Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Чому саме веганства? Навіть зараз можна купити штучну їжу. Дуже рекомендую ікру червону, столову, (імітація лососевої)- за ціною всього 35 грн за 240 гр, яка за своїми смаковими та поживними якостями нічим не поступається природній лососевій ікри. Або високоолеїнову соняшинкову олію, яка навіть переважає рафіновану оливкову олію в усьому ( вона не є штучною, її одержують природно, але із нових, селекційних сортів соняшника).   І з розвитком технологій таких дешевих, якісних продуктів буде все більше й більше

 

"Сьогодні тебе вимушують їсти штучну ікру...... А завтра вимушуватимуть мати секс зі штучною жінкою"(С)   :weep:

Link to comment
Share on other sites

Щодо судів - у Трампа буде дуже вразлива позиція, якщо Байден таки візьме більшість Одна справа - виграти вибори, коли за тебе проголосувала меншість, але хитра система виборників дозволила стати Презом: і зовсім інша справа - судитись за те, що в тебе на 2 мільйони менше голосів, але якщо перерахувати виборників, яких в тебе теж менше, тоді тобі вдасться за допомогою суду і системи виборників знову стати презом.

 

Простий народ (не ядерний електорат) таких хитрозроблених не любить

усі в штатах знають про електоральний коледж. це є одна з особливостай федеративного устрою. наприклад для тебе буде дивним але штати мають свої закони та конституцію. по суті штати це як набор маленьких країн.

сповзання в центральне керівництво як наприклад в росії, де всі гроші та закони керуються з центра тоді звісно електоральний коледж не має сенсу, а має сенс голосування по популярності.

 

але такі великі країни з центральним говерментом вимагають поліцейських функцій для керування з центру, це не є ефективним та суперечить демократичним цінностям. тому ні електоральний коледж то не є хитрою системою, то продумана анти-марксистська система.

Link to comment
Share on other sites

Ви судите по США виключно з агіток...... Реальність же така що в лівих штатах не прийнято примушувати людей нічому...... На коліна стають та приймають веганство виключно за власною волею.

Ніякий дибіл не проміняє ніколи БЛМ з їх погромами на авторитаризм комуністичної партії китаю.......

Якщо в штатах почнуть людей чомусь примушувати - то це вже будуть не штати, і це можливо лише після громадянської війни та тотального геноциду....

ну маски на вас вдягли )) і не здригнулися. бізнеси закрили )) всіх по домівках позакривали)) навіть комендантсткі години вводили.
Link to comment
Share on other sites

ну маски на вас вдягли )) і не здригнулися. бізнеси закрили )) всіх по домівках позакривали)) навіть комендантсткі години вводили.

 

Я веду мову про примус людини до чогось....... Ніяких примусів по наведених тобою пунктах не було (одиничні випадки хіба що про які відразу дізнавалась преса саме тому що люди не толерують подібне)..........

Закрити бізнес - то зовсім з іншої опери.....

Link to comment
Share on other sites

Я веду мову про примус людини до чогось....... Ніяких примусів по наведених тобою пунктах не було (одиничні випадки хіба що про які відразу дізнавалась преса саме тому що люди не толерують подібне)..........

Закрити бізнес - то зовсім з іншої опери.....

примус? ти хоч раз пробував зайти до волмарту без маски

взагалі що ти маєш на увазі під "примусом". наведи приклади

Link to comment
Share on other sites

примус? ти хоч раз пробував зайти до волмарту без маски

взагалі що ти маєш на увазі під "примусом". наведи приклади

 

Ще раз дуже повільно   м о в а    п р о   п р и м у с

 

Примус - це коли уряд примушує або забороняє тобі щось робити інакше цей уряд тебе

а) оштрафує

б) арештує

в) застрелить  

 

Так, бізнеси щемлять, людей - ні....... Стосовно бізнесів - це зовсім інша тема...... 

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, чому Техас уже порахували за ТРампа? Там же сила людей з 3 мегаполісів-  Г'юстону, Даласу, Сан-Антоніу,- ще не пораховано ( можливо, голосували поштою). А вони переважно за Байдена

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, чому Техас уже порахували за ТРампа? Там же сила людей з 3 мегаполісів-  Г'юстону, Даласу, Сан-Антоніу,- ще не пораховано ( можливо, голосували поштою). А вони переважно за Байдена

 

Різниця голосів 6% така що вже не перебити

Link to comment
Share on other sites

Ще раз дуже повільно м о в а п р о п р и м у с

 

Примус - це коли уряд примушує або забороняє тобі щось робити інакше цей уряд тебе

а) оштрафує

б) арештує

в) застрелить

 

Так, бізнеси щемлять, людей - ні....... Стосовно бізнесів - це зовсім інша тема......

а закони це примус?
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, чому Техас уже порахували за ТРампа? Там же сила людей з 3 мегаполісів- Г'юстону, Даласу, Сан-Антоніу,- ще не пораховано ( можливо, голосували поштою). А вони переважно за Байдена

там якась внутрішня аналітика. каліфорнія сходу до бідона зарахували в перший же день, там навіть 50% пораховано не було...
Link to comment
Share on other sites

а закони це примус?

 

Самі закони - ні, примус - це один з варіантів енфорсменту законів....... 

Ось приклад відмінності:

Дві країни з однаковим законом про заборону героїну.....

В в тій де примус - це норма та регулярно практикується для енфорсменту цього закону перевіряють кожного регулярно чи є у нього в крові героїн, а в іншій, де пріоритетом є особиста свобода, взагалі шось роблять з цього приводу лише якщо є серйозна загроза від підозрілої людини...........

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Самі закони - ні, примус - це один з варіантів енфорсменту законів.......

Ось приклад відмінності:

Дві країни з однаковим законом про заборону героїну.....

В в тій де примус - це норма та регулярно практикується для енфорсменту цього закону перевіряють кожного регулярно чи є у нього в крові героїн, а в іншій, де пріоритетом є особиста свобода, взагалі шось роблять з цього приводу лише якщо є серйозна загроза від підозрілої людини...........

шо значить заборона героїну? то дуже загальні поняття. наскіко я розумію таких законів нема. є заборона торговлі без ліцкнзії, комплекс відповідальності за невиконання. я навіть не знаю чи є закон про вживання

взагалі я вважаю країну нормальною де закони співпадають з життям людей... в україні наприклад не так, закони то шось одне, люди живуть по поняттях.

от саме поняття а не закони то зло.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

шо значить заборона героїну? то дуже загальні поняття. наскіко я розумію таких законів нема. є заборона торговлі без ліцкнзії, комплекс відповідальності за невиконання. я навіть не знаю чи є закон про вживання

взагалі я вважаю країну нормальною де закони співпадають з життям людей... в україні наприклад не так, закони то шось одне, люди живуть по поняттях.

от саме поняття а не закони то зло.

 

Я тобі дав абстрактний гіпотетичний приклад, щоб пояснити відмінність..... Ну добре - інший приклад:

Вводять комендантську годину:

 

в тій країні де примус це норма - посилають спеціально патрулі для того шоб вилавлювати всих хто вийшов надвір та арештовувати

там же де цінується особиста свобода арештовують лише якщо це справді необхідно (наприклад коли людина заважа проводити якусь поліцейську операцію)

 

Тобто ступінь примусу визначає не стільки сама постанова про комендантську годину, скільки спосіб її імплементації 

Link to comment
Share on other sites

Я тобі дав абстрактний гіпотетичний приклад, щоб пояснити відмінність..... Ну добре - інший приклад:

Вводять комендантську годину:

 

в тій країні де примус це норма - посилають спеціально патрулі для того шоб вилавлювати всих хто вийшов надвір та арештовувати

там же де цінується особиста свобода арештовують лише якщо це справді необхідно (наприклад коли людина заважа проводити якусь поліцейську операцію)

 

Тобто ступінь примусу визначає не стільки сама постанова про комендантську годину, скільки спосіб її імплементації

ні, я вважаю що закони мають співпадати з життям людей, переважної більшості. тоді й з імпоементацією не буде проблєм. примус виникає - зараз лише я зрозумів про шо ти говориш - у країнах не демократичних, де закони приймаються керуючою верхівкою без огляду на людей, тому й виникають спец органи й засоби для насильного впровадження "закону". штати то супер демократія закони федеральні, на рівні штату, на рівні каунті, на рівні комьюніті...

єдина проблема виникає коли з'являються люди які хочуть знищити систему та побудувати соціальну справедливість, і центральний говермент. ото з'явиться примус...

Link to comment
Share on other sites

ні, я вважаю що закони мають співпадати з життям людей, переважної більшості. тоді й з імпоементацією не буде проблєм. примус виникає - зараз лише я зрозумів про шо ти говориш - у країнах не демократичних, де закони приймаються керуючою верхівкою без огляду на людей, тому й виникають спец органи й засоби для насильного впровадження "закону". штати то супер демократія закони федеральні, на рівні штату, на рівні каунті, на рівні комьюніті...

єдина проблема виникає коли з'являються люди які хочуть знищити систему та побудувати соціальну справедливість, і центральний говермент. ото з'явиться примус...

 

Тим не меньше, навіть в демократичних країнах рівень примусу різний....... 

Наприклад з тими ж масками - в Європі штрафували аж гай гудів....... 

Link to comment
Share on other sites

Тим не меньше, навіть в демократичних країнах рівень примусу різний.......

Наприклад з тими ж масками - в Європі штрафували аж гай гудів.......

тому шо європа то совок. а штати демркратія. наприклад калі - всі масочники все закрите. флорида - всім похєр все відкрите. я це люблю!
Link to comment
Share on other sites

тому шо європа то совок. а штати демркратія. наприклад калі - всі масочники все закрите. флорида - всім похєр все відкрите. я це люблю!

 

З мого власного досвіду в плані енфорсменту законів на західному узбережжі набагато більше цінують індивідуальні свободи чим на східному. Та і в плані самих законів не так все просто......

Наприклад в Північній кароліні мені потрібно було проходити техогляд машини щорічно, в Каліфорнії лише смог чек раз на два роки.

Link to comment
Share on other sites

ти бачив серьозні протести проти масок у штатах? я ні. а германія та британія -так. бо там був примус. оця розсинхронізація між суспільтвом і говерментом коли виникає примус...
Link to comment
Share on other sites

З мого власного досвіду в плані енфорсменту законів на західному узбережжі набагато більше цінують індивідуальні свободи чим на східному. Та і в плані самих законів не так все просто......

Наприклад в Північній кароліні мені потрібно було проходити техогляд машини щорічно, в Каліфорнії лише смог чек раз на два роки.

тому ти й живеш у калі. до речі у нас у флориді взагалі не потрібно нічого проходить. і податків на авто немає як у ДС. і зброя у нас дозволена і нема особливих обмежень.

 

а тепер прикинь прийде центральний говернменті заставть УСІХ проходить повний тех огляд кожен рік тому що екологія та безпека.

Link to comment
Share on other sites

ти бачив серьозні протести проти масок у штатах? я ні. а германія та британія -так. бо там був примус. оця розсинхронізація між суспільтвом і говерментом коли виникає примус...

 

Думаю в деяких мідвест штатах спробували шось типу штрафування за маски....... Зразу отримали жорсткий супротив...... 

У нас з самого початку був наголос на селфенфорсмент, і жорстка заборона поліції кошмарити людей з приводу локдауну та масок..... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Думаю в деяких мідвест штатах спробували шось типу штрафування за маски....... Зразу отримали жорсткий супротив......

У нас з самого початку був наголос на селфенфорсмент, і жорстка заборона поліції кошмарити людей з приводу локдауну та масок.....

ну дивись у вас власті знають шо люди хочуть. у нас власті теж знають. а тепер уяви централ говернмент контроль.
Link to comment
Share on other sites

ну дивись у вас власті знають шо люди хочуть. у нас власті теж знають. а тепер уяви централ говернмент контроль.

 

Так я і кажу що в штатах такого не буде ні за яких обставин.... Такий контроль можливий лише після революції, громадянської війни та геноциду типу того шо робили більшовики.........

Link to comment
Share on other sites

Так я і кажу що в штатах такого не буде ні за яких обставин.... Такий контроль можливий лише після революції, громадянської війни та геноциду типу того шо робили більшовики.........

а ну це в приниципі є природою лівих сил. це їх скрєпи.
Link to comment
Share on other sites

а ну це в приниципі є природою лівих сил. це їх скрєпи.

 

Марксистами є максимум 1 відсоток .... 

Ваша помилка в тому ж в чому була помилка клінтонівських демократів - ви не слухаєте, не розумієте і не намагаєтесь зрозуміти опонента.... 

Вам втовкмачили в голову що демократи - це соціалізм, комунізм, марксизм..... суцільне зло.......  з тим ви і носитесь, не сильно напружуючи мозок

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

ліві сили взагалі побудовані на примусі. бо то є примус відібрати у працюючих та віддати у гєтто. а централ говернмент та інструманти примусу побудовані для імплементації.

взагалі досить дивно почути лібертаріанця з калі, при цьому голосуючого за "демократів".

Link to comment
Share on other sites

Укі я просто дивлюсь на факти. у мене є мапа внесків за демократів і респів. у моєму рідному каунті. південь гєтто - блакитний. північ - апскейл - червоний. що ще треба? виборець робить партію. дивись хто живе у містах великих, не в субурбах а саме в містах... Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Укі я просто дивлюсь на факти. у мене є мапа внесків за демократів і респів. у моєму рідному каунті. південь гєтто - блакитний. північ - апскейл - червоний. що ще треба? 

 

Ну технологічні парки ще більш блакитні за гетто..... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...