Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

прочитал статью. очередной раз убедился что проблема с масками это проблемы с головой. пока будут критически мыслящие люди стадо будет душить их масками. когда все как пионеры будут думать одинаково - маски отпадут.

 

маска элемент контроля и сабмишшина.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

 

понятно что все эти маски не изза ковида. а для создания тотального стада овец.

К гадалке не ходи. Ещё недавно присвинячем гриппе таких закидонов не было. Плюс "удачно" реформировали ментов в полицаев под это дело.
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

тобто пандемія у нас бушувала в різні роки, а ми й не знали?

 

З січня по травень у нас була тотальна пандемія всі попередні роки (судячи по кількості померлих) і лише цього року припинилась

В червні бушував коронавірус у 2016

В липні звірів ковід в 2016 і 2019

В серпні взагалі три роки вірусного пекла 2017-2019

і нарешті у вересні він почав хоч трохи відпрацьовувати карантин і убиту економіку

 

Я правильно роздивився цифри?

Link to comment
Share on other sites

тобто пандемія у нас бушувала в різні роки, а ми й не знали?

 

З січня по травень у нас була тотальна пандемія всі попередні роки (судячи по кількості померлих) і лише цього року припинилась

В червні бушував коронавірус у 2016

В липні звірів ковід в 2016 і 2019

В серпні взагалі три роки вірусного пекла 2017-2019

і нарешті у вересні він почав хоч трохи відпрацьовувати карантин і убиту економіку

 

Я правильно роздивився цифри?

Ти бачиш десь перевищення у 20 тис. від середньої за інші роки? Тут дехто волав, що смертність падає, вам пробували доказати, що таки восени почала зростати. Ось тепер Укрстат це офіційно підтвердив, розродились даними за листопад, вони невтішні і тільки сліпий цього не побачить.

У листопаді смертність зросла на 35% відносно минулого року. Якщо порівнювати з середнім за 5 років, то зростання на 30%.

В жовтні було +18%. 

В абсолютному вимірі це приблизно 15 тис "надлишкових" смертей за листопад (відносно середнього за 5 років).

Офіційна ковід-статистика фіксує лише третину з них. Це означає, що більшості померлим не встигають поставити діагноз Ковід та зробити ПЛР тест.

В гіпотезу, що люди масово в жовтні-листопаді почали помирати від інших хвороб, я не вірю (хіба може 5-10% не від ковід). Дехто вважає, що люди помирають від локдауну, але тоді не зрозуміло, чому з квітня по серпень ми не мали надлишкової смертності.

 

UPD: нікого не бажаю ні в чому переконувати, просто навів офіційну цифру. Емоційний тон автора повідомлення у ФБ не підтримую ;)

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Ти бачиш десь перевищення у 20 тис. від середньої за інші роки?

тут форум розумних людей. Таке лайно, як порівняння температури конкретного хворого з середньою по лікарні, я навіть коментувати не буду.

 

Порівнюють окремі місяці і ми бачимо, що до вересня 2020 смертність була стабільно нижчою за аналогічні місяці попередніх років - завжди був один-два аналогічних місяці з вищою смертністю. Враховуючи ковідну істерику в першій половині року ,я логічно припустив, що в попередні роки бушувала справжня катастрофа.

 

Офіційна ковід-статистика тотально фальсифікована, тому ми її в принципі не розглядаємо. До речі щодо цієї статистики в мене теж певності немає - я б краще робив висновки по статистиці цивілізованих країн де і статистика смертності і антивірусні заходи реальні, а не фейкові.

Link to comment
Share on other sites

да по всем многим (исправил - не буду обобщать, а то многие специалисты по мышам доколупаются до этого слова) странам уже признают что избыточная смертность есть

наверное за исключением стран где плотность населения 1 человек на квадратный километр (утрирую) и где национальная черта - сидеть у себя на ранчо/в замке/в горах и соседей рассматривать только оптику от винтовки

Змінено користувачем Папа_Карлос
Link to comment
Share on other sites

не факт. Але в нас настільки не факт, що якщо навіть на офіційних даних жахлива епідемія аж у вересні перевищила мир і процвітання попередніх років, то це привід задуматись.

Link to comment
Share on other sites

да по всем многим (исправил - не буду обобщать, а то многие специалисты по мышам доколупаются до этого слова) странам уже признают что избыточная смертность есть

наверное за исключением стран где плотность населения 1 человек на квадратный километр (утрирую) и где национальная черта - сидеть у себя на ранчо/в замке/в горах и соседей рассматривать только оптику от винтовки

вона і повинна бути за умов навіть простої епідемії, а тим паче пандемії, яка викошує десятки відсотків населення, як іспанка.. ну так в ЗМІ кажуть.

Я коронавірус бачу, померлих від нього бачу. Пандемії не бачу ну ніяк.

Link to comment
Share on other sites

не факт. Але в нас настільки не факт, що якщо навіть на офіційних даних жахлива епідемія аж у вересні перевищила мир і процвітання попередніх років, то це привід задуматись.

А что там думать? У нас до сентября включительно статистика по смертности ниже чем в прошлом году. А за год и локдауны надо будет отчитаться. Вот и вспомнили за статистика и подтягивают на конец года.
Link to comment
Share on other sites

А что там думать? У нас до сентября включительно статистика по смертности ниже чем в прошлом году. А за год и локдауны надо будет отчитаться. Вот и вспомнили за статистика и подтягивают на конец года.

Нагадуєте хлопчика з популярного анеку "Тато, а де море?" :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...