Перейти до змісту

Що робити з порохоботами?


Citizen UA

Recommended Posts

а вас с йожиним абсолютно одна й та сама матриця. матриця тупого підліткового максималізму. звідси і це прагнення говорити простими штампами від імені надцяти відсотків "правильних" людей, проти "неправильних". Алі правий, ти здатен продуктивно тільки ненавидіти, інше тобі не дано

 

Знову брехня. Я не розписуюся за інших. Є обєктивні факти і моя їх інтерпретація

 

Наприклад:

 

Факт - Свинарчуки пиздять гроші з Укроборонпрому.

 

Моя інтерпретація - Свинарчуки пиздять гроші з Укроборонпрому. Це мародерство, кримінальний злочин, і мародери мають бути покарані разом з іх дахом, Порошенком. 

 

Інтерпретація Йожинів - сам дурак, агент хуйла, підриваєш оборонозадність країни, патріотична корупція - благо. Або Порошенко і свинарчуки, або Путін нападе

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Моя інтерпретація - Свинарчуки пиздять гроші з Укроборонпрому. Це мародерство, кримінальний злочин, і мародери мають бути покарані разом з іх дахом, Порошенком.    Інтерпретація Йожинів - сам дурак, агент хуйла, підриваєш оборонозадність країни, патріотична корупція - благо. Або Порошенко і свинарчуки, або Путін нападе

Це типова ситуація, коли ультраліві зімкнулись з ультраправими в своїй мерзенності.

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Це типова ситуація, коли ультраліві зімкнулись з ультраправими в своїй мерзенності.

 

А ти, посередині над сутичкою весь в бєлом? Д'Артаньян, прашу любіть, і жаловать. Так а яка твоя власна позиція по даному питанню?  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

в смысле? он дал свалить клоуну в турцию? или "волонтеры" не нашлись? 

 

Нє, самий справедливий український суд разом з пгокугатуггою, дав звалити за кордон Рубану-"терористу". А Гадя-"терористка" в Шапіто смалить. Мабуть координати передає співучасникам з мінометом на баржі біля Труханова острова  :zrada:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я завжди збоку. Є така позиція в складі бойової охорони на марші. 

 

Тобто, як я й думав. Власної точки зору ти не маєш, чекаєш свіжого видання газети "Правда", щоби в єдіном пориве со всєм совецьким нородом заклєйміть троцкістов-бухарінцев  зебілов, і примкнувших к нім. Совок ти лапотний  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

понимаешь Евро-малоросс,

 

http://www.youtube.com/watch?v=9biFZtcMjdQ&feature=youtu.be

 

меня например хочется блевать от твоего малоросского президента. посмотри на своего клоуна кривляку, я так понимаю он представляет таких как ты. выступает перед усскими тварями унижая Украину...

Link to comment
Share on other sites

 

 


єдіном пориве со всєм совецьким нородом заклєйміть троцкістов-бухарінцев  зебілов

Та ти сам скоро слідом  за твоїм лідєром-пуйлом будеш клейміть свого зєбіла. :gigi: 

Бо ніхто йому не дасть тягнути Україну до совка. 

За один тільки ляп "Страни совка, посмотритє на нас, вазможна усьо" - путлєр  підвісив би буратіно за яйця на гвоздік. 

Link to comment
Share on other sites

Нє, самий справедливий український суд разом з пгокугатуггою, дав звалити за кордон Рубану-"терористу". А Гадя-"терористка" в Шапіто смалить. Мабуть координати передає співучасникам з мінометом на баржі біля Труханова острова  :zrada:

 

А-а-а-а-а-а-а! Петяраси, упізнаєте себе в оцьому феєричсному довбойобі ?  :lol2:

 

Please wait.. Loading
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Обсєр з надюхою і корбаном - провина Юри прокулола. От Зєля призначить нового - точно посадить усіх сепарів.

 

А хто ж признначив Юггу? Хто цей мерзотник, який під конкретне прізвище навіть закон через ВР продавив? Щоб оця тупа, пиздлива і злодійкувата хуйня без юридичної освіти, Югга, стала у постмайданній Україні Генпрокурором?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Подавав то звісно кнур, мародер, свинарчуковець і т д, а затверджували ті, хто створить зебільну більшість за місяць.

Заєбца ти стрілки перевів. А чія ж більшість тоді була, якщо не сікрєд?

Link to comment
Share on other sites

Пан Сітізен, усі дупутати що голосували за Лола, будуть голосувати за зебілолола.

 

Тільки, у випдаку, якщо зебіл подасть на генпгркугога якогось зашквареного клона Луца. Але зовсім не факт, у випадку подання когось на кшталт Сакварелідзе, або Лаури  Кодруци, пане Фома

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...