Перейти до змісту

Гордон - рєзінотєхнічєскоє іздєліє N2. Ну як тут не стати антисемітом, блдь?!


Citizen UA

Recommended Posts

Нічого святого у цих покидьків. Після в'юхи з Няшмяшкою, сьогодні о 18-00 ота лиса залупа збирається опублікувати інтерв'ю з Гіркіним. І куди дивиться СБУ?

 

ты так приколько возмущаешься ))) а по факту - они делают что хотят.

Link to comment
Share on other sites

Вот интересно, если бы в Штатах журналист взял интервью у Бин-Ладена, например, он бы считался залупой или профи высокого уровня?

Сумніваюся, що Штати дали би випустити у прайм тайм в'юху з Бін Ладеном, де б він розказував який він молодець, що підірвав Всесвітній торговий центр і Пентагон, і закликав би до джихаду з невірними десь на СНН. Та й з Гіркіна Бін Ладен, як з Гандона журналіст

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гордон завжди був гандоном і лизав, кому треба. До національності його гандонство стосунку не має.

Та там ще дохера з його племені на слуху. Цинічних покидьків

Link to comment
Share on other sites

Сумніваюся, що Штати дали би випустити у прайм тайм в'юху з Бін Ладеном, де б він розказував який він молодець, що підірвав Всесвітній торговий центр і Пентагон, і закликав би до джихаду з невірними десь на СНН. Та й з Гіркіна Бін Ладен, як з Гандона журналіст

 

Який прайм тамйм - це не ящик, а Ютьюб, до речі американський ресурс B-)

Щодо СNN то вони були дуже гордими, як переклали і видали в ефір інтерв"ю Бєні Ладена Аль Джазірі через пів року після тераткітів 9/11, в якому, до речі він категорично заперечував участь Аль Каїди в тому....

 

Виказувати правєдний гнєв а ля Льошик Гончаренко та Ірка Дирка з приводу гордонівських "бєсєд" з няшками і гіркандами ще було б логічно, якби українська держава прикладала титанічних зусиль для затримання і ув"язнення подібних персонажів, а так я вона цього не робить і схоже робити не збирається, то воно трохи кумедно виглядає...

 

Дивлюся зараз це інтерв"ю, десь половину подивився, поки нічого нового не почув. Те що Гойдон робить це для хайпу, то зрозуміло і так би робив будь-який блохер, який прагне розкрутки свого ресурсу. Його аргументи, що він тими інтерв"ю дає документування для україніських відповідних органів, теж викликають в мене гомеричний регот, бо тим "органам" які вже майже 30 років займаються скирдуванням бабла, а не своїми безпосередніми обов"язками, глибоко до дупи гіркинд, няшка, Овоч та інші. Максимально на що вони здатні видати ордер на "заочний арешт" і побулькати гландами на телеканалах :fp1:Якби хтось серйозно хотів робити свою справу, то гіркинд і ко не разлаголсьтвували б тепер на ютьюбах та різних інтерент-маргінал-тв, а гнили б вже десь на полях Донбасу чи Криму...

 

Я вже не раз писав, що складно ставлючся до постаті Гойдона, (зокрема, не сприймаю його блюзнірство, "журналістські" методи та самозакоханість) але то таке. Але в тому, що він засписує ці інтерв"ю особливого криміналу не бачу. Для історії - піде. Там різні персонажі в історії трапляються. Не тіки білі й пухнасті... ГІвнюків і покидькив набагато більше. І задокументувати будь-кого з тих, хто якимось чином впливав на події, на її хід - справа імхо корисна.

Це в будь якому випадку краще, ніж читати пространні висери "істориків", які особисто в подіях не брали не те що участі, а й ще прибріхували про них, чи то через власну некомпетентність, чи заангажованість.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Точно!

 

інтерв"ю у співдружності з СБУ робилось, а Гордон співпрацює з органами

 

 

А каже не вербували, не вербували :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Виказувати правєдний гнєв а ля Льошик Гончаренко та Ірка Дирка з приводу гордонівських "бєсєд" з няшками і гіркандами ще було б логічно, якби українська держава прикладала титанічних зусиль для затримання і ув"язнення подібних персонажів, а так я вона цього не робить і схоже робити не збирається, то воно трохи кумедно виглядає...

 

Щось аргумент трохи притягнутий за вуха. Праведний гнів, якраз  і направлений проти одного з проявів пасивності держави, а саме - щодо пропаганди ідей "русскава міра", реклами терористів і кацапських запроданців через змі в Україні

Link to comment
Share on other sites

Точно!

 

інтерв"ю у співдружності з СБУ робилось, а Гордон співпрацює з органами

 

То все гнилі відмазки. Флешки воно у Гаагу послало, блиать. Україна не є підписантом Римського статуту , то яка Гаага нах?

Link to comment
Share on other sites

:tu: В точку! Уявляю, як би завили соплємєннікі гівноїда Гордона, якби він проінтерв'ював якогось Ейхмана, і виклав би його думки про єврейське питання на широкий загал

 

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

"Я неоднократно говорил, что я бы сделал интрвью и с Гитлером, и со Сталиным. И с Лениным я бы сделал интервью с удовольствием." (с) Д. Гордон
Оригинал на 6:52

https://www.youtube.com/watch?v=_gFdOQNIYHM

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

"Я неоднократно говорил, что я бы сделал интрвью и с Гитлером, и со Сталиным. И с Лениным я бы сделал интервью с удовольствием." (с) Д. Гордон

 

Соплємєннікі йому б за таку в'юху дупу на німецький хрест порвали. До речі, у Ізраїлі реальний термін світить за пропаганду тероризму,  якою і є по своїй суті оте "інтерв'ю"

Link to comment
Share on other sites

Ну, от і всьо з залупоголовим "Джеймсом Бондом"  :gigi:

 

Интервью журналиста Дмитрия Гордона с отставным российским силовиком, одним из главарей террористов "ДНР" Игорем Гиркиным ("Стрелков") является его собственной инициативой, заявили в Службе безопасности Украины.

 

"Служба безопасности Украины сообщает о том, что проведение интервью с Наталией Поклонской и Игорем Гиркиным (Стрелковым) является инициативой журналиста Дмитрия Гордона", - подчеркнули в спецслужбе.

 

Сам Гордон сразу после публикации интервью утверждал, что оно делалось в "сотрудничестве" с украинской спецслужбой, а копии на флеш-носителях переданы в Гаагу.

Link to comment
Share on other sites

Щось аргумент трохи притягнутий за вуха. Праведний гнів, якраз  і направлений проти одного з проявів пасивності держави, а саме - щодо пропаганди ідей "русскава міра", реклами терористів і кацапських запроданців через змі в Україні

 

Та нема вже давно ніякої держави  :fp1: Є симулякр, сам про це ти неодноразово писав  B-)  то ж і дещо  дивує гнєв в одному хорі з педрильними патріотами  :)

 

А в Гойдона позиція залізобетонна - він всіх кругом любить і паважа  :gigi: так що як хтось зачепить гівенце, том в сморіді сам швидко захлинеться. Так що боржомі пити вже явно пізно.... Це навіть гончаренки з хєращинками розуміють. Просто їм за участь в підтриманні видимості життєздатності симулякру добре платять.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ну, от і всьо з залупоголовим "Джеймсом Бондом"  :gigi:

 

Интервью журналиста Дмитрия Гордона с отставным российским силовиком, одним из главарей террористов "ДНР" Игорем Гиркиным ("Стрелков") является его собственной инициативой, заявили в Службе безопасности Украины.

 

 

 

Ну правильно, Гойдон сам сказав вмтому інтрев'ю, шо він знає шо таке "ініціативник", а після того підтвердив, шо він теж їм є  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Он нарушил закон?

Нед

 

Но! Сейчас уже истерики и профессийни потреотытребуют заблокировать канал Гойрдона :fp1: а из власти, разные инициаторы подобных блокировок, резво подхватили подобные инициативы....рассматривают сейчас новую редакцию закона о сми в Зраде...так вот они говорят - мы ж вам предлалагали запрещать, ограничивать, затыкать рты, а вы сопротивлялись, так вот самое время  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Кстати когда-то весь педрильный Поргнитков токо что заявил на лайфе радио свобода, что он бы тоже взял интервью или поговрил бы с ним в частном порядке  у Хуйла, так как ему это интересно, а Гтркинд неинтересен. Мне вот оба эти персонажа неинтересны, но я тем не менее не призываю никому затыкать рты, зная что это всегда хуже, чем говорить, слушать и делать выводы...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Там на том же лайфе какая-то медиийная экспертша влучно подметила, что прокол Гойдона совсем не в интервьью с Гиркиндом, а в том что он сам себя сдал как и  его интервьюер, а именно в месте, где признался, что работает на спецслужбы  B-)

 

Теперь желающих раскрываться въему в интервью явно поубавится  ;)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

То шо мені тепер, злитися в єдіном паривє з їх "опонентами" із жопоблоку?

Ну как по мне достаточно было бы на лить воду на мельницу запретителей и ограничителей свободы слова  B-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...