Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Укі, тут науковці говорять треба дві маски натягать. бо наука

Reload Page to see tweet..Link..

а ну кажи скільки масок носиш!

 

Ну так є в цьому сенс..... Я маску під бандану почав одягати під час шопінгу за власною ініціативою ще до того як почали про це говорити........ Під час святкового хайку коли побачив шо в тих магазинах шо я скупляюсь вже був вірус ......... 

Link to comment
Share on other sites

А як же вчоні раніше казали що масок не треба,потім казали що асимптоні не переносять то тільки хворим давати.Крім того які маски,?

Домашній говношив,хірургічні з кишені де аже 4 тиждень,N95?

Link to comment
Share on other sites

Домашній говношив,хірургічні з кишені де аже 4 тиждень,N95?

 

В магазин поки що хірургічну під бандану ....... Якщо рівень заражень ще зросте - то перейду на КН95.......

Вірус більше трьох днів на масці не витримує....... Шопінг не частіше чим раз на три дні...... Так шо норм

Link to comment
Share on other sites

ПРодаю советские ОЗК. В комплекте плащ, бахилы, перчатки. Со складов длительного хранения в УКраине. ДЛя Калифорнии скидка.

в мене є протигаз ,хотів піти в ньому в Костко,подивитись на реакцію
Link to comment
Share on other sites

У нас китайцы летом ходили в Костко в совершенно космических респираторах. Всем уже тогда было похрену. ХОть в скафандре приходи- люди устали удивляться

Link to comment
Share on other sites

в мене є протигаз ,хотів піти в ньому в Костко,подивитись на реакцію

я про це думав давно. протигаз резиновий плащ та чоботи ))

В магазин поки що хірургічну під бандану ....... Якщо рівень заражень ще зросте - то перейду на КН95.......

Вірус більше трьох днів на масці не витримує....... Шопінг не частіше чим раз на три дні...... Так шо норм

))) бля. а як скажуть 3 маски носить ? ))) ой ржу
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І нафіга він так поспішає?

 

Президент України провів телефонну розмову з керівництвом фармацевтичної корпорації Pfizer

8 лютого 2021 року - 19:30

https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-telefonnu-rozmovu-z-kerivnictvom-f-66421

Link to comment
Share on other sites

я про це думав давно. протигаз резиновий плащ та чоботи ))

))) бля. а як скажуть 3 маски носить ? ))) ой ржу

 

Ти знову дурненьким прикидаєся....... Я ж ясно сказав з власної ініціативи, ще до того як почали про це говорити інші......  Коли ризик натикнутись на носія віруса підвищується, то відповідно коригуєш свої власні міри захисту....... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

І нафіга він так поспішає?

 

Президент України провів телефонну розмову з керівництвом фармацевтичної корпорації Pfizer

8 лютого 2021 року - 19:30

https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-proviv-telefonnu-rozmovu-z-kerivnictvom-f-66421

 

Так у Файзера надовго все вже розплановано....... 

Link to comment
Share on other sites

Ти знову дурненьким прикидаєся....... Я ж ясно сказав з власної ініціативи, ще до того як почали про це говорити інші...... Коли ризик натикнутись на носія віруса підвищується, то відповідно коригуєш свої власні міри захисту.......

та ти тіки бандану раніш носив і то нєхотя. а тут уже і масочку натяг. індокринував тебе містєр фаучі по снн.
Link to comment
Share on other sites

та ти тіки бандану раніш носив і то нєхотя. а тут уже і масочку натяг. індокринував тебе містєр фаучі по снн.

 

Для особливо кмітливих повторюю втретє....... Маску під бандану почав одівати в магазини де зафіксовані випадки зараження вірусом...... після того як у нас захворюваність пішла вгору...... Ще до того як доктор Фаучі почав давати такі рекомендації........ Бо сам так вирішив........ 

Link to comment
Share on other sites

Укі навіть самі упороті вчоні кажуть що маска не щоб себе захистити а щоб заразу не розности.Якщо хочеш захищатись то тільки N95,міняти кожні 3 год або коли доторкнувся руками,маска повинна бути фіттед під наглядом фахівця.

Решта просто самозаспокоєння і плацебо

Link to comment
Share on other sites

Укі навіть самі упороті вчоні кажуть що маска не щоб себе захистити а щоб заразу не розности.Якщо хочеш захищатись то тільки N95,міняти кожні 3 год або коли доторкнувся руками,маска повинна бути фіттед під наглядом фахівця.

Решта просто самозаспокоєння і плацебо

 

Та відфільтровує воно трохи..... Хоча б мікрокраплі.......

Link to comment
Share on other sites

Самозаспокоєння.

Замість логічного рішення яке базується на фактах ти приймаєш feel good one

Емоції понад факти.so californian

 

Не мели дурниць..... Це ти останнім часом одними емоціями керуєся........ So Trumpy......... 

Факти в тому що маска стримує багато вірусоматеріалу, та трохи захищає в місцях де багато людей......... Море досліджень було проведено....... Звичайно краще обминати такі місця взагалі, але якщо нема можливості - то краще з певним фільтром повітря чим без........

Link to comment
Share on other sites

 

 


Факти в тому що маска стримує багато вірусоматеріалу, та трохи захищає в місцях де багато людей....

ну так надягати цей наморднік ще з дитинства і носити постійно :) , та й взагалі - жити шкідливо для здоров'я!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...