Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Ты делаешь выводы не на основании фактов. Просто называешь выборы Трампа идиотизмом, но ни сейчас ни ранее фактажа -0. Соответсвенно я делаю вывод что ты демагог.

Я например не называю голосователей за бидона просто пидарасами.я привожу длительную цепь логических выводов основанных на фактах.

 

У тебе стільки ж логіки при трактуванні фактажу скільки і вдумчивості та уваги при при критиці повідомлень опонента.....

 

Я сказав шо ДЛЯ БЛМЩИКІВ допустити перемогу трампа було б ідіотизмом......  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Тоесть ты отделяешь черных в целом и БЛМщиков? ПОтому что так как Трамп топил всю жизнь за интересы черных, мало кто это делал.

 

Нормальним чорним не подобається  багато з того шо творить БЛМ....  Навіть тим шо проти Трампа......

Я знаю таких.....

Link to comment
Share on other sites

У тебе стільки ж логіки при трактуванні фактажу скільки і вдумчивості та уваги при при критиці повідомлень опонента.....

 

Я сказав шо ДЛЯ БЛМЩИКІВ допустити перемогу трампа було б ідіотизмом...... :fp1:

"Крім того треба бути повними ідіотами шоб не привернутись та залишитись ще на 4 роки з Трампом....." - совок ты. Родился совком так и продолжаешь им быть.

Link to comment
Share on other sites

"Крім того треба бути повними ідіотами шоб не привернутись та залишитись ще на 4 роки з Трампом....." - совок ты. Родился совком так и продолжаешь им быть.

 

Та я розумію, шо ти любиш кидатись цим направо і наліво, коли тобі шось не подобається або шось не розумієш..... 

Я ж не просто так написав "привернутись"..... але куди там тобі осягнути таке  :fp1:

Та і розмова була не з тобою...... Для тебе я б пояснив простішими, прямими та легкими для сприйняття фразами  B-)

Link to comment
Share on other sites

Представники американської розвідки вважають, що Росія використовує різні заходи для очорнення кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена напередодні листопадових виборів.


Про це заявив глава контррозвідки США Вільям Еваніна, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.


 


Зазначається також, що особи, пов'язані з Кремлем, підвищують ставку президента Дональда Трампа на переобрання.


 


Американські чиновники також вважають, що Китай у свою чергу не хоче, щоб Трамп переобрався на другий термін, тому загострює критику Білого дому і розширює зусилля по тиску на політичних діячів, які розглядаються як такі, що суперечать інтересам Пекіна.


 

Заява Вільяма Еваніни в п'ятницю вважається найбільш різкою заявою розвідувального співтовариства США, що зв'язує Кремль зі спробами домогтися переобрання Трампа - чутлива тема для президента, який відкинув оцінки розвідслужб про те, що Росія намагалася допомогти йому в 2016 році. Еваніна також пов'язав несхвалення Москвою Байдена з його роллю віцепрезидента у формуванні політики адміністрації Обами, що підтримувала Україну.


 


Трамп у п’ятницю заперечив ідею про те, що Росія зневажливо ставиться до Байдена. "Я думаю, що остання людина, яку Росія хоче бачити на посаді президента, - це Дональд Трамп, тому що ніхто не був жорсткішим по відношенню до Росії, ніж я", — сказав він.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та я розумію, шо ти любиш кидатись цим направо і наліво, коли тобі шось не подобається або шось не розумієш.....

Я ж не просто так написав "привернутись"..... але куди там тобі осягнути таке :fp1:

Та і розмова була не з тобою...... Для тебе я б пояснив простішими, прямими та легкими для сприйняття фразами B-)

Ну попробуй обьяснить простыми фразами )) только у тебя это не получится. Будет много многоточий задумчивых глубокомысленных ответвлений и недосказанностей. Идеальный демократ )))
Link to comment
Share on other sites

Трамп молоток, уделал левых их же оружием.

http://djhjmedia.com/kari/video-trump-calls-maskless-friends-a-peaceful-protest-at-golf-club-presser-media-loses-it/

 

Это в принципе все завывания демов о короне и масках говорить - peaceful protest! И все демократический разрыв мозга гарантирован.

Link to comment
Share on other sites

 

Представники американської розвідки вважають, що Росія використовує різні заходи для очорнення кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена напередодні листопадових виборів.

Про це заявив глава контррозвідки США Вільям Еваніна, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

 

Зазначається також, що особи, пов'язані з Кремлем, підвищують ставку президента Дональда Трампа на переобрання.

 

Американські чиновники також вважають, що Китай у свою чергу не хоче, щоб Трамп переобрався на другий термін, тому загострює критику Білого дому і розширює зусилля по тиску на політичних діячів, які розглядаються як такі, що суперечать інтересам Пекіна.

 

Заява Вільяма Еваніни в п'ятницю вважається найбільш різкою заявою розвідувального співтовариства США, що зв'язує Кремль зі спробами домогтися переобрання Трампа - чутлива тема для президента, який відкинув оцінки розвідслужб про те, що Росія намагалася допомогти йому в 2016 році. Еваніна також пов'язав несхвалення Москвою Байдена з його роллю віцепрезидента у формуванні політики адміністрації Обами, що підтримувала Україну.

 

Трамп у п’ятницю заперечив ідею про те, що Росія зневажливо ставиться до Байдена. "Я думаю, що остання людина, яку Росія хоче бачити на посаді президента, - це Дональд Трамп, тому що ніхто не був жорсткішим по відношенню до Росії, ніж я", — сказав він.

 

 

 

Я правильно розумію: заради того, щоб посунути несистемного Трампа, американські еліти готові вкласти Штати під Китай?

Link to comment
Share on other sites

Я правильно розумію: заради того, щоб посунути несистемного Трампа, американські еліти готові вкласти Штати під Китай?

Абсолютно верно. Только я бы перефразировал - Китай чтобы убрать неудобного Трампа руками демократов готов пойти на все.
Link to comment
Share on other sites

Ну попробуй обьяснить простыми фразами )) только у тебя это не получится. Будет много многоточий задумчивых глубокомысленных ответвлений и недосказанностей. Идеальный демократ )))

 

Я тобі вже пояснив...... Я мав на увазі БЛМщиків  :fp1:

Тіпа тої шо написала твіт

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Я тобі вже пояснив...... Я мав на увазі БЛМщиків :fp1:

Тіпа тої шо написала твіт

У тебя там две абсолютно несвязанные лингвистически фразы. Перепиши грамотно и я с тобой соглашусь возможно

 

пока это выглядит так что все кто за трампа - идиоты. поэтому я с этим аргументировал.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Я правильно розумію: заради того, щоб посунути несистемного Трампа, американські еліти готові вкласти Штати під Китай?

 

Чого б це? Штати, це не Україна, яку наша меншовартісна гівноеліта спить і бачить, аби під когось вкласти і на тому отримати свій гешефт. Просто кожний грає свою гру. І китайози в тому не є виключенням 

Link to comment
Share on other sites

У тебя там две абсолютно несвязанные лингвистически фразы. Перепиши грамотно и я с тобой соглашусь возможно

 

пока это выглядит так что все кто за трампа - идиоты. поэтому я с этим аргументировал.

 

Не каже шо мені робити..... Ну сам розумієш...... 

Я достатньо все персонально для тебе розжував...... Далі вже сам.....

Link to comment
Share on other sites

Я правильно розумію: заради того, щоб посунути несистемного Трампа, американські еліти готові вкласти Штати під Китай?

 

:weep:

 

То люди просто хочуть аби " несистемний" дегенерат зайняв своє гідне місце в одній із відповідних установ. Бо ще чотири роки і чергова твіттерова війна призведе до того, що не тільки китайці, але й решта півсвіту підійматимуть Америку на сміх  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

А ведь и в сша корону потом признают медиа проектом, ложью. Только всем будет пох.

 

Несостоятельность Национального антикоррупционного бюро и Специализированной антикоррупционной прокуратуры за 3,5 года собрать достаточно доказательств по делу "Роттердам +" для его передачи в суд в очередной раз подтвердила безосновательность всех подозрений и отсутствие какого-либо состава преступления в этом деле.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил бывший глава НКРЕКП (2015-2018 годы) Дмитрий Вовк, информирует Цензор.НЕТ.

 

"Сегодня знаковый день в расследовании дела "Роттердам+". Наконец-то я дождался того момента, когда многоуважаемые и авторитетные антикоррупционные органы НАБУ и САП признали, что все дело - фейк, призрак и фантом. Его не существует, как не существует и убытков от введения формулы, и существовать их не могло", - прокомментировал Вовк информацию об остановке расследование по делу "Роттердам + ".

Link to comment
Share on other sites

А ведь и в сша корону потом признают медиа проектом, ложью. Только всем будет пох.

 

Несостоятельность Национального антикоррупционного бюро и Специализированной антикоррупционной прокуратуры за 3,5 года собрать достаточно доказательств по делу "Роттердам +" для его передачи в суд в очередной раз подтвердила безосновательность всех подозрений и отсутствие какого-либо состава преступления в этом деле.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил бывший глава НКРЕКП (2015-2018 годы) Дмитрий Вовк, информирует Цензор.НЕТ.

 

"Сегодня знаковый день в расследовании дела "Роттердам+". Наконец-то я дождался того момента, когда многоуважаемые и авторитетные антикоррупционные органы НАБУ и САП признали, что все дело - фейк, призрак и фантом. Его не существует, как не существует и убытков от введения формулы, и существовать их не могло", - прокомментировал Вовк информацию об остановке расследование по делу "Роттердам + ".

 

Так справу успішно зливають зебаньки. Досі немає експертизи СБУ по збиткам, яку штучно тормозить Баканов.  А без неї немає справи. Шо там собі пиздить Вовк, то нікому не цікаво. Нехай в Україну спочатку приїде.

Link to comment
Share on other sites

Так справу успішно зливають зебаньки. Досі немає експертизи СБУ по збиткам, яку штучно тормозить Баканов. А без неї немає справи. Шо там собі пиздить Вовк, то нікому не цікаво. Нехай в Україну спочатку приїде.

А смысла им сливать? Они Петра щимят периодически. Такое дело слить никакого смысла нет. Но то такое тут штаты обсуждаем.
Link to comment
Share on other sites

А смысла им сливать? Они Петра щимят периодически. Такое дело слить никакого смысла нет. Но то такое тут штаты обсуждаем.

 

Щімят так мощно, що кнурята голосами в раді допомагають зебанячі закони приймати. Мабуть з переляку, не інакше

Link to comment
Share on other sites

Уки ты назвал голосователей за Трампа идиотами. Я тебе скажу после всего - голосовать за партию которая содержит АОС или за кандидата в презы это надо быть конченым отморозком. Особенно людям свалившим из совка, которые по идее должны знать что такое совок. И должны поддерживать капиталистические ценности.
Link to comment
Share on other sites

Щімят так мощно, що кнурята голосами в раді допомагають зебанячі закони приймати. Мабуть з переляку, не інакше

Честно я уже особо не слежу. Просто привел как пример нарратива который оказался в последствии полным фейком и на который потом всем стало похеру. Просто похеру. Это так работает.
Link to comment
Share on other sites

Trump signs executive orders to extend unemployment benefits, provide a payroll tax holiday, defer student loan payments and extend the federal moratorium on evictions, after talks in Congress collapsed; Democrats vow to sue the President - CNBC

там пишут что не все так просто. $400 в неделю, $200 должны заматчить бюджеты штатов, 200 идут из фед бюджета. Штаты многие на грани банкротства из за ипаного ковида.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...