Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Не ну серьезно. Как Карл? Идеи.. ты же за байдена, и вообще с калихфорнии. У вас там стартап на стартапе.

 

А я ще більш серйозно. Невже ти і справді вважаєш що мета (економіка) виправдовує засоби (узурпування влади)?

Link to comment
Share on other sites

А подделка голосования по почте тебя не смущает?

 

:weep: То все пошуки за шо б зачепитись.,... Ніхто йому не заважа  провести аудит процедур та організувати спостереження за їх дотриманням...... 

Змінено користувачем Uki
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:weep: То все пошуки за шо б зачепитись.,... Ніхто йому не заважа провести аудит процедур та організувати спостереження за їх дотриманням......

Спостереження на мисцях? Ты вообще реален. Там давно забили на закон. Все в угоду победы демократов. Тем более у него не так много власти.
Link to comment
Share on other sites

Спостереження на мисцях? Ты вообще реален. Там давно забили на закон. Все в угоду победы демократов. Тем более у него не так много власти.

 

Хто забив на закон?..... Конкретику можна .... З посиланням на результати офіційних розслідувань, судових процедур, тощо.....

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Забудь про економіку...... 

 

все правильно, запасайся тушонкою, горілкою(бензином), набоями

 

і мені вишли пару сотень долярів, поки не перетворились в папір для розпалювання

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Хто забив на закон?..... Конкретику можна .... З посиланням на результати офіційних розслідувань, судових процедур, тощо.....

Опять искривленное сознание. Жечь лутить убивать можно? Выпускать пачками бандитов и обвинять людей защищающих свою жизнь? Ты неадекватен. Давай я сожгу твой дом и скажу что я из блм. Мне ничего не будет.
Link to comment
Share on other sites

Какие судовые процедуры. Закон не работает, есть политическая целесообразность и обшественное мнение. Честно - устал уже. Ты тупо не воспринимаешь факты, видео что тут постились .... у меня на фирме уже в открытую проводят митинги с агендой за блм, черных расизм и прочее.
Link to comment
Share on other sites

Опять искривленное сознание. Жечь лутить убивать можно? Выпускать пачками бандитов и обвинять людей защищающих свою жизнь? Ты неадекватен. Давай я сожгу твой дом и скажу что я из блм. Мне ничего не будет.

В будь-якому разі, в будь-якій справі, особливо в політиці- ідіотів більше. Такий закон, можна сказати, "великих чисел" ( насправді він про інше, але нехай буде перевантажений, як функція)

Отже, все одне були б крайнощі. Якби Трамп йшов до перемоги з опозиції, було б таке саме- біла молодь, напевно, згадала б часи ку-клукс-клана

Link to comment
Share on other sites

Опять искривленное сознание. Жечь лутить убивать можно? Выпускать пачками бандитов и обвинять людей защищающих свою жизнь? Ты неадекватен. Давай я сожгу твой дом и скажу что я из блм. Мне ничего не будет.

 

Я не адекватний? Це ти не адекватний. 

Я тебе попросив дати якісь підтвердження фальшування виборів, а ти мені про БЛМ  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

В будь-якому разі, в будь-якій справі, особливо в політиці- ідіотів більше. Такий закон, можна сказати, "великих чисел" ( насправді він про інше, але нехай буде перевантажений, як функція)

Отже, все одне були б крайнощі. Якби Трамп йшов до перемоги з опозиції, було б таке саме- біла молодь, напевно, згадала б часи ку-клукс-клана

 

Ти правий......  треба погоджуватись на перенесення виборів..... Одночасно з відставкою президента.... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Я не адекватний? Це ти не адекватний.

Я тебе попросив дати якісь підтвердження фальшування виборів, а ти мені про БЛМ :fp1:

Я тебе в целом про законность в штатах. Не работает. Закон.
Link to comment
Share on other sites

Какие судовые процедуры. Закон не работает, есть политическая целесообразность и обшественное мнение. Честно - устал уже. Ты тупо не воспринимаешь факты, видео что тут постились .... у меня на фирме уже в открытую проводят митинги с агендой за блм, черных расизм и прочее.

Трамп настільки персоналізував внутрішні й зовнішні політику, настільки диктаторськими методами править скрізь, за що береться- в тому числі у власній партії, не рахуючись з істеблішментом, з глибинною державою США- що, здається, прислів'я "клин клином вибивають" стало актуальне, як ніколи. Сходи на ФУП, поспілкуйся з тамошніми трампанатами- з Ольгою Тейлор, з Джанні, з Інанною,- й ти зрозумієш, що вони не зупиняються перед жодними методами й погрожують Україні, не лише ФУПчакам, що якщо хтось буде проти Трампа, то Україна "не одержить жодної допомоги". Це нормально? Це нічим не краще твоїх БЛМ. Якщо вони зжеруть один одного, все тільки спасибі скажуть

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До речі, мій останній бан, аж на 10 днів, був абсолютно ні за що- ви можете перерити все за тиждень-декаду, там не за що банити. Але за ту декаду ви можете знайти публічну пропозицію Інанни стукати на мене- просто так, не за пости- лише за те, що я запропонував патріотам стукати на Тейлор після її україножерних і образливих на бік України та українців, постів. Сам я пояснив, що не можу- бо мене модер буде банити за кожну мою доповідь, разом з тим, на кого доповідь- така в нього практика щодо мене. І одразу Інанна збудилась і запропонувала після КОЖНОГО мого поста, незалежно від змісту, натискати доповідь

 

Хто ще таке робив коли?


Мова йде, зрозуміло, про інший форум, не цей. Сподіваюсь, усі здогадались, який

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Думаєш він через це хоче узурпувати владу?

Где он писал про узурпацию. Он вопрос в твиттере задал. Я считаю это было его ошибкой. Но я не вижу тут никакой узурпации в принципе пока. Только твою истерику. И истерику демократов которые бросились капитализировать на высказывании. С другой стороны есть гораздо более ужасные вещи которые вы не воспринимаете.
Link to comment
Share on other sites

Где он писал про узурпацию. Он вопрос в твиттере задал. Я считаю это было его ошибкой. Но я не вижу тут никакой узурпации в принципе пока. Только твою истерику. И истерику демократов которые бросились капитализировать на высказывании. С другой стороны есть гораздо более ужасные вещи которые вы не воспринимаете.

 

Ну бажання залишатись президентом довше чим треба це тотожньо бажанню узурпувати владу..... Він же задав це питання не просто так....

Link to comment
Share on other sites

Ну бажання залишатись президентом довше чим треба це тотожньо бажанню узурпувати владу..... Він же задав це питання не просто так....

"Судовое заключение? Следствие?" (С) Уки. Ты смотришь что тебе нравится и что ложится в твой нарратив.
Link to comment
Share on other sites

"Судовое заключение? Следствие?" (С) Уки. Ты смотришь что тебе нравится и что ложится в твой нарратив.

 

Так ніхто не каже про спробу узурпації. Поки що мова лише про бажання, висловлене у твітері..... Істерік ніяких нема, просто називаю речі своїми іменами..... 

Link to comment
Share on other sites

Где он писал про узурпацию. Он вопрос в твиттере задал. Я считаю это было его ошибкой. Но я не вижу тут никакой узурпации в принципе пока. Только твою истерику. И истерику демократов которые бросились капитализировать на высказывании. С другой стороны есть гораздо более ужасные вещи которые вы не воспринимаете.

Трамп сам по собі узурпатор, як і Зе. Щоб він не писав у своєму твіттері- річ не в окремих постах, а цілісній політиці 

Link to comment
Share on other sites

А те що ти не бачиш узурпації в подовженні терміну президента за надуманими причинами ...... то це якраз і є "Ты смотришь что тебе нравится и что ложится в твой нарратив"

Link to comment
Share on other sites

А те що ти не бачиш узурпації в подовженні терміну президента за надуманими причинами ...... то це якраз і є "Ты смотришь что тебе нравится и что ложится в твой нарратив"

Да нет никакой узурпации. Усбагойся. Чувак потроллил.еще раз - ты не замечаешь сожженых городов, но впадаешь в истерику от одного вопроса.

Трамп сам по собі узурпатор, як і Зе. Щоб він не писав у своєму твіттері- річ не в окремих постах, а цілісній політиці

И в чем его политика схожа с зе? В чем его узурпация? Вы пишите эмоциями.
Link to comment
Share on other sites

Да нет никакой узурпации. Усбагойся. Чувак потроллил.еще раз - ты не замечаешь сожженых городов, но впадаешь в истерику от одного вопроса.

Ще нема, але бажання вже висловлене...... Закривати очі на це я не збираюсь..... А ти можеш шукати виправдання цим висловлюванням скільки бажаєш

И в чем его политика схожа с зе? В чем его узурпация? Вы пишите эмоциями.

 

Не бреши. Я кілька гілок з цього приводу відкрив

Link to comment
Share on other sites

 

Ще нема, але бажання вже висловлене...... Закривати очі на це я не збираюсь..... А ти можеш шукати виправдання цим висловлюванням скільки бажаєш - твои очи смотрят очень избирательно.

 

 

Не бреши. Я кілька гілок з цього приводу відкрив. - это было не тебе форум склеивает отаеты.

Link to comment
Share on other sites

Ще нема, але бажання вже висловлене...... Закривати очі на це я не збираюсь..... А ти можеш шукати виправдання цим висловлюванням скільки бажаєш - твои очи смотрят очень избирательно.

 

 

Вау.... ;o  Don't believe your lying eyes..... 

Робиш успіхи, вітаю..... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...