Гриценка, а також непровладні, але теж об'єктивно "розмиваючі" проекти Садового і Кошулинського, і цим забезпечити НЕзбереження на посаді нинішнього пріпіздєнта вже в першому турі, незважаючи на адмінресурс і масштаб можливих фальсифікацій.  А про "дурнів" це ні про що, так можна вважати "дурнями" виборців будь-якого політика, бо жоден політик ніколи не те що не хоче, а просто апріорі невзмозі виконати усі свої обіцянки. То які претензії до абсолютно несамостійного шоумена, якому до політика як до Києва рачки...?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

 

 


А там побачимо
Добре б в цьому житті.. Вже бісить, коли питають за кого я голосуватиму.. Хто я такий, щоб за вас вирішувати?? Скільки ще пєть, юль, вов та революцій потрібно? Наболіло, вибачте, з новим роком
Link to comment
Share on other sites

я ж і кажу, шо результат Вовки здивує багатьох

ясно, шо він - пєтрушка на прутні Бєні

але так багато охочих голоснути за "нове лице", "без зашквару", "без корупції", "селф мейд", проти старих обридлих сук і підарасів , шо здивується навіть старий жидяра

Link to comment
Share on other sites

я ж і кажу, шо результат Вовки здивує багатьох

ясно, шо він - пєтрушка на прутні Бєні

але так багато охочих голоснути за "нове лице", "без зашквару", "без корупції", "селф мейд", проти старих обридлих сук і підарасів , шо здивується навіть старий жидяра

Чого б це Бєня здивувався, коли він якраз на цьому факторі і грається в політику? Він усе це явно прорахував, як йому і притаманно.  Політиком тут працює Коломойський, а не Зеленський.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Пропрацювавши 55 років в науці, з них - 35 в НАНУ, маю право стверджувати що у природничих науках такого нема. Бо треба обов"язково публіковатися за кордоном, а там рецензію не купити, а халтура не проходить. А без публікацій стають звичайними чиновниками. Бо людина, яка не працює активно в науці, дуже швидко втрачає рівень.

Ты сам подтвердил мои слова. Один становится учеными, а сотни, может и тысячи, обычными чиновниками. Но звание у всех одно. И вид наук тут не при чем. Дело в системе.
Link to comment
Share on other sites

Так, його завдання за очевидним задумом Бєні  перехопити усі протестні настрої, що, умовно кажучи, "не за Юлю" (але сама бабця тут не суб'єкт, а об'єкт дії, тобто допомога їй це лише побічний ефект), попри відверто провладні проекти по "розмиванню" протестного електорату Ляшка, Гриценка, а також непровладні, але теж об'єктивно "розмиваючі" проекти Садового і Кошулинського, і цим забезпечити НЕзбереження на посаді нинішнього пріпіздєнта вже в першому турі, незважаючи на адмінресурс і масштаб можливих фальсифікацій.  А про "дурнів" це ні про що, так можна вважати "дурнями" виборців будь-якого політика, бо жоден політик ніколи не те що не хоче, а просто апріорі невзмозі виконати усі свої обіцянки. То які претензії до абсолютно несамостійного шоумена, якому до політика як до Києва рачки...?

 

Досить нести маячню. Чумак теж "розмиваючий проект", бо приєднався до Грица?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Досить нести маячню. Чумак теж "розмиваючий проект", бо приєднався до Грица?

Звичайно, це очевидно.

 

Взагалі ОТ:  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2444786568882700&id=100000541433652   для загального розвитку.

 

P.S. Я ще розумніший за Олещука, який теж не бачить усієї картини....

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Ты сам подтвердил мои слова. Один становится учеными, а сотни, может и тысячи, обычными чиновниками. Но звание у всех одно. И вид наук тут не при чем. Дело в системе.

З мого випуску у 96 інженерів-хіміків науковцями стало лише 14. І - нормально. Промисловість та освіта теж вимагають освічених кадрів. А в будь-якому науковому інституті науковців не більше чверті. Всі інші забезпечують науковий процес. І це практика для всього світу. А звання у всіх однакові. І що??? Така оптимальна практика наукових робіт.

Link to comment
Share on other sites

Звичайно, це очевидно.

 

Взагалі ОТ:  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2444786568882700&id=100000541433652   для загального розвитку.

 

P.S. Я ще розумніший за Олещука, який теж не бачить усієї картини....

 

І що мені той Олещук? Він там пр Зеленського пише. Вважати Кошулинського "несистемним проектом", при тому, що він представник  Свободи, яка сидить на підсосі у Ахметки со товаріщі, може тільки цілком наївна людина. Твої нападки на Гриця такого ж штибу, як і твердження порошків, що Тимоха  - "кремлівська зозуля"  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

І що мені той Олещук? Він там пр Зеленського пише. Вважати Кошулинського "несистемним проектом", при тому, що він представник  Свободи, яка сидить на підсосі у Ахметки со товаріщі, може тільки цілком наївна людина. Твої нападки на Гриця такого ж штибу, як і твердження порошків, що Тимоха  - "кремлівська зозуля"  :gigi:

Навіщо ця брехня?  Ось що симптоматично - прихильник Гриценка жорстко проти націоналістів, не гребуючи і брехнею. Але все цілком природньо - де егоцентричний і лякливий Мостовий, і де націоналізм та Україна...

Link to comment
Share on other sites

Навіщо ця брехня?  Ось що симптоматично - прихильник Гриценка жорстко проти націоналістів, не гребуючи і брехнею. Але все цілком природньо - де егоцентричний і лякливий Мостовий, і де націоналізм та Україна...

 

Яка брехня? Справа Манафорта, чорна бухгалтерія, Свобода. Гугли, онолітег  :gigi:

 

зі,

Я не проти націоналістів, а навпаки. Але Свобода то не націоналісти, а блазні. Принаймні, їх верхівка

нахера ти болдом виділяеш свою писанину? Ти не з дебілами спілкуєшся

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Яка брехня? Справа Манафорта, чорна бухгалтерія, Свобода. Гугли, онолітег  :gigi:

В "амбарній книзі" прізвища окремих людей, а не партії, і якщо Ви цього не розрізняєте, то це прикро.  До того ж, у Мостового є свій Крєдісов - і тут вже на партію не звернеш, це зашквар особистий.

Ну от чим Кошулинський не вгодив? Відомих зашкварів немає, а про той політичний, що є, пишу лише я, і то зрідка, бо давно минуло. Та навіть він не доводить, що Кошулинський сволота, а, скоріше, що недалека несамостійна людина, і от тут різниці з Мостовим немає.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

https://24tv.ua/do_prezidentskoyi_komandi_zelenskogo_priyednalosya_vzhe_ponad_130_tisyach_ukrayintsiv_n1089980   До "президентської" команди Зеленського приєдналося вже понад 130 тисяч українців

Керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, який оголосив про свій намір іти у президенти, збирає команду через спеціальний сайт ze2019.com/team. Менш ніж за добу на ньому зареєструвалося понад 130 тисяч прихильників актора – попри те, що у перші хвилини роботи сторінки 1 січня на неї здійснили потужну хакерську атаку.

За повідомленням студії "Квартал 95" у Facebook, протягом півгодини на сайт прийшло 2,5 мільйона запитів.

"Щойно з’явився сайт нашого руху "Слуга народу", щойно наша "невелика пташка" полетіла вгору – нас атакували хакери. Ми впораємося з цією атакою. Дякуємо, що ви з нами. Всіх переможемо. Ми – молодці!", – звернувся Володимир Зеленський до прихильників, коментуючи ситуацію.

Роботу сайту швидко відновили. Після завершення усієї процедури реєстрації користувачі отримують картинку із написом "ПреЗедент. Слуга народу". Головна вимога до потенційних членів команди – відсутність політичного минулого.

Нагадаємо, у новорічну ніч Володимир Зеленський заявив, що йде у президенти. 

 стало хітом соцмереж і набрало близько 1,7 мільйона переглядів у YouTube.
Link to comment
Share on other sites

До "президентської" команди Зеленського приєдналося вже понад 130 тисяч українців

Не  виключено,  що  ті  130  тис.  такі  самі  як  у  мамки  на  Ютюбі,  Технології - вони  такі  технології...

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...