Перейти до змісту

У чому проблема соціалізму?


Ali(UA)

Recommended Posts

вот упрямый сученок! не было там графы против Порошенко. было 3 варианта - не ходить, проголосовать за Зеленского или Порошенко. Вот ты за Зеленского и проголосовал.

Ну хоч впертий через наявність аргументів, а не просто тупий.  (P)

Чого ж не було? Було, на жаль називалося "Зеленський В.А."  :laugh: 

!  :=[] 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ну хоч впертий через наявність аргументів, а не просто тупий.  (P)

Чого ж не було? Було, на жаль називалося "Зеленський В.А."  :laugh: 

!  :=[] 

да ты меня достал своим упрямством. проголосовал за Зебила и елозит!

Link to comment
Share on other sites

да ты меня достал своим упрямством. проголосовал за Зебила и елозит!

Це ти за потроха, а я проти. Просто був змушений скористатися наявними опціями висловити свою йому непідтримку.

п.с. Як і змушений тепер зберігати цитату з Алі, бо він свої відкоментовані іншими пости потім оперативно переписує.  ;o  B-)

По-друге, це я єложу?   :D  :fp1:

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Це ти за потроха, а я проти. Просто був змушений скористатися наявними опціями висловити свою йому непідтримку.

п.с. Як і змушений тепер зберігати цитату з Алі, бо він свої відкоментовані іншими пости потім оперативно переписує. ;oB-)

По-друге, це я єложу? :D:fp1:

Делай скриншоты, голосователь за зеленского.

 

Бля как оно изворачивается. Как уж на сковородке.

Link to comment
Share on other sites

Повертаючись до соціалізму.Всього мало а всіх багато .Коли уряд пробує взяти і поділити стає ще менше.Нормальна країна це рівні можливості ,результат завжди буде різний.
Link to comment
Share on other sites

 

Зая мОя, і механізми є, і прецеденти. було б бажання. На кожну хитру дупу, як то кажуть...  :gigi: 

 

Зокрема, у 2017 му році Порошенко, позбавив такого собі дупутата Артеменка громадянства України. через набуття ним громадянства Канади. Ти ж не будеш суперечити своєму Гетьману? Бігом до посольства здавати свій український паспорт, хитродупа. А пану Маковію передай, нехай свої пальці запхає сама знаєш куди. Отаке тобі хе-хе©

Перепрошую у авторів за продовження оффтопу, але зазначу у відповідь, що депутат не може мати подвійного громадянства, бо це слуга народу. Хоча зараз в Раді там купа народу із подвійними, а то і потрійними паспортами.

 

А кого із простих людей (сотні тисяч, якщо не мільйонів) позбавили українського громадянства?? Га??

 

До того ж, Україна повинна дозволити подвійне громадянство для країн, які допомагають. Наприклад, для США та Канади, які влили дофіга баблища в неньку за 30 років незалежності. І відкрито заборонити кацапську курку.

Link to comment
Share on other sites

Персональнго для тебе ще раз - я голосував проти Порошенка. І мені пох, за кого голосує закордон, який недостатньо відчуває реалії в ненці, проте є дуже сприйнятливим до цілеспрямованої брехні, на кшталт мінстецівської.

А то ви, зебіли, дуже відчуваєте реалії Неньки :fp1:Знаєте, хто стоїть за зе? не тільки Коломойський і 95 квартал, а ще і той самий Пінчук, який створив кишеньковий проект "Голос", а зараз створює ще один кишеньковий проект "Сєнцов" ... що в принципі пояснює сорососмоківську константу в сьогоднішньому уряді України. І цілком пояснює, як під крильцем демів (Йованович та її кодло) вибрали зе.

 

Вас у черговий раз пізнали у особливо цинічний спосіб, бо ви ж голосували за "нові обличчя" ... і при цьому дехто, обтрусившись, робить вигляд, що то було по любові та взаємній згоді :weep: :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Перепрошую у авторів за продовження оффтопу, але зазначу у відповідь, що депутат не може мати подвійного громадянства, бо це слуга народу. Хоча зараз в Раді там купа народу із подвійними, а то і потрійними паспортами.

 

А кого із простих людей (сотні тисяч, якщо не мільйонів) позбавили українського громадянства?? Га??

 

До того ж, Україна повинна дозволити подвійне громадянство для країн, які допомагають. Наприклад, для США та Канади, які влили дофіга баблища в неньку за 30 років незалежності. І відкрито заборонити кацапську курку.

Без різниці. Депутат, чи пересічний, мадам. Читайте закон про громадянство. Там немає полілу на депутатів, і всі решта. Набуття громадянсва іншої лержави є підставою для втрати громадянства України. Так що, де-факто, дорогенькі наші канадійські щирі, ви не є громадянами України, згідно закону. Хіба що ненависний вам Зебанько, внесе зміни у закони стосовно подвійного громадянства, яке йому чомусь свербить. Щодо дофіга бабліща ніби то влитого Канадою в Україну, то я вже на цьому форумі тобі наводив цифри, які свідчать, що того "бабліща" було смішні копійки.
Link to comment
Share on other sites

хто стоїть за зе? не тільки Коломойський і 95 квартал

Коломойський - нині особистий ворог Зе, і робить зараз більше шкоди, ніж будь-хто інший.

Шантажує, зливає інсайди через дубінських та кишенькові "анонімні" телеграм-канали, провалює та блокує голосування за важливі законопроекти в Раді (№2571), та навіть вже відкрито дає антиукраїнські інтерв'ю, щоб знищити рейтинг Зе. Я вже не кажу про чисельні суди (компенсація по "Укрнафті"), справи "повернення" Приватбанку, що блокують програму МВФ, тощо...

Зе поки не відповідає йому "взаємністю" на повну, але СБУ вже показово проводило обшуки у будівлі "1+1"...

 

Ну а про "95 квартал" взагалі смішно. Звісно, разом з Зе працює багато людей звідти, то й що? Чи для вас "95 квартал" це таке собі всеохоплююче жахіття як "Правий сектор" для росіян?

Змінено користувачем Брамбулет
Link to comment
Share on other sites

Без різниці. Депутат, чи пересічний, мадам. Читайте закон про громадянство. Там немає полілу на депутатів, і всі решта. Набуття громадянсва іншої лержави є підставою для втрати громадянства України. Так що, де-факто, дорогенькі наші канадійські щирі, ви не є громадянами України, згідно закону. Хіба що ненависний вам Зебанько, внесе зміни у закони стосовно подвійного громадянства, яке йому чомусь свербить. Щодо дофіга бабліща ніби то влитого Канадою в Україну, то я вже на цьому форумі тобі наводив цифри, які свідчать, що того "бабліща" було смішні копійки.

Cмішні копійки були мільярди доларів тільки від Канади. Ще раз - хоч один приклад відйому громадянства у звичайної людини. Якщо я приїду в Україну, то там у першу чергу буду громадянкою України. Гуд лак!

Коломойський - нині особистий ворог Зе, і робить зараз більше шкоди, ніж будь-хто інший.

Шантажує, зливає інсайди через дубінських та кишенькові "анонімні" телеграм-канали, провалює та блокує голосування за важливі законопроекти в Раді (№2571), та навіть вже відкрито дає антиукраїнські інтерв'ю, щоб знищити рейтинг Зе. Я вже не кажу про чисельні суди (компенсація по "Укрнафті"), справи "повернення" Приватбанку, що блокують програму МВФ, тощо...

Зе поки не відповідає йому "взаємністю" на повну, але СБУ вже показово проводило обшуки у будівлі "1+1"...

 

Ну а про "95 квартал" взагалі смішно. Звісно, разом з Зе працює багато людей звідти, то й що? Чи для вас "95 квартал" це таке собі всеохоплююче жахіття як "Правий сектор" для росіян?

Мова йде про тих, хто у нього фінансово вклався. Чомусь не побажав витрачати власні гроші, хоча є офшорним мільйонером.

Link to comment
Share on other sites

Cмішні копійки були мільярди доларів тільки від Канади. Ще раз - хоч один приклад відйому громадянства у звичайної людини. Якщо я приїду в Україну, то там у першу чергу буду громадянкою України. Гуд лак!

 

Цьоця, скористаюся твоєю ж цитатою звідси  https://uapolitics.com/index.php?/topic/35270-saakashvіlі-zatrimali/?p=1018178 "1.2 ярди баксів за 25 років". Це скільки на рік виходить?  :gigi: А на військову допомогу ви коли роздуплилися?  Взагалі то, там епічний топік про "уряд канадійських друзів" України - такі ж самі дворушні бляді, як і європідари. Знатно там тебе писком повозили. Варто перечитати.

 

Ще раз, приклад я наводив вище. Те, що Артеменко був депутатом, з точки зору українських законів - нічого не означає. Різниця лише у тому, що за  подвійне громадянство його можна позбавити ще й мандату.

  

Ми як друзі України хотіли б бачити її процвітаючою і не шкодуємо зусиль та грошей. Починаючи з 1991 року, дали скромних 1.2 мільярдики, якщо  вірити цій картинці. Чомусь не можу вставити картинку, даю лінк.

 

https://ci5.googleusercontent.com/proxy/bcPJ4pQmGLJbI9iVrvTvCJiGQlLhfZGQaaJZp0NufkG3CxxNcbIDVMBIKYSZd0RV_2xItxFPP6TzuaR33DsGBJtXCxRV1Zr_zH86bvr4pMBGeDpLYFqRivKyFW5IiySPQYPrzv_KfhGSmYI=s0-d-e1-ft#http://files.constantcontact.com/16a89599001/a63167cd-722a-4f63-9a9d-6f90cbf3dff8.jpg

 

Вообще стртанные эти канадцы... любят оказуется терорристам помогать... в 12 году правительство собиралось выделить ппалестинским террористам на обустройство мирной жизни 300 или 350 миллионов на 5 лет. Ну штабы они так сказать мирную жисть налаживали.. Помню знатный был тогда скандал с Израилем. Запамятовал правда чем кочнилось...

 

300 лямов палестинцам на 5 лет

и 700 украинцам на 25.... Друзи, чьо...

"Численна допомога" Украине от канадского правительства за 25 лет составила аж 700 млн. долларов! weep%20(1).gif

 

(скоко это раз Педрилье на Мальдивы смотаться - еси он по поллимона за раз отваливатет?)

 

А про "мильярды" дивна забудькувата пани как всегда пэрэплутала... 12 мильярдов выделил за 25

лет Всемирный банк (сам Педра сказал!)  http://interfax.com.ua/news/pharmacy/483324.html

 

Для сравнения американская помощь Украине за 25 лет составила с 1992 года - 4,2 милларда долларов. Тоже не Бог весть что, канешна, дык ведь и то деньги на ветер! Судя по грандиозным успехам самой нищей страны Европы... Ну зато хучь Ылита трохы погуляла :fp1:

 

Кстате, канадийськый урьяд с 1991 года держал жесткое эмбарго на поставку ЛЮБЫХ вооружений Украине! Лишь сейчас (после того как дядя Сэм, решился с поставками оборонного оружия) и местные друзи Украины раздуплились...на... "пулеметы и другое стрелковое оружие". Говорят правда, шта мы готовы продавать шо угодно, но за деньги, как везде в мире :shuffle:  Та хиба ж украинська влада мае гроши...Вси гроши знамо у кого... На Мальдивах и оффшорах освоены :lol2: Так шо вся надежда опять на поношенные берцы от диаспоры...

Link to comment
Share on other sites

 

 

то ви, зебіли
То ви свідомі й завзяті педроти, не зважаючи на весь фактаж про державне зрадництво вашого гуру. Я ж до зебілів не маю ніякого стосунку.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Цьоця, скористаюся твоєю ж цитатою звідси  https://uapolitics.com/index.php?/topic/35270-saakashvіlі-zatrimali/?p=1018178 "1.2 ярди баксів за 25 років". Це скільки на рік виходить?  :gigi: А на військову допомогу ви коли роздуплилися?  Взагалі то, там епічний топік про "уряд канадійських друзів" України - такі ж самі дворушні бляді, як і європідари. Знатно там тебе писком повозили. Варто перечитати.

 

Ще раз, приклад я наводив вище. Те, що Артеменко був депутатом, з точки зору українських законів - нічого не означає. Різниця лише у тому, що за  подвійне громадянство його можна позбавити ще й мандату.

  

 

 

Цитувати ташбайку брехунця з фейковою "яхтою" - себе не поважати. Ні один прогноз не справдився. Нагадую, саме він тут тулив за грузинського пройдисвіта Саакашвілі, якого підозрюють у організації розстрілів на Майдані (не моє, читала на фупі).

 

А от твою цитатку треба-таки переслати послу Канади в Україні. Нехай почитає і замислиться, чи треба підтримувати таких, як ти.

 

Модератору: у вас на форумі ведеться систематична антиканадська та антиамериканська пропаганда, метою якої є погіршення стосунків України із поки що союзниками, що в результаті залишить вас один на один з кацапстаном.

 

ПС. От жеж мразота невдячна!

Link to comment
Share on other sites

проблема в тому, що українці в наслідок століть практики привчились ідеально мімікрувати, і емігрувавши стають святішими за папу римського - тобто більшими англосаксами, французами і т.п. за місцевих. І з цієї точки зору починають пафосно повчати "відсталих" українців, як треба жити, причому колоду в своєму оці не помічають принципово. Звідси і негативна реакція.

 

Мадам Спенсер почали чмирити після абсолютно гнилого висеру, що українці по всіх селах живуть зашибісь, бо навіть можуть дозволити собі мобілку, а те, що пенсія 70баксів - це норм, хай діти на заробітках забезпечують, щоб бабка з голоду не здохла.

Ти читни, якщо пропустив https://uapolitics.com/index.php?/topic/39241-zemlia/page-14 і https://uapolitics.com/index.php?/topic/39444-nu-sho-ukraїna-taki-peregnala-ojropu/

А ви скільки хотіли? а  знаєте, скільки мінімальна пенсія в Канаді?? на державні пенсії тут теж ледве виживають.

 

Так, на Західній Україні живуть нормально і не бідують. А бідні люди є у будь-якій іншій країні світу.

 

Зубожілий ви наш.

Link to comment
Share on other sites

Цитувати ташбайку брехунця з фейковою "яхтою" - себе не поважати. Ні один прогноз не справдився. Нагадую, саме він тут тулив за грузинського пройдисвіта Саакашвілі, якого підозрюють у організації розстрілів на Майдані (не моє, читала на фупі).

 

А от твою цитатку треба-таки переслати послу Канади в Україні. Нехай почитає і замислиться, чи треба підтримувати таких, як ти.

 

Модератору: у вас на форумі ведеться систематична антиканадська та антиамериканська пропаганда, метою якої є погіршення стосунків України із поки що союзниками, що в результаті залишить вас один на один з кацапстаном.

 

ПС. От жеж мразота невдячна!

Так я і твою цитату там навів - "1.2 мільярди за 25 років":gigi: . Вона не сильно відрізняється від тої цифри, що навів Сіленціо. Просто, за його словами, 700 лямів то є суто урядова допомога. Докази у тебе є, що яхта фейкова? Та й до теми обговорення воно стосунку не має. Шо ж ви, срані союзнички, ембарго на поставки зброї до останього тримали, коли Україна спливала кров'ю? І не веди себе, як базарна хабалка. Аргументуй фактами свою маячню
Link to comment
Share on other sites

Так я і твою цитату там навів - "1.2 мільярди за 25 років":gigi: . Вона не сильно відрізняється від тої цифри, що навів Сіленціо. Просто, за його словами, 700 лямів то є суто урядова допомога. Докази у тебе є, що яхта фейкова? Та й до теми обговорення воно стосунку не має. Шо ж ви, срані союзнички, ембарго на поставки зброї до останього тримали, коли Україна спливала кров'ю? І не веди себе, як базарна хабалка. Аргументуй фактами свою маячню

Для Канади це великі гроші, враховуючи, наскільки у нас мало населення. І потім, сюди не входить купа суто гуманітарної позаурядової допомоги від безплатної реабілітації до операцій до всіляких таборів до медобладнання за всі ці роки. Але вам, невдячним, на все це наплювати - все мало, мало, мало!

 

Якої зброї? ми самі повністю залежим від США -  роками навіть нові літаки закупити не можуть, флот розвалюється.

 

Сам ти базарна хабалка! хай тобі зе допомагає своїм офшорним баблом, яке заникав і податки не сплатив.

Link to comment
Share on other sites

Для Канади це великі гроші, враховуючи, наскільки у нас мало населення. І потім, сюди не входить купа суто гуманітарної позаурядової допомоги від безплатної реабілітації до операцій до всіляких таборів до медобладнання за всі ці роки. Але вам, невдячним, на все це наплювати - все мало, мало, мало!

 

Якої зброї? ми самі повністю залежим від США -  роками навіть нові літаки закупити не можуть, флот розвалюється.

 

Сам ти базарна хабалка! хай тобі зе допомагає своїм офшорним баблом, яке заникав і податки не сплатив.

Зараз заплачу, так мені жалко "бідних" канадців. Україні від вашої допомоги, ні холодно, ні жарко всі ці роки. Оті копійки лишіть собі, тільки щоб не чути вашого пихатого і зверхнього скавчання. Так вашому послу і передай :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Тут давеча

собрать где-нибудь в секретной хижине на Закарпатье "видатних" экстраукраинцев, диаспорцев и прочих заробітчан, чтобы они, светлые умы, написали нам за 100 дней новую Конституцию. Ну а мы все, соответственно, взяли под козырёк - и исполнять... И я, слушая его, очень живо себе представлял наших уважаемых форумчан Spencer H., Ali(UA), coolzak, сидящих за круглым столом "з думками про Неньку нашу сиву"... B-)
Link to comment
Share on other sites

Я би для початку розстріляв депутатів ВР і всіх міністрів з замами.А нова конституція непотрібна наразі.Німець з гумою Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Я би для початку розстріляв депутатів ВР і всіх міністрів з замами.А нова конституція непотрібна наразі.Німець з гумою

йой,  а петя  ж   депутат.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я  так  розумію кодлу   рошенойобані  порушувати  конституцію  і  закони  можна,  а  от  зелебобікам не  можна?

Вірно  розумію  канадійських не  тупих?

 І  у  Вас в Канаді  точно так? Деякі "педріоти"  мають  право  робити як  заманеться,  головне холопам "насрати"  в  голови що "так  треба  бо то  патріоти віру мову  армію відроджують" ?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...