Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Ну от уряд вирішив розділити цей ризик...... Нічого поганого в цьому не бачу....... Якщо правильно все організувати то кінські ціни можна трохи притримати......

яким чином уряд ділить мій ризик? де взагалі ти побачив уряд у моїх стосунках з госпіталем? за що саме я заплатив 4000?

 

що значить правильно організувати. то і є результат організації обама кере. ми досі по ній живемо. максимум що трампу вдалося то відмінити дибільний штраф, і то через шалений спротив демокоатів у яких був скотус та хаус. то що очікувати? воно -обама - дибільне вже доведено.

Link to comment
Share on other sites

яким чином уряд ділить мій ризик? 

 

Компенсує лікарням частину збитків за неоплачені рахунки........ Допомагає тим хто не може дозволити собі страховку оформити її та піклуватись за своє здоров'я щоб зняти навантаження на медицину

Link to comment
Share on other sites

Коли людина непритомна - у неї нема ніякого вибору, у лікарні також.......

ризики людини та лікарні... що заважало людині отримать медікере.

лікарня веде бізнес, і всі ризики там закладені в ціні, ти за них не переживай.

Link to comment
Share on other sites

ризики людини та лікарні... що заважало людині отримать медікере.

лікарня веде бізнес, і всі ризики там закладені в ціні, ти за них не переживай.

 

Іменно..... в результаті цього "не переживай" космічні ціни...... Якщо уряд візьме на себе частину ризиків, то є можливість вимусити лікарні знизити ці ціни.....

Link to comment
Share on other sites

Іменно..... в результаті цього "не переживай" космічні ціни...... Якщо уряд візьме на себе частину ризиків, то є можливість вимусити лікарні знизити ці ціни.....

https://www.usatoday.com/story/news/politics/2017/07/03/who-pays-when-someone-without-insurance-shows-up-er/445756001

 

вже проходили в мічігані, збільшили кількість застрахованих... ніфіга ціна не впала. то було під обамою я так розумію.

Link to comment
Share on other sites

https://www.usatoday.com/story/news/politics/2017/07/03/who-pays-when-someone-without-insurance-shows-up-er/445756001

 

вже проходили в мічігані, збільшили кількість застрахованих... ніфіга ціна не впала. то було під обамою я так розумію.

 

 

Так на це треба час...... Зараз штрафи відмінили...... Тепер треба більше часу......... 

Link to comment
Share on other sites

:lol2: вже подобається гівно......

з'явився вибір їсти гівно чи ні. обама заганяв їсти то гівно штрафами.

Е ні ..... виграють деми тепер і 20ку тисяч на рік тобі доведеться тепер віддати на медицину полюбому.........

а тобі нє?
Link to comment
Share on other sites

чому тебе приваблює перспектива віддавать більше грошей?

 

Думаю навпаки,  за кілька років сума зменьшиться, уряд почне спонукати людей слідкувати за власним здоров'ям.....

Link to comment
Share on other sites

Думаю навпаки,  за кілька років сума зменьшиться, уряд почне спонукати людей слідкувати за власним здоров'ям.....

вже проходили... маніпуляції цифрами та фактами при плануванні... а по факту премії зросли на 49%. маркет знизився на 24%. розходи зросли.

 

https://www.forbes.com/sites/theapothecary/2016/07/28/overwhelming-evidence-that-obamacare-caused-premiums-to-increase-substantially/#660c666615be

 

але все забулося - давайте по новій  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

вже проходили... маніпуляції цифрами та фактами при плануванні... а по факту премії зросли на 49%. маркет знизився на 24%. розходи зросли.

 

https://www.forbes.com/sites/theapothecary/2016/07/28/overwhelming-evidence-that-obamacare-caused-premiums-to-increase-substantially/#660c666615be

 

але все забулося - давайте по новій  :fp1:

 

Уряд вже полюбому по горлянку в цьому...... Добізнесувались на пару з урядом до того що в штатах всі ліки коштують вдесятеро дорожче чим в решті світу............ Медицина вже давно не є чесним бізнесом, так що не треба себе обманювати про конкуренцію та бізнес, а треба починати наводити порядок там......

Link to comment
Share on other sites

Уряд вже полюбому по горлянку в цьому...... Добізнесувались на пару з урядом до того що в штатах всі ліки коштують вдесятеро дорожче чим в решті світу............ Медицина вже давно не є чесним бізнесом, так що не треба себе обманювати про конкуренцію та бізнес, а треба починати наводити порядок там......

 

о це вже по суті від тебе нарешті. державна медицина. так би зразу й сказав.

 

а про ліки - то вже інша парафія, закони й патенти. то я так розумію теж треба віддати державі?

 

загівнили країну своїми соціальними експериментами, обісралися, все на трампа зпихнули - і по прогресивному у совок. 

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

о це вже по суті від тебе нарешті. державна медицина. так би зразу й сказав.

 

а про ліки - то вже інша парафія, закони й патенти. то я так розумію теж треба віддати державі?

 

загівнили країну своїми соціальними експериментами, обісралися, все на трампа зпихнули - і по прогресивному у совок. 

 

Загівнили медицину цими монополістичними експериментами....... Державу використовують лише для того щоб гарантовано перекачувати бабло від людей до фармацевтичних корпорацій........

Link to comment
Share on other sites

Загівнили медицину цими монополістичними експериментами....... Державу використовують лише для того щоб гарантовано перекачувати бабло від людей до фармацевтичних корпорацій........

 

Загівнили медицину цими монополістичними експериментами - якими, якими експериментами?

 

і до речі яким чином держава до "прокачування" бабла. держава там і поряд не стояла. хіба шо медікере.

 

ти краще скажи патенти та закони мають виконуватись чи ні.

Link to comment
Share on other sites

Загівнили медицину цими монополістичними експериментами - якими, якими експериментами?

 

і до речі яким чином держава до "прокачування" бабла. держава там і поряд не стояла. хіба шо медікере.

 

ти краще скажи патенти та закони мають виконуватись чи ні.

 

Стояла.... Там купа регуляцій, лобійованих фармацевтичними компаніями, які унеможливлюють конкуренцію............

Link to comment
Share on other sites

Стояла.... Там купа регуляцій, лобійованих фармацевтичними компаніями, які унеможливлюють конкуренцію............

я не буду здивований якщо то все лобіювалося та прокачувалося демократами. хоча не буду стверджувать.

 

а взагалі я вважаю що сама гірша монополія - то монополія держави. 

Link to comment
Share on other sites

Полюбому прикидатись овечками, та ховатись за простирадло фрімаркету вже запізно........

 

 

мені це нагадує "назло бабушке отморожу себе уши"...

давай похеримо фрі маркет, і віддамо все державі  :fp1:

десь це ми вже проходили...

Link to comment
Share on other sites

мені це нагадує "назло бабушке отморожу себе уши"...

давай похеримо фрі маркет, і віддамо все державі  :fp1:

десь це ми вже проходили...

 

Це навпаки пошуки капелюха щоб вуха не відмерзли

Link to comment
Share on other sites

https://www.foxnews.com/politics/anti-protesters-attack-jews-trump-vehicle-convoy-new-york

Для Уки: Сага о толерантности левачья

автопробег назывался просто и без прикрас "евреи за Трампа", что вызвало особенную ненависть радикальной части левых — машины закидывали камнями и яйцами, в открытые окна прыскали из перцовых балончиков и всеми силами доказывали в очередной раз, что левая тусовка и свобода слова понятия из паралельных вселенных.
Меня такие вещи бесят просто неимоверно, но представим себе на секундочку обратную картину — ралли "евреи за Байдена" было бы атаковано ультраправыми — я представляю какой бы вой начался в официальных медиа, как бы они там обвиняли, уличали и изобличали — как Kamala заявляла бы, что у нее тоже есть еврейские корни, a Elizabeth Warren на радостях сделала бы еще один тест ДНК. Ну, а в нашей реальности пока кроме fox news и на удивление NYT — все молчат.
С другой стороны, подобные события помогают людям определиться с голосованием и занять определенную строну — подобные картины и трансцедентальное знание за кого будут голосовать атакующие делает выбор достаточно простым.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...