Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Злиє язикі бають, шо МАГА пролітає на цих виборах. А ГОПи більшість втратять у конгресі  :gigi:

 

Будем надіятись що це вимусить ГОП трохи переглянути свої пріоритети....... 

Link to comment
Share on other sites

То ти почнеш валізи додому пакувати, якщо Додік разом із своєю шоблою ГОПів пролетить? :gigi:

судячи з того що Україну путіну зливали при обамі, я б не назвав то самим безпечним місцем на планеті в разі перемоги обамівського наступника))
Link to comment
Share on other sites

Будем надіятись що це вимусить ГОП трохи переглянути свої пріоритети.......

цікаво взагалі сенс існування та пріорітети демократів без Трампа ))) ковід та боротьба з ним?
Link to comment
Share on other sites

цікаво взагалі сенс існування та пріорітети демократів без Трампа ))) ковід та боротьба з ним?

та ну тут ти загнув. Якраз "ворогів" у демократів дохріна: тут і расизм, і глобальне потепління і т.д. і т.п.

В тому й їхня проблема, що у них немає чіткого фокусу, єдиної мети для всіх прихильників. У Трампа, зрештою, теж немає, крім голого лозунгу грейтегейн, але Трамп розігрує ще з 16 року карту "всі гамно, я дартаньян", тому мета у  нього захисна - відстояти Америку від всіх врогів (ворогів Трампа само-собою).

А деми розпилюються на всяку фігню.

Link to comment
Share on other sites

ні почекайте. давайте про пріорітети демократичні. перефарбувати волосся в зелений колір по прогресивному? відмінити інститут сімї та іпстися ув ачько гаряче як Борат? боротись з системним расизмом та сплачувати гетто ще більше податків? глобальний ЧОП? Попалити всі книжки з історії? відмінити поліцію?

 

все таке смачненьке Укі а ну конкретизуй про пріорітети!

Link to comment
Share on other sites

ні почекайте. давайте про пріорітети демократичні. перефарбувати волосся в зелений колір по прогресивному? відмінити інститут сімї та іпстися ув ачько гаряче як Борат? боротись з системним расизмом та сплачувати гетто ще більше податків? глобальний ЧОП? Попалити всі книжки з історії? відмінити поліцію?

 

все таке смачненьке Укі а ну конкретизуй про пріорітети!

 

Ну то ти дно перерахував..... Є також і високі пріоритети..... Такі як покращення інфраструктури, реформи в медицині, перехід на оновлювальні джерела енергії......

Link to comment
Share on other sites

Ну то ти дно перерахував..... Є також і високі пріоритети..... Такі як покращення інфраструктури, реформи в медицині, перехід на оновлювальні джерела енергії......

серьозно? то медицина то ваша обама кере? оте гівно? вже проходили, дякую.

а шо там за реформи в інфраструктурі? шось не чув нічого.

Link to comment
Share on other sites

серьозно? то медицина то ваша обама кере? оте гівно? вже проходили, дякую.

а шо там за реформи в інфраструктурі? шось не чув нічого.

 

..... а ти хоча б можеш пояснити в чому воно гівно? чи просто репродукуєш нарратив?

Link to comment
Share on other sites

..... а ти хоча б можеш пояснити в чому воно гівно? чи просто репродукуєш нарратив?

в ціні. у штрафі за те якщо ти її не отримуєш. я кажу заплатив $4000 штрафу за 2018 за те що в мене не було страховки.
Link to comment
Share on other sites

в ціні. у штрафі за те якщо ти її не отримуєш. я кажу заплатив $4000 штрафу за 2018 за те що в мене не було страховки.

 

Адекватний штраф...... Якби з тобою шось сталось в момент коли у тебе нема нічого, державі довелось би ставити тебе на ноги за свій рахунок.... За те і штраф.

Link to comment
Share on other sites

Адекватний штраф...... Якби з тобою шось сталось в момент коли у тебе нема нічого, державі довелось би ставити тебе на ноги за свій рахунок.... За те і штраф.

брехня. люба лікарня викотила б мені рахунок. якби в мене не було грошей - я б отримав медікере, це і є турбота держави.
Link to comment
Share on other sites

брехня. люба лікарня викотила б мені рахунок. якби в мене не було грошей - я б отримав медікере, це і є турбота держави.

 

Ну от своїм штрафом і оплатив турботу держави..... Якщо не хочеш - то купуй страховку щоб вона турбувалась......

Як на мене то все логічно.... Гівняність Обамакер так і не доведена.....

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Ну от своїм штрафом і оплатив турботу держави..... Якщо не хочеш - то купуй страховку щоб вона турбувалась......

Як на мене то все логічно.... Гівняність Обамакер так і не доведена.....

нічого не зрозумів, у чому турбота держави? ти знаєш що у штатах найвищий рівень банкрутсв через неспроможність сплатити медичні біли
Link to comment
Share on other sites

нічого не зрозумів, у чому турбота держави? ти знаєш що у штатах найвищий рівень банкрутсв через неспроможність сплатити медичні біли

 

Ага, людям бабла не вистача, а уряду за це віддуватись....... 

Купуй страховку і не буде банкрутства

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Ага, людям бабла не вистача, а уряду за це віддуватись.......

Купуй страховку і не буде банкрутства

ти нічого не зрозумів. ЦЕ МІЙ ВИБІР І МІЙ РИЗИК. Це Штати. тут дорослі люди і ідуть на ризик СВІДОМО. причому тут бабла не вистача???

так за яку турботу держави я заплатив $4000? якби щось трапилось колектри відібрали б все, бо гопіталь то бізнес. це не тільки медицина це все так тут працює.

 

до речі те саме в європі, в мене син зламав ногу на горі, то мені біли клініка в україну слала. ледь розрулив з кінченою українською страховою.

Link to comment
Share on other sites

ти можеш прорахувати - чи віддати тобі в рік 15 000 за кінчену бронзову страховку з обомакере,з дедактібл 3000 та коіншуренс 20%. якщо щось трапиться - то в рік ти все одно полиняв на 20000 мінімум. то має бути шось дуже серьозне щоб була така сума. це не враховуючи 3% податку що люди платять з дарплатні на медікере, за бідних з гетто.
Link to comment
Share on other sites

ти нічого не зрозумів. ЦЕ МІЙ ВИБІР І МІЙ РИЗИК. Це Штати. тут дорослі люди і ідуть на ризик СВІДОМО. причому тут бабла не вистача???

так за яку турботу держави я заплатив $4000? якби щось трапилось колектри відібрали б все, бо гопіталь то бізнес. це не тільки медицина це все так тут працює.

 

до речі те саме в європі, в мене син зламав ногу на горі, то мені біли клініка в україну слала. ледь розрулив з кінченою українською страховою.

 

Це не лише твій ризик..... Якщо раптом у тебе бабла нема - то це і ризик держави також....... Бо відмовитись рятувати тебе не можна.....

Link to comment
Share on other sites

ти можеш прорахувати - чи віддати тобі в рік 15 000 за кінчену бронзову страховку з обомакере,з дедактібл 3000 та коіншуренс 20%. якщо щось трапиться - то в рік ти все одно полиняв на 20000 мінімум. то має бути шось дуже серьозне щоб була така сума. це не враховуючи 3% податку що люди платять з дарплатні на медікере, за бідних з гетто.

 

На 20 тис не полиняєш.... Люба страховка має Max Out of Pocket

Link to comment
Share on other sites

Це не лише твій ризик..... Якщо раптом у тебе бабла нема - то це і ризик держави також....... Бо відмовитись рятувати тебе не можна.....

то ризик госпіталю. тому вони так і кидаються на всіх чи є страховка чи нема.

і тому там ціни кінські. якщо ти бідний - отримуй Медікере, не розумію проблему взагалі. медікере це і є допомога держави.

Link to comment
Share on other sites

то ризик госпіталю. тому вони так і кидаються на всіх чи є страховка чи нема.

і тому там ціни кінські. якщо ти бідний - отримуй Медікере, не розумію проблему взагалі. медікере це і є допомога держави.

 

Ну от уряд вирішив розділити цей ризик...... Нічого поганого в цьому не бачу....... Якщо правильно все організувати то кінські ціни можна трохи притримати......

Link to comment
Share on other sites

На 20 тис не полиняєш.... Люба страховка має Max Out of Pocket

ти знову не зрозумів... 15000 то СТРАХОВІ ПРЕМІЇ, плата за страховку. я добавив 3000 дедактібл та ще 2000 на 20%коіншуранс там можливо всяку фігню. якщо брати макс аут оф покет то буде ще більше.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...