Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Алі так хворобливо на це реагує

 

 

Алі "хворбливо" реагує на слово селюки. Бо "селюки" в штатах то багаті люди більш менш. а "городські" - то перекредитовані гетто-бомжі.

 

ви не розумієтеся на штатах а лізете зі своїми цифрами. краще майновий зріз зробіть, з масовими частками

Link to comment
Share on other sites

Бо Додік апелює до примітивних почуттів лохторату, які їм зрозумілі. Типа, що мекси крадуть у них роботу, тощо. Стара історія

так, а деми апелюють до почуттів лохторату - тіпа - безкоштовна освіта (виплатимо всі борги за освіту) та безкоштовна медицина для всіх (вона вже є безкоштовна для бідних та старих).

зовсім ліві ідеї - тіпа безумовний дохід то теж з їхного лагеря.

Link to comment
Share on other sites

Алі "хворбливо" реагує на слово селюки. Бо "селюки" в штатах то багаті люди більш менш. а "городські" - то перекредитовані гетто-бомжі.

 

ви не розумієтеся на штатах а лізете зі своїми цифрами. краще майновий зріз зробіть, з масовими частками

ти по лінкам моїм не ходиш, диво

Там все було. І майно, і дохід, і освіта

Link to comment
Share on other sites

так, а деми апелюють до почуттів лохторату - тіпа - безкоштовна освіта (виплатимо всі борги за освіту) та безкоштовна медицина для всіх (вона вже є безкоштовна для бідних та старих).

зовсім ліві ідеї - тіпа безумовний дохід то теж з їхного лагеря.

 

Суспільство, яке хоче називатися цивілізованим, має платити за те свою ціну. Не влаштовує, то велкам бек в Україну. Тут соціальний дарвінізм цвіте і пахне  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Говорю по пам'яті, по доходам солід ліберали стоять однаково з ядерними конами. У ядерних на один % більше тих, хто має дохід від 75 тис. бакс, але це врівноважується купою чинників: у солід- лібералів більша частка від 30 до 75% аж на 2%... Отже. частка віл 30 тис. + більша у твердих лібз... Крім того, в абсолютній чисельності тверді лібз  переважають ядерних конів, як 16 на 13. Отже, там інша піраміда й за більшої чисельності завжди можна знайти поріг відсічки,- 100 тис., чи 150 тис., Біл Гейтс,  Сорос тощо- де доходи у лібералів більші. Крім того, переважна частка ядерних конів- це чоловіки. А переважна частка твердих лібералів- жінки, що скаржаться на статеву дискримінацію. Отже, якщо порівнювати чоловіків з чоловіками, а жінок із жінками, то там і від 75 тис. буде перевага над ядерними 

 

Щодо освіти- то в лібералів пі-еич-ді більше, ніж у ядерних-  бакалаврів ( а вони серед репів є найбільш освіченими-  й найбагатшими)

Щодо власності на нерухомість, то тут ти правий.  Тут кони є лідерами

Link to comment
Share on other sites

Суспільство, яке хоче називатися цивілізованим, має платити за те свою ціну. Не влаштовує, то велкам бек в Україну. Тут соціальний дарвінізм цвіте і пахне  :gigi:

проблема України в тому що у вас по паперах комунізм - бесплатна медицина та освіта, а на практиці, дикий капіталізм- всі плюють на закони.

 

справжній вихід - вийти в люди і сказать - НЕМА грошей і бажання всіх безкоштовно лічить і вчить. є гроші лише на те те і те. і прописать то в законах. щоб закони співпадали з сьогоденням.

 

а шо виходить? кожен популіст вилазе і кричить - все вкрали олігархи. треба бороться з корупцією. заводять ще один комітет чи орган. воно не робе. і знову і так по колу.

 

П.С. я не проти того як усе зараз працює. Тут якщо ти бідний - реально нема грошей - чи дуже мало - то величезна підтримка з боку держави. питання лише в тому що коммі хочуть дати шари тим хто її не заслуговує...

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Тут загальні частки електоральних типів

https://www.pewresearch.org/politics/2017/10/24/political-typology-reveals-deep-fissures-on-the-right-and-left/

 

Тут розподіл кожного типу по статі, віку, освіті, доходам, власності- практично всього

https://www.pewresearch.org/politics/2017/10/24/political-typology-detailed-tables/
 

Link to comment
Share on other sites

Проблема Украины не в этом. Проблема Украины, что МВД самая крупная преступная группировка в стране. СБУ, прокуратура, суды, один сплошной криминал. А популисты то такое.
Link to comment
Share on other sites

Про то что универы - рассадник марксизма - гнойного леберализма я тут неоднократно сообщал со ссылками и личным опытом. Про то что среди точных наук либеральных студентов и профессоров практически нет, тоже говорил. До прихода Бранта в форум правда, Видимо поэтому не считается. А, да забыл. 23% опрошеной профессуры открыто назвало себя нео-марксистами.  Подавляющее большинство женщин в образовании - социальные науки, гуманитарная сфера и бюрократические службы университетов. Подавляющее большинство учителей в школах и детсадах - женщины. Все эти люди прошли инициацию демократически настроенными учебными заведениями и выходят в большую жизнь уже качественно зомбированными феминизмом, соушиал джастисом и прочими современным раком мозга. Про раскачаные зарплаты в учебных заведениях тоже могу много рассказать, когда люди полчают жирные бабки и бенефиты нихера не делая или делая через жопу. Куда уже такое сравнить с Трейдами Где люди ведут собственные бизнесы, работаю в поте, и зарплаты у них значительно меньше чем у этих бездельников. Про вклад электоратов в ВВП страны даже не буду заикаться. Вам грустно станет. Про качество 90та процентов ПиЭйчДи работ и их значение для мировой науки  - могу часами рассказывать со ссылками и именами Да лениво Так что копнуть глубже и все ваши аргументы, пане Брант сразу покроются тонким слоем... скажем так, легкой совы на глобусе 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

так, а деми апелюють до почуттів лохторату - тіпа - безкоштовна освіта (виплатимо всі борги за освіту) та безкоштовна медицина для всіх (вона вже є безкоштовна для бідних та старих).

зовсім ліві ідеї - тіпа безумовний дохід то теж з їхного лагеря.

Ти навмисно переставляєш місцями соціальну орієнтованість демократів з демагогією Трампа

Популізмом є демагогія, можна бути лівими- але не популістами, якщо ви не звертаєтесь до демагогічних прийомів,  а чесно інформуєте суспільство, що вони втрачають  і набувають роблячи той чи інший вибір свідомо

Link to comment
Share on other sites

Проблема Украины не в этом. Проблема Украины, что МВД самая крупная преступная группировка в стране. СБУ, прокуратура, суды, один сплошной криминал. А популисты то такое.

не может страна жить по понятиям нормально. пока законы не соответсвуют жизни общества будет полная херня. а законы глубинные с совка никто не пересматривал. только заплатки накладывают - чтобы угодить одной или другой политической силе. ну и с этой ипаной политреформой играют - опять же в угоду перераспределения власти.

 

у вас кстати еще есть трудовые книжки? сетки зарплат? все это советское дерьмо... про "бесплатную" медицину я уже написал. ходите по кругу - пока не упретесь в диктатуру а-ля Лукашенко...

Link to comment
Share on other sites

Ти навмисно переставляєш місцями соціальну орієнтованість демократів з демагогією Трампа

Популізмом є демагогія, можна бути лівими- але не популістами, якщо ви не звертаєтесь до демагогічних прийомів,  а чесно інформуєте суспільство, що вони втрачають  і набувають роблячи той чи інший вибір свідомо

ваша соц ориентированность - это и есть популизм, никто не указывал на реальный расклад всех этих левых идей. вообще все левые идеи - описываются одним словом - грабеж.

меньше слов:

ограбить тех кто работает - отдать тем кто не работает. оседлать этот процесс и контролировать страну. все.

Link to comment
Share on other sites

Про то что универы - рассадник марксизма - гнойного леберализма я тут неоднократно сообщал со ссылками и личным опытом. Про то что среди точных наук либеральных студентов и профессоров практически нет, тоже говорил. До прихода Бранта в форум правда, Видимо поэтому не считается. А, да забыл. 23% опрошеной профессуры открыто назвало себя нео-марксистами.  Подавляющее большинство женщин в образовании - социальные науки, гуманитарная сфера и бюрократические службы университетов. Подавляющее большинство учителей в школах и детсадах - женщины. Все эти люди прошли инициацию демократически настроенными учебными заведениями и выходят в большую жизнь уже качественно зомбированными феминизмом, соушиал джастисом и прочими современным раком мозга. Про раскачаные зарплаты в учебных заведениях тоже могу много рассказать, когда люди полчают жирные бабки и бенефиты нихера не делая или делая через жопу. Куда уже такое сравнить с Трейдами Где люди ведут собственные бизнесы, работаю в поте, и зарплаты у них значительно меньше чем у этих бездельников. Про вклад электоратов в ВВП страны даже не буду заикаться. Вам грустно станет. Про качество 90та процентов ПиЭйчДи работ и их значение для мировой науки  - могу часами рассказывать со ссылками и именами Да лениво Так что копнуть глубже и все ваши аргументы, пане Брант сразу покроются тонким слоем... скажем так, легкой совы на глобусе 

 

щас связан с одной кормушкой - распределением Medicare/Medicaid по штату флорида... что я могу сказать... нигде до сих пор за свои 20 лет в айти не видел чтобы бюджет меряли человеко/месяцами... 

 

это первый раз когда я дрался буквально с начальником чтобы уменьшить работу - оценку вниз. я оценил в 6 человеко месяцев.он хотел 80(!). остановились на 40... 

 

то что там все работают через жопу и просто проедают бабло даже говорить неохота... реальный бизнес где я торговался за оценки - +- 10 часов, а ну ка объясни почему так много... +- тыща доларов - это пиздец.  конкуренция волчья.

 

у них - один инстанс ажура - давайте делать резервированными виртуальные машины - 57% скидка! - головной офис - иди отсюда со своей мелочью. будем разбираться только когда нарисуешь 1-2 ММ. пока плати по полной.

 

это из реального опыта - эффективность всего что связано с "гос распределением"

Link to comment
Share on other sites

Про то что универы - рассадник марксизма - гнойного леберализма я тут неоднократно сообщал со ссылками и личным опытом. Про то что среди точных наук либеральных студентов и профессоров практически нет, тоже говорил. До прихода Бранта в форум правда, Видимо поэтому не считается. А, да забыл. 23% опрошеной профессуры открыто назвало себя нео-марксистами.  Подавляющее большинство женщин в образовании - социальные науки, гуманитарная сфера и бюрократические службы университетов. Подавляющее большинство учителей в школах и детсадах - женщины. Все эти люди прошли инициацию демократически настроенными учебными заведениями и выходят в большую жизнь уже качественно зомбированными феминизмом, соушиал джастисом и прочими современным раком мозга. Про раскачаные зарплаты в учебных заведениях тоже могу много рассказать, когда люди полчают жирные бабки и бенефиты нихера не делая или делая через жопу. Куда уже такое сравнить с Трейдами Где люди ведут собственные бизнесы, работаю в поте, и зарплаты у них значительно меньше чем у этих бездельников. Про вклад электоратов в ВВП страны даже не буду заикаться. Вам грустно станет. Про качество 90та процентов ПиЭйчДи работ и их значение для мировой науки  - могу часами рассказывать со ссылками и именами Да лениво Так что копнуть глубже и все ваши аргументы, пане Брант сразу покроются тонким слоем... скажем так, легкой совы на глоб

Це, м'яко кажучи, не зовсім правда

 

У Великій Британії досі Оксфорд, Кембридж, Ітон, інші приватні школи- контролюють консерватори. З гумором у них все до ладу, студентам це подобається

 

У континентальній Європі, особливо у скандинавів- приблизно так, як ти сказав

 

У США є приватні університети ( Бригама Янга в Юті, Айдахо, Гаваях контролюють такі консерватори, що можуть вигнати студента за порушення норм поведінки- не лише гомосексуалізм, але й дошлюбний секс), Ліга Плюща ( там ліберали, але не марксисти), МІТ з найбільшою в світі кількістю нобелівських лауреатів... Є Стенфорд, який заснував бізнесмен, є КалТех, Каліфорнійський Університет... Який марксизм? Яка низька якість пі-ейч-ді робіт у всесвітньо відомих університетах?

Так, переважна кількість студентів мають стихійно ліберальні погляди. Ми теж їх мали в їхні роки. Так, серед викладачів багато лібералів. АЛЕ ЦЕ НЕ МАРКСИЗМ

Link to comment
Share on other sites

ваша соц ориентированность - это и есть популизм, никто не указывал на реальный расклад всех этих левых идей. вообще все левые идеи - описываются одним словом - грабеж.

меньше слов:

ограбить тех кто работает - отдать тем кто не работает. оседлать этот процесс и контролировать страну. все.

Можна грабувати й без популізму, як при феодалізму. Мойша мені очі намагався розкрити на класичний (економічний) лібералізм Адама Сміта...

 

З іншого боку, можна бути популістом і без "грабунку"- коли профіти ти одержуєш від надвеликих корпорацій

Link to comment
Share on other sites

Стосовно Трампа та перерахунків. Питання не в законі. А в тому що судді та чиновники бояться бути останніми і бояться того що їх засудять морально. Тому просто ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Піде в скотус як воно й мало підти з самого початку.
Link to comment
Share on other sites

щас связан с одной кормушкой - распределением Medicare/Medicaid по штату флорида... что я могу сказать... нигде до сих пор за свои 20 лет в айти не видел чтобы бюджет меряли человеко/месяцами... 

 

это первый раз когда я дрался буквально с начальником чтобы уменьшить работу - оценку вниз. я оценил в 6 человеко месяцев.он хотел 80(!). остановились на 40... 

 

то что там все работают через жопу и просто проедают бабло даже говорить неохота... реальный бизнес где я торговался за оценки - +- 10 часов, а ну ка объясни почему так много... +- тыща доларов - это пиздец.  конкуренция волчья.

 

у них - один инстанс ажура - давайте делать резервированными виртуальные машины - 57% скидка! - головной офис - иди отсюда со своей мелочью. будем разбираться только когда нарисуешь 1-2 ММ. пока плати по полной.

 

это из реального опыта - эффективность всего что связано с "гос распределением"

І це пише людина, що стверджувала- всі його знайомі голосують за репів. За демів голосує гетто, яке він об'їжджає десятою дорогою, щоб "не робити собі нерви"

Link to comment
Share on other sites

Стосовно Трампа та перерахунків. Питання не в законі. А в тому що судді та чиновники бояться бути останніми і бояться того що їх засудять морально. Тому просто ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Піде в скотус як воно й мало підти з самого початку.

Якщо чесно- для мене це зайві деталі. Мене навіть суди, якими погрожує ЄС, щоб провести своїх кандидатів, не дуже цікавлять. Головне для мене- що Байден переміг, як я передбачав. І що ЄС перемагає й переможе в кінцевому рахунку в Україні 

Link to comment
Share on other sites

Крис кристі, респ, союзник трампа назвав команду його лойерів "національною ганьбою" (national embarrassment)

"союзник"  :weep: RINO... я хызы что с ними всеми будет как и с респовской партией... 

Link to comment
Share on other sites

Якщо чесно- для мене це зайві деталі. Мене навіть суди, якими погрожує ЄС, щоб провести своїх кандидатів, не дуже цікавлять. Головне для мене- що Байден переміг, як я передбачав. І що ЄС перемагає й переможе в кінцевому рахунку в Україні 

якщо тобі щось зайве - можна того не читать, я то не обов''язково для тебе писав.

Link to comment
Share on other sites

А шо, вона вже офіційно обійняла посаду віце?

так про це пишуть усі газєти і їх усі поздоровили )) вони навіть офіс відкрили President Elect Office )))))

Рівно з тої ж причини, чому Додік не звільнив місце у БД ;)

так додік не пише що він програв ;)
Link to comment
Share on other sites

так про це пишуть усі газєти і їх усі поздоровили )) вони навіть офіс відкрили President Elect Office )))))

так додік не пише що він програв ;)

Без бамажки ти какашка, а с бамажкой чєлавєк. Стра істина :gigi:

 

зі

Що за нетерпляча? Дочекайся спочатку, як Додіка підсрачниками будуть з БД випроваджувати

Link to comment
Share on other sites

тобто шоу - бідон президент то для лохів? а як до діла доходе то ще не все так очевидно?

Не заябуй. Є процедура передачі влади, на яку, до речі, поклав хер Додік

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...