Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

Выше статья с графиками и всеми данными, но я бы вам не советовал утруждаться чтением, всё-равно "ваши доказательства, не доказательства!"  :lol2:

Ти вже бустер вколов? Британські вчоні tm попереджають, що без бустера вважай, що не вакцинований, і тобі 3,14  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Выше статья с графиками и всеми данными, но я бы вам не советовал утруждаться чтением, всё-равно "ваши доказательства, не доказательства!" :lol2:

там нет данных о госпитализации, смертности и симптоматике просто кейсы.

Link to comment
Share on other sites

Ти вже бустер вколов? Британські вчоні tm попереджають, що без бустера вважай, що не вакцинований, і тобі 3,14  :D

Я перехворів рік тому, так що то якраз замість бустера ;)

Link to comment
Share on other sites

по любому нужен бустер. вирус мутирует... колется Ззз, три маски и из дому лучше не выходить. знаю лично программистов что по 18 месяцев их помещения не выходят.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосить наступного тижня, що уряд відмовляється від планів запровадження паспортів вакцинації для входу в нічні клуби, кінотеатри та спортивні майданчики.
Про це пише The Times.
У вівторок прем'єр оголосить про плани спробувати зберегти контроль над Covid-19 протягом зими. Він скаже, що відмовився від запропонованої схеми обов'язкової сертифікації, яка змушувала б закладу перевіряти статус вакцинації людей.
Джонсон відмовився від планів після того, як вчені заявили, що вакцинація стане ефективною першою лінією захисту від зимової хвилі пандемії.

Link to comment
Share on other sites

Ти вже казав: "Закінчаться вибори - зникне ковід!" ;) Ввідні змінились?

ні тоді я ще розумів до кінця яка то жирна для демів тема. у них програма партії була заснована на ковіді. більше в них ідей нема
Link to comment
Share on other sites

Ти вже казав: "Закінчаться вибори - зникне ковід!" ;) Ввідні змінились?

вы ковиднутые даже не понимаете что загоняете себя все дальше в панику и создаёте всем больше и больше проблем....

 

у нас в дет саду родители позитивный тест на ковид. причём они скрывали, ребёнок выдал. Павлик морозов блин. весь сад разогнали, в пн кто хочет назад - тест на корону. 75 баков.

 

это все из за таких идиотов как ты и прочие короновирусники происходит

Link to comment
Share on other sites

это все из за таких идиотов как ты и прочие короновирусники происходит

Идиот ты, потому что не хочешь признать очевидные вещи.

Я на прошлой неделе друга похоронил, полковник, не пил не курил, утром пробежка в любую погоду, 2 раза в неделю тренажерка, на здоровье никогда не жаловался. Подхватил ковид, через неделю забрали в стационар, 2 месяца в ведомственной клинике со всеми условиями пытались вытянуть и не удалось. 

Для тебя абстракция, а для меня лучший друг, вот такая жизнь, пока сам не столкнёшься, можно не верить.

Link to comment
Share on other sites

Идиот ты, потому что не хочешь признать очевидные вещи.

Я на прошлой неделе друга похоронил, полковник, не пил не курил, утром пробежка в любую погоду, 2 раза в неделю тренажерка, на здоровье никогда не жаловался. Подхватил ковид, через неделю забрали в стационар, 2 месяца в ведомственной клинике со всеми условиями пытались вытянуть и не удалось.

Для тебя абстракция, а для меня лучший друг, вот такая жизнь, пока сам не столкнёшься, можно не верить.

сколько лет другу? был ли он вакцинирован?
Link to comment
Share on other sites

після того, як вчені заявили, що вакцинація стане ефективною першою лінією захисту від зимової хвилі пандемії.

О, я ж казав - британські вчоні. Яка показова маячня - "перша лінія", блєать! Хворіють нарівні з невакцинованими, "но ето другоє"

Link to comment
Share on other sites

Здоровые не умирают от ковида тчк. То что он бегал или хоть по стенам лазил спайдерменом не гарантирует отсутствие хронической или системной болячки.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

О, я ж казав - британські вчоні. Яка показова маячня - "перша лінія", блєать! Хворіють нарівні з невакцинованими, "но ето другоє"

Смертности почти нет, значит действительно "ето другоє" ;)

http://i.piccy.info/i9/c5a3c889b0660308c2d15c31fd831584/1631475812/43670/1433733/Bufer_obm_1110_nu02.jpg

Link to comment
Share on other sites

Здоровые не умирают от ковида тчк. То что он бегал или хоть по стенам лазил спайдерменом не гарантирует отсутствие хронической или системной болячки.

Ну так почему все антиваксеры думают, что они избранные и у них нет "хронической или системной болячки"?

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Смертности почти нет, значит действительно "ето другоє"

 

Ще раз перечитай текст, що ти запостив, "про ефетивну першу лінію захисту від зимової хвилі пандемії". Серпень 2020 порівняй до серпня 2021. Де більша смертність?
Link to comment
Share on other sites

Ну так почему все антиваксеры думают, что они избранные и у них нет "хронической или системной болячки"?

Я не являюсь антиваксером, потому за людей с иной точкой зрения ответить не могу. НА той стороне много разных идей и обоснований своих убеждений.

Я хочу верить, что виной всему жестокая дезинформация со всех щелей.

Link to comment
Share on other sites

и шо ты его так и не сагитировал?

Заметь, я никого не агитирую. ;)

 

Ще раз перечитай текст, що ти запостив, "про ефетивну першу лінію захисту від зимової хвилі пандемії". Серпень 2020 порівняй до серпня 2021. Де більша смертність?

А до чого тут серпень до серпня? Порівнюй хвилю до хвилі. Ось тобі графік захворюванності, хвилі бачиш? Тепер прослідкуй відповідність по смертності ;)

http://i.piccy.info/i9/30a01b0ff57ab4c1a7ba3155c9e9cf5d/1631478290/43905/1433733/Bufer_obm_1110_nu02.jpg

Link to comment
Share on other sites

А до чого тут серпень до серпня? Порівнюй хвилю до хвилі. Ось тобі графік захворюванності, хвилі бачиш? Тепер прослідкуй відповідність по смертності

І що? Смертність 2021, починаючи з літа, більша за 2020й, захворюваність теж.

Link to comment
Share on other sites

Є ПЕРШЕ СЕРЙОЗНЕ РІШЕННЯ! Суд не притягнув до покарання військового, який відмовився колотися

 

https://m.youtube.com/watch?v=ulMzQWwMYK4

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

в чем прикол запугивания как такового?

А где ты увидел запугивание? Это был ответ на фразу Мокши о "не гарантирует отсутствие хронической или системной болячки". Я всего лишь подчеркнул, что эта фраза актуальна и для невакцинированных.

 

І що? Смертність 2021, починаючи з літа, більша за 2020й, захворюваність теж.

Да, конечно! Тату, а де море? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...