Перейти до змісту

Хроники Малороссии


Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Остання відповідь

"Міцним" ланцюгом. Вчи мову, лапоть тупорилий :)

Ой,  EURO  лайкнув  на  це.  :lol2:

А  це  що  за  перл 

Поки що у наслідку президентських виборів

?

Давно  підозрюю,  що  гуглом  перекладаєте.  Подекуди  зовсім  нечитабельний  текст.

Так  що,  менше  лайкайте,  а  більше  читайте  українською,  або  просто  зубріть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ой,  EURO  лайкнув  на  це.  :lol2:

А  це  що  за  перл 

Поки що у наслідку президентських виборів

?

Давно  підозрюю,  що  гуглом  перекладаєте.  Подекуди  зовсім  нечитабельний  текст.

Так  що,  менше  лайкайте,  а  більше  читайте  українською,  або  просто  зубріть.

Бабцю, ви про що? Де то я таке писав? 8)

Link to comment
Share on other sites

Бо пенсію треба самому заробляти, шо не ясно?

Так заробив же за 40 з гаком років!

 

На імпорт. Але кого це пече? Пан Юро податки у баксі теж платив? Ні? Так чого хоче пенсію у баксі? Я пам'ятаю у мого діда пенсія була 38 грн по курсу 1.8. І шо далі?

Згідно закону, пенсія мала перераховуватися у відповідності до рівня інфляції. Тобто, скільки літрів молока я міг купити у 13 році, стільки мусив і у 2019. Бариги поклали йух на закон і обібрали найбідніших. Ферштейн?

Моя пенсія в гривнях зросла на 59%, а одне й те ж молоко, не зважаючи на зменшення упаковки на 5% і жирності з 2,6% до 2,5%, подорожчало на 270%!

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так заробив же за 40 з гаком років!

Шо ви заробили? Геморой хіба, вибачте. 40 років по 50 баксів щомісяця відкладати = 24к баксів. На 20 років поділити - 100 баксів на місяць додатково.

 

Але ви ж не відкладали.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Моя пенсія в гривнях зросла на 59%, а одне й те ж молоко, не зважаючи на зменшення упаковки на 5% і жирності з 2,6% до 2,5%, подорожчало на 270%

Я колись топовий Айфон брав за 599 баксів а зараз топовий штука!!!!

Link to comment
Share on other sites

А  дідусьо  осліп  чи  вже  уся  голова  підводить?  Звертання  до  Евро.

Шо не так, п.Шпилько? Українець з російськомовного міста не дуже досконало висловлюється, чи до змісту запитання?

До речі, гугл радить мені писати "у наслідок президентських виборів".  :)  Так підійде, пані вчителько?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Нарешті, головний спадок (без найменших сподівань на можливість прочитання табором свідків відчалювання/малоросії)!

Please wait.. Loading

...Для продовження свого кволого, майже збанкрутілого існування захоплена олігархами частина реального сектору економіки виживає за рахунок корупційних зв’язків з владою, які дають йому змогу перетягувати суспільні капітали на свій бік. Так, для цього встановлюються захмарні ціни і тарифи на продукцію відповідних компаній, підтримується висока інфляційна динаміка і грошова девальвація....

 

...Доходи найбільшого суспільного фінансового «лохотрону» – державного бюджету (вибачте, але у нас так і є) – утворюються в основному внесками пересічних громадян через зростання споживчих цін і тарифів, сплату ПДВ, акцизних, імпортних та інших платежів. В результаті українські сім’ї вже тривалий час не можуть звести кінці з кінцями – загальна сума їх поточних доходів менша за щомісячні витрати. Вклад же в бюджет державних і олігархічних компаній є багатократно менший, не дивлячись на те, що вони отримують монополістичні надприбутки....

 

...Подолання системної кризи можливе лише, якщо в нашій економіці відбудеться глибоке структурно-технологічне оновлення. Ми повинні наздогнати західну цівілізацію шляхом освоєння сучасних високих технологій, виходу на світові ринки з новітньою висококонкурентною продукцією, інтелектуальними продуктами, перш за все стартапами, здійснити реструктуризацію економіки в сторону інноваційної галузей. Старі галузі мають відійти у минуле – іншого не дано. І такі структурно-технологічні перетворення потребують, по-перше, високої конкуренції на ринках, по-друге, розгортання фінансових мереж, які будуть робити інвестиції в інноваційний бізнес (інвестиційні, венчурні, хедж-фонди, краудфандінгові компанії, фінансові он-лайн платформи та інші), по-третє, спеціального державного заохочення малого і середнього підприємництва, перш за все такого, що базується на інформаційних технологіях, по-четверте, відновлення освітнього потенціалу нації. 

ЗАКЛЮЧЕННЯ
Перехід на нові базові технології,
структурне оновлення виробництва,
активне заохочення МСБ, 
висока конкуренція на ринках, 
вільний, прозорий і конкурентний розподіл кредитів та інвенстицій,
зростання темпів накопичення виробничого капіталу, перш за все приватних накопичень громадян, 
ліквідація монополізму, 
усунення олігархів від влади і 
побудова антикорупційної системи державного управління

–- основні ступені трансформації сьогоднішньої паразитуючої на людях економічної моделі. Потрібна також впевненість у програму перетворень і бажання нової влади їх здійснити. Просто треба це зробити.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

На імпорт. Але кого це пече? Пан Юро податки у баксі теж платив? Ні? Так чого хоче пенсію у баксі? Я пам'ятаю у мого діда пенсія була 38 грн по курсу 1.8. І шо далі?

На все. Пан Порошенко, цены на свои тортики, совсем не импортные, четко к валюте привязывает. А пенсии нет.
Link to comment
Share on other sites

Я колись топовий Айфон брав за 599 баксів а зараз топовий штука!!!!

Некорректное сравнение. Топовый айфон вчера и сегодня, это разные айфоны. Не уверен, что производители молока вкладывают миллионы в разработку нового молока и его свойства регулярно меняются для улучшения потребительских свойств.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не уверен, что производители молока вкладывают миллионы в разработку нового молока и его свойства регулярно меняются для улучшения потребительских свойств.

Головне на упаковці написати, що воно покращене, і невпинно  покращується. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Некорректное сравнение. Топовый айфон вчера и сегодня, это разные айфоны.

 

Ок, я в 2014 платив за інет £18 на місяць, а зараз £35. Інет і провайдер той самий. Це Порошенко?
Link to comment
Share on other sites

На все. Пан Порошенко, цены на свои тортики, совсем не импортные, четко к валюте привязывает. А пенсии нет.

 

В тортіках, кажуть, є імпортні компоненти. І обладнання, мабуть, теж. Крім того, я рекомендую їх не купувати.
Link to comment
Share on other sites

Лановой красиво пишет, но бестолково. Там нет ни слова о как это сделать? Реально без ликвидации олигархата, никто, никуда не пойдет и перестраивать не будет.

Справа економістів сформулювати, що потрібно зробити. Спосіб виконання тієї роботи - більше справа політиків. Спільно наше не куплене експертне середовище нарешті наближається до консенсусу у визначенні справжніх проблем України, мети і шляхів її досягнення.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Шо не так, п.Шпилько? Українець з російськомовного міста не дуже досконало висловлюється, чи до змісту запитання?

До речі, гугл радить мені писати "у наслідок президентських виборів".  :)  Так підійде, пані вчителько?

Не  дивуюся  і  не  засуджую  через  нкедосконале  знання  мови,  але  тоді  не  лайкайте,  коли  хтось  робить  незначний  огріх.

До  речі,  в  українській  мові  вживається  слово "кріпкий".

Щодо  вашої  фрази,  то  найкращий  варіант 

"вибори  привели  до  того,  що  мафія...

"вибори  спричинили...

але  то  для  форуму  задуже  причесано,  то  терпимим  варіантом  може  бути

"Внаслідок  виборів" 

Link to comment
Share on other sites

Стони и воплі вишиватоголових петярасів, опущених на останніх виборах, і їх союзничків-лапотників із-за парєбріка, не стихають, як я подивлюся. Попустіться болєзниє, покайтеся, перевдягніть обісрані портаки, і гайда до праці. Підра всьо, :fuck:

Назло бабушке отрезал себе хуй и радуеццо малорос. Какие же вы тупые лузеры.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...