Перейти до змісту

Хроники Малороссии


Recommended Posts

Бу-го-го!  :D

Йожин сумує не з приводу падіння країни і її народу в економічну прірву, а з приводу зменшення статків олігархів.

Бєлочка в них остаточна - в мене бариги за 5 років відібрали 53% пенсії, чим я вбив Україну  :fp1:  :weep:

Евро - ты просто дурак. И это уже не лечится.

 

Очень жаль только, что ты имеешь право голоса. Такие как ты - это гибель Украины.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Остання відповідь

Скаженій у безсилій злобі, шизоїд вишиватоголовий. Може грець тебе вхопить швидше :D

Добрий нюх мають собаки, що весь час голосують за будку з теплими помиями і крепким ланцюгом.

Link to comment
Share on other sites

Евро - ты просто дурак. И это уже не лечится.

 

Очень жаль только, что ты имеешь право голоса. Такие как ты - это гибель Украины.

Кончений  :suicide2: 

Через таких заперечувателів арифметики з елементарною логікою Україна і знаходиться в дупі.

Link to comment
Share on other sites

Не перевантажуй болєзного, там і так з голови дим валить від пошуків аргументів, яких не існує.

Я врю в Йожина! Ось прямо зараз він серією фотошопів як жахне дуплєтом! Опоненти будуть посрамлєни і в сльозах і соплях потікають світ за очі :D

Link to comment
Share on other sites

"Міцним" ланцюгом. Вчи мову, лапоть тупорилий :)

Міцне - это пи-и-и-во "Десант", которое вы, свинособаки лакаете с утра.

 

https://www.slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BF%D0%BA%D0%B8%D0%B9

 

Тебя гугл-переводчик премии лишит, подхуйлятник. Совершенствуйся.

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Кончений  :suicide2:

Через таких заперечувателів арифметики з елементарною логікою Україна і знаходиться в дупі.

У тебя арифметика альтернативноодарённых.

 

Бред сивой кобылы легче комментировать.

Link to comment
Share on other sites

Я врю в Йожина! Ось прямо зараз він серією фотошопів як жахне дуплєтом! Опоненти будуть посрамлєни і в сльозах і соплях потікають світ за очі :D

По фотошопам это ты к своему однояйцевому близнецу Дидусю обращайся.

 

Где, кстати, уёбище. Переквалифицируется в ЗЕлупа толкователя?

Link to comment
Share on other sites

Міцне - это пи-и-и-во "Десант", которые вы, свинособаки лакаете с утра.

 

https://www.slovnyk.ua/index.php?swrd=кріпкий

 

Тебя гугл-переводчик премии лишит, подхуйлятник. Совершенствуйся.

Гуглоперекладачем користуєшся? Воной видно. Палишся лапоть :D

Link to comment
Share on other sites

Гуглоперекладачем користуєшся? Воной видно. Палишся лапоть :D

Не мучай себя. Челюсть вывихнешь. Сребреников не хватит подлечиться, путинский холуй.

Link to comment
Share on other sites

Не мучай себя. Челюсть вывихнешь. Сребреников не хватит подлечиться, путинский холуй.

Та вже всім зрозуміло, де та будка стоїть, з якої ти гавкаєш, не старайся лапоть з гуглоперекладачем :)

Link to comment
Share on other sites

За самовіддане служіння Українському народові, визначний особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України постановляю:

 

Присвоїти звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" ГРИЦАКУ Василю Сергійовичу - Голові Служби безпеки України.

 

Президент України П.ПОРОШЕНКО

9 травня 2019 року

https://www.president.gov.ua/documents/2082019-26770
Link to comment
Share on other sites

Та вже всім зрозуміло, де та будка стоїть, з якої ти гавкаєш, не старайся лапоть з гуглоперекладачем :)

Что? Обтёк? Иди подучи матчасть. На носу полугодовая прогрессивка.

Це ти про "пенсія 2019" / "пенсія 2013" = 0,47?

Бред с первой буквы до последней.

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

О, знову та ж сама байка  :fp1: Боже боже  :fp1: Пенсія в Україні у гривні шо тут може бути не ясно?

Фома, не прикидайся абьірвалгом з бажина!

Чому за одні й ті ж 5 років ціни на продукти чітко відстежили обвал курсу гривні, а розмір пенсій - ніхуя?Тобі на кожній сторінці наводити одні й ті ж доводи, на які ти абсолютно не реагуєш?  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38498-khroniki-malorossii/page-8&do=findComment&comment=1127005

 

Це маразм. Пенсія не зафіксована в баксах, це Україна, а не штати

 

Ми з тобою вже здається розмовляли на цю тему. Самоє хуйовоє, що життя наше в баксах не лише зафіксоване - пре далі! А пенсію бариги пофіксили собі на кишеню на мінус 53%.
Я тобі наводив конкретні ціни в супермаркетах 13 року і тепер, але бачу що то як об стінку горохом.
 
п.с.
Гривня впала в 3,5 рази.
Молоко "Селянське 2,6%", 1л  - 8,17 грн. в 2013 році влітку, 9,50 в січні 2014р.
Молоко "Селянське 2,5%", 950 мл  - 30,29 грн. сьогодні.
Рахуй.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А цены все к баксам привязаны.

Я йому конкретні цифри на продукти навів місяць тому. Здавалося тоді - сприйняв. Але виявляється, що то їм як об стінку горохом. 

Абирвалги!  :bluet:

Link to comment
Share on other sites

Я йому конкретні цифри на продукти навів місяць тому. Здавалося тоді - сприйняв. Але виявляється, що то їм як об стінку горохом.

Абирвалги! :bluet:

Жопомиї духовним живуть, ностальгують. Їм красиву картінку подавай: вишиванки, мову, народні українські пісні, садок вишневий, "а у селах, у веселих, і люди веселі" ... І Рошен став їх драгдилером, ощасливив синьою пігулкою. А ти їх на грішну землю, пикою об асфальт. Ну кому це сподобається, скажи? :D Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Жопомиї духовним живуть, ностальгують. Їм красиву картінку подавай: вишиванки, мову, народні українські пісні, садок вишневий, "а у селах, у веселих, і люди веселі" ... І Рошен став їх драгдилером, ощасливив синьою пігулкою. А ти їх на грішну землю, пикою об асфальт. Ну кому це сподобається, скажи? :D

Йоб їх мать! Так арихметика це ж бог програмістів!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А цены все к баксам привязаны.

На імпорт. Але кого це пече? Пан Юро податки у баксі теж платив? Ні? Так чого хоче пенсію у баксі? Я пам'ятаю у мого діда пенсія була 38 грн по курсу 1.8. І шо далі?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...