Перейти до змісту

До выбора нового Президента Украины Зеленского В.А. осталось...


хозяин

Recommended Posts

Это не так. Не выбрасывал бы он миллиарды на потоки. Цель как раз, бесполезненно взять Украину.

Як ти уявляєш "взять Україну"?

Щоб її вбиту (а інша йому не дасться) взяти, йому сюди доведеться вкачати стільки бабла, скільки не вартують усі його потоки включно з газом в трубах та усіма родовищами. Його мрія - слабка підконтрольна Україна, яка сама себе годує, але обов'язково трохи гірше, ніж він своїх коцапів. Максимум - щоб його олігархи могли трохи з нас смоктати.

Захоплювати нас цілком, або значні території, йому нах не потрібно.

Link to comment
Share on other sites

Як ти уявляєш "взять Україну"?

Щоб її вбиту (а інша йому не дасться) взяти, йому сюди доведеться вкачати стільки бабла, скільки не вартують усі його потоки включно з газом в трубах та усіма родовищами. Його мрія - слабка підконтрольна Україна, яка сама себе годує, але обов'язково трохи гірше, ніж він своїх коцапів. Максимум - щоб його олігархи могли трохи з нас смоктати.

Захоплювати нас цілком, або значні території, йому нах не потрібно.

Я бы не недооценивал противника.
Link to comment
Share on other sites

Я не недооцінюю. 

Фізично з великими фізичними і матеріальними втратами він це зробити може. Але ніякі бонуси наступний гемор йому не компенсують. Тому він ставить іншу задачу, яка чітко викладена в мінському договорняку і петровому законі про лугандон. Головне там не амністія оркам і повернення святкування 9 травня, а довічне скасування планів європейської та євроатлантичної інтеграції України, що дорівнює поверненню до повного протекторату хуйлостану. 

Link to comment
Share on other sites

А хто вам буде змінювати країну. совки запліснявілі? пєдра? чи зеля змінить?

Чи само по собі зробиться?

Треба було виховувати дітей бійцями, а не боягузами. Які тільки те й зуміли. що здриснути по європам на готовеньке. 

+=======+

Педро вже назмінював так в свій капшук, що народ бажає його здихатися....

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Педро вже назмінював так в свій капшук, що народ бажає його здихатися....

А що чи хто буде заважати зєлі набивати свій капшук, користуючись нагодою?

Легко розпалити в "насєленії" заздрість до багатого. Та нехай саме воно попробує хоч щось заробити. 

А не скиглити про малі пєнсії та субсидії. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

А що чи хто буде заважати зєлі набивати свій капшук, користуючись нагодою?

Легко розпалити в "насєленії" заздрість до багатого. Та нехай саме воно попробує хоч щось заробити.

А не скиглити про малі пєнсії та субсидії.

Ты откажешься от покупки нового холодильника потому-что он может сломаться? Старый то уже сломался.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Сьогодні  мені  сказали,  що м ясники  на  базарі  ратують  за  Зеро.  Їм  найскрутніше  доводиться  і  хочуть  змін. 

 

А они что по вашему не люди? Они по дорогам нашим не ездят, в больницы не ходят? Что удивительного в том, что вам сказали? Или тут ключевое мясники с базара?

Link to comment
Share on other sites

ще ніколи бандити 90-х не отримували повну владу в Україні 

подивимось як це буде працювати 

 

Да??? А как же витя овощ, братья клюевы, труханов, нарик и пр. и пр., может быть проблема как раз в том, что именно они имеют полную власть в Украине?

7 дней!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10-12 мільйонів батраків. Чого бариги й прагнуть.

Не переймайся, я 100% завжди буду голосувати проти системи.

Проти будь-якої системи? А чому?

Хоча, знаю...  Нема клепок в голові і руки ростуть зі сраки. Тіко в ревалюціанери !

Застрелься краще нахуй.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Проти будь-якої системи? А чому?
Проти нашої злочинної. Тому що вона заради отримання зисків від свого нічого нероблення ізолювала країну від світового ринку. З трагічними для неї наслідками.
Link to comment
Share on other sites

Бугога!!! Но с каждым днём петро опускается всё ниже и ниже, лучше бы было для него закончить всё раньше, одни "дебаты" сегодняшние чего стоят йопт!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А они что по вашему не люди? Они по дорогам нашим не ездят, в больницы не ходят? Что удивительного в том, что вам сказали? Или тут ключевое мясники с базара?

Так,  саме  про  м ясників  мова, бо  їм  зовсім  не  зле,  а  здавалось  би,  що  від  добра  добра  не  шукають.

Хочуть  ліпше,  очевидно,  що  матимуть.  Казочка  про  золоту рибку  не  просто  так  написалася.

Я  не  знаю,  як  у  Вас  там,  але  нашим  дорогам  нічого  не  бракує,  в  медицині  катастрофи  нема,  та  й  такі  як  вони  можуть  лікуватися  в  приватних  клініках,  де  все  за  останніми  стандартами.

Link to comment
Share on other sites

А  той  новий  през  свої  офшори  позакриває?  Як  думаєте,  зазельки?

І  що  буде  з  податками,  такий  луз  як  зараз?  Чи  прикрутить?  Думаю,  що  м ясники  з  львівського  ринку  зачухаються  добряче.  Їх  взагалі то  зовсім  турнуть,  перед  тим  потрясши.

 

Синяки  уже приходили,  багато  хто  в  бізнесі  відчув  їх  на  власній шкурі. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А що чи хто буде заважати зєлі набивати свій капшук, користуючись нагодою?

Легко розпалити в "насєленії" заздрість до багатого. Та нехай саме воно попробує хоч щось заробити. 

А не скиглити про малі пєнсії та субсидії. 

Дурнику! Це не заздрість до багатих, а ненависть до бандитів та грабіжників. 

Мета українців не в тому, щоб не було багатих, а в тому, щоб не було бідних! 

А для цього треба позбавити Україну бандитів та грабіжників! Бо з бандитами 

та грабіжниками у владі - скільки не працюй - все одно заберуть чи вкрадуть! 

Потроха та потрошків - на палю!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Проти нашої злочинної. Тому що вона заради отримання зисків від свого нічого нероблення ізолювала країну від світового ринку. З трагічними для неї наслідками.

що ти мелеш? :fp1:  :fp1:  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Бугога!!! Но с каждым днём петро опускается всё ниже и ниже, лучше бы было для него закончить всё раньше, одни "дебаты" сегодняшние чего стоят йопт!!!

як би хотілось почитати тебе через рік

Link to comment
Share on other sites

Дурнику! Це не заздрість до багатих, а ненависть до бандитів та грабіжників. 

Мета українців не в тому, щоб не було багатих, а в тому, щоб не було бідних! 

А для цього треба позбавити Україну бандитів та грабіжників! Бо з бандитами 

та грабіжниками у владі - скільки не працюй - все одно заберуть чи вкрадуть! 

Потроха та потрошків - на палю!

і тебе lehybre

хотілось би почитати через рік B-)

Link to comment
Share on other sites

Бугога!!! Но с каждым днём петро опускается всё ниже и ниже, лучше бы было для него закончить всё раньше, одни "дебаты" сегодняшние чего стоят йопт!!!

 

Так а шо з дебатами. Це ж зеля всих підвів як би, чи я чогось не знаю?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так а шо з дебатами. Це ж зеля всих підвів як би, чи я чогось не знаю?

 

Кроме пети эти дебаты никому и нах не нужны, все уже всё решили для себя, команду и программу зеленский обещал представить до второго тура это интересно будет, ну а шоу увидим 19 апреля и оно будет гораздо ярче чем унылые сегодняшние "дебаты" петирушки, хотя лично мне и оно нах не нужно...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...