Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Ну шо, подтверждается один из сценариев апокалипсиса....минимально скорее всего победит дядя Джо (хотя уже набрал наибольшую за всю истрию пачку голосов - у путинского щенка на 2 миллиона меньше). Но из-за непрямых выборов это как говориться ни о чем (вот она гримаса демократии). И тем не менее даже в штабе рыжего гондона понимают, что голосов им не хватит и пошли играть план Пу - Додик до окончания подсчета голосов объявляет себя победителем и требует остановить дальшейший подсчет  :fp1: а дали.... Дали буде! 

ти віриш в надзвичайний стан введений Трампом у боротьбі з короною/блм/дідьком лисим? Чи в пряму узурпацію по принципу "всі гавно - я дартаньян"? Ну тобто в тому, що Трамп на це здатний, я не сумніваюсь, питання чи захочуть респи і безпосереднє трампівське оточення на таке підписуватись?

Link to comment
Share on other sites

Ну все правильно.... Трамп пвинен все оплатити UNLESS різниця меньше 0,25%

UNLESS це означає "якщо наступне твердження не справдиться"

Ну власне. Unless - це "хіба що".

Link to comment
Share on other sites

 

Вісконсін для Додіка всьо...

 

Reid Epstein, in Madison, Wis. 2m ago

Joe Biden has won Wisconsin, according to The Associated Press, flipping a state President Trump narrowly won in 2016.

 

 

Мішиген та Невада роблять його президентом

Link to comment
Share on other sites

Виглядає так, що Вісконсин і Мічиган таки за Байдена. По Пенсильванії і Неваді. там лише 60%+ порахували, тому нічого не зрозуміло поки

 

Там дуже багато гтлосували поштою... А левова більшість голосів поштою - за Байдена. Але перевага певно буде мінімальною. Може навіть такою як у Флориді, коли "переміг" Буш, а Гор просто не став розкачувати лодку, хоч потім було доведено, що пераможець він. Ці обидва такого блогородства точно не виявлять. Будуть вигризати кожен голос за  будь-яку ціну. 

Link to comment
Share on other sites

Байдена?

 

Ну да..... Якщо обидва штати за нього - то якраз 270..... UNLESS якась з projections в останній момент не справдиться через помилку, рішення суда, тощо..... Але то вже зовсім інша історія.... 

Link to comment
Share on other sites

Вісконсін будуть перераховувати

 

Reid Epstein, in Madison, Wis. 3m ago

Trump’s campaign manager says he’ll request a recount in Wisconsin, though it may be up to two weeks before one can begin. In 2016 a statewide recount increased Trump’s margin by 131 votes

Link to comment
Share on other sites

Ну да..... Якщо обидва штати за нього - то якраз 270..... UNLESS якась з projections в останній момент не справдиться через помилку, рішення суда, тощо..... Але то вже зовсім інша історія.... 

питання, що буде робити Трамп, якщо Вісконсін теж за БАйдена? Тоді перевага в голосах буде дуже суттєвою

Link to comment
Share on other sites

В Неваді найбільш чисельне каунті-  Кларк ( там, де Лас-Вегас) пораховано менше, ніж репівські, одне з яких уже закінчило дистанцію в 100%

Отже, на відміну від Вісконсина в Неваді, як і в Мічигані, все буде блакитнішати в підсумку тільки більше

 

Але Вісконсин для репів недосяжний, зупиняться десь в діапазоні від  - 0.5% до -0.3% ( в 2016 році у Трампа там було +0.7%, в Мічигані +0.3% )

Link to comment
Share on other sites

 

Вісконсін будуть перераховувати

 

Reid Epstein, in Madison, Wis. 3m ago

Trump’s campaign manager says he’ll request a recount in Wisconsin, though it may be up to two weeks before one can begin. In 2016 a statewide recount increased Trump’s margin by 131 votes

 

якраз риторичне питання запостив ))

 

ну ясно, Трамп буде всіма силами звести все до статистичної похибки

Link to comment
Share on other sites

питання, що буде робити Трамп, якщо Вісконсін теж за БАйдена? Тоді перевага в голосах буде дуже суттєвою

тут уже сказали. Судитись

Але то вже буде потім. Поки що краще насолоджуватись моментом

Link to comment
Share on other sites

Як би там не було - я радий за Арізону  B-) Може в тому, що Додік там жиденько обісрався і є частка моїх зусиль від 12 року, коли проводив виховно-розяснювальні роботи з місцевми реднеками  :D

Link to comment
Share on other sites

тут уже сказали. Судитись

Але то вже буде потім. Поки що краще насолоджуватись моментом

то було риторичне запитання )

Реально цікаво інше: який відсоток виборців схаває "це всьо не рахується, я През, бо я так  сказав"?

Link to comment
Share on other sites

Якщо Байден візме Пенсильванію з різницею більше відсотка, то перерахунку не буде

 

 

Трамп лідирує в Пенсільванії станом на 5 годину ранку середи з перевагою у майже 700 тисяч голосів. Шанси Байдена залежать від того, чи зможе він виграти більшу частину з понад 1,4 мільйона бюлетенів, які слід підрахувати.

Розрахунки The New York Times підтверджують, що поштових голосів достатньо для перемоги Байдена у Пенсильванії. Якщо прогноз NYT справдиться, Байден може набрати 50.3% голосів виборців, Трамп - 48.5%.

 
За вже наявними даними поштового голосування, Джо Байдена підтримали 78% відсотків виборців, що голосували поштою, 21% - віддали свої голоси  Трампа. І хоча немає твердих гарантій, що виборці, які голосували поштою, підтримають Байдена з такою значною перевагою - є підстави цього очікувати. Журналісти NYT з'ясували, що райони, де люди переважно голосували поштою, ще більш схильні підтримують демократів, ніж штат Пенсільванія в цілому.  Через це відрив Байдена може бути ще більшим
 
Link to comment
Share on other sites

В Джорджії не порахованим є лише одне каунті, досить чисельне- каунті Фултон, і воно за Байдена. Але воно теж уже практично пораховане. Інші каунті пораховані на 100%

Результат по каунті трохи не відповідає загальному, але то вже таке

ПІвнічна Кароліна порахована вся

Незрозуміло, чому по цих двох штатах не дають кінцевий результат- там демократи мали зрівнятись з республіканцями, або підійти до них на відстань нуля

Link to comment
Share on other sites

 

Якщо Байден візме Пенсильванію з різницею більше відсотка, то перерахунку не буде

 

 

 

Трамп лідирує в Пенсільванії станом на 5 годину ранку середи з перевагою у майже 700 тисяч голосів. Шанси Байдена залежать від того, чи зможе він виграти більшу частину з понад 1,4 мільйона бюлетенів, які слід підрахувати.

Розрахунки The New York Times підтверджують, що поштових голосів достатньо для перемоги Байдена у Пенсильванії. Якщо прогноз NYT справдиться, Байден може набрати 50.3% голосів виборців, Трамп - 48.5%.

 
За вже наявними даними поштового голосування, Джо Байдена підтримали 78% відсотків виборців, що голосували поштою, 21% - віддали свої голоси  Трампа. І хоча немає твердих гарантій, що виборці, які голосували поштою, підтримають Байдена з такою значною перевагою - є підстави цього очікувати. Журналісти NYT з'ясували, що райони, де люди переважно голосували поштою, ще більш схильні підтримують демократів, ніж штат Пенсільванія в цілому.  Через це відрив Байдена може бути ще більшим

 

 

 

я теж так думаю

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Давно вже республіканці не зазнавали НАСТІЛЬКИ принизливої поразки...

 

На ФУПі  Ольга Тейлор відкрила зранку гілку: "Ну що,- піднімемо келихи за Трампа?"

Якби я не був забанений там на місяць, я спитав би- а Жирик уже там, біля тебе?

Link to comment
Share on other sites

Якщо Байден візме Пенсильванію з різницею більше відсотка, то перерахунку не буде

Трамп лідирує в Пенсільванії станом на 5 годину ранку середи з перевагою у майже 700 тисяч голосів.

Станом на зараз вже 400 тис.

Link to comment
Share on other sites

Як би там не було - я радий за Арізону  B-) Може в тому, що Додік там жиденько обісрався і є частка моїх зусиль від 12 року, коли проводив виховно-розяснювальні роботи з місцевми реднеками  :D

В Аризоні Фінікс просто величезне розрісся. Пофіг ті реднеки

А у Фініксу завелась чималенька єврейська діаспора. Крім всього іншого 

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Станом на зараз вже 400 тис.

 

При цьому слабо порахована Філадельфія, де 78% за Байдена.

Якщо Пенсильванія буде за Байдена - то це розгром Трампа. Але я думаю все ж вирішиться з мінімальною перевагою і не факт, що на користь Юайдена, хоча до цього все йде.

Link to comment
Share on other sites

В Аризоні Фінікс просто гігантські розрісся. По фіг ті реднеки

А у Фініксу завелась чималенька єврейська діаспора. Крім всього іншого 

 

Просто навала Каліфорнійців, які тікають від дорогучих цін........  Найближчі до улюбленого штату агломерації з доступним житлом це Лас Вегас та Фінікс

Link to comment
Share on other sites

Реднекам у даному разі нічого не доведеш. Як нашим жлобам- вони будуть стояти на своєму, і чим логічніше Ви будете їх переконувати, тим сильніше в них буде зростати переконання, що Ви хочете їх надути

Link to comment
Share on other sites

Реднекам у даному разі нічого не доведеш. Як нашим жлобам- вони будуть стояти на своєму, і чим логічніше Ви будете їх переконувати, тим сильніше в них буде зростати переконання, що Ви хочете їх надути

на простих людей дуже вплинули прогроми БЛМ. Я не знаю в чому прихильники Трампа вбачали плюси погромів для Байдена

Link to comment
Share on other sites

на простих людей дуже вплинули прогроми БЛМ. Я не знаю в чому прихильники Трампа вбачали плюси погромів для Байдена

 

На кубинців однозначно це подіяло...... Без погромів навряд Трамп взяв би флориду 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...