Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Хто тут статистикою цікавився?  Ефект від вакцинації видно неозброєним оком, госпіталізації та смертність серед щеплених у рази менше.

 

Public Health England начали публиковать распределение случаев, реанимаций и смертей с Ковидом по возрастным группам и статусу вакцинации: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1016465/Vaccine_surveillance_report_-_week_36.pdf?fbclid=IwAR2oizwY-QaXRetq4c3LLSxnhhKGr_OcwrsHruW05eko6NN8TVYJgfCSRck

241734872_10158176883742596_277585825267

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Згідно першого графіка, для 40+ різниці майже немає, окрім того, що вакцинивані хворіють трохи більше, а молоді й так не мруть і легко переносять хворобу. То у чому профіт вакцинодрочерів?
Link to comment
Share on other sites

бо я завжди проти диктатури...... як соціалістичної, так і націоналістичної...... 

 

всякі акселерації - це також шлях до диктатури

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Тобто ти згідний що останнє рішення Байдена це акселерація диктатури і сепаратизму в Штатах?

 

тупість чергова просто........ з тої ж опери що і план виводу військ з афгану ........

Link to comment
Share on other sites

Я зараз в Брітіх Коламбії на гарячих джежерал.Вчора сидів ввечері в басейні і коло мене пара якась між собою говорили про паспорти вакцинації які тут вводять з 13 числа.що можливо зараз тут є невакциновані,і то прямо з жахом.я до них присунувся і кажу що я з Альберти і невакцинований.Вони з басейну рвонули як від чорта
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я зараз в Брітіх Коламбії на гарячих джежерал.Вчора сидів ввечері в басейні і коло мене пара якась між собою говорили про паспорти вакцинації які тут вводять з 13 числа.що можливо зараз тут є невакциновані,і то прямо з жахом.я до них присунувся і кажу що я з Альберти і невакцинований.Вони з басейну рвонули як від чорта

менше народу, більше кисню

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Згідно першого графіка, для 40+ різниці майже немає, окрім того, що вакцинивані хворіють трохи більше, а молоді й так не мруть і легко переносять хворобу. То у чому профіт вакцинодрочерів?

Минздрав: почти 40% новых больных коронавирусом в Израиле - дети в возрасте до 11 лет

38% зарегистрированных за минувшие сутки случаев заражения пришлись на детей до 11-летнего возраста, а еще 15% - в возрасте 12-18 лет.

Треть новых заболевших (31%) - люди в возрасте 20-39 лет.  На возрастную группу старше 60 лет пришлось лишь около 3% случаев заболевания. Именно в этой группе, заметим, самая высокая доля тех, кто получил три дозы вакцины.

https://m.vesty.co.il/articles/s1stc5ugt

Link to comment
Share on other sites

Цікаво хто там вважається хворим?

Госпіталізований,позитивний тест?позитивний тест з симптомами?

І в світтлі третього уколу хто там вважається вакцинованим? Два уколи? Три уколи? Два тижні після третього?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Минздрав: почти 40% новых больных коронавирусом в Израиле - дети в возрасте до 11 лет

38% зарегистрированных за минувшие сутки случаев заражения пришлись на детей до 11-летнего возраста, а еще 15% - в возрасте 12-18 лет.

Треть новых заболевших (31%) - люди в возрасте 20-39 лет. На возрастную группу старше 60 лет пришлось лишь около 3% случаев заболевания. Именно в этой группе, заметим, самая высокая доля тех, кто получил три дозы вакцины.

https://m.vesty.co.il/articles/s1stc5ugt

ну заразився и что? смертность какая? симптоматика
Link to comment
Share on other sites

Вот именно. заразившихся и ставших асимптомными пересчиками или заболевшими с характерной симптоматикой?:)  Вот этим гады и жонглируют. 

Всех умерших с антителами записывают в умерших от КОвида, всех с положительным тестом записывают в больные. На этом и стоит эта эпидемая.

Link to comment
Share on other sites

ну заразився и что? смертность какая? симптоматика

Выше статья с графиками и всеми данными, но я бы вам не советовал утруждаться чтением, всё-равно "ваши доказательства, не доказательства!"  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...