Перейти до змісту

Посадки будут! Раднык Зеленского .


кноп

Recommended Posts

думаю..хуйлу 

петя или зеля..

допизды....

большая война начнётся как только последний кубометр природнего газа закончит транспортироваться через Украинскую территорию..

и насрать им будет кто тут президент..так шо не парьтесь и ждите когда это все начнется.

 

ти це Сітізену скажи, а я в курсі

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ти це Сітізену скажи, а я в курсі

То нахуй нам тоді за Петра голосувати? Петяраси он кажуть, що або він, або Хуйло нападе вже 22 квітня. І на бордах тед саме. Я збентежений...

Link to comment
Share on other sites

посадки, кажете? ну-ну...

 

Кулуарами все впевненіше шириться інформація, що Володимир Зеленський, у випадку свого обрання на посаду Президента, не має наміру змінювати Генерального прокурора Луценка. Принаймні швидко змінювати.

Це що ж виявляється? Петро Порошенко всі ці роки на грудях грів «агента Путіна» і «маріонетку Коломойського» Луценка?

Мораль проста: вони будуть жити «у мирі і злагоді», бо їхня мета зберегти не Україну, а олігархічний консенсус. Тому жоден з них не вартий того, щоб сваритися.

Link to comment
Share on other sites

Уявляю, як перші тижні після того, як Вовочка дорветься до булави, у його фанів буде когнитивний дисонанс: де ж рішучі кроки, де зміни, де чесний і непідкупний Голобородько?

 

І повільно-повільно буде доходити, що голосувати можна і за Бетмена, але в реальності він не існує. А до багатьох і не дійде - будуть собі пояснювати (а 1+1 їх у тому підтримувати), що це врагі-олігархи не дають, а Зєля бореться з ними з усіх сил.

Link to comment
Share on other sites

То нахуй нам тоді за Петра голосувати? Петяраси он кажуть, що або він, або Хуйло нападе вже 22 квітня. І на бордах тед саме. Я збентежений...

 

читай про "ні обіцянок,  ні пробачень" і не бентежся. якраз твій рівень

Змінено користувачем On_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Уявляю, як перші тижні після того, як Вовочка дорветься до булави, у його фанів буде когнитивний дисонанс: де ж рішучі кроки, де зміни, де чесний і непідкупний Голобородько?

 

І повільно-повільно буде доходити, що голосувати можна і за Бетмена, але в реальності він не існує. А до багатьох і не дійде - будуть собі пояснювати (а 1+1 їх у тому підтримувати), що це врагі-олігархи не дають, а Зєля бореться з ними з усіх сил.

 

скоріш за все зеля буде до виборів в Раду сидіти тихо як мишка, іноді видаючи в ютуб півторахвилинні ролики

віртуальний през

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

скоріш за все зеля буде до виборів в Раду сидіти тихо як мишка, іноді видаючи в ютуб півторахвилинні ролики

віртуальний през

 

Ще буде зображати діяльність, подаючи у Раду нереальні пропозиції

 

  1. Внесе кандидатури голів Міноборони, МЗС, СБУ та ГПУ: імена озвучить до 19 квітня.

Неофіційно "Лізі" назвали такі імена: МЗС – екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, ГПУ – екс-прокурор США Марта Борщ чи екс-голова Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеші, СБУ – Ігор Смешко.

 

А потім нитиме, що не підтримують і пхають палиці в колеса

Link to comment
Share on other sites

посадки, кажете? ну-ну...

 

Oksana Syroyid

19 хв. ·

 

Кулуарами все впевненіше шириться інформація, що Володимир Зеленський, у випадку свого обрання на посаду Президента, не має наміру змінювати Генерального прокурора Луценка. Принаймні швидко змінювати.

Це що ж виявляється? Петро Порошенко всі ці роки на грудях грів «агента Путіна» і «маріонетку Коломойського» Луценка?

Мораль проста: вони будуть жити «у мирі і злагоді», бо їхня мета зберегти не Україну, а олігархічний консенсус. Тому жоден з них не вартий того, щоб сваритися.

 

Словно мухи тут и там ходят слухи по домам

А беззубые старухи их разносят по умам :)

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Цікаво,чи Смєшко дійсно медведчуківський кадр?

 

Консенсус таки намічається (бо інші кандидатури пролетять)

 

P.S. А скорше це вкид, щоб підгребти смешкові 6 процентів. Або і те, і те

Змінено користувачем convex
Link to comment
Share on other sites

Цікаво,чи Смєшко дійсно медведчуківський кадр?

 

Консенсус таки намічається (бо інші кандидатури пролетять)

 

P.S. А скорше це вкид, щоб підгребти смешкові 6 процентів. Або і те, і те

 

неважливо, що це насправді, очікувати від смешка проукраїнської позиції не варто

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Словно мухи тут и там ходят слухи по домам

А беззубые старухи их разносят по умам :)

 

ну може й не зовсім вже так

 

Останні новини: генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко разом з заступниками Анжелою Стрижевською та Євгенієм Єніним 10 квітня 2019 року відбув до Ізраїлю. За кілька годин до них має приєднатись перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко. Організатором їх поїздки лихі язики називають Бориса Ложкіна, який зараз також перебуває в Ізраїлі на запрошення Ігоря Коломойського в зв’язку з висунутою йому в Україні підозрою. Напевно, високій достойники відправились світ за очі, щоби особисто представити Ігорю Валерійовичу програму президента Зеленського по боротьбі з корупцією.    
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, Юга краще обслуговуватиме Бєню, ніж якась там Марта Борщ

 

І Пєця навіть не матиме, чого обурюватись. Nothing personal, just business. Він би зробив так само.

 

Пжити по новому-2 у виконанні Зєлі.

Link to comment
Share on other sites

 

ну може й не зовсім вже так

 

Останні новини: генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко разом з заступниками Анжелою Стрижевською та Євгенієм Єніним 10 квітня 2019 року відбув до Ізраїлю. За кілька годин до них має приєднатись перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко. Організатором їх поїздки лихі язики називають Бориса Ложкіна, який зараз також перебуває в Ізраїлі на запрошення Ігоря Коломойського в зв’язку з висунутою йому в Україні підозрою. Напевно, високій достойники відправились світ за очі, щоби особисто представити Ігорю Валерійовичу програму президента Зеленського по боротьбі з корупцією.    

 

Пророк!  :lol2:

 

Please wait.. Loading
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, Юга краще обслуговуватиме Бєню, ніж якась там Марта Борщ

 

І Пєця навіть не матиме, чого обурюватись. Nothing personal, just business. Він би зробив так само.

 

Пжити по новому-2 у виконанні Зєлі.

 

Нафіг кому потрібний отой блазень? 

Link to comment
Share on other sites

Нафіг кому потрібний отой блазень? 

 

Блазень буде слухняним - до обрання нової ВР, а там, якщо добре справуватиметься, то залишать. Він чудово акумулюватиме негатив, а коли його набереться забагато - спишуть в утиль

Link to comment
Share on other sites

скоріш за все зеля буде до виборів в Раду сидіти тихо як мишка, іноді видаючи в ютуб півторахвилинні ролики

віртуальний през

знающие люди пишут, про то шо будут попытки разогнать нынишний парламент..

 

но не на новых увыборных условиях,а все останется по старому 50% по закрытым партийным спискам 50% мажоритарка.

Link to comment
Share on other sites

Посадки будуть лише в одному випадку - якщо Штати зважаться використати ЗЕ ,як прокладку для прямого управління. Слабкий політик типу ЗЕ для цього підходить ідеально, прем'єром ставлять когось типу Саакашвілі - і вперед,.

Але я на жаль не бачу політичної волі з боку штатів  розбиратись з українським гадючником....

Link to comment
Share on other sites

знающие люди пишут, про то шо будут попытки разогнать нынишний парламент..

 

но не на новых увыборных условиях,а все останется по старому 50% по закрытым партийным спискам 50% мажоритарка.

 

дуже можливо

я б на місці наших дупутатів вже приймав закон про імпічмент.

дуже корисна річ, хто б не став презом

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...