Перейти до змісту

Как говорится, "нехай щастить" :) :) :)


кноп

Recommended Posts

https://espreso.tv/news/2020/03/26/maruv_quotzastryaglaquot_v_rosiyi_i_zayavlyaye_scho_konsulstvo_yiy_ne_dopomagaye_vyyikhaty

 

MARUV "застрягла" в Росії і заявляє, що консульство їй не допомагає виїхати

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


А консульство вже й не допоможе, бо Зебанько повністю закрив рух через кордон. Не пройшло і пів-року.

 

вроде пишут..

 

шо таки будет какойто поезд ...

типа до границі ходить будет у нас и у них.

Link to comment
Share on other sites

Паскуду заберуть додому напевно  :(

Четвер, 26 березня 2020, 23:00 • Валерія Гуржий • 105
Завтра до Москви відправиться спецрейс за українцями, які не можуть повернутися через карантин


КИЇВ. 26 березня. УНН. Завтра із Києва до Москви відправиться потяг, щоб забрати громадян України, які через карантині заходи не можуть повернутися додому. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.
“Укрзалізниця, на виконання доручення Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури України призначила на 27 березня рейс поїзда № 906 Київ — Москва та зворотно для повернення до своїх країн громадян України та Російської Федерації, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мають змоги самостійно перетнути кордон”, — сказано у повідомленні.
Зазначається, що поїзд відправиться із Києва 27 березня о 18:36, прибуде до Москви 28 березня о 10:14. У зворотному напрямку поїзд під № 905 відправиться з Москви 28 березня о 19:35, прибуде до Києва 29 березня о 07:32.
Link to comment
Share on other sites

 

 

вроде пишут..

 

шо таки будет какойто поезд ...

типа до границі ходить будет у нас и у них.

 

 

І шо потім? Будуть бомжувати у прикордонній смузі з тої сторони?

 

переходить пишки...

но если чесно мне вот вообже похуй на тех людей которые сейчас торчат в рашке.

от слова вообще...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

мне вот вообже похуй на тех людей которые сейчас торчат в рашке
Цуко, це як Гітлер напав на срср, а коцапи до нього на заробітки. Сталін таких точно б розстрілював.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну сталин наверное да..

но сейчас другое время..

война гибридная -хоть и война..

мне очень нравится прибалтийская и нидерландская система не граждан..

они чуток отличаются -но суть и там и там одна...

есть неграждане ,а есть граждане..

и там и там граждане имеют право голосовать,а не граждане пользуются всеми правами граждан,но без права голосования..

нам нужно к этому вконце концов прийти.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Це реально лише у випадку розпаду.

почему?

я не думаю..

есть куча вариантов..

как лишать права голоса ватоголовых..

но надо через себя переступить и чуток перестать играть в либеральную демократию...

вернее я не прав...

латвия и голландия либеральные страны..

но там есть паспорт не граждан и граждан.

Link to comment
Share on other sites

Вони ліберальні, але єдині. А тут совок у головах половини, російською спілкується відсотків 75-80 і братні почуття до коцапів буяють, не зважаючи на окупацію.

В Західній Україні таке зробити можна. В соборній - фіг!

Link to comment
Share on other sites

ну сталин наверное да..

но сейчас другое время..

война гибридная -хоть и война..

мне очень нравится прибалтийская и нидерландская система не граждан..

они чуток отличаются -но суть и там и там одна...

есть неграждане ,а есть граждане..

и там и там граждане имеют право голосовать,а не граждане пользуются всеми правами граждан,но без права голосования..

нам нужно к этому вконце концов прийти.

однозначно.

 

Я вже десь писав про цілком робочий інструмент - змінити термін, вік і стать призову. Призивати всіх на місяць щороку без різниці в статі до 55. Короче, ізраїльська система. Змін до Конституції не потрібно, там вік і стать не обумовлені. При цьому прийняти закон про статус негромадянина і спростити процедуру виходу з громадянства. Я впевнений, що основна маса мижебратьєв, моментально вийдуть з громадянства, і позбавлять себе тягаря захищати Україну, а Україну - баласту на виборах.

І ні одне євростурбоване падло не зможе стурбуватись, що щось недемократично.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вони ліберальні, але єдині. А тут совок у головах половини, російською спілкується відсотків 75-80 і братні почуття до коцапів буяють, не зважаючи на окупацію.

В Західній Україні таке зробити можна. В соборній - фіг!

ну я в жизни разговариваю по русски и шо это меняет?

 

шо вы к тому языку пристали..

 

могу привести 100500 милионов примеров когда украиномовный тварь тварью по жизни и украину ненавидит..и сдаст ее за 5 серебряников.

и наоборот..

хотя лично я против любого официоза раша языка в Украине..

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

 

шо вы к тому языку пристали..
Я ніколи не педалюю цю тему, сам розмовляю російською, бо в нас тут україномовного середовища немає практично зовсім.

Але я стверджую, що пропозиції політичної сегрегації на кшталт країн Балтії в Україні не пройдуть ні за яких обставин. Окрім, звичайно, відділення Західної України - тільки там. Решта - безпідставне бла-бла.

Link to comment
Share on other sites

с чего это вы взяли шо это сегредация??

 

нам,что сложно принять закон-кто имеет двойное гражданство например не имеет права голосовать.?

 

или еси не проживает в  стране больше года и не пллатит налоги в Украине? 

 

или если напимер работает нелегально в Рашке например..(нельзя разве вычислить по таможне даты заезда и выезда).

 

я понмаю,что некоторые варианты мной перечисленые являются реально не правильными..

а многие наоборот..

 

п.с.

хорошо..

например принять закон о языке ...

не знаешь язык -не имеешь права быть чиновником..избираться и быть избраным!

в прибалтике это работает на ура..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

нам,что сложно принять закон-кто имеет двойное гражданство например не имеет права голосовать.?
Якщо за Петра "патріота" таке було неможливим, то Зеленському і зовсім не під силу. Взагалі у нашому розірваному суспільстві це неможливо. Навіть не хочу вдаватися в аргументацію, але, наприклад, Закарпаття одразу відвалиться - хуйло йому в поміч!
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...