Перейти до змісту

Кто за Порошенко?


Ali(UA)

Recommended Posts

а?

Ради  України  мусимо  голосувати  за  Петра. 

1. Йому  рівних  нема.

2. Головнокомандувача  міняти  не  можна.

3. Заслужив.  Безвіз,  Томос,  українізація ефіру, 

4.  Тому  що  кацапи  скавчать  і  різного  пошибу боти.

Link to comment
Share on other sites

Простирадло  выд  Хмари -  то  не  він.  Не  туліть  до  нього.

Я тобі відео виклав, де він особисто за тиждень до публікації цього "простирадла" слово в слово те ж саме виголошував.

http://uapolitics.com/topic/15107-vybory/?view=findpost&p=1114158

http://uapolitics.com/topic/15107-vybory/page-19?do=findComment&comment=1114181

 

https://www.youtube.com/watch?v=hiqSC2VPXgU

Link to comment
Share on other sites

Ради  України  мусимо  голосувати  за  Петра. 

1. Йому  рівних  нема.

2. Головнокомандувача  міняти  не  можна.

3. Заслужив.  Безвіз,  Томос,  українізація ефіру, 

4.  Тому  що  кацапи  скавчать  і  різного  пошибу боти.

Так що, "львів'янка", українською "бреше" це "вре"...?   :weep:  Бісова ботва. Солсберійські "шпильки".

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Я тобі відео виклав, де він особисто за тиждень до публікації цього "простирадла" слово в слово те ж саме виголошував.

http://uapolitics.com/topic/15107-vybory/?view=findpost&p=1114158

http://uapolitics.com/topic/15107-vybory/page-19?do=findComment&comment=1114181

 

https://www.youtube.com/watch?v=hiqSC2VPXgU

 

насправді все те саме, що і на форумах. і Полтава свої звичайні аргументи наводить, і Хмара зрадойопить як по сценарію... нудьга

Link to comment
Share on other sites

ондрюша  ригополтава  звичайний  підар  ,  Степан Хмара  політ  в'язень  савєцкої  імперії .

 Кожна  падла  що  його  обізвала  -  уйобок  за  визначенням

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ондрюша  ригополтава  звичайний  підар  ,  Степан Хмара  політ  в'язень  савєцкої  імперії .

 Кожна  падла  що  його  обізвала  -  уйобок  за  визначенням

 

Степан Хмара перш за все - людина, а не робот і не Бог. Жива людина. З правом на емоції, власні думки, погляди і помилки також. Я не розумію для чого йому спускатися на рівень Полтави, а саме так це і виглядало. Абсолютно стандартний діалог з відсутністю будь-якого результату

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ондрюша  ригополтава  звичайний  підар  ,  Степан Хмара  політ  в'язень  савєцкої  імперії .

 Кожна  падла  що  його  обізвала  -  уйобок  за  визначенням

Абсолютно підтримую. Я багато в чому не згодний з Хмарою, часто його критикую, але це вже за гранню моралі - щоб якесь пропаГАНДОНське лайно невизначеної національності срало в душу українству.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Степан Хмара перш за все - людина, а не робот і не Бог. Жива людина. З правом на емоції, власні думки, погляди і помилки також. Я не розумію для чого йому спускатися на рівень Полтави, а саме так це і виглядало. Абсолютно стандартний діалог з відсутністю будь-якого результату

Знову розширюємо вікна Овертона? Стандартний пропагандонський уйобок "полтава" вже має повне право обсирати українського Героя? Не вийде у вас нічого.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знову розширюємо вікна Овертона? Стандартний пропагандонський уйобок "полтава" вже має повне право обсирати українського Героя? Не вийде у вас нічого.

 

а що в мене має вийти ? :gigi:  нумо поясніть, розумнику ! зараз перевіримо, що там у штабах вам у голову пхають

Link to comment
Share on other sites

Андрюша  швидко  з  мочітєля  вати  став  порошкогандоном   ,  з  порошко повернувся  ще  швидше  в  ригопідара . Яким  він  є  з  2004  року  .

Link to comment
Share on other sites

а що в мене має вийти ? :gigi:  нумо поясніть, розумнику ! зараз перевіримо, що там у штабах вам у голову пхають

Ні, дискусії не буде, бо 1) ви самі не будете дискутувати, будете пропагандонити 2) що такого розумного ви тут насрали виклали, що є дискусійним? що пріпіздєнт при відсутності фальшувань не проходе у другий тур це аксіома, а не привід для дискусії.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Андрюша  швидко  з  мочітєля  вати  став  порошкогандоном   ,  з  порошко повернувся  ще  швидше  в  ригопідара . Яким  він  є  з  2004  року  .

 

фіг з ним з полтавою, Хмара нафіга спускається до його рівня ?

він мене здивував

Андрюша  швидко  з  мочітєля  вати  став  порошкогандоном   ,  з  порошко повернувся  ще  швидше  в  ригопідара . Яким  він  є  з  2004  року  .

 

фіг з ним з полтавою, Хмара нафіга спускається до його рівня ?

він мене здивував

Link to comment
Share on other sites

фіг з ним з полтавою, Хмара нафіга спускається до його рівня ?

він мене здивував

 

фіг з ним з полтавою, Хмара нафіга спускається до його рівня ?

він мене здивував

 

  тому  й  пишу  що  андрюша  підарас ,  і  по  таблу  він  вихватить

Link to comment
Share on other sites

Ні, дискусії не буде, бо 1) ви самі не будете дискутувати, будете пропагандонити 2) що такого розумного ви тут насрали виклали, що є дискусійним? що пріпіздєнт при відсутності фальшувань не проходе у другий тур це аксіома, а не привід для дискусії.

 

майже 30 відсотків виборців не визначилися, а в вас - аксіома :gigi:

головне втулити в голови це - "пріпіздєнт при відсутності фальшувань не проходе у другий тур" ? а далі що ? майдан ? прямо на Пасху і на бараболі ?

2010 рік вас нічому на навчив, сумно

Link to comment
Share on other sites

майже 30 відсотків виборців не визначилися, а в вас - аксіома :gigi:

головне втулити в голови це - "пріпіздєнт при відсутності фальшувань не проходе у другий тур" ? а далі що ? майдан ? прямо на Пасху і на бараболі ?

2010 рік вас нічому на навчив, сумно

згоден  ,  вся  соціологія  ота  ,  в  Україні  -  лайна  варта . Платять -  всім ,  всі ті  компанії  лише  технологія  олігархів  по  обдурюванню .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

згоден  ,  вся  соціологія  ота  ,  в  Україні  -  лайна  варта . Платять -  всім ,  всі ті  компанії  лише  технологія  олігархів  по  обдурюванню .

Навіщо Ви згоджуєтесь з мачнею і перекручуванням? Оті, що не визначились, з вірогідністю 99 відсотків на вибори не підуть, і явка, як завжди, буде звичайні 65%. Теза про 30% невизначившихся, що раптом попруться вибирати невизначенного ними  :weep:  - це гнилий пропагандонський вкид від пріпіздєнтської ботви для виправдання заздалегідь майбутніх запланованих фальсифікацій і "пояснення" їх результату.

Думайте ретельніше, тут не повні кретини за пріпіздєнта пропагандонять!

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Навіщо Ви згоджуєтесь з мачнею і перекручуванням? Оті, що не визначились, з вірогідністю 99 відсотків на вибори не підуть, і явка, як завжди, буде звичайні 65%. Теза про 30% невизначившихся, що раптом попруться вибирати невизначенного ними  :weep:  - це гнилий пропагандонський вкид від пріпіздєнтської ботви для виправдання заздалегідь майбутніх запланованих фальсифікацій і "пояснення" їх результату.

Думайте ретельніше, тут не повні кретини за пріпіздєнта пропагандонять!

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

а оперування "антирейтингами" і просування тези про 100% фальсифікації - не тупий пропагандонський вкид ? :gigi:

в юльки що нікого немає в комісіях, щоб проконтролювати підрахунок результатів ?

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

а оперування "антирейтингами" і просування тези про 100% фальсифікації - не тупий пропагандонський вкид ? :gigi:

Тупий пропагандонський вкид - це ваше приписування мені ідіотизму про 100% фальсифікацій, якого я не казав, разом (!!! -отут ви прокололись, це звичайний пропагандонський прийомчик, пересічна людина такого не вміє) з вже моє думкою при визначну роль антирейтинга, яка, до речі, не моя, а наукова, і абсолютно об'єктивна.

P.S. І кого ж ви намагаєтесь обдурити? Мене не вдасться, інших не дам.

P.P.S. А нав'язуваної вами "дискусії" по пріпіздєнту все одно ж немає, говоримо про вашу пропагандонську брехню і "проколи".

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Тупий пропагандонський вкид - це ваше приписування мені ідіотизму про 100% фальсифікацій, якого я не казав, разом (!!! -отут ви прокололись, це звичайний пропагандонський прийомчик, пересічна людина такого не вміє) з вже моє думкою при визначну роль антирейтинга, яка, до речі, не моя, а наукова, і абсолютно об'єктивна.

P.S. І кого ж ви намагаєтесь обдурити? Мене не вдасться, інших не дам.

P.з.S. А нав'язуваної вами "дискусії" ж по пріпіздєнту все одно немає, говоримо про вашу пропагандонську брехню і "проколи".

 

я жодного слова не сказав про "ідіотизм", але будь ласка, пояснить мне тоді значення слову "аксіома" і цього вашого твердження:

 

 

Ні, дискусії не буде, бо 1) ви самі не будетещо пріпіздє

нт при відсутності фальшувань не проходе у другий тур це аксіома, а не привід для дискусії. дискутувати, будете пропагандонити 2) що такого розумного ви тут насрали виклали, що є дискусійним? що пріпіздєнт при відсутності фальшувань не проходе у другий тур це аксіома, а не привід для дискусії.

 

? :gigi:

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

я жодного слова не сказав про "ідіотизм", але будь ласка, пояснить мне тоді значення слову "аксіома" і цього вашого твердження:

 

 

 

? :gigi:

Спікся пропагандон, почались кривляння "а-ля-дурник-нє-панімаю-а-чьом-рєчь"  От і добре, менше обдурених - чесніші вибори. :tu:

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

ще раз, для тих хто не розуміє. шановний @забанений,  стверджує:

 

 що пріпіздєнт при відсутності фальшувань не проходе у другий тур це аксіома, а не привід для дискусії.

 

на мою думку це означає, що безаперечно порох проходить у другий тур ТІЛЬКИ за умови фальсіфікацій.

я вірно розумію, @забанений ? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

фіг з ним з полтавою, Хмара нафіга спускається до його рівня ?

він мене здивував

 

фіг з ним з полтавою, Хмара нафіга спускається до його рівня ?

він мене здивував

Йому  хтось  мізки  полоще  і  то  добряче.  Плахти  складає.  Не вірю,  що  Хмара  може  промінювати  Україну  на  Зеленського-Коломойського  чи  на  Юльку,  котру  давно  розкусив.  Тоді  ще  був  при  тямі.  А  зараз  йому  80  з  гаком.

Суб єкт  для  маніпуляцій.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...