Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Цікаво, чому Техас уже порахували за ТРампа? Там же сила людей з 3 мегаполісів-  Г'юстону, Даласу, Сан-Антоніу,- ще не пораховано ( можливо, голосували поштою). А вони переважно за Байдена

Хто як хоче, так і рахує. На Політико в Байдена 264 виборщика, а на ВВС 243 - не враховують Вісконсін і Аризону.

В Пенсілвенії розрив продовжує скорочуватися, вже 136 тис.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ну технологічні парки ще більш блакитні за гетто.....

я дивлюсь по свєму штату, як у вас не знаю. але можу припустити що тих техно парків 1-2%населення. там обслуги думаю більше ніж тих програмістів.

Хто як хоче, так і рахує. На Політико в Байдена 264 виборщика, а на ВВС 243 - не враховують Вісконсін і Аризону.

В Пенсілвенії розрив продовжує скорочуватися, вже 136 тис.

на фоксі за байдена...
Link to comment
Share on other sites

я дивлюсь по свєму штату, як у вас не знаю. але можу припустити що тих техно парків 1-2%населення. там обслуги думаю більше ніж тих програмістів.

на фоксі за байдена...

 

Я зрозумів твої мотиви...... 

Link to comment
Share on other sites

до речі дививсь роліки тих програмістів... їх корпоративне життя та ціни так задрали що багато хто не хоче грати в ті ігри, йде залишається на базовому кар'єрному рівні та робить сайд хастле. самі живуть в апартментах та навіть не мріють про свій будинок... казати що то якийсь високий рівень життя... важкувато...
Link to comment
Share on other sites

до речі дививсь роліки тих програмістів... їх корпоративне життя та ціни так задрали що багато хто не хоче грати в ті ігри, йде залишається на базовому кар'єрному рівні та робить сайд хастле. самі живуть в апартментах та навіть не мріють про свій будинок... казати що то якийсь високий рівень життя... важкувато...

 

ну і шо, з цього слідує шо він соціаліст, комуніст, марксист.... суцільне зло?

Link to comment
Share on other sites

ти віриш в надзвичайний стан введений Трампом у боротьбі з короною/блм/дідьком лисим? Чи в пряму узурпацію по принципу "всі гавно - я дартаньян"? Ну тобто в тому, що Трамп на це здатний, я не сумніваюсь, питання чи захочуть респи і безпосереднє трампівське оточення на таке підписуватись?

 

Тут питання в тому, шо ситуація між ворогуючими іделогічно радикальними угрупуваннями, які ФБР давно не завадило б перевірити на пряме зовнішнє управління, настільки напружена, шо достатньо іскри, аби американські великі міста занурилися в руйнівний хаос. Як це бува всі вже бачили навесні. Але то імхо тіки репетиції, потенціал явно не розкритий. Зараз ми спостерігаємо наростаючу істерію Додіка, бо те, що не вдалося зробити під час імпічменту, коли в нього в руках був умовний адмінресурс і мало хто хотів лізти проти неадекватного президента, набагато легше буде довести до кінця, як його сімейка врешті очистить від своєї присутності владні кабінети. То ж руда  кобєта на грані зриву і чекати від неї можна всього, шо завгодно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну і шо, з цього слідує шо він соціаліст, комуніст, марксист.... суцільне зло?

при чому тут це. може він і респ, бо активний, шукає себе в бізнесі.. я тобі кажу що ті програмісти не є у своїй масі якимось багатіями... от і все, може навіть very lower middle class. не треба на них дрюкати як на еліту нації.

 

інше що я тобі скажу і снову факти - марксист барні сандерс є відомий та популярний демократ. Squad - марксисти жінки є демократи. і так я вважаю їх злом.

Link to comment
Share on other sites

Або як каже один дописувач "не людина"

я лібертаріанець і мені насерти хто як дрочить поки це не приводить до як ти кажеш - примусу - до мене. і це мене бісить.
Link to comment
Share on other sites

при чому тут це. може він і респ, бо активний, шукає себе в бізнесі.. я тобі кажу що ті програмісти не є у своїй масі якимось багатіями... от і все, може навіть very lower middle class. не треба на них дрюкати як на еліту нації.

 

інше що я тобі скажу і снову факти - марксист барні сандерс є відомий та популярний демократ. Squad - марксисти жінки є демократи. і так я вважаю їх злом.

 

Навіть вони не є марксистами...... Їхня кінцева мета - це мати соціалізм та примус десь на рівні Німеччини, Швеції (з чим я в принципі дуже не згоден).

Марксистами є БЛМ та Антифа..... 

Link to comment
Share on other sites

Навіть вони не є марксистами...... Їхня кінцева мета - це мати соціалізм та примус десь на рівні Німеччини, Швеції (з чим я в принципі дуже не згоден).

Марксистами є БЛМ та Антифа.....

барні та сквод є марксистами типовими, говорили про злам системи та класову боротьбу. мені ліньки піднімати старі лінки.

хочеш знайду

Link to comment
Share on other sites

барні та сквод є марксистами типовими, говорили про злам системи та класову боротьбу. мені ліньки піднімати старі лінки.

хочеш знайду

 

Ну так навіть щоб спустити америку до рівня німеччини в плані індивідуальних свобод без зламу системи не обійтись, чи не так  :D

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Ну навіть щоб спустити америку до рівня німеччини в плані індивідуальних свобод без зламу системи не обійтись, чи не так :D

ти дуже цікава людина. з одного боку за свободу та проти примусу з іншого - прибрати цю свободу та відкотитися назад.

я навіть не знаю...

Link to comment
Share on other sites

ти дуже цікава людина. з одного боку за свободу та проти примусу з іншого - прибрати цю свободу та відкотитися назад.

я навіть не знаю...

 

Не всю, а лише частково і дуже обмежено....... 

там де ця свобода

- робить незворотні зміни в навколишньому середовищі,

- порушує свободи інших

- стоїть на заваді НТР та занурює суспільство у мракобісся (але тут треба дуже обережно до цього підходити)

Link to comment
Share on other sites

ти хочеш прибрати свободу що порушує свободи інших? що саме?

 

 

Це один з принципів, за яким я можу допустити обмежену ліквідацію якихось свобод.... Фантазувати на цю тему не маю ніякого бажання

що є таке НТР

 

науково технологічний розвиток

до речі по навколишньому середовищу - конкретизуй ти про штати чи про весь світ.

 

взагалі

Link to comment
Share on other sites

Ви судите по США виключно з агіток...... Реальність же така що в лівих штатах не прийнято примушувати людей нічому...... На коліна стають та приймають веганство виключно за власною волею. 

Ніякий дибіл не проміняє ніколи БЛМ з їх погромами на авторитаризм комуністичної партії китаю.......

Якщо в штатах почнуть людей чомусь примушувати - то це вже будуть не штати, і це можливо лише після громадянської війни та тотального геноциду....

Та да. Не примушують. Просто звільняють. Ну, або вбивають.

Link to comment
Share on other sites

Такі продукти будуть мати ВСІ потрібні поживні речовини й імітувати традиційні продукти як рослинного походження, так і тваринного. Чи можна споживання таких продуктів, що один у один або не поступаються продуктам тваринного походження вважати веганством? Гадаю, що ні. Якщо Ви будете споживати штучну курятину, яка абсолютно така ж саме, як і курятина природна,- чи яловичину, - та хоч страусятину, для штучної їжи це не буде мати значення,- то яке ж це "веганство" ?

Яка там це стадія сприйняття? 

 

Заперечення, гнів, торг, депресія, сприйняття... Торг? Синтетичні котлетки не таківже й погані, ага!  :lol2:

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Та тут були ролики, як дівчат та хлопців негри змушують на коліна ставати. І б'ють не згодних.

А та молода жінка, яка сказала, що "всі життя важливі"? І пригадую, то не єдина жертва...

Link to comment
Share on other sites

Та тут були ролики, як дівчат та хлопців негри змушують на коліна ставати. І б'ють не згодних.

А та молода жінка, яка сказала, що "всі життя важливі"? І пригадую, то не єдина жертва...

 

Ну так ви не плутайте грішне з праведним...... Це ж не уряд вимушує та стріляє людей....

До речі той шо вимусив жінку стати на коліна ніякого стосунку до БЛМ не мав, просто прикалувався.....

А вбивцю жінки що сказала Всі життя важливі відразу арештували...... 

Link to comment
Share on other sites

ліві сили взагалі побудовані на примусі. бо то є примус відібрати у працюючих та віддати у гєтто. а централ говернмент та інструманти примусу побудовані для імплементації.

взагалі досить дивно почути лібертаріанця з калі, при цьому голосуючого за "демократів".

погляди на етику можуть бути однаковими як у лібертаріанців, так і соціальних демократів. Деонтологічними ( у вужчому сенсі- кантіанськими), на протилежність до утилітаризму ( у вужчому сенсі- прагматизму) Трампа. Для Трампа може бути етичним те, що є корисним. Для соціальних демократів, як і для лібертаріанців, на першому місці- почуття морального обов'язку, принципи, цінності. Не можна, наприклад, пожертвувати однією людиною, якщо вона не здійснювала жодного злочину, проти його волі,  для врятування тисячі людей. Бо держава гарантує, що не вб'є індивіда, якщо він не здійснював злочинів і взагалі не порушував відповідних законів, за які може бути смертне покарання

Якщо терористи захоплюють тисячу сторонніх людей і погрожують їх вбити, якщо влада не віддасть того, хто їм потрібний, щоб його вбити- влада його не видає. Як лібератаріанська, так і ліберал-демократична

А Трамп лише в економіці й пацифізмі є лібертаріанцем ( як і Зе на словах ). А в етиці- ні. Популіст і демагог, завжди хоче сподобатись натовпу. А натовп це таке- він і Христа буде вимагати розп'яти. І це те, що об'єднує його та деяких трампофілів і зеботів з комуняками. Для них теж врятування "маси" та знищення "одиниці", якою "жертвують" заради "всіх", є скоріше нормою, ніж винятком

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Яка там це стадія сприйняття? 

 

Заперечення, гнів, торг, депресія, сприйняття... Торг? Синтетичні котлетки не таківже й погані, ага!  :lol2:

Це щось на кшталт саєнтологічного алгоритму Габбарда? Він має якийсь стосунок до одного з нас?

Link to comment
Share on other sites

я дивлюсь по свєму штату, як у вас не знаю. але можу припустити що тих техно парків 1-2%населення. там обслуги думаю більше ніж тих програмістів.

на фоксі за байдена...

1. Раніше казали, що Фокс- за Трампа, на відміну від СNN, яке за Байдена

2. Брити ніколи не проти підколоти колишню колонію, яка стала державою у війні проти них. Тому вони зараз не враховують Вісконсин, а не тому, що вважають це правильним

Link to comment
Share on other sites

Фокс був за Трампа спочатку...... Там просто є нормальні журналісти які намагаються відповідати своїй професії та називаєть все своїми іменами...... Трампісти зразу записали їх до фейк нюз та ліберал мідіа........ Але у праймтайм на фоксі стоять рупори-агітатори тіпа як у Хуйла Кісільов був.....

Хенниті, Таккер, Інграм 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...