Перейти до змісту

Гордон - рєзінотєхнічєскоє іздєліє N2. Ну як тут не стати антисемітом, блдь?!


Citizen UA

Recommended Posts

 

Там нет или я не заметил, имхо, самого главного что сказал Гиркинд... и что так невдобоно слушать как бышим кремвлевским его хозяевам, так и украинским невьепенно патриотическим ылитам.  B-)  Он сказал, что суть власти в обеих странах асболютно одинакова - олигархические бандиты и бывшая партноменклатура. И именно поэтому обе страны находятся в таком дерьме, в каком они находятся. И с этим очень трудно спорить.

 

Именно потому его Гиркинда - русского нациста бесит, что Хуйло оказался "размазней" и в силу своих олигархических связей и обязательств обосрался и не пошел завоевывать всю Украину, а его поюзал и выкинул "в запас" :D

 

Ну и его мечты, что будь Украина в составе Рашки все было бы иначе, конечно, бред. Уверен, все было бы точно также, хиба шо "олигархические бандиты" были бы сильнее, чем теперь...И шансов на какие-то позитивные изменения ни у одного, ни у другого народа не было бы совсем... А раздлелившись они, пусть хоть призрачные но все же сохранили. Гойдон шо-то пытался на эту тему артикулировать, но к сожалению, невнятно.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

В'юха Гандона не має нічого спільного із свободою слова і обмнженнями на доступ до інформації. Бо там інформації нуль, а натомість там чиста пропаганда кацапського наративу.

 

Як примуть закон - побачиш, шо там є, а чого немає... чи надієєся шо його теж не будуть виконувати як хакон про тероризм? Так не надійся. Будуть.

Link to comment
Share on other sites

Швабода слова прєвише всєго. Наконєц ми узнаєм правду із пєрвих рук! Нє всьо так адназначна... Госдєп і бандеровци пассорілі два братскіх народа і устроілі государствєнний пєреворот, пічєнькі Нуланд билі наколоти апєльсінамі!

Link to comment
Share on other sites

Конвеєр інтерв'ю з хуйловськими потворами не може бути нічим іншим, окрім їх пропаганди, не зважаючи на якісь зернини інформації.

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ставиш їх на один рівень із Стерненком? Аднака!

 

 стерненки - ничже! Набагато нижче. Ця, сбушно-ярошевська шобла - просто обслуга, завдяки якій ці тварі очолювангі гамняковими і рошенами прийшли до влади. А ця псевдопатріотична шелупонь доклала до того максимум зусиль, як і того, аби Майдан пішов в результаті зовсім не туди (чи точніше завершився не тим), куди хотіли мрійники-студенти, полеглі на Грушевського та десятики тисяч нормальних людей, які брали участь в тих подіях і хотіли реальних змін.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

стерненки - ничже! Набагато нижче. Ця, сбушно-ярошевська шобла - просто обслуга, завдяки якій ці тварі очолювангі гамняковими і рошенами прийшли до влади. А ця псевдопатріотична шелупонь доклала до того максимум зусиль, як і того, аби Майдан пішов в результаті зовсім не туди (чи точніше завершився не тим), куди хотіли мрійники-студенти, полеглі на Грушевського та десятики тисяч нормальних людей, які брали участь в тих подіях і хотіли реальних змін.

Стерненко не з їх компашки

Link to comment
Share on other sites

Стерненко не з їх компашки

Вся верхівка правосєків - агентура сбу, до того ж ще сбу овоча, хоча різниці великої між брєлакми шо овоча, шо педрильї, шо зєльцмана нема. Стерненко був очільником одеських правосєків, та мав і має крім сбушної криші  ще й особливе покровительство гамнякова. Це все зашкварені істоти, яких випустили на Майдан, аби він пішов в потрібному підарам на сцені і за сценою напрямку.

Link to comment
Share on other sites

Вся верхівка правосєків - агентура сбу, до того ж ще сбу овоча, хоча різниці великої між брєлакми шо овоча, шо педрильї, шо зєльцмана нема. Стерненко був очільником одеських правосєків, та мав і має крім сбушної криші  ще й особливе покровительство гамнякова. Це все зашкварені істоти, яких випустили на Майдан, аби він пішов в потрібному підарам на сцені і за сценою напрямку.

Немає абсолютно ніяких даних про "зашквари" Стерненка з сбушниками, чи мусорами. Так будь-якого патріота можна вимазати лайном і звинуватити у будь-яких гріхах. А "особливе покровительство" Гамнякова мабуть це відмова у наданні охорони і організація трьох замахів на життя одеськими мусорами. Мені, для того, щоб зробити правильні висновки, достатньо подивитися на тих, хто зараз займається травлею Стерненка у медіа і намагається посадити його у в'язницю. Оті всі портнови, гамнякови, венедіктови і решта ватно-фсбшної пиздоти із жопоблоку і слуг народу.

Link to comment
Share on other sites

Ну а в мене дані є. Про пс, білий молот та прочая... І про це я докладно писав на фупах ще в 13 році. Тому і ставлення в мене відпоаідне. Жоден з регіональних очільникив пс та більшості інших так званих патріотичних організацій просто не міг пройти як то кажуть мимо каси. 

 

А коли я читаю вислови про Стерненка іншого колишнього протеже гамнякова Білецького "Для мене 20-річна людина, яка одягла на себе шеврон "Правого сектору" і не пішла воювати – який він націоналіст… Вся Одеса чудово знає, що це людина, яка займалась публічними домами і наркопритонами в Одесі".

 

То тіки гомерично регочу як все там в наших патріотів складно попутано  :weep:

 

До речі, шо ж наш патріот так і не пішов зі зброєю в руках захищати Україну? 

Link to comment
Share on other sites

Вах-вах-вах, Таймс поддерживает терроризм!  ;)

 

Британская Times взяла интервью у Гиркина
Бывший "министр обороны ДНР" Игорь Гиркин в беседе с влиятельным британским изданием Times заявил, что несет моральную ответственность за гибель 298 человек при крушении рейса MH17.

Больше тут: https://www.thetimes.co.uk/edition/world/russian-ex-spy-igor-girkin-takes-moral-responsibility-for-downing-of-mh17-l7bnh0zjl?fbclid=IwAR2XyZfGtBgOPaQ1XVRC7yY6MjR7-fXQDq4FVnku_R8ACOR8usWITUeoxLI

Link to comment
Share on other sites

Ну а в мене дані є. Про пс, білий молот та прочая... І про це я докладно писав на фупах ще в 13 році. Тому і ставлення в мене відпоаідне. Жоден з регіональних очільникив пс та більшості інших так званих патріотичних організацій просто не міг пройти як то кажуть мимо каси. 

 

А коли я читаю вислови про Стерненка іншого колишнього протеже гамнякова Білецького "Для мене 20-річна людина, яка одягла на себе шеврон "Правого сектору" і не пішла воювати – який він націоналіст… Вся Одеса чудово знає, що це людина, яка займалась публічними домами і наркопритонами в Одесі".

 

То тіки гомерично регочу як все там в наших патріотів складно попутано  :weep:

 

До речі, шо ж наш патріот так і не пішов зі зброєю в руках захищати Україну?

Ти спочатку розберися, хто там гамняковський. Білецький, чи Стерненко, замість повторювати ватні байки про 18-річного одеського ескобара :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ти спочатку розберися, хто там гамняковський. Білецький, чи Стерненко, замість повторювати ватні байки про 18-річного одеського ескобара :gigi:

Так шо патриот на вийни не був?  B-)

Link to comment
Share on other sites

А кресло в Гойдона таки круче, вот пятьдесять и обзавидовлася  :weep:.

 

Одно не понятно, шо ж все такие успешные и востребованные в той ютьюб так и лезете? Кресла свои показать?  :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Так шо патриот на вийни не був?  B-)

 

Не був. Навчався у ВУЗі, як і багато хто з його віку. Он Ярош був, і навіть поранення отримав, але ж ти його все одно не дуже шануєш чомусь...

Link to comment
Share on other sites

Не був. Навчався у ВУЗі, як і багато хто з його віку. .

 

Багато хто з його віку захищали Україну, а деякі і загинули в степах Донеччини і Луганщини, в тому числі й ті, хто навчалися у вузах.... А цей "потрєот" з темним минулим і туманним майбутнім типу десь навчався :weep:  Може тому й Україна за 6 років не відвоювала жодного значущого клаптя загарбаних територій, бо "лідєрами мнєній" для деокго в неї такі "потрєоти", а не тільки тому, шо гойдони беруть інвтерв"ю в тих, кого вже давно можно було знешкодити, аби її нев"єбенно патріотичні правителі того справді хотіли....

 

Накриття випадковим снарядом Яроша, не випарвдовує його деструктивної діяльності як агента не чистих на руку україніських спецслужб. Хіба перед Богом. Але не перед людьми.

Link to comment
Share on other sites

Багато хто з його віку захищали Україну, а деякі і загинули в степах Донеччини і Луганщини, в тому числі й ті, хто навчалися у вузах.... А цей "потрєот" з темним минулим і туманним майбутнім типу десь навчався :weep:  Може тому й Україна за 6 років не відвоювала жодного значущого клаптя загарбаних територій, бо "лідєрами мнєній" для деокго в неї такі "потрєоти", а не тільки тому, шо гойдони беруть інвтерв"ю в тих, кого вже давно можно було знешкодити, аби її нев"єбенно патріотичні правителі того справді хотіли....

 

Накриття випадковим снарядом Яроша, не випарвдовує його деструктивної діяльності як агента не чистих на руку україніських спецслужб. Хіба перед Богом. Але не перед людьми.

 

А багато хто й навчався у цей час, або працював, то й що? Вони не можуть бути патріотами за визначенням? Приклади "темного минулого" ти так і не навів, окрім ватної портновської маячні, зате повісив всіх собак на 25-річного хлопця, якому у 2014му було неповних 19 років. Щодо Яроша, то я навів його як приклад абсурдності твоїх тверджень про те, що участь у бойових діях в АТО є 100 відсотковим тестом на порядність і патріотизм

Link to comment
Share on other sites

А багато хто й навчався у цей час, або працював, то й що? Вони не можуть бути патріотами за визначенням? Приклади "темного минулого" ти так і не навів, окрім ватної портновської маячні, зате повісив всіх собак на 25-річного хлопця, якому у 2014му було неповних 19 років. Щодо Яроша, то я навів його як приклад абсурдності твоїх тверджень про те, що участь у бойових діях в АТО є 100 відсотковим тестом на порядність.

 

 

Можуть бути патріотами. І набагато кращими, ніж зашкварені персонажі, яких ми тут обговорюємо :fp1:

 

Які ще треба приклади? 3 відкриті кримінальні справи, які заморожені через втручання впливових хазяїв, а тепер, як настав час трохи посунити гамнякова, знову відкриті "новою" владою. Та дарма, бо потрєот гамняков з легкістю відмовиться вді своїх колишніх шісток  та буде знов білим і пухнастим "комендантом майдану" :weep:

 

25 років- дитинка. :weep: Зарізав в Одесі якогось бандюка (нехай навіть у порядку самоборони) і  за шість років не сів навіть до сізо? Бугага це в Україні? Де навіть як ти - простий манюпас без криші зуба вибє"ш "в порядку самоборони" будеш чалитися все життя по прєдваріловкам і доводити, що ти не верблюд???  То ти комусь іншому можеш розповідати, що так буває із звичайним манюпасом як із Стерненком, але не мені...

 

Неповних 19 років і вже строїти кар"єру через сбушного агента - таки ранній талант. Сину чоловіка (від першого шлюбу) сести моєї дружини було 17 - в 14 році... З Майдана він з такими як сам пішов до Айдару і був в самих страшних місцях, отрмав дві важкі контузії і тепер нікому в цій державіі непотрібний і його навчання у вузі оплачую я -дядко з Гамерики, який з ним не знайомий і в очі його ніколи не бачив. А Стерненко бач у вузі навчався попутно кидаючи у мусорні баки якихось дрібних клоунів, аби лохи думали, що в країні після майдану дійсно шось змінюється. :fp1:  Тьху!

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Можуть бути патріотами. І набагато кращими, ніж зашкварені персонажі, яких ми тут обговорюємо :fp1:

 

Які ще треба приклади? 3 відкриті кримінальні справи, які заморожені через втручання впливових хазяїв, а тепер, як настав час трохи посунити гамнякова, знову відкриті "новою" владою. Та дарма, бо потрєот гамняков з легкістю відмовиться вді своїх колишніх шісток  та буде знов білим і пухнастим "комендантом майдану" :weep:

 

25 років- дитинка. :weep:Зарізав в Одесі якогось бандюка (нехай навіть у порядку самоборони) і  за шість років не сів навіть до сізо? Бугага це в Україні? Де навіть як ти - простий манюпас без криші зуба вибє"ш "в порядку самоборони" будеш чалитися все життя по прєдваріловкам і доводити, що ти не верблюд???  То ти комусь іншому можеш розповідати, що так буває із звичайним манюпасом як із Стерненком, але не мені...

 

Неповних 19 років і вже строїти кар"єру через сбушного агента - таки ранній талант. Сину чоловіка (від першого шлюбу) сести моєї дружини було 17 - в 14 році... З Майдана він з такими як сам пішов до Айдару і був в самих страшних місцях, отрмав дві важкі контузії і тепер нікому в цій державіі непотрібний і його навчання у вузі оплачую я -дядко з Гамерики, який з ним не знайомий і в очі його ніколи не бачив. А Стерненко бач у вузі навчався попутно кидаючи у мусорні баки якихось дрібних клоунів, аби лохи думали, що в країні після майдану дійсно шось змінюється. :fp1:  Тьху!

 

Ти взагалі не в темі, не позорься

 

Стаття 36. Необхідна оборона
 

1. Необхідною обороною визнаються дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається, або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає, шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи припинення посягання, якщо при цьому не було допущено перевищення меж необхідної оборони.

2. Кожна особа має право на необхідну оборону незалежно від можливості уникнути суспільно небезпечного посягання або звернутися за допомогою до інших осіб чи органів влади.

 

3. Перевищенням меж необхідної оборони визнається умисне заподіяння тому, хто посягає, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці захисту. Перевищення меж необхідної оборони тягне кримінальну відповідальність лише у випадках, спеціально передбачених у статтях 118 та 124 цього Кодексу.

 

4. Особа не підлягає кримінальній відповідальності, якщо через сильне душевне хвилювання, викликане суспільно небезпечним посяганням, вона не могла оцінити відповідність заподіяної нею шкоди небезпечності посягання чи обстановці захисту.

 

5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...